Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Multimedia > Zdjęcia

Notki

Zdjęcia Podziel się z innymi wszystkimi swoimi najlepszymi momentami z Tibii.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 07-10-2004, 22:27   #121
morti
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 15 08 2004

Posty: 23
Domyślny

@abdul
wciaz czekam na twoja odpowiedz na mojego posta
morti jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 08-10-2004, 15:38   #122
tapion
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 16 06 2004

Posty: 19
Evul Chamstwo

Żeby ubierać się w nie swoje ubrania!!!
tapion jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-10-2004, 18:01   #123
KSUH
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 04 09 2004
Lokacja: Dąbrowa Górnicza
Wiek: 37

Posty: 93
Domyślny

szkoda tylko ze to powstanie zrobily same nooby.... high lvlowcow bylo z 2... co wam to dalo? pokazaliscie tylko jakimi jestescie kretynami smieje sie z was do tej pory bo jestescie zalosni mieliscie atakowac szwedow a zabijaliscie swoich kretyni. zabijaliscie polakow tylko za to ze nie ubrali sie na biala czerwono... smiesznie to wygladalo jak same 12-20 lvlowce lataja i udaja ze sa twardzi potem wpadli szwedzi i was wymietli. nooby
KSUH jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-10-2004, 19:26   #124
Res
Zbanowany
 
Res's Avatar
 
Data dołączenia: 09 08 2004
Lokacja: gdansk
Wiek: 32

Posty: 222
Res ma numer GG 4405964
Domyślny

omg...zaczynam się bać :/
wojna jest i ci ktorzy nic nie robili padali(ale w wiekszosci polacy to nooby i musieli sie wpieprzac do wojny...dlatego pewnie przegralismy)
dla mnie to jest spieprzanie gry innym zabijesz kolesia na 100 lvl ale nie zrobisz tego sam ... Wypadnie mu mpa i macie prze***ane wszyscy do konca zycia
Przepraszam za przeklenstwa ale tak postępują NOOBY i to rasowe
Res jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-10-2004, 22:55   #125
Kajsturka
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 03 09 2004
Lokacja: Ciszyn
Wiek: 34

Posty: 8
Domyślny

Co od tych high lev - co zostali zrookowani to slyszalem ze Romi zaplacil na rl kase jakims kolesiom zeby zhackowali ich konta.
Nie wiem czy to prawda czy nie ale tak mi sie odbilo od uszy.
I sa jescze na danubi tacy polscy gracze jak: paladinka, karwa, naroni, fingerout, Raistlin Mejere II i jescze duzo innych.
Kajsturka jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-10-2004, 23:16   #126
Xelede
Użytkownik Forum
 
Xelede's Avatar
 
Data dołączenia: 31 07 2004
Lokacja: Gdansk/Jasien
Wiek: 33

Posty: 263
Domyślny

POlacy Pokazli ze neisa zbyt madrzy ..
gdyby nie te bandy noobów to by wojna nieosiagnela takiej skali ze kazdy polak sie musi bac to napoczatku byla wojna H lvli a ze noobki sie wpi**** to sie zrobila PL vs Swe ii co i D*PA
Xelede jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-10-2004, 09:42   #127
Villen
Użytkownik Forum
 
Villen's Avatar
 
Data dołączenia: 29 02 2004
Lokacja: Dębowy Zagajnik
Wiek: 42

Posty: 364
Domyślny

@Abudl

Zamknij ryj psie ty skonczyles podstawowke? Ja niedlugo sie zenie ,chodze do roboty i sie ucze w domu moze jestem w calym dniu z 7h wiec mnie nei draznij frajeze.Grales na Danubi? nie? nawet nie wiesz jak polacy sa tam ponizani kopani w dupe na kazdym kroku co z tego ze sa High Levele w takim AB jak oni gdzies poleca a wtedy wpadaja szwedzi i wszystkich naparzaja wpadnie takich z levelami od 50 do 100 i co im zrobisz przynajmniej nakopali jednemu.Z takim pogladem do nich to oni nigdy do niczego nie dojda.

