Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Inne

Notki

Inne To co nie pasuje do któregoś z działów a ma związek z Tibią trafia tutaj.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 09-07-2008, 15:37   #361
Lechista
Użytkownik Forum
 
Lechista's Avatar
 
Data dołączenia: 11 11 2007
Lokacja: Gdańsk

Posty: 1,348
Stan: Na Emeryturze
Poziom: Wi
Skille: Ndsurfi
Poziom mag.: ng
Domyślny

Morze błąd lezy u was. Może to wy jesteście "zasranymi debilami"?? Ps. Co mają gm'owie do kicków?? Ja w ciągu 2 lat nie miałem, zadnego kicka. Zanim zaczniecie szukac problemu na zewnątrz, sprawdźcie czy wewnątrz wszystko jest ok...
__________________
Ukryty tekst:
Nie młgoem urzyiweć, że mgoę zumierzoć to co wśłaine cztyam. Foennmnelaa moc lgudzikeo ułmsyu! Włudeg bdaań ppodzrzeynorwach na Usrniweciytee Cmabrigde, nie ma zinnaczea w jekaij keolśjcnoi lteriy unomcziesze są w swiłoe, jyeinde iottnse jset, aby piszwera i onisatta lteria błyy na wyśłaiwcm miscjeu. Rtszea mżoe być caicikłowie pnarzeszmiea, a i tak jset się w sintae pyrzatczeć tsket bez pmelrobu.

Korzystaj z opcji Szukaj!!!
Wkurzyłem cię, a może mnie kochasz? ?Jeśli tak to wstaw mi notkę xD
Lechista jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 09-07-2008, 15:42   #362
bartek10
Użytkownik Forum
 
bartek10's Avatar
 
Data dołączenia: 03 07 2007
Lokacja: Czeczenia.

Posty: 200
Stan: Początkujący
Profesja: Sorcerer
Świat: Menera RoX
Poziom: 45
Skille: 20/23
Poziom mag.: 44
Domyślny

a Dajcie spokoj wlasnie moment temu padlem przez pierdolonego kika
w dupie mam ich uptade jak tak byc znowu na menerze bedzie kikow w hu** i pelno dedow.
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Damian93ns Pokaż post
Siemka wczoraj nabiłem 20 lev. na rooku i troche już mi się nie chciało grać ale poszłem sobie jeszcze na Mino Hell.Gdy tam wpadłem ujrzałem Apprentice Sheng na początku byłem zszokowany ale na szczęście miałem przy sobie BP potion fluidów. fluidów. I chwile to trwało ale powaliłem na ziemię Apprentice Sheng lot jaki z niego wyleciał to:wand that has energy i minotaur leather. Gram na świecie Nova.
bartek10 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-07-2008, 20:24   #363
Zamne
Użytkownik Forum
 
Zamne's Avatar
 
Data dołączenia: 04 04 2006
Wpisy bloga: 7

Posty: 634
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Sorcerer
Świat: Isara
Poziom: 1
Skille: 10/10
Domyślny

@2up

ja tez nigdy nie mialem kicka/laga/innehujstfo z powodu cipsoftu, wszystkie byly z powodow od nich niezaleznych (ogladanie youtube, ogladanie spamu i kijlogeruf na forum.tibia.pl itepe.)
__________________
chcę tibicama

notka here
Ukryty tekst:
Cytuj:
gdzie najlepiej expić pallem na rooku?
Cytuj:
12:05 CM Andasstra on Askara [2]: no kurwa in here.. thats not nice-.-
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez TheDwarf
Cytuj:
daj, ja ci zrobie ludzika
..O
./|\
../\/
./
Ja przeczytalem zamiast ludzika, to "lodzika" i cale 60 sekund szukalem w tym obrazku czegos zboczonego HAHA
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Mapa_Europy Pokaż post
Miał swoje 5 minet.
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez OwntibiaForFree
Nie zdziwcie sie jak anty vir bedzie wam szalal wkoncu to keylogger
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Azris- Pokaż post
Mikolaj upil sie kakalem ;d

Ukryty tekst:
Zamne jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-07-2008, 01:15   #364
Gniew Mroku
Użytkownik Forum
 
