Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Multimedia > Fake'i

Notki

Fake'i Zdjęcia troche inne od normalnych... przerobione mniej lub bardziej. Tutaj je znajdziesz.
Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 16-08-2009, 00:07   #1
Oerciak
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 30 04 2007
Lokacja: Toruń
Wiek: 31

Posty: 649
Oerciak ma numer GG 4853370
Domyślny Hall of Fame- By Oerciak.

Hall of Fame


Galeria sław działu Fake.



Dział Fake jest już wystarczająco długo by myśleć nad takim tematem uwzględniających wszystkich którzy się przyczynili do dania mu jakiejkolwiek wartości. Ostatnio nawet była "próba" zrobienia takiego tematu, lecz... Nie wyszła najlepiej ; ).

Ja zainspirowany już od początku tą "próbą" postanowiłem stworzyć coś, co będzie godne tego działu i pomoże w orientacji nowym użytkownikom w odnalezieniu inspiracji w ich dziełach, jak i być może- pomocy od forumowych "sław" tak jak i starszym stażem użytkownikom pozwolić po prostu poczytać dawno już niektóre zapomniane, wyśmienite fake'i.

Bo nie oszukujmy się- każdy fake jest swego rodzaju sztuką, na której pisana jest opowieść. Przystępność materiałów do tworzenia ich, jak i popularności samej gry na której podstawie są robione, pozwala w sposób łatwy i przyjemny zrobić własną opowieść, którą być może- nigdy byśmy nie zobaczyli w komiksach, książkach i filmach które wymagają o wiele większego talentu.

Ale do rzeczy- Galerię sław czas zacząć! ; )

<UWAGA!- Osoby które podaję niżej na prawdę CZYMŚ się przysłużyły, więc nie każdy odnajdzie tam swoją postać.>




Arashel jest dziś znany głównie ze swego kontrowersyjnego krytykowania fake'ów i właściwie użytkownicy dzielą się na dwa obozy- Ci którzy go uwielbiają, jak i Ci którzy go nienawidzą. Swego czasu była też ostra nagonka na niego, gdzie był bluzgany w każdym temacie w którym się wypowiedział. Poprowadził także Fake Awards 2008 które dość sceptycznie przyjęły się w oczach użytkowników. Szczególnie upodobał sobie pisania nie konwencjalnymi czcionkami które z miejsca rozróżniają go z tłumu i miłością do liczby 36.

Jednak, jest w tym miejscu z powodu tego, że każdy jego fake był bogaty w efekty graficzne, oraz jest chyba najbardziej znaną osobą współczesnego działu.



Avager na tym forum jest już hm... Nie przesadzę używając słowa "legendarny". Do dziś praktycznie nie ma fake który by się równał na poziomie graficznym na przykład z serią "Human's Doom". Mimo że ta seria powstała na prawdę dawno temu. Jego znakiem firmowym jest to, że nigdy żadnego fake nie dokończył, a szkoda. Fabuła w jego sklejkach trzymała przynajmniej ten sam porządny poziom co efekty graficzne. Również on sam zapoczątkował modę na rekrutacje do fake'ów.

Mimo tego, że każdy jego fake charakteryzował się małą ilością epizodów, polecam przejrzenie ich. Bo jest warto!




Crowal. Jeden z pierwszych który zaczął tworzyć fake-story. Patrząc przez pryzmat czasu jego fake'i nie były niczym wielkim, czymś co dziś nikt by nie mógł dokonać. Ale ich autor charakteryzował się tym, że regularnie, w krótkim odstępie czasu dodawał kolejne odcinki swojego fake-story, które w szczególności jedno- "Orci atakują Rookgard" miało swoją osobistą magię, że czekało się na kolejny odcinek z niecierpliwością.

Jest umieszczony tutaj, ponieważ był pierwszym fake'owcem który zaciekawił bardzo dużą ilość użytkowników- nawet niezwiązanych z tym działem w najmniejszy sposób, swoim fake-story, które warto obejrzeć, by poznać podstawy dobrej, rozrywkowej fabuły, którzy z chęcią przeczytają wszyscy.



Eerion, mimo że jego kariera jako fake'owca była dość krótka, na stale wpisał się w karty tego działu. Fabuła w jego fake'ach jest nieprześcignionym wzorem do naśladowania która błyszczy jak złoto. Znany jest także z rzetelnego krytykowania innych sklejek i w tym fachu, również nikt nigdy lepiej tego nie robił.