Edit:Grałeś na Danubi czy nie? "polmozg" wiesz znam taki slownik ze bym ci dopiekl ale po co to? Moje studia to rozmowa z Dałnami(...).Mówie nikt nie jest bez wad.Pewnie nie macie tej 20-stki wiec nie wiecie jak to jest sie przesrane gdy na wszystko sam zarabiasz(a moze fajnie) ja czerpie z tego satysfakcje mimo ze nieraz jest ciezko i wyprowadz sie w wieku 18 lat i zarob na swoja chate,meble,zarcie i miej czas na rozrywke i nauke..Bedziecie w moim wieku to daj mi msg jak bedziesz sie zenil ja tez powrzucam na twoja "wybranke",zobaczymy czy ci bedzie tak do smiechu.Pierw zobacz na siebie potem gadaj o innych.Bedziesz mial robote i bedziesz zasuwal po 15h w robocie to tez na nic nie bedziesz mial czasu.Chcesz moja rade? Sluchaj rodzicow i sie ucz bo to sie przydaje.

@Azbescik

Ty zmien forum frajeze ty nie bedziesz mial nigdy kobiety(moze i chlopaka) siedzisz caly czas przy kompie i zadnej nie poznasz.To JA wspolczuje twojej wybrance,jedyna twoja kobieta to bedzie twoja reka.Ja juz jestem na tyle dorosly zeby sie ozenic i mam wlasna chate i sam na nia zarabiam wiec jak czegos nie wiesz to nei gadaj.

Ostatnio edytowany przez Villen - 09-10-2004 o 16:44.
Villen jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-10-2004, 10:00   #128
Master Kejzi
Użytkownik Forum
 
Master Kejzi's Avatar
 
Data dołączenia: 20 08 2004
Lokacja: Rybnik
Wiek: 35

Posty: 32
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Elite Knight
Świat: Xerena
Master Kejzi ma numer GG 7060731
Domyślny

no nawet nawet ta wojna

Ostatnio edytowany przez Master Kejzi - 09-10-2004 o 10:17.
Master Kejzi jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-10-2004, 11:23   #129
AzbesciaK
Użytkownik Forum
 
AzbesciaK's Avatar
 
Data dołączenia: 15 07 2004
Lokacja: Daleko nad rzeką....

Posty: 79
Stan: Na emeryturze
Imię: Azbesciak
Profesja: Elite Knight
Świat: Danubia
Evul

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Spikey
Azbesciak
Nie "nitei" tylko Nutemi. Filmik umieszcze jutro
buehhehe sory.. ale jakis nitei czy jakos takos tez na danubi jest... cos mi sie pomyliło z nim daj adres do filmiku plx plx xD


@ rysa zaoimnienia'
yapierdziele... idz moze na ta wojne.. bedziesz pasował

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez krox
Z nie oficjalnych źródeł wiadomo mi że zginelo tam około 70 polaków w tym wszystkie lvle 30+ stały sie huntowane. Padł romi ( kick ) 90k kasy stracono. Proffesor Dan nie byl wtedy w mythos stracil okolo 150k.Loot z polaczkow wyniosl marne 32k. Haracz z huntowanych 'powstancow' jak dotad 175k. Jak widac nie stracili na tym wiele moze nawet jeszcze zyskaja. Btw haracz od HK = 2mln polowa w kasie polowa w sprzecie. Loot skradziony przy hacku = 3mln. Tak czy owak nawet jakby kazdy z czlonkow mythos zgina 5 razy stracili by wylacznie kase z haraczu.
masz zle statystyki loot z polaczkow byl wiekrzy (glownie food,runy) , mythosi pozniej sie na chat channel smiali ze z polakow zaden dobry loot nie wypadał i z rotwormów lepiej idzie zarobic ale z tego co pisali to ilosc runek im sie podobala,idzie noobek 2bp uh, bp hmm, bp gfb... dostaje 1 SD pada i oddaje dotacje

@Villen
moze bys zmienil forum na którym sie udzielasz? a jesli sie zenisz... to współczuje twojej wybrance.... biuabuahuahauha


~Azbe
__________________
12:30 Swamp Throll: huned

7331 !!