Gniew Mroku's Avatar
 
Data dołączenia: 22 02 2004
Wiek: 35

Posty: 292
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Zamne Pokaż post
heh, nigdy nie sadzilem ze kiedys bede pisac w tym temacie w melodii "Cip ssie".
ale jednak do tego doszlo, wiec opisze, czym mnie wkurzyli:

mianowicie: DLACZEGO USUNELI BLAZING FIRE ELEMENTALA, myslalem ze w koncu jakies 50 lvle beda uzywac summonow do bitwy, a tu zonk. nie da sie zsummonowac. Wogole. rozumiem, ze mogli by dac wiecej many zeby przywolac.
ale zeby usuwac?? teraz mnie mozecie, panowie, w dupkę pocałować -_-
Może dlatego, że nigdy nie miał być możliwy do przywołania? A to, że był nazywa się bugiem.
__________________
Gniew Mroku jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-07-2008, 14:18   #365
PLague
Użytkownik Forum
 
PLague's Avatar
 
Data dołączenia: 23 02 2006
Lokacja: Koszary

Posty: 279
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ghard Lage Pokaż post
Gram w nią 5 lat grałem w nią bo widziałem, że się rozwija ale teraz nie widzę sensu...
Hmmmmmm...
Cytuj:
Wiek: 16
__________________
Fennec here, fennec there, fennecs are everywere.
PLague jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-08-2008, 16:34   #366
sueroski
Użytkownik Forum
 
sueroski's Avatar
 
Data dołączenia: 02 07 2008
Lokacja: Świdnica

Posty: 275
Stan: Początkujący
Profesja: Rookstayer
Świat: Zanera
sueroski ma numer GG 12398778 sueroski ma login Tlenu sueroski@tlen.pl Send a message via Skype™ to sueroski
Domyślny

jest tylko jedna żecz której nie cierpie w tibi ale tak jest chyba w każdym mmorpg. ograniczenie bezpłatnego konta
__________________
Cytuj:
Na tablicy kontrolnej gdzie na ogół paliło się 150 lampek, kilka sekund po wybuchu zapaliło się 100 kolejnych. Później lampki zgasły, zaległa cisza.
http://tibiafun.y0.pl/up.php?c=Sueroski Kliknij, aby wbić mi level
sueroski jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-08-2008, 16:44   #367
Juchasek
Użytkownik Forum
 
Juchasek's Avatar
 
Data dołączenia: 13 04 2008
Lokacja: Skrzyszów
Wiek: 32

Posty: 43
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Juchasek
Profesja: Knight
Świat: Titania
Poziom: 8+
Skille: 10+/10+
Poziom mag.: 4+
Domyślny

Większości tutaj proponuje nauczyć się poprawności języka polskiego bo mnie już tutaj kur*a ch*uj strzela jak widze jak pierdoli*ie jedno i to samo w kółko... Ludzi ja mam lagi całymi dniami, kicki też się zdarzają ale winie za to tylko i wyłącznie swój internet... Jeżeli macie tam Neostrady to nie wiem dlaczego płaczecie gdy pojawia się sprawa 1 kicka w ciągu tygodnia... Co to jest? może któryś z was frajerów by się chciał kur*wa zamienić internetem chociaż na tydzień to by zrozumiał o co mi chodzi -.-. z kolei jeżeli są jakiekolwiek problemy z serwerami to należy ich zrozumieć, to nie jest tak prosto zapanować na 74 machinami, jeżeli teraz wam to nie świta to ja bym chciał zobaczyć jak WY radzicie sobie z chociaż jednym takim ;/ OTS przy wytrzymałości komputera domowego na polskim internecie gdy wejdzie 30 osób tnie ładnie, a o lagach to już nie mówię...
Skoro tak obrażacie się z powodów kicków po prostu przestańcie grać, bo takie tematy do niczego nie prowadzą, napisz maila do cipsoftu albo na forum, ze masz taki i taki problem nie wiem może akurat wina leży po twojej stronie kabla ;/

A kurde zapomniałem, 90 % polaków nie umie posługiwać się językiem Angielskim
__________________
Nightwish <For!
System of a down <Ever!
Serj Tankian <In my heart !
Juchasek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-08-2008, 16:53   #368
Slythia
Blondynka
 
Slythia's Avatar
 
Data dołączenia: 02 05 2007
Wpisy bloga: 3

Posty: 2,838
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Juchasek Pokaż post
A kurde zapomniałem, 90 % polaków nie umie posługiwać się językiem Angielskim
Poziom znajomości języka angielskiego wcale nie mówi o inteligencji ów osoby. Nie każdy miał szansę uczyć się języka obcego od pierwszych klas szkoły podstawowej.

