Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Fora główne > Niusy

Notki

Niusy Nowosci z świata Tibii dostarczone przez naszych nieustraszonych korespondentów.

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 06-10-2009, 16:06   #1
Vasudanin
Słitaśny Krulik
 
Vasudanin's Avatar
 
Data dołączenia: 21 05 2007
Wiek: 29
Wpisy bloga: 64

Posty: 2,049
Stan: Niegrający
Imię: Slayekau
Profesja: Rookstayer
Świat: Isara
Poziom: 12
Skille: 18/20
Vasudanin ma numer GG 7128157 Vasudanin ma login Tlenu Vasudanin@tlen.pl Send a message via Skype™ to Vasudanin
Domyślny Rekompensata.

Poprawka klienta gry z 1 października niefortunnie przyniosła kilka problemów. Przez kłopoty techniczne kilka klientów spotkały crashe. W rezultacie wielu graczy zginęło i możliwe, że straciło ekwipunek, bądź błogosławieństwa. To nieprzyjemna sprawa zarówno dla graczy, jak i CipSoftu, który głęboko żałuje, że te problemy wystąpiły.

Jako formę przeproszenia CipSoft zdecydował dodać 7 dni premium do 699 kont, które dotknęły problemy. Aby dostać rekompensatę powinieneś podać dwa dowody:
  • Wysłać treść błędu zaraz po crashu
  • Okazać dowód, że postać zginęła podczas właśnie tego crashu

Tydzień premium dostali gracze z płatnym kontem, jak i darmowym. CipSoft ma szczere nadzieje, że to zwróci straty poniesione podczas śmierci.
__________________
Notek!
_
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Niecny_Rozbojnik Pokaż post
Wiesz, znam osobiście jednego zoofila, i on nigdy nie zrobił krzywdy swojej suczce, nawet jej się to podobało. Tzn. nie wiem jak by było z pchaniem w pipkę, bo tego z nią nie próbował, ale palcówka jej się podobała, nigdy nic na siłę nie robił.

Ostatnio edytowany przez Slythia - 06-10-2009 o 16:22.
Vasudanin jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 06-10-2009, 16:31   #2
piternet
Frequenter
 
piternet's Avatar
 
Data dołączenia: 01 01 2007
Lokacja: Radom
Wpisy bloga: 9

Posty: 671
Stan: Na Emeryturze
piternet ma numer GG 8247274
Domyślny

Heh, calkiem fajna rekomopensata, ale też chwyt marketingowy ;p
__________________
Masz kartę kredytową/debetową lub konto na Paypalu? Chcesz za darmo dostać iPhona, Xboxa, PS 3 czy najnowszą Nokię?
KLIKNIJ TUTAJ!
To nic nie kosztuje, a działa! Strona jest wypłacalna!
Wszystko o gildiach
Wszystko o staminie

piternet jest offline  
stary 06-10-2009, 16:43   #3
CytrynowySorbet
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 23 02 2008
Lokacja: Szczecin
Wiek: 32

Posty: 1,753
Domyślny

Inb4 "nie skopiowałem treści errora".
CytrynowySorbet jest offline  
stary 06-10-2009, 16:49   #4
Ar'buz
Użytkownik forum
 
Ar'buz's Avatar
 
Data dołączenia: 06 10 2009

Posty: 4
Domyślny

Dziwne, że w ogóle się tym zainteresowali. Wycofali poprawkę z gry bardzo szybko, czym mgli by się wykręcać przeciw wszelkim rekompensatom.

Z drugiej strony, teraz na taki gest mogą sobie pozwolić, bo warunek wysłąnia błędu i dowodu o śmierci, będzie spełniony przez na prawdę małę grono graczy. A jak ktoś już wyżej wspomniał - reklamka jest
Ar'buz jest offline  
stary 06-10-2009, 17:07   #5
Rybzor
CS Tibia.pl Team
 
Rybzor's Avatar
 
Data dołączenia: 06 09 1970
Lokacja: Gliwice
Wiek: 33
Wpisy bloga: 1

Posty: 8,452
Stan: Początkujący
Adres Jabbera do Rybzor
Domyślny

Omg, dawać 7 dni premium za - w niektórych przypadkach - kilka/naście milionów expa w plecy to chyba jakaś kpina. Tyłek mogę sobie tym podetrzeć.
(nie, żebym grał, staram się tylko wykorzystać kolejną okazje pojechania CipSoftu, dostałem cynka, że oglądają moje posty : /)
Rybzor jest offline  
stary 06-10-2009, 17:38   #6
Krajzel
Użytkownik Forum
 