Ostatnio edytowany przez AzbesciaK - 09-10-2004 o 11:24.
AzbesciaK jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-10-2004, 14:24   #130
Abdul
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 21 09 2003
Lokacja: Wroclaw

Posty: 196
Domyślny

[quote=Villen]@Abudl

Zamknij ryj psie ty skonczyles podstawowke? Ja niedlugo sie zenie ,chodze do roboty i sie ucze w domu moze jestem w calym dniu z 7h wiec mnie nei draznij frajeze.Grales na Danubi? nie? nawet nie wiesz jak polacy sa tam ponizani kopani w dupe na kazdym kroku co z tego ze sa High Levele w takim AB jak oni gdzies poleca a wtedy wpadaja szwedzi i wszystkich naparzaja wpadnie takich z levelami od 50 do 100 i co im zrobisz przynajmniej nakopali jednemu.Z takim pogladem do nich to oni nigdy do niczego nie dojda.
[quote]

to idz zrob powstanie no juz biegnij!....... idz wypowiedz wojne szwedom! no idz ich pozabijaj przeciez oni sa "Bee" i "czeba" ich zabic.... OMG naprawde wspolczuje twojej EKHM "wybrance" bo z takim polmozgiem to dlugo nie pozyje... powiedz mi prosze jakie studia zdawales ze "cenisz taki patryiotyzm u prawdziwych polakow" ktorzy wywoluja rasistowskie wojny... OMG naprawde na danubi to same "polaczki" graja chyba tylko to moze wyjasniac ta "nienawisc" "szwedow" do polakow.... omg co wy zawsze i wszedzie musicie oczerniac szwedow? to gra FFS a nie prawdziwe zycie....
Abdul jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-10-2004, 14:50   #131
Hegemmon
Nikt ważny
 
Hegemmon's Avatar
 
Data dołączenia: 07 12 2003
Lokacja: Amroth
Wiek: 38
Wpisy bloga: 1

Posty: 2,394
Stan: Na Emeryturze
Imię: Vetius
Świat: Secura
Poziom: 100
Skille: -1
Hegemmon ma numer GG 3030954
Domyślny

taie wojny są całkowicie bzsensowne o niezależnie od wyniku jedyną różnicą będzi mniejszy lvl wielu graczy.
Takie coś jet dobre tylko na teście
__________________

I shall strike down upon thee with great vengence and furious anger,
those who attempt to poison and destroy my brothers.
And you will know my name is the LAW
when I lay my vengence upon thee!
Hegemmon jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-10-2004, 14:58   #132
Gimlos
eX Moderator
 
Gimlos's Avatar
 
Data dołączenia: 18 09 2003
Lokacja: Szczecin-Zdroje/Wroclaw

Posty: 1,481
Imię: Gimli Ent
Profesja: Elite Knight
Świat: Azura
Poziom: 89
Gimlos ma numer GG 5382831
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Hegemmon
taie wojny są całkowicie bzsensowne o niezależnie od wyniku jedyną różnicą będzi mniejszy lvl wielu graczy.
Takie coś jet dobre tylko na teście
Kiedy gracz ze swiata non pvp mowi cos o wojnach, to mozna porownac to do wykladu ksidza na temat sexu . Nie posmakowales, wiec nie mow ze zle
__________________
Don't tell me what I can't do.
Blog o absurdzie
Gimlos jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-10-2004, 16:41   #133
siwy
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny nie noob

kto jak kto ja tam nie jestem nOOb
  Odpowiedz z Cytatem
stary 09-10-2004, 20:02   #134
Zwieshu
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 09 05 2004
Lokacja: Pawłowice
Wiek: 37

Posty: 198
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elder Druid
Świat: Iridia
Poziom: --
Skille: spadaja
Poziom mag.: --
Domyślny

Ja mam pytanie . Czy Polacy i Szwedzi sa az tak podobni bo jakie tylko wojny slysze to Pl na swe . Czy moze swedzi zrobili cos kiedys i sie todalej trzyma
Zwieshu jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-10-2004, 21:31   #135
morti
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 15 08 2004

Posty: 23
Domyślny

@abdul
hahaha moj post jest za trudny zebys na niego odpowiedzial.. ?
morti jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-10-2004, 22:02   #136
Bofiro(Chimera)
Użytkownik Forum
 