@topic
A mi nie podoba się traktowanie tutorów przez cipsoft. Do tego oczywiście brak kontroli nad łamaniem regulaminu...
__________________
"Kiedy znalazłem się na dnie, usłyszałem pukanie od spodu."
S. J. Lec
Slythia jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-08-2008, 19:53   #369
Juchasek
Użytkownik Forum
 
Juchasek's Avatar
 
Data dołączenia: 13 04 2008
Lokacja: Skrzyszów
Wiek: 32

Posty: 43
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Juchasek
Profesja: Knight
Świat: Titania
Poziom: 8+
Skille: 10+/10+
Poziom mag.: 4+
Domyślny

Sami zrobiliśmy boty i sami z nich korzystamy, więc teraz nie narzekaj na to.
A co do angielskiego jest różnica między Chęcią a Możliwością, bo w dzisiejszych czasach jak myślę w większości szkół w Polsce jest język angielski w normalnym toku nauczania, sam mam od 1 klasy podstawówki język angielski a teraz jestem 2 Technikum i dalej go mam, więc nie wiem o co ci chodzi. Jeżeli chodzi ci o tych biednych których nie stać na to, to ciekawe jak zarabiają na tibie i internet
__________________
Nightwish <For!
System of a down <Ever!
Serj Tankian <In my heart !

Ostatnio edytowany przez Juchasek - 11-08-2008 o 19:54. Powód: Ehh błędy;/
Juchasek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-08-2008, 20:06   #370
Slythia
Blondynka
 
Slythia's Avatar
 
Data dołączenia: 02 05 2007
Wpisy bloga: 3

Posty: 2,838
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Juchasek Pokaż post
Sami zrobiliśmy boty i sami z nich korzystamy, więc teraz nie narzekaj na to.
A co do angielskiego jest różnica między Chęcią a Możliwością, bo w dzisiejszych czasach jak myślę w większości szkół w Polsce jest język angielski w normalnym toku nauczania, sam mam od 1 klasy podstawówki język angielski a teraz jestem 2 Technikum i dalej go mam, więc nie wiem o co ci chodzi. Jeżeli chodzi ci o tych biednych których nie stać na to, to ciekawe jak zarabiają na tibie i internet
Teraz jest. A jak było parę lat temu? Poza tym, każdy ma predyspozycje do czegoś innego... Czy to , że ktoś ma problemy np z zapamiętaniem słówek, to oznacza, że nie nadaje się do niczego?

Sama zaczęłam uczyć się języka angielskiego stosunkowo późno. W podstawówce uczono mnie niemieckiego, lecz szczerze mówiąc, ciężko to nauką nazwać. Teraz nie uczę się żadnego języka, często zapominam słówek, robię głupie błędy... Czy oznacza to, że nie powinnam grać w Tibię?


Nie chodzi mi o same boty. W Tibię gra naprawdę dużo osób, a gmów jest jak na lekarstwo. Łatwiej dostać bana za napisanie przekleństwa na czacie niż za oszukiwanie, czyli boty. Nie obchodzi mnie, kto je napisał - na pewno nie ja. Lecz skoro są zasady to powinny być chociaż w miarę egzekwowane? Co to za prawo, które wszyscy łamią?
__________________
"Kiedy znalazłem się na dnie, usłyszałem pukanie od spodu."
S. J. Lec

Ostatnio edytowany przez Slythia - 11-08-2008 o 20:09.
Slythia jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-08-2008, 20:37   #371
Juchasek
Użytkownik Forum
 
Juchasek's Avatar
 
Data dołączenia: 13 04 2008
Lokacja: Skrzyszów
Wiek: 32

Posty: 43
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Juchasek
Profesja: Knight
Świat: Titania
Poziom: 8+
Skille: 10+/10+
Poziom mag.: 4+
Domyślny

Bezczelnie wręcz powiem, że prawo jest po to, aby je łamać...Chociaż w tym przypadku też sam nie używam bota nawet do skillowania jestem za tym aby ich w ogóle nie było, bo dawniej było świetnie

Nie możesz zapominać, że forum tibia.com to jest jakby część Tibii. Wszędzie trzeba pisać po Angielsku, nie uwzględnia się innych. Po za tym takie coś o wiele łatwiej wyłapać niż bota, ponieważ od razu rzuca się w oczy. Jakby to ująć: Gracz, który zaczyna grę bez przeczytania regulaminu (który jest po angielsku) a tak robi 99,9% jest sam sobie odpowiedzialny za takie głupie bany, które go spotykają. Nie mówię, że ten kto nie umie Angielskiego nie powinien grać w tibie.