Krajzel's Avatar
 
Data dołączenia: 19 08 2006

Posty: 619
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Krajzel
Profesja: Elite Knight
Gildia: Casa Rosso
Świat: Iridia
Poziom: 123
Skille: b.d.
Poziom mag.: 8
Krajzel ma numer GG 9625503
Domyślny

@up
Dla gracza z 300 lvlu strata po śmierci wynosi niecałe 9 mln expa, ihmo bez żadnych problemów do wbicia w 7 dni. Nie licze sytuacji gdy ktoś nie ma blesów lub padł na większym lvlu a z tych 699 to bardzo mały odsetek. Także uważam, że rekompensata jest słuszna, jednakże sam nie padłem a bym się wkurzył i inaczej to widział hehe
Krajzel jest offline  
stary 06-10-2009, 17:46   #7
Kamillx95
Guest
 

Posty: n/a
Brak ikony

Ja się trochę wkurzyłem bo mnie wylogowało na beholderach, zaczeło się coś ładować i dopiero za jakąś minute mogłem się ponownie zalogować, ale na szczęście nie padłem...
 
stary 06-10-2009, 18:03   #8
Rybzor
CS Tibia.pl Team
 
Rybzor's Avatar
 
Data dołączenia: 06 09 1970
Lokacja: Gliwice
Wiek: 33
Wpisy bloga: 1

Posty: 8,452
Stan: Początkujący
Adres Jabbera do Rybzor
Domyślny

Cytuj:
@up
Dla gracza z 300 lvlu strata po śmierci wynosi niecałe 9 mln expa, ihmo bez żadnych problemów do wbicia w 7 dni. Nie licze sytuacji gdy ktoś nie ma blesów lub padł na większym lvlu a z tych 699 to bardzo mały odsetek. Także uważam, że rekompensata jest słuszna, jednakże sam nie padłem a bym się wkurzył i inaczej to widział hehe
Tu nie chodzi o to, że oni spokojnie zdążą sobie to odrobić w 7 dni (a tak będzie w znacznej większości przypadków), ale o to ile bezsensownego wysiłku będą musieli w to w te 7 dni włożyć. Wysiłku, którego nie powinno się od nich wymagać, bo to nie oni zawinili.
Rybzor jest offline  
stary 06-10-2009, 19:58   #9
Oliwerek934
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rybzor Pokaż post
Tu nie chodzi o to, że oni spokojnie zdążą sobie to odrobić w 7 dni (a tak będzie w znacznej większości przypadków), ale o to ile bezsensownego wysiłku będą musieli w to w te 7 dni włożyć. Wysiłku, którego nie powinno się od nich wymagać, bo to nie oni zawinili.
Tu się z kolegą zgodzę to nie oni zawinili i to nie oni powinni odrabiac kilka milionów expa bo CipSoft się pomylił moim zdaniem to absurd, aczkolwiek chodź w jakiś sposób starają się zrekompensowac stratę. Szkoda że tak marnie. A no i należało by pamiętac że 7 dni PACC nie odda straconych items... To moje zdanie
 
stary 06-10-2009, 20:14   #10
Rav
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 12 06 2007
Wpisy bloga: 1

Posty: 907
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Oliwerek934 Pokaż post
Tu się z kolegą zgodzę to nie oni zawinili i to nie oni powinni odrabiac kilka milionów expa bo CipSoft się pomylił moim zdaniem to absurd, aczkolwiek chodź w jakiś sposób starają się zrekompensowac stratę. Szkoda że tak marnie. A no i należało by pamiętac że 7 dni PACC nie odda straconych items... To moje zdanie
jesli bylbym producentem gry to, w tej sytuacji bym ci odpowiedzial tak "ciesz sie ze w ogole dostales tydzien pacca bo mogles wyjsc z niczym z tego"

raz ze swiadomie z pewnoscia tego nie wywolali

dwa, sprawa zostala szybko zalatwiona wg mnie
__________________
Rav jest offline  
stary 06-10-2009, 21:18   #11
H_A_W_K
Użytkownik Forum
 
H_A_W_K's Avatar
 
Data dołączenia: 12 08 2005
Lokacja: Legnica
Wiek: 33

Posty: 96
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Fiirma
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Orient
Świat: Arcania
Poziom: 167
Skille: 10/27
Poziom mag.: 76
H_A_W_K ma numer GG 1996048
Domyślny

A kto z was zapisał/wysłał treść crasha? Tak jak wyżej- lepszy rydz, niż nic.
__________________