Bofiro(Chimera)'s Avatar
 
Data dołączenia: 28 07 2004
Lokacja: W domu
Wiek: 33

Posty: 67
Bofiro(Chimera) ma numer GG 1643476
Domyślny Jak zawsze

Polacy wielcysłowem mali czynem
__________________
---------------
Give me + plz
Bofiro(Chimera) jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-10-2004, 22:11   #137
Abdul
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 21 09 2003
Lokacja: Wroclaw

Posty: 196
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez morti
@abdul
hahaha moj post jest za trudny zebys na niego odpowiedzial.. ?
jaki niby post? -.-
Abdul jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-10-2004, 22:30   #138
Abdul
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 21 09 2003
Lokacja: Wroclaw

Posty: 196
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez morti
@Abdul
łoboshe czlowieku opanuj sie, pewnie jestes ktoryms z LC?
od zawsze byly prowadzone wojny na danubii swe vs pl.
hmm, czytasz moze forum tibii.com? tam jest mnostwo tematow
"@polaks" "@about polaks" itp i caly czas tam szwedzi najezdzaja na polakow
bo nie potrafia mowic po angielsku. to nie nasza wina ze w polsce wieksza czesc stanowia ludzi mlodzi ktorzy graja w tibie. pamietasz moze jak "grimmy"
jak napisal ze powinnismy zostac uduszeni jak nasi przodkowie w obozach koncentracyjnyc? moglbym podac jescze duuzo przykladow ale musze leciec. zalosne to jest i ty mowisz jacy " to my polacy" jestesmy rasistami?
przemysl to
omg -.- przemyslalem i zauwazylem ze tylko na danubi sa takie ostre wyzwiska ze strony pl do swe i ze strony swe do pl na innych servach az tak zle to nima nie wiem moze to dzieki panowi Mads'tyl czy jakos tak... ktory jak dobrze pamietam na poczatku serva gdy Walkor mial z 60-80 lvl wypowiedzial slynne zdanie "szkoda ze was hitler wszystkich nie wymordowal podczas II WS" lub cos na ten stajl~ i od tamtej pory to non stop sa sprzeczki... nie mozecie dac sobie na wstrzymanie? a temat "About polaks" mowiacy o jakiejs tam sytuacji jak to ktos komus cos~ lub jak polacy robia tematy "***ac swe" itp. -.- jak dlamnie Danubia to totalna N00blandia tylko chyba na danubi mozna zginac za to ze jest sie polakiem lub szwedem na innych servach tego nie zauwazylem... mzoe tez dlatego ze wiekszosc polakow grajacych w tibie to analfabeci ktorzy nawet po polsku nie umia pisac a po angielsku potrafia powiedziec tylko "spasiba" ( ) nie dziwie sie ze non stop jada polakow na danubi a teraz po tym EKHM "wybryku" to juz polacy na danubii maja totalnie prze***ane sami sobie to piwsko nawazyliscie~
spadam ogladac dzien proby~
Abdul jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-10-2004, 10:50   #139
Jasin
Użytkownik forum
 
Jasin's Avatar
 
Data dołączenia: 15 03 2004
Lokacja: Wawa
Wiek: 34

Posty: 17
Stan: Usunięty
Imię: Dalanthi
Profesja: Elite Knight
Świat: Furora
Poziom: 108
Skille: 88/80
Poziom mag.: 7
Jasin ma numer GG 4209579
Domyślny

Hehehe Mała sieka... Ale am chyba same noobki były? Na hiberni byla ostatnio wojna. Teraz chyba jest polska vs szwedzi albo wszyscy vs br.
Jasin jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-10-2004, 11:16   #140
Sillent Assasin
Użytkownik Forum
 
Sillent Assasin's Avatar
 
Data dołączenia: 17 07 2004

Posty: 89
Domyślny

http://www.tibia.pl/forum/showthread...ighlight=belth

I pomyslec ze kiedys tak bylo. Belth, obecny lider Mythos, potrafil sie dobrze "bawic" z Polakami (bawic w sensie nie wrogosc )
Sillent Assasin jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 02:54.


Powered by vBulletin 3