Wracając do botów... Tego już się nie da zastopować, ta ewolucja przekracza z dnia na dzień coraz większy horyzont.
__________________
Nightwish <For!
System of a down <Ever!
Serj Tankian <In my heart !
Juchasek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-08-2008, 20:51   #372
Andrealfus
Zbanowany
 
Andrealfus's Avatar
 
Data dołączenia: 25 01 2006
Lokacja: Żory
Wiek: 32

Posty: 894
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Andrealfus
Profesja: Elite Knight
Świat: Trimera
Poziom: 106
Skille: 87/84
Poziom mag.: 7
Andrealfus ma numer GG 8673236
Domyślny

Slythia , masz racje gm jest jak na lekarstwo , a boterow i osob lamiacych regulamin jak grzybow po deszczu. Nawet teraz grajac for fun moim paladynem bo knightem mi sie dzisiaj juz nie chce, expie na rotach w LB z 3-4 osobami na bocie , tylko teraz zastanawiam sie jak ich zabic bo gm nie raczy zajzec... tylko co to da? ja go zabije zgarne moze jakis loot, on sobie odkupi i postawi bota spowrotem i nabije 2-3 razy tyle
Andrealfus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-08-2008, 11:28   #373
sueroski
Użytkownik Forum
 
sueroski's Avatar
 
Data dołączenia: 02 07 2008
Lokacja: Świdnica

Posty: 275
Stan: Początkujący
Profesja: Rookstayer
Świat: Zanera
sueroski ma numer GG 12398778 sueroski ma login Tlenu sueroski@tlen.pl Send a message via Skype™ to sueroski
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Andrealfus Pokaż post
Slythia , masz racje gm jest jak na lekarstwo , a boterow i osob lamiacych regulamin jak grzybow po deszczu. Nawet teraz grajac for fun moim paladynem bo knightem mi sie dzisiaj juz nie chce, expie na rotach w LB z 3-4 osobami na bocie , tylko teraz zastanawiam sie jak ich zabic bo gm nie raczy zajzec... tylko co to da? ja go zabije zgarne moze jakis loot, on sobie odkupi i postawi bota spowrotem i nabije 2-3 razy tyle
napisz to po angielsku lub niemiecku i jesteś u GMa
__________________
Cytuj:
Na tablicy kontrolnej gdzie na ogół paliło się 150 lampek, kilka sekund po wybuchu zapaliło się 100 kolejnych. Później lampki zgasły, zaległa cisza.
http://tibiafun.y0.pl/up.php?c=Sueroski Kliknij, aby wbić mi level
sueroski jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-08-2008, 12:05   #374
mistrz99
Użytkownik Forum
 
mistrz99's Avatar
 
Data dołączenia: 09 08 2008

Posty: 213
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Knight
Świat: Harmonia
Poziom: 38
Skille: 68/67
Poziom mag.: 5
Domyślny

ja się wkurzyłem na to że jakiś gościu do mnie pyskował a potem sprzedawal to zaczełem spamować koło niego żeby nikt nie zobaczył że coś sprzedaje.Dzisiaj loguje się a tu ban za spamowanie na game chacie a ja tylko spamowałem troche i dotego nie na game chacie więc co zrobić?(nie spamowałem na całe depo tylko troche np "SPAM" tak z 3 razy zrobiłem
jak by co to jestem mess damerox serv harmonia
mistrz99 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-08-2008, 20:25   #375
Siwy1
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 24 06 2008

Posty: 31
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Siwy
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Hail Wings !
Świat: Furora
Poziom: 83
Skille: 85/65
Poziom mag.: 17
Domyślny Mass Kick

[MONSTER]Mass Kick aol i blessy lose thank you cipsoft 68/67 lvl[/MONSTER]
Siwy1 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-08-2008, 20:50
sternik123
Ta wiadomość została usunięta przez Tana.
stary 08-09-2008, 18:29   #376
Viso
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 07 09 2008
Lokacja: Kraków
Wiek: 30