Miejsce w tej liście po prostu mu się należy. A jego fake'i warto przeglądnąć by wiedzieć jak prawidłowo kadrować i po prostu dla samej historii- która jest jedyna w swoim rodzaju.



Michoss. Nie znać dziś precla to grzech ciężki. Swego czasu był wręcz wszędzie. Każdy precla kochał i uwielbiał. Dziś jego sława trochę się pomniejszyła, ale nadal ma licznych "wyznawców". Zdecydowanie jeden z najlepszych, a na pewno najbardziej popularny z tak nielicznych pasków fake'owych.

Jeśli chcesz stworzyć humorystyczny pasek fake'owy, lub trochę się pośmiać, Precel jest obowiązkową pozycją.



KalasantyX ma fake'i które posiadają dobre efekty graficzne, znakomitą fabułę i całkiem pokaźną ilość odcinków. Ale znalazł się wśród tego grona z jednego głównego powodu. Zrobił jako pierwszy i jedyny "pełnometrażowy" fake, który składał się z tylko jednego odcinka i zawierał w sobie całą fabułę, która wręcz zachwycała humorem i świetnymi pomysłami.

Reszta fake'ów też stoi na bardzo dobrym poziomie, lecz dzięki TSK: 111 Powah i TSK: Vendetta i innowacyjnością którą pokazał w tych dwóch tytułach ukazał się na tej liście.



Drakon. Na pewno poszczycił się najdłużej robionym fake'iem. "The Truth" jest w chwili obecnej robiony już półtora roku. Co niestety nie przekłada się na ilość odcinków... Ale i tak warto go obejrzeć. W swoim dorobku ma jeden skończony fake, Tibia Turnaments - Wielki Turniej, spora ilość odcinków i całkiem niezła fabuła stawiają ten fake na równi z bardzo dobrymi.

Warto przejrzeć jego fake'i które na pewno dadzą sporo rozrywki.




Sir Speed jest znany ze swych bliskich doskonałości grafik, oraz z fake "Starcraft" tworzonego razem z moderatorem Thor of Heaven który śmiało może konkurować z fake'ami innej sławy- Avagera. A także wszystkie inne fake'i zasługują na przeczytanie ich w całości.

Fake'i tego użytkownika ze stu procentową pewnością zasługują na dłuższą niż chwilę uwagi i to właśnie on, jak niegdyś Avager wyznaczał wcale nie małą poprzeczkę.



Nadrill jako pierwszy zaczął robić fake'i paskowe. Mimo że zrobił tylko dwa, to bez wątpienia były najlepsze w swojej dziedzinie, moim skromnym zdaniem nawet lepsze od Precla Michossa. "Piekielna historia o szatanie" jest obowiązkową lekturą dla każdego kto lubi fake'owe historie. Nie można także ignorować "300 Orców" które swym oryginalnym i nietuzinkowym humorem zjednał sobie sympatię niejednego użytkownika.

I właśnie z tego powodu znajduje się na tej liście.



Warto wymienić Miszę z powodu zapomnianego już fake paskowego "4!um", które daje tyle zabawy co "Precel" i "Piekielna historia o szatanie". Na prawdę szkoda, że o tej sklejce dziś pamiętają nieliczni. Znany także ze swojego otwartego poparcia dla programów zabronionych typu OTS:ME.

Użytkownik ma także parę innych sklejek które także zasługują na uwagę, lecz najlepszą z nich jest zdecydowanie 4!um.



Piwko z dragonami autorstwa michalbiel jest fake'iem o ponadczasowym humorze z którego pewnie śmiać się będą jeszcze nasze wnuki. Bo kto nigdy nei słyszał tekstu "Gimli ded a smoki pijane"? Musiał być przez ostatni rok na bezludnej wyspie bez internetu.

Tym fake'iem autor na zawsze pozostanie w tym temacie jak i w naszych sercach.



Mimo że gimli mily krasnolud zaszczycił nas tylko jednym fake'iem i to dość dawno temu, jego fake został legendą legend. Nietuzinkowa fabuła, zaskakująca złożona psychika postaci oraz niespodziewane zwroty akcji, to atuty które mogą pozazdrościć nawet najwięksi!

