Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Dla początkujących > Tajemnice Rookgaardu

Notki

Tajemnice Rookgaardu Wyspa początkujacych. Każdy tutaj zaczyna...

Pokaż wyniki sondy: Czy ptrzylaczysz sie do akcji ?
Tak (mam rookstayera) 338 44.07%
Nie (mam rookstayera) 90 11.73%
Nie (poniewaz nie posiadam rookstayera) 339 44.20%
Głosujących: 767. Nie możesz głosować w tej ankiecie

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 27-01-2006, 09:51   #221
Pomidorowy drago
Użytkownik forum
 
Pomidorowy drago's Avatar
 
Data dołączenia: 13 11 2005
Lokacja: Grajewo

Posty: 24
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Knight
Świat: Aurea
Pomidorowy drago ma numer GG 1430105 Send a message via Skype™ to Pomidorowy drago
Brak ikony

powiem jedno kiedys na forum widzialem zdjecie jak jakas baba walczyla z ghoulem najprawopodomniej to feak bo niebylo sladow krwi a dziura byla jasniejsza a pozatym tlumaczyla sie ze stala za skrzynkami i ghoul jej nie ruszal (ghoul przesuwa skrzynie doswiadczenie z maina)
Pomidorowy drago jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 28-01-2006, 13:56   #222
karcio 1212
Użytkownik Forum
 
karcio 1212's Avatar
 
Data dołączenia: 26 12 2005
Lokacja: Lipsk n/d Biebrzą
Wiek: 28

Posty: 35
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Knight
Gildia: ----
Świat: Refugia
Poziom: 16
Skille: 42/38
Poziom mag.: 2
karcio 1212 ma numer GG 6684956
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Sir Dubeh
A wiesz tak myslalem o czyms podobnym tylko stwierdzilem "po co?"... skoro na main'ie to zwykly smiec...ktory mozemy kupic za okolo 100 gp od drugiego gracza a w sklepie 230 chyba... :/osobiscie sadze ze quest z Bassiliskiem ,Mino Magiem,Ghoulem sa tylko po to zeby przykuc wieksza ilosc graczy do tibi...pomyslcie jaka jest zabawa z gry o ktorej wszystko wiecie ?
O to chodzi, że CipSoft chciał żeby nie zostawać na rooku (jak komuś się main nie podoba to niech zrobi postac w serwerze Non-Pvp) tylko wyjść na maina i szukać tych ghuli.
Niestety na odwrót... Gracze pozostawali na Rookgaardzie żeby zbadać te tajemnice (albo pobawić sie w Sherlocka Hollmsa czy jakoś tak)
I odrazu mówie że ghoul to jedna z uroków tibii (ale na mainie to nie urok tylko potwór ) Więc nie wiem czy uda wam się dojść do tego ghoula. Powodzenia i udanych poszukiwań "detektywi"
karcio 1212 jest offline  
stary 19-02-2006, 12:27   #223
rookstayerek
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 20 11 2005
Lokacja: Carlin

Posty: 15
Stan: Aktywny gracz
Imię: Waszczek
Profesja: Knight
Świat: Pacera
Poziom: 11+
Skille: 37/36
Poziom mag.: 2
rookstayerek ma numer GG 7451338
Smutny

Witam!!!
przykro mi to stwierdzic ale pojawił sie tu post o tym że mino obok spike sworda daje klucz do mino maga
niestety nic z tego byłem tam zabiłem go i nic tylko chain arm ten shield z mino(nie pamietam jak sie naywa) więc bede szukał dalej ale ta teoria odpada
dla niedowiarków załączam ss`a
[IMG]http://www.waszczek*********/mino.JPG[/IMG]
rookstayerek jest offline  
stary 19-02-2006, 13:35   #224
rookstayerek
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 20 11 2005
Lokacja: Carlin

Posty: 15
Stan: Aktywny gracz
Imię: Waszczek
Profesja: Knight
Świat: Pacera
Poziom: 11+
Skille: 37/36
Poziom mag.: 2
rookstayerek ma numer GG 7451338
Domyślny

