Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Fora główne > Niusy

Notki

Niusy Nowosci z świata Tibii dostarczone przez naszych nieustraszonych korespondentów.

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 01-04-2005, 14:41   #21
Clayde
Użytkownik Forum
 
Clayde's Avatar
 
Data dołączenia: 04 12 2003

Posty: 55
Stan: Na Emeryturze
Świat: Arcania
Domyślny

Takie coś to mogła by być cool sprawa. No ale właśnie czy to nie jest żart. Na www.tibianews.net też pojawiło sie sporo nowych newsów w tym też że jest rekrutacja GM'ów . Ale to też może być jakiś żart...

btw. podobno mają usunąć skull system... żeby to nie był żart plz plz plz >.<

Ostatnio edytowany przez Clayde - 01-04-2005 o 14:44.
Clayde jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 01-04-2005, 14:56   #22
Hexevon
Użytkownik forum
 
Hexevon's Avatar
 
Data dołączenia: 12 03 2005

Posty: 4
Domyślny

eeee... br? hm...ciekawe ciekawe. jezeli to jest prawda - hm... ciekawe,co z tego wyniknie. ale imo to na 75 % jest zart Prima Aprilisowy,taki nizszych lotow :/
Hexevon jest offline  
stary 01-04-2005, 15:04   #23
slammer
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 17 11 2004

Posty: 154
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Clayde
Takie coś to mogła by być cool sprawa. No ale właśnie czy to nie jest żart. Na www.tibianews.net też pojawiło sie sporo nowych newsów w tym też że jest rekrutacja GM'ów . Ale to też może być jakiś żart...

btw. podobno mają usunąć skull system... żeby to nie był żart plz plz plz >.<
ta, mają też wbudować TibiCam w Tibię... LOL !

@topic
dla mnie tez wygląda to na żart prima aprilisowy ale przydala by się taka osoba. tibia bylaby ciekawsza...
slammer jest offline  
stary 01-04-2005, 15:23   #24
Anclen
Użytkownik Forum
 
Anclen's Avatar
 
Data dołączenia: 21 11 2004
Lokacja: Jaworzno
Wiek: 36

Posty: 50
Anclen ma numer GG 5197728
Domyślny

Ach to poczucie humoru CipSoftu -.-
Choć musze powiedzieć że pomysł jest niczego sobie. Tibia staje się zbyt przewidywalna, schematy jak expić i trenić, a tak to byłoby coś nowego. Np idziesz drogą a tu nagle jakiś potwór niespodziewany w danym miejscu to jest to, albo spotkać go jako gracza aby uzyskać nagrodę i Tibia od razu robi się ciekawsza, choć należało by mu zablokować możliwość rozmowy z graczami.
__________________
Mój post = plus dla twojego tematu
Z noobami nie wdaje się w dyskusje, myślę co piszę
Wymagam tylko odrobiny kultury
Anclen jest offline  
stary 01-04-2005, 15:32   #25
Pacek
Użytkownik Forum
 
Pacek's Avatar
 
Data dołączenia: 18 07 2004
Lokacja: Bełchatów
Wiek: 37

Posty: 603
Stan: Niegrający
Imię: Pacek man
Profesja: Brak (Rookgaard)
Świat: Julera
Domyślny

ech te pierwsze kwietnia, dziś na to wziołem dwóch kumpli z klasy, chwycili chaczyk ale po 5 min doszli to tego samoge wniosku(tak jak ja rano) że to troszke naciągana sprawa
Pacek jest offline  
stary 01-04-2005, 15:38   #26
Hegemmon
Nikt ważny
 
Hegemmon's Avatar
 
Data dołączenia: 07 12 2003
Lokacja: Amroth
Wiek: 38
Wpisy bloga: 1

Posty: 2,394
Stan: Na Emeryturze
Imię: Vetius
Świat: Secura
Poziom: 100
Skille: -1
Hegemmon ma numer GG 3030954
Domyślny

Kocham Cipsoftowskie poczucie hummoru choć w zeszłym roku GM na securze zrobił lepszy joke . Co do pomysłu hmmm... od żartu do rzeczywistości gdyby to dobrze zgrać Tibia mogłaby się wzbogacić o kolejne możliwości
__________________

I shall strike down upon thee with great vengence and furious anger,
those who attempt to poison and destroy my brothers.
And you will know my name is the LAW
when I lay my vengence upon thee!
Hegemmon jest offline  
stary 01-04-2005, 15:39   #27
Jurant Master
Użytkownik forum
 
Jurant Master's Avatar
 
Data dołączenia: 01 04 2005
Lokacja: Thais :)
Wiek: 41

Posty: 4
Jurant Master ma numer GG 6328780
Domyślny

Tak czy inaczej jutro się dowiemy
Jurant Master jest offline  
stary 01-04-2005, 15:51   #28
Aragorrn
Użytkownik Forum
 
Aragorrn's Avatar
 
Data dołączenia: 03 03 2005

Posty: 55
Profesja: Sorcerer
Świat: Zanera
Poziom: 64
Poziom mag.: 5X
Domyślny Hmm

Jurant cos ci niewieze ......... lol napewno w jeden dzien niewybrali by kogos ... .mozliwe ze to prima aprilis .....
__________________


Tibia rl Jest Spox
Open Tibia Server Jest Spox ..