Warto obejrzeć "Jak powstał kefir" który mimo swoich lat- nadal jest czymś wielkim.



Możliwe że gdyby nie YAYUUU fake'i nie byłyby popularne tak jak dziś. To on napisał program do robienia czcionki tibijskiej który był rewolucją w tym dziale. Dzięki niemu fake'i stały się o wiele prostsze i szybsze w wykonaniu.

Bez wątpienia zasługuje na miejsce tutaj, bo jego program, bez wątpienia przyczynił się do nagłej popularyzacji sklejki tibijskiej.



Przygody Orca Vethiego Demongo były jednym pierwszym z fake-story tego działu. Na dodatek był innowacyjny w swej fabule. Bo ilu z was widziało fake o małym orku, próbującym się zemścić na okrutnych ludziach? Był też pierwszym fake'iem który miał własną stronę internetową.

Polecam obejrzeć Przygody Vethiego bo są na prawdę wciągające, mimo upływu tak długiego czasu.



Glaves pokazał co to dobry fake. "The Village" dzieje się w czasach teraźniejszych i ciężko znaleźć mu konkurenta z równie dopieszczoną grafiką i fabułą. Także "Piąty żywioł" jest dość wysokich lotów. Polecam przeczytanie zwłaszcza tego pierwszego, bo w nim jest pokazane jak powinienem wyglądać bardzo dobry fake w czasach obecnych.

I właśnie tym fake'iem uplasował sobie miejsce wśród tego grona.

To na razie koniec listy. Oceńcie czy pomysł jest warty kontynuowania i dodania innych, równie zasłużonych użytkowników, czy zakończyć i porzucić pomysł ; ).

Ostatnio edytowany przez Oerciak - 16-08-2009 o 16:32.
Oerciak jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 16-08-2009, 00:13   #2
czuczu20
Użytkownik Forum
 
czuczu20's Avatar
 
Data dołączenia: 13 04 2008

Posty: 146
Stan: Niegrający
Domyślny

To już jest porządna lista! A nie tamto gówno założone przez jakiegoś dzieciaka.
Swoją drogą bardzo ładnie dane osoby opisane .
__________________
czuczu20 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-08-2009, 00:29   #3
GargoinX
Just an Orange
 
GargoinX's Avatar
 
Data dołączenia: 06 04 2008
Lokacja: Płock
Wiek: 29
Wpisy bloga: 34

Posty: 1,242
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Knight
Świat: Eternia
Poziom: 31
Skille: 65/64
Poziom mag.: 4
GargoinX ma numer GG 3751106
Domyślny

Nie wątpiłem w twoje możliwości Oerto. Lista wykonana porządnie, znajdują się na niej odpowiedni ludzie. Kontynuuj, kontynuuj. Miło się czyta. ^^
__________________

Literka Z, literka K, literska S jak ZKS!

Gargoin na Last.fm!

Notka dla Gargulca.
GargoinX jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-08-2009, 01:21   #4
Drakon
Użytkownik Forum
 
Drakon's Avatar
 
Data dołączenia: 10 03 2006
Lokacja: Taka ławeczka za monopollowym
Wpisy bloga: 1

Posty: 1,544
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Knight
Świat: Wszedzie
Drakon ma numer GG 3812510 Drakon ma login Tlenu drakon91@o2.pl
Domyślny

Wiesz co Oerta popełniasz grzech ciężki...


A gówno prawda co ja pierdole.
Powiem tak:
Doskonałe to to nie jest (bo dla mnie ikoną fake'ów paskowych jest Nadrill nie Michoss), ale i tak o niebo lepsze od poprzedniego tematu, wręcz wart przyklejenia, pod warunkiem że będziesz go kontynuował.
Sądzę też, że warto by ludzie proponowali kogo dodać i za co.
BO nie możemy przecież zapomnieć o ludziach pokroju Bardaxa, Sezu czy Dark Svena, nie prawdarz.

