Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Inne > O wszystkim i o niczym

Notki

O wszystkim i o niczym O tym wszystkim co nie pasuje gdziekolwiek indziej ;)
Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 15-06-2004, 17:22   #1
Realm
Użytkownik Forum
 
Realm's Avatar
 
Data dołączenia: 27 03 2004
Lokacja: Malbork
Wiek: 34

Posty: 89
Stan: Tutor
Imię: Bubble
Profesja: Elder Druid
Świat: Isara
Poziom: 220
Skille: 100/100
Poziom mag.: 10
Realm ma numer GG 1211525
Domyślny Forgotten Realms.

Siemanko. Ostatnio bardzo mocno zaczołm sie interesować Cyklem fantasty "Forgotten Realms".
Chciałem sie dowiedzieć czegoś więcej na temat tej potęgi Fantasty (Hail Ed Greenwood), więc szukałem, szukałem i troche znalazłem:

Cytuj:
NAJWIĘKSZY świat Fantasy, jaki kiedykolwiek powstał (i pewnie zostanie tak do końca świata i drugie tyle dni dłużej. Wszystko odbywa się na planecie zwanej Abeir-Toril (A-BIR Tor-RIL). Na Torilu (bo taki jest popularny skrót) leżą cztery kontynenty: Faerun (Fej-RUN), przylegające do niego Kara-Tur (Ka-ra-TUR) i Zakhara (Za-KARR-a) oraz oddalony od nich mały Maztica (Maz-TI-ka), jednak to Faerun jest ośrodkiem życia na Torilu. Faerun jest podzielony na poszczególne regiony geograficzne - Krainy. Wśród nich znajdują się np. Dolina Lodowego Wichru, pustyniaAnarouch, Kraina Dolin, Wybrzeże Mieczy.
Zapewnie każdy kto grał w Sagi Baldur's gate, IceWinda dale wie że te krainy są w tych grach. Jednak ta wiadomość mnie nie fascynje. Chciałbym sie dowiedzieć co ogólnie obejmują "Zapomniane krainy" czy przedstawiają one jakieś ksiązki fantasty (np.: Władca pierscieni), oraz gry rpg i fantasty. Chciabym otrzymać wyczerpującą odpowiedz więc prosze o odpowiedzi osoby ktore są zżyte z Forgotten Realms.

Edit. bende edytowal ten temat, bo napewno ktos sie zna na Forgotten Realm's, oraz dlatego zeby ktos mi odpowiedzial na wyzej wymienione pytanie/pytania.
__________________
Moderator's Power!
Realm jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 02-10-2021, 16:50   #2
kokos667
Użytkownik Forum
 
kokos667's Avatar
 
Data dołączenia: 19 05 2007
Wiek: 31

Posty: 162
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Yoorez
Profesja: Elite Knight
Świat: Calmera
Poziom: 90
Poziom mag.: 7
Domyślny

Mysteriando!
__________________

kokos667 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 
Opcje tematu

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 22:02.


Powered by vBulletin 3