Jeszcze jedno
w mino hell sobie epxilem i miał być server save wiec sie wylogowalem po savie wszystko bylo tak jak powinno byc bo nie bylo tam nikogo i na stoliku znalazlem książke.
Nie znam za dobrze Angielskiego ale cos tam pisze o mino magu więc niech ktoś kto zna angielski to przetłumaczy:
Kod:
The mystic portal remains unstable so reinforcements from Mintwallin seldom arrive here. 
The royal mage managed to impress the primitive local orcs though and we can use them as slaves and runefodder. The trolls surrendered immediately and can be used for lesser services.
The human base has to be destroyed since more and more arrive there. These enemies are not strong but their number might cause some problems. As long as they will be revived at this mystic vortex even they can ruin our plans. We have to figure out how to destroy the vortex first. The mage locked himself up in his quarters and wants not to be disturbed anymore. He entrusted me with the duty to coordinate all our actions here.
rookstayerek jest offline  
stary 21-02-2006, 12:42   #225
Rycerski Cinek
Użytkownik Forum
 
Rycerski Cinek's Avatar
 
Data dołączenia: 21 02 2006

Posty: 200
Profesja: Elite Knight
Świat: arcania
Skille: 85/85:O
Domyślny albo zle podali albo nie przeczytales :P

klucz do mino maga DALO SIE zdobyc na tej skale ale quest zamkneli. wpychalo sie mino do ognia i on spadal na dol potem ty shcodziles na dol ( niepamietam jak ale sie schdozilo). tam byl chest ty se patrzales i dostawales kluczyk do mino maga. nie pytajcie mnie skad to wiem ale chyba wiem ;p. a w tej ksiazce jest napisane ze minoski ktore sa w mino hell przyszly tam z Mintwallin ("The mystic portal remains unstable so reinforcements from Mintwallin seldom arrive here.) czy jakos tak. o ile znam podstawy angielskiego. dalej nie chce mi sie tlumaczyc ale to jets proste poczytaj se kilak slow i sie domysl


@edit
i gz tego ze uzywasz programiku do obliczania expa ;p
... wlasnie zapomnialem ze to temat o ghoulu, moim zdaniem da sie tam dojsc ale to skomplikowane i od pewnego czasu probuje tam dojsc, lecz dopiero jak mi sie uda to sie o tym dowiecie. mowilem zebys nie pytal sie skad to wiem bo czytalem kiedys dawno temu -.-.

@next edit
mowielm ze quets na zdobycie kluczyka do mino maga byl tym sposobem a nie dotarcie do niego. byc moze przeniesli miejsce z kluczykiem bo tamto miejsce kazdy znal i to bylo 6 lat temu dostepne -.-.

sorry ze nie uzywam znakow typu "ó,ż,ś...ę" ale klawiatura sie zje**psula ;p.
__________________
Cinek

Mój album

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Piterownik Pokaż post
Zależy od skryptu...
xD


Kiker - Kik

Ostatnio edytowany przez Rycerski Cinek - 22-02-2006 o 11:38.
Rycerski Cinek jest offline  
stary 21-02-2006, 15:19   #226
rookstayerek
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 20 11 2005
Lokacja: Carlin

Posty: 15
Stan: Aktywny gracz
Imię: Waszczek
Profesja: Knight
Świat: Pacera
Poziom: 11+
Skille: 37/36
Poziom mag.: 2
rookstayerek ma numer GG 7451338
Problem

Cytuj:
i gz tego ze uzywasz programiku do obliczania expa ;p
Po 1)nie zalogowalem sie u siebie tylko u kolegi a ja programów z tibia.org.pl nie urzywam(brak ufnośći)
Po 2)czy cś w tym złego
*************************************
a tak w ogule to jestli masz na rooku 20lvl+ to grasz okołu 3-4 miechy a mino mag to żecz sprzed ok.4 lat więc skad możesz wiedziec że to ejst zamknięty quest
wkurzają mnie ludzie którzy gadają o questach na rooku (oczywiście nie o prostych questach)