P.s.
Ciekawe tylko kto napiszę "życiorys" tobie
__________________
99% dzieci neo uważa, że teksty podobne temu są fajne. Jeśli też tak uważasz, to masz ze sobą wielki problem... ^^


100 Anni Inter!!

Ostatni Odcinek Tibia Turnaments 2
Tibia Turnaments - Fake Story
Ukończony
Mni spis treści:
Str.1, Str.3, Str.4, Str.5, Str.5, Str.6, Str.7

Mój Deviant

Ostatnio edytowany przez Drakon - 16-08-2009 o 01:24.
Drakon jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-08-2009, 01:27   #5
Oerciak
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 30 04 2007
Lokacja: Toruń
Wiek: 31

Posty: 649
Oerciak ma numer GG 4853370
Domyślny

@Drakon:
Zastanawiałem się nad tym chwilkę kto bardziej pasuje do "ikony" fake'ów paskowych, Nadrill czy Michoss, ale Precel, jakby nie patrzeć, był o wiele bardziej popularny ; ). (Aż przypomina mi się ta "afera" na wybory fake'ów 2007 ^^')
Ale Nadrill też będzie. O to bym się nie martwił : ).

W sumie racja, na wszelkie propozycje jestem otwarty, o tych bardziej zapomnianych jak Baradax czy Dark Kriss sam nie zapomniałem. Nawet zrobiłem sobie dość długą listę fake'owców xP.

Co do przyklejenia... Nie wiem czy modzi zaakceptują. Można by spróbować, ale nie wiem czy pomysł tego przyklejenia ma duże szanse powodzenia.

@Edit:
Mówią, że nie można być obiektywnym gdy mówi się o sobie ; ).
Nie wiem, poproszę jakąś osobę co mnie specjalnie nie zna by mnie oceniać przez spawy osobiste, ale taką, która ma staż na forum od początku 2005 roku bo od wtedy udzielam się na tym podforum. Więc znaleźć taką osobę będzie na praaawdęęę ciężko ; ).

Ostatnio edytowany przez Oerciak - 16-08-2009 o 01:29.
Oerciak jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-08-2009, 01:53   #6
Herbi_Oxyna
Użytkownik Forum
 
Herbi_Oxyna's Avatar
 
Data dołączenia: 13 09 2007
Lokacja: Wałcz (wkrótce Szczecin)
Wiek: 30
Wpisy bloga: 34

Posty: 528
Stan: Niegrający
Imię: Nie
Gildia: graj
Świat: w
Poziom: ten
Skille: syf
Poziom mag.: !!
Herbi_Oxyna ma numer GG 5694870 Send a message via Skype™ to Herbi_Oxyna
Domyślny

Krótka ta lista.

Myślałem, że Pacz zasłużył również na miejsce na tej liście.

(Ja nie zasłużyłem, bo żaden fake jaki zrobiłem nawet nie został ukończony, a mój arsenał fakeowy suxi xD)
__________________

Anime-Planet.com - anime | manga | reviews

Ostatnio edytowany przez Herbi_Oxyna - 16-08-2009 o 01:55.
Herbi_Oxyna jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-08-2009, 01:54   #7
Oerciak
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 30 04 2007
Lokacja: Toruń
Wiek: 31

Posty: 649
Oerciak ma numer GG 4853370
Domyślny

Listę kontynuuję, bez obaw.

"To na razie koniec listy. Oceńcie czy pomysł jest warty kontynuowania i dodania innych, równie zasłużonych użytkowników, czy zakończyć i porzucić pomysł ; )."

Ten dopisek zresztą o tym świadczy .
Oerciak jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-08-2009, 01:56   #8
Herbi_Oxyna
Użytkownik Forum
 
Herbi_Oxyna's Avatar
 
Data dołączenia: 13 09 2007
Lokacja: Wałcz (wkrótce Szczecin)
Wiek: 30
Wpisy bloga: 34

Posty: 528
Stan: Niegrający
Imię: Nie
Gildia: graj
Świat: w
Poziom: ten
Skille: syf
Poziom mag.: !!
Herbi_Oxyna ma numer GG 5694870 Send a message via Skype™ to Herbi_Oxyna
Domyślny

Jak dla mnie dobry pomysł, kontynuuj i dodaj więcej użyszkodników ;>
__________________

Anime-Planet.com - anime | manga | reviews
Herbi_Oxyna jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-08-2009, 03:02   #9
Oerciak
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 30 04 2007
Lokacja: Toruń
Wiek: 31

Posty: 649
Oerciak ma numer GG 4853370
Domyślny

Lista została zaktualizowana o kolejne 5 użytkowników .
Oerciak jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-08-2009, 03:16   #10
Ameriov
Użytkownik Forum
 