Posty: 17
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elite Knight
Świat: Guardia
Poziom: 110
Poziom mag.: 7
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Uniek Pokaż post
Kurde Co ten Cipsoft wyprawia !!!!!!!!!!!!!!!!1 Dzisiaj rano budze sie o godzinie 7 mowie ide expic heh nie moge zalogowac sie na Nebule hmmm co jest grane mowie neta nie ma sprawdzam logowanie na valorie normalnie na iridie normalnie na furore nie moge co jst grane kurde dzowine do kumpla wejdz na swojego chara na nebuli mowi no i co mowie logles sie mowi jasne mowie kurde :/ co jest grane mowie a na iridie a on nie da sie :/ co jest grane Cipsoft naprawi to jeszcze dzis starcilem okolo 3 godzin exienia dzisiaj jestem wsciekly !! hrrr a mialbym juz 90 lvl hrrrrrrrrrrrr a moze to wogole nie ich wina ??
Restart Serwera? COś mi się widiz że kłamiesz z tym 90 lvl albo kupiłeś bo nawet nie wiesz że każdy świat ma o innej godzinie restart
__________________
Dum Spiro Spero - Póki oddycham nie tracę nadziei
Viso jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-09-2008, 09:20   #377
Krakoww
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 03 02 2008
Lokacja: Krakow

Posty: 113
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Melixaro
Profesja: Elite Knight
Świat: Berylia
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Raynold Pokaż post
Wszystkie narzekania o mass kickach, kickach, niedziałających serwerach, banach kont, czy jeszcze innych narzekaniach na Tibię i na CIP-Soft - proszę pisać tutaj, w tym temacie!

Jakiekolwiek inne tematy służące narzekaniu będą efektywnie kasowane a zakładający takie tematy upominani!
Ja nazekam na cipsoft!!!!!!!!oszukali mnie na rc keya?dane sa dobre wszystkie sprawdzalem po 5 razy minol juz miesiac i nic :} Pozdrawiam cipsoft napisalem posta prv wiadomosc do omadera nic nie odpisal.... dobrze ze to rc key a nie pacc kupowalem
Krakoww jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-09-2008, 16:38   #378
Andrealfus
Zbanowany
 
Andrealfus's Avatar
 
Data dołączenia: 25 01 2006
Lokacja: Żory
Wiek: 32

Posty: 894
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Andrealfus
Profesja: Elite Knight
Świat: Trimera
Poziom: 106
Skille: 87/84
Poziom mag.: 7
Andrealfus ma numer GG 8673236
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez sueroski Pokaż post
napisz to po angielsku lub niemiecku i jesteś u GMa
a czemu rzekomo jestem u gm? naucz się czytać, ja piszę , że expie z 3-4 osobami które obok mnie jadą na bocie i mnie to wkurza
Andrealfus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-09-2008, 17:11   #379
Kuboszek
Użytkownik Forum
 
Kuboszek's Avatar
 
Data dołączenia: 11 08 2008
Lokacja: Białystok

Posty: 59
Stan: Niegrający
Kuboszek ma numer GG 8606177
Domyślny

Nie no mnie te kicki normalnie dobijajo już 6 razy przez nie padłem bo miałem hardcorowy exp na demonach i jak jest kick to od razu death no prawie od razu death bo 3 razy przeżyłem.

Cip soft = sux
Kuboszek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-09-2008, 13:51   #380
sueroski
Użytkownik Forum
 
sueroski's Avatar
 
Data dołączenia: 02 07 2008
Lokacja: Świdnica

Posty: 275
Stan: Początkujący
Profesja: Rookstayer
Świat: Zanera
sueroski ma numer GG 12398778 sueroski ma login Tlenu sueroski@tlen.pl Send a message via Skype™ to sueroski
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Andrealfus Pokaż post
a czemu rzekomo jestem u gm? naucz się czytać, ja piszę , że expie z 3-4 osobami które obok mnie jadą na bocie i mnie to wkurza
sorry. zwracam honor bo zrozumiałem że ty z nimi expisz na bocie
__________________
Cytuj:
Na tablicy kontrolnej gdzie na ogół paliło się 150 lampek, kilka sekund po wybuchu zapaliło się 100 kolejnych. Później lampki zgasły, zaległa cisza.
http://tibiafun.y0.pl/up.php?c=Sueroski Kliknij, aby wbić mi level
sueroski jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 05:09.


Powered by vBulletin 3