Co Jest Lepsze?? Nie wiem.. sam sie przekonaj..
Aragorrn jest offline  
stary 01-04-2005, 16:03   #29
Morin
Zbanowany
 
Morin's Avatar
 
Data dołączenia: 13 11 2004
Lokacja: Szczecin :)
Wiek: 35

Posty: 140
Stan: Na emeryturze
Imię: Naltharion
Profesja: Elite Knight
Gildia: -.-
Świat: Furora
Poziom: 56
Skille: 78/76
Poziom mag.: 5
Morin ma numer GG 3324941
Domyślny

Pryma Aprilis xDDD
Morin jest offline  
stary 01-04-2005, 16:05   #30
Delmicjusz :P
Użytkownik Forum
 
Delmicjusz :P's Avatar
 
Data dołączenia: 14 01 2005
Lokacja: Warszawa

Posty: 50
Stan: Na emeryturze
Profesja: Paladin
Świat: Arcania
Poziom: 45
Skille: secret
Poziom mag.: 15
Delmicjusz :P ma numer GG 6097168
Domyślny ...

W pierwszej chwili uwierzyłem :> teraz mam troche wątpliwości i wydaje mi sie że to żart ;>
ale jutro dowiemy sie wszystkiego ;P
__________________
"Tanie wina są dobre, bo są dobre i tanie, no i szybko sie zwraca "
Delmicjusz :P jest offline  
stary 01-04-2005, 16:07   #31
Takise
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 13 02 2005
Lokacja: Z daleka od moderatorów
Wiek: 31

Posty: 39
Takise ma numer GG 8019592 Takise ma login Tlenu colobot115
Domyślny

WIEM JEDNO NIE WYBIORĄ NIKOGO Z POLSKI BO MAMY TROCHE MIZERNE LEVELE A POZATYM WSZYSCY GRACZE W TIBIE TWIERDZĄ ŻE POLACY SĄ NAJWIĘKSZYMI NOOBAMI I TRUDNO IM SIĘ DZIWIĆ (ACH TE NASZE POLSKIE NICKI I PKOWANIE BEZ POWODU LUDZI NA ULICY).
WYSŁAŁEM PODANIE ALE MAM 0% SZANS TAK JAK WSZYSCY ZRESZTĄ TO PEWNIE ŻART NA PRIMA APRILIS.
CYA ALL!
PS. Sorry za caps locka.
Takise jest offline  
stary 01-04-2005, 16:11   #32
mienio
Użytkownik Forum
 
mienio's Avatar
 
Data dołączenia: 11 04 2004

Posty: 89
Profesja: Elite Knight
Domyślny

No zobaczymy czy to jest jakaś przezwała ze strony CIP. Zobaczymy jutro =] jesli to prawda to jest to fajna sprawa, ale osobiscie niechcial bym byc latac i wywolywac eventy, bo czasu na expa bym niemiał, z drógiej strony ;/ jestes przykladowo noob a tam taki kolo ci zyc niedaje bo co chwile zerki by miasto atakowaly albo jakies inne gady obadamy jak ludzie beda tego naduzywac :F
mienio jest offline  
stary 01-04-2005, 16:35   #33
Thero
Użytkownik Forum
 
Thero's Avatar
 
Data dołączenia: 30 12 2004

Posty: 2,105
Domyślny

O ile się nie mylę Ferumbas jest twórcą otsa...

@Topic
Tak zgłaszajcie się, Kolesie z CipSoftu będą mieli z czego się pośmiać -.-""... Przecie oni was wogóle nie znają i jak tu może być mowa o jakimkolwiek zaufaniu?...

EDIT:
Cytuj:
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Czarny Paladyn
Nic z tego. Wybiorą PACCa Highlvl grającego od 2003
<Wojownicy antyBubbelowcy><chórem>Pewnie wezmom bubel bo ono ma menża cip softa!!!!11</Wojownicy antyBubbelowscy></chórem>

Btw. MatKus mógłby zorganizować jakiś Prima Aprrilisowy news chyba, że to ten ;P.