H_A_W_K jest offline  
stary 07-10-2009, 21:23   #12
Lechista
Użytkownik Forum
 
Lechista's Avatar
 
Data dołączenia: 11 11 2007
Lokacja: Gdańsk

Posty: 1,348
Stan: Na Emeryturze
Poziom: Wi
Skille: Ndsurfi
Poziom mag.: ng
Domyślny

zapisałem wysłałem i dostałem

....
__________________
Ukryty tekst:
Nie młgoem urzyiweć, że mgoę zumierzoć to co wśłaine cztyam. Foennmnelaa moc lgudzikeo ułmsyu! Włudeg bdaań ppodzrzeynorwach na Usrniweciytee Cmabrigde, nie ma zinnaczea w jekaij keolśjcnoi lteriy unomcziesze są w swiłoe, jyeinde iottnse jset, aby piszwera i onisatta lteria błyy na wyśłaiwcm miscjeu. Rtszea mżoe być caicikłowie pnarzeszmiea, a i tak jset się w sintae pyrzatczeć tsket bez pmelrobu.

Korzystaj z opcji Szukaj!!!
Wkurzyłem cię, a może mnie kochasz? ?Jeśli tak to wstaw mi notkę xD
Lechista jest offline  
stary 08-10-2009, 12:15   #13
Nonex
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 01 10 2007

Posty: 87
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Master Sorcerer
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Oliwerek934 Pokaż post
Tu się z kolegą zgodzę to nie oni zawinili i to nie oni powinni odrabiac kilka milionów expa bo CipSoft się pomylił moim zdaniem to absurd, aczkolwiek chodź w jakiś sposób starają się zrekompensowac stratę. Szkoda że tak marnie. A no i należało by pamiętac że 7 dni PACC nie odda straconych items... To moje zdanie
Co tam itemy i exp to tylko gra, tak wielu mlodych polaków traci cenne lata mlodosci przy kompoturze... To juz wole zebyscie siedzieli pod klatka i palili dobre Zioło, . Bless. Nie masz co wspominac? lepiej swoje zycie zmien. Nie warto wspominac ze majac 16 lat sie siedzialo przy Tibi zamiast sie uganiac za krasnymi dziewuszkami a we lbie tyle glupich pomyslow to sa najlepsze lata...
__________________




Nonex jest offline  
stary 08-10-2009, 15:25   #14
Master Rincewind
Użytkownik Forum
 
Master Rincewind's Avatar
 
Data dołączenia: 17 10 2004
Lokacja: IV Rzeczpospolita:(
Wiek: 31

Posty: 74
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Druid
Świat: Guardia
Poziom: 30
Skille: rod/22
Poziom mag.: 34
Domyślny

jakie beznadziejne tłumaczenie, O Jezu
TY jako gracz nie dostarczasz zadnych dowodow, oni sami je zbierają, skąd wiedzieliby z góry ile kont dostanie pacca?

a crash report was sent to us, and:
the character that suffered from the reported crash died during the time the client version 8.51 was online.

czyli 1. wysłano do nas report z crasha oraz 2. postać umarła kiedy wersja klienta 8.51 była uzywana.
Master Rincewind jest offline  
stary 09-10-2009, 17:05   #15
zielony-lp
Użytkownik Forum
 
zielony-lp's Avatar
 
Data dołączenia: 15 09 2004
Wiek: 33

Posty: 140
Stan: Na Emeryturze
Świat: Titania
Domyślny

omg 699 osob , cofną server o 1-2 dni i kilka tysiecy bedzie plakac... o co wam chodzi?
__________________
Twój obecny poziom ostrzeżeń to: 9 punkt(ów).

Gdy osiągniesz 10 punktów karnych, zostaniesz automatycznie zbanowany na forum na 30 dni.
zielony-lp jest offline  
stary 09-10-2009, 23:58   #16
Don Torpedos
Użytkownik Forum
 
Don Torpedos's Avatar
 
Data dołączenia: 08 12 2005
Lokacja: Pustków City. Dębica Liczba postów: 3124
Wiek: 36

Posty: 125
Imię: Jonec
Profesja: Elite Knight
Poziom: 90
Domyślny

"do 699 kont, które dotknęły problemy."

Jak wiedzą ile ucierpiało to tez widzą kto więc na co te dowody ?
__________________

7,67 KB (bajtów: 7 676)
Don Torpedos jest offline  
Zamkniety temat.

Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 19:13.


Powered by vBulletin 3