Ameriov's Avatar
 
Data dołączenia: 25 04 2006
Wpisy bloga: 4

Posty: 713
Profesja: Rookstayer
Gildia: Vampires
Świat: Isara
Poziom: 70
Skille: 96 Fish
Domyślny

Dobry pomysł, w końcu dodałeś pana Zuo i twórcę piwka więc mi się podoba.
__________________
Free Candy

Rookgaardians Smasher

Secrets Keeper.
Ameriov jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-08-2009, 10:31   #11
krupam
Użytkownik Forum
 
krupam's Avatar
 
Data dołączenia: 19 01 2007
Lokacja: Opole
Wiek: 28

Posty: 186
Stan: Niegrający
krupam ma numer GG 6046075 Send a message via Skype™ to krupam
Domyślny

No piękne, piękne, ale pewnie ktoś cie zabije za brak na tej liście Glavesa! Jego V Żywioł łamał przecież wszystkie reguły na dobrą fabułę(superman, musi znaleźć jakieś tam artefakty, jest wojna...), a mimo to jego średnia ocen była bardzo wysoka.

@edit
DracoR też by się nadawał na tą listę.
__________________
Hey, hey, hey...

Ostatnio edytowany przez krupam - 16-08-2009 o 12:00.
krupam jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-08-2009, 11:16   #12
Glannath
Użytkownik Forum
 
Glannath's Avatar
 
Data dołączenia: 28 08 2008
Lokacja: Winterfell

Posty: 285
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

No właśnie, też chciałem napisać, że Glavesa mi to brakuje.

Przede wszystkim lista jest wykonana starannie, widać, że się do tego przyłożyłeś. Wystarczy ją już tylko uzupełnić o kilka osób, które zostały pominięte. Ale ogólnie, podoba mi się.

@edit
A Demongo i jego "Przygody Orca Vethiego"? To jest legenda! : D

Teraz, jak się nad tym zastanawiam, to było jeszcze kilka osób, które są warte uwagi, np. Kwaso, Norah, Danuneko. Oni też robili świetne fake'i, dawno, dawno temu.
__________________
[FakeStory] Gra o Tron

Ostatnio edytowany przez Glannath - 16-08-2009 o 11:20.
Glannath jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-08-2009, 11:37   #13
SmOoTHas
Użytkownik Forum
 
SmOoTHas's Avatar
 
Data dołączenia: 13 08 2007
Lokacja: Nie traficie
Wiek: 28

Posty: 320
Stan: Niegrający
Profesja: Sorcerer
Świat: Harmonia
Poziom: 21
Skille: 22szild
Poziom mag.: 14
SmOoTHas ma numer GG 6687359 Send a message via Skype™ to SmOoTHas
Domyślny

Świetna robota Oert, pan CzarnykaŁ wybuchnie złością gdy to zobaczy.
SmOoTHas jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-08-2009, 12:46   #14
Maniak69
Zbanowany
 
Maniak69's Avatar
 
Data dołączenia: 28 09 2007
Wpisy bloga: 22

Posty: 226
Domyślny

Parę osób brakuje.
Sir spiida, który miał ogromny wkład w tworzenie grafik. Może i jego fake'i nie dorównywały grafikom... ale zawsze cuś.
Glawesa, który stworzył piękne ,,the village".

I co tam do cholery robi Arshael? Owszem, jako krytyk to jeszcze granicznie się trzyma... ale jego fake'i są żałosne pod względem fabularnym.

I dopisz, że avanger przerzucił się na blendera.

PS.
I brakuje mnie, jako głównego trolla. Przez długie miesiące, mojeg.. moich banów na IP, ludzie walczyli o ten tytuł - a ja do dziś go zaszczytnie trzymam, a co.

Ostatnio edytowany przez Maniak69 - 16-08-2009 o 12:48.
Maniak69 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-08-2009, 13:05   #15
Czarnykal
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

I prowokejszyn mi się udał, idiotów na tym forum nie brakuje.
  Odpowiedz z Cytatem
stary 16-08-2009, 13:07   #16
Maldoryz
Użytkownik Forum
 
Maldoryz's Avatar
 
Data dołączenia: 31 05 2006
Lokacja: Belchatow

Posty: 364
Stan: Początkujący
Imię: -
Profesja: Knight
Gildia: -
Świat: Morgana
Poziom: -
Skille: -
Poziom mag.: -
Maldoryz ma numer GG 1329083
Domyślny

Jak mogles zapomniec o "Przygody orca Vethiego"?
Do tego dochodzi jeszcze cos ala "tibia tournaments"? Pamieta to ktos?