Ostatnio edytowany przez Thero - 01-04-2005 o 16:39.
Thero jest offline  
stary 01-04-2005, 16:38   #34
Nezis
Użytkownik forum
 
Nezis's Avatar
 
Data dołączenia: 20 12 2004
Lokacja: Węgorzewo

Posty: 4
Profesja: Elite Knight
Świat: Kyra
Poziom: 40
Skille: 81/81
Poziom mag.: 5
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Takise
WIEM JEDNO NIE WYBIORĄ NIKOGO Z POLSKI BO MAMY TROCHE MIZERNE LEVELE A POZATYM WSZYSCY GRACZE W TIBIE TWIERDZĄ ŻE POLACY SĄ NAJWIĘKSZYMI NOOBAMI I TRUDNO IM SIĘ DZIWIĆ (ACH TE NASZE POLSKIE NICKI I PKOWANIE BEZ POWODU LUDZI NA ULICY).
WYSŁAŁEM PODANIE ALE MAM 0% SZANS TAK JAK WSZYSCY ZRESZTĄ TO PEWNIE ŻART NA PRIMA APRILIS.
CYA ALL!
PS. Sorry za caps locka.
Jesteś najlepszym przykładem tego co powiedziałes.
'Sorry za caps locka' - napewno zobaczyłes na koncu ze pisałeś capsem... ciekawe...
Nezis jest offline  
stary 01-04-2005, 16:56   #35
Avager
Użytkownik Forum
 
Avager's Avatar
 
Data dołączenia: 11 11 2004
Lokacja: Opole
Wiek: 34

Posty: 2,396
Avager ma numer GG 1611291
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez mienio
No zobaczymy czy to jest jakaś przezwała ze strony CIP. Zobaczymy jutro =] jesli to prawda to jest to fajna sprawa, ale osobiscie niechcial bym byc latac i wywolywac eventy, bo czasu na expa bym niemiał, z drógiej strony ;/ jestes przykladowo noob a tam taki kolo ci zyc niedaje bo co chwile zerki by miasto atakowaly albo jakies inne gady obadamy jak ludzie beda tego naduzywac :F


Szczerze musze cię MOCNO skrytykować! Oby mniej było ludzi takich jak ty ! a dokładniej o ten kawałek
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez mienio
bo czasu na expa bym niemiał
No to po co ty grasz w tibie? Żeby Expić ?! To wszystko co masz zamiar w grze robić ? Nawet widze że nie chcesz podrzymywać Klimatu gry (jeśli jeszcze jakiś został przez takich ... nudziarzy jak ty). Weź se lepiej graj w gry Single Player ... tam będziesz miał DUUUUUUUUŻO czasu na EXPING !! i nikt ci nie bedzie przeszkadzał ! A jesli chcesz być Master King KOng Of Exp .... to se załóż własną gierke itp. Ogólnie, EXP to dla ciebie najważniejsza rzecz w grze... Dla mnie lvl'e i skille i inne badziewie mogły by nie istnieć ! Tylko dobrą taktyką by można było zwyciężyć...a nie EXP.... heh


Topic:
Hmmm, mam nadzieje że to nie dowcip. Osobiście nie gram w tibie, gra nie ma przyszłości, ale życze wszystkiego dobrego ludziom którym gra się jeszcze podoba (nie takim jak mienio, tylko takim co umieją robić coś innego niż EXP ...). Nawet nie grając w Tibię mógł bym zrobić pare ładnych Eventów (Coś mi się zbiera chętka na robienie Fake'ów ...) . Żeby wybrali (jeśli to prawda) kogoś z dużą wyobraźnią ...a nie jakiegoś Polaczka (exp plx plx plx...).
Avager jest offline  
stary 01-04-2005, 17:06   #36
mienio
Użytkownik Forum
 
mienio's Avatar
 
Data dołączenia: 11 04 2004

Posty: 89
Profesja: Elite Knight
Domyślny

Muahauauaha lol -.- pomysl ze masz obowiazek 40h tygodniowo siedziec summonujac monsterki =F dupą mi to by wyszlo najlepiej uczesniczyc w tych zjawiskach -.- oto mi chodzi =F

do takiej roboty nadaja sie ludzie tacy jak ty co niemaja nic do roboty pozatym z tym expem przesadzilem -.- niechwytaj za słówka =]

Ostatnio edytowany przez mienio - 01-04-2005 o 17:11.
mienio jest offline  
stary 01-04-2005, 17:31   #37
Dimix
Użytkownik Forum
 