@down
widocznie masz racje, moja pomylka

Ostatnio edytowany przez Maldoryz - 16-08-2009 o 13:20.
Maldoryz jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-08-2009, 13:11   #17
Glannath
Użytkownik Forum
 
Glannath's Avatar
 
Data dołączenia: 28 08 2008
Lokacja: Winterfell

Posty: 285
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Widać, że długo siedzisz na forum, skoro znasz "Przygody orca VERCIEGO" -.-
Vethiego...
__________________
[FakeStory] Gra o Tron
Glannath jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-08-2009, 13:18   #18
Drakon
Użytkownik Forum
 
Drakon's Avatar
 
Data dołączenia: 10 03 2006
Lokacja: Taka ławeczka za monopollowym
Wpisy bloga: 1

Posty: 1,544
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Knight
Świat: Wszedzie
Drakon ma numer GG 3812510 Drakon ma login Tlenu drakon91@o2.pl
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Czarnykal Pokaż post
I prowokejszyn mi się udał, idiotów na tym forum nie brakuje.
Co prawda, to prawda, a ty tą grupę wręcz idealnie prezentujesz każdym, kolejnym napisanym postem

@topic
Spokojnie ludzie, Oerta zaznaczył, że lista nie jest skończona i że będzie się jeszcze rozwijać.
@up
Zapewne chodzi ci o "Szrek, Osioł i Fiona" autorstwa Dracora?

Btw. dobrze że Oerta nie zaznaczył jakim to "wejściem smoka" zacząłem swą karierę na tym forum ^^
__________________
99% dzieci neo uważa, że teksty podobne temu są fajne. Jeśli też tak uważasz, to masz ze sobą wielki problem... ^^


100 Anni Inter!!

Ostatni Odcinek Tibia Turnaments 2
Tibia Turnaments - Fake Story
Ukończony
Mni spis treści:
Str.1, Str.3, Str.4, Str.5, Str.5, Str.6, Str.7

Mój Deviant

Ostatnio edytowany przez Drakon - 16-08-2009 o 13:19.
Drakon jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-08-2009, 15:05   #19
Oerciak
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 30 04 2007
Lokacja: Toruń
Wiek: 31

Posty: 649
Oerciak ma numer GG 4853370
Domyślny

Do wszystkich co mówią, że ludzi brakuje-
Lista nie jest skończona, szacuję, że skończę dopiero do piątku.

@Czarnykal:
Proszę, nie odzywaj się,Twoje słowa budzą we mnie żałość do Twej osoby.

Tak swoją drogą, pamiętam że w czasach kiedy nie było jeszcze tego działu ,w "zdjęciach" było dodane 5 gifów z muzyką w tle... Chciałbym to dodać, ale nie mogę znaleźć ; /.

A pamięta ktoś jak powstał kefir?

--- Oerciak dodał 85 minut i 11 sekund później ---

Sorry za doubla, ale chciałem poinformować, że kolejne 4 postacie z fake'owego świata zostały dodane .

@Edit:
Nowy system przeciw doublom o.O.
Nie wiedziałem o.O

Ostatnio edytowany przez Oerciak - 16-08-2009 o 16:31. Powód: Automerged Doublepost
Oerciak jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-08-2009, 22:34   #20
Glannath
Użytkownik Forum
 
Glannath's Avatar
 
Data dołączenia: 28 08 2008
Lokacja: Winterfell

Posty: 285
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Świetnie to teraz wygląda. Lista jest ładnie uzupełniona. Te komentarze są świetne. xd
Jest jeszcze kilka osób, które warto dodać, ale IMO lista jest już prawie kompletna.
Tylko jedno pytanie: Gdzie, do cholery, jest Sezu?

@edit
Zapomniałem. Przykleić temat!
__________________
[FakeStory] Gra o Tron
Glannath jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 
Opcje tematu

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 17:44.


Powered by vBulletin 3