Dimix's Avatar
 
Data dołączenia: 06 03 2005
Lokacja: W Polsce

Posty: 77
Dimix ma numer GG 6402392
Żarówka omg ale mi pomysł

dla tych którzy myślą że to dobry pomysł "wyobraźcie sobie taką sytuacje- gracie sobie nie wiem hmmm expicie na dwarfach a tu nagle koleś super ktoś wyskakuje mówi że to jego a ty go zabiłeś/aś (tu chodzi o dwarfa) koleś sie straszliwie wku..... (tu o tego "super wspaniałego summonera wszechczasów" chodzi)i sumonuje np: 4 demony i 10 warlocków (no może przesadziłem 15 warlocków ) cudem sie wam udaje a tu nagle "tajemniczy niespodziewany nieuzasadniony"... piorun który to niesamowite! zadaje 99999 obrażen (ahh ten system dziewiątek...)ale powiedzmy że macie mana shielda żyjecie i co??? nagły atak lagów??? nie zwyczajny ban za wkurzanie personelu i o zgrozo!!! atak na jednego z "tych cudownych aniołków!!!"o tak to genialny pomysł.... albo jeszcze lepsze zaczynacie gre od nowa jesteście w świątyni wszystko cacy a tu nagle radośnie biegnie sobie demonik"ok starczy na dzisiaj ide spac....
Dimix jest offline  
stary 01-04-2005, 17:33   #38
Avager
Użytkownik Forum
 
Avager's Avatar
 
Data dołączenia: 11 11 2004
Lokacja: Opole
Wiek: 34

Posty: 2,396
Avager ma numer GG 1611291
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Dimix
dla tych którzy myślą że to dobry pomysł "wyobraźcie sobie taką sytuacje- gracie sobie nie wiem hmmm expicie na dwarfach a tu nagle koleś super ktoś wyskakuje mówi że to jego a ty go zabiłeś/aś (tu chodzi o dwarfa) koleś sie straszliwie wku..... (tu o tego "super wspaniałego summonera wszechczasów" chodzi)i sumonuje np: 4 demony i 10 warlocków (no może przesadziłem 15 warlocków ) cudem sie wam udaje a tu nagle "tajemniczy niespodziewany nieuzasadniony"... piorun który to niesamowite! zadaje 99999 obrażen (ahh ten system dziewiątek...)ale powiedzmy że macie mana shielda żyjecie i co??? nagły atak lagów??? nie zwyczajny ban za wkurzanie personelu i o zgrozo!!! atak na jednego z "tych cudownych aniołków!!!"o tak to genialny pomysł.... albo jeszcze lepsze zaczynacie gre od nowa jesteście w świątyni wszystko cacy a tu nagle radośnie biegnie sobie demonik"ok starczy na dzisiaj ide spac....


Kretyn plx ?

Gostek, czy ty rozumiesz treść pierwszego postu ?
Osoba summująca jest jak GM !!!!!!!! Czyli nie potrzebuje EXP !!!! I nie huntuje !
Kolejne dziecie EXP plx (mienio nie mam ciebie już na myśli jak by co ).
Avager jest offline  
stary 01-04-2005, 17:41   #39
Shinjix
Master Alucard
 
Shinjix's Avatar
 
Data dołączenia: 27 09 2004
Lokacja: www.tibiaspy.com

Posty: 2,722
Imię: Yatiru
Profesja: Elite Knight
Gildia: Dreamers
Świat: Secura
Shinjix ma numer GG 4032930
Domyślny

Zauważcie, że tych "event managerów" może byc tyle ile jest światów, a poza tym będzie trzeba pracować po 8 godzin dziennie od poniedziałku do piątku, czyli możliwe, że za siedzenie przed monitorem dadzą nam kasę Skoro zgodnie z prawem, to kase dadzą, bo w prawie jest notka o tym, że "za prace trzeba płacić"
__________________
A Mind is a Terrible Thing to Waste...
†††
In the name of God, impure souls of the living dead shall be banished into eternal damnation. Amen.
†††

I am the pure flame that burns
I am Sirius son
I am the infinite space
I am the most conquering One
Shinjix jest offline  
stary 01-04-2005, 18:10   #40
Zabójca Jeleni
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 14 04 2004
Lokacja: No... Gdzieś w Polsce
Wiek: 33

Posty: 18
Zabójca Jeleni ma numer GG 8865887
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Shinjix
Zauważcie, że tych "event managerów" może byc tyle ile jest światów, a poza tym będzie trzeba pracować po 8 godzin dziennie od poniedziałku do piątku, czyli możliwe, że za siedzenie przed monitorem dadzą nam kasę Skoro zgodnie z prawem, to kase dadzą, bo w prawie jest notka o tym, że "za prace trzeba płacić"
Raczej będzie 1 na wszystkie światy. W końcu ataki nie mogą być za często, a 1 gościu na serwer, to ataki 8h na dobe.

I to raczej nie będzie praca od 8:00 do 16:00 od poniedziałku do piątku, bo niebyłoby wtedy ataków przed 8:00, po 16:00 i w soboty, niedziele.
__________________
_____________________________________________

Przestańcie dawać filmy na rapidshare!!!
RapidShare sux (bo sie czeka).

Ostatnio edytowany przez Zabójca Jeleni - 01-04-2005 o 18:12.
Zabójca Jeleni jest offline  
Zamkniety temat.

Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 21:37.


Powered by vBulletin 3