Ostatnio edytowany przez rookstayerek - 21-02-2006 o 15:21.
rookstayerek jest offline  
stary 21-02-2006, 21:14   #227
Majoreq
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 16 02 2006

Posty: 4
Domyślny akcja "ghoul"

niech ktos kto ma rookstayera napisze do mnie na gg.2014943 na jakim servie gra to sie dolacze bo samemu to nie zabardzo mi sie chce grac wiec narazie nie zaczynam nigdzie robic rookstayera.
a do ghoula pewnie da sie dojsc nie wiem jak ale napewno da sie
Majoreq jest offline  
stary 21-02-2006, 21:33   #228
Kshaq
Prezes Supportu
 
Kshaq's Avatar
 
Data dołączenia: 14 09 2005

Posty: 847
Domyślny

Ej ludzie o czym wy piszecie jeśli dobrze pamiętam post jest poświęcony ghulowi a nie mino magowi i ja jesli moge wtracic.... Jeśli do mino maga da rade sie dostac to portal nie bedzie prowadzic do spike sworda tylko do mintwall poczytajcie w ksiazkach w mino hell... quest ze spike swordem moze kiedys byl powiazany z mino magie jednak teraz jest duzo na tetn temat teori ja mam jadna ktora widzialem na wlasne oczy i ktorej wam nie powiem jednak wiem jedno... jesli sie w cos wierzy to to przedzej czy pozniej sie stanie i spelni... ja mysle ze spike sworda da sie zrobic i sam tego sprobuje dokonac jednak gdzies moze w wakacje bo jednak do tego trzeba sie przygotowac...
Kshaq jest offline  
stary 21-02-2006, 22:37   #229
ari2423
Użytkownik Forum
 
ari2423's Avatar
 
Data dołączenia: 17 04 2005
Lokacja: Annihilator Room
Wiek: 33

Posty: 260
Stan: Na Emeryturze
Imię: Aris Xetr
Profesja: Rookstayer
Gildia: Selint Hill
Świat: Guardia
Domyślny

przeczytaj uważnie, tele z mintwall jest nie stabilne(wiec tez zadko przychodza tam posiłki) i moze w quescie prowadzic do ss...

ps. ta ksiazka byłą tłumaczona już dawno
ari2423 jest offline  
stary 22-02-2006, 14:31   #230
rookstayerek
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 20 11 2005
Lokacja: Carlin

Posty: 15
Stan: Aktywny gracz
Imię: Waszczek
Profesja: Knight
Świat: Pacera
Poziom: 11+
Skille: 37/36
Poziom mag.: 2
rookstayerek ma numer GG 7451338
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez ari2423
przeczytaj uważnie, tele z mintwall jest nie stabilne(wiec tez zadko przychodza tam posiłki) i moze w quescie prowadzic do ss...

ps. ta ksiazka byłą tłumaczona już dawno
ok sorka ze nie zauważylem że nie bylo tłumaczone ale to chyba nie bylo tłumaczone to jak jesteś taki mądry to sie wykaz.
http://forum.tibia.pl/showthread.php...964#post710964
rookstayerek jest offline  
stary 22-02-2006, 16:08   #231
Kshaq
Prezes Supportu
 
Kshaq's Avatar
 
Data dołączenia: 14 09 2005

Posty: 847
Domyślny

Cytuj:
ok sorka ze nie zauważylem że nie bylo tłumaczone ale to chyba nie bylo tłumaczone to jak jesteś taki mądry to sie wykaz.
http://forum.tibia.pl/showthread.php...964#post710964
To ty sie wykarz czytaniem ze zrozumieniem... dajesz link do ksiazki mowiacej o tym ze orci sa wiezione przez minotaury i ze sie zbuntuja...
Ty co ty wogle piszesz znajdz sobie na forum tlumaczenie ksiazki o mistycznym portalu za mino magiem to sie dowiesz o co mu chodzilo
I nie urzadzaj sobie jakiegos czata z forum...
Kshaq jest offline  
stary 23-02-2006, 14:05   #232
ari2423
Użytkownik Forum
 
ari2423's Avatar
 
Data dołączenia: 17 04 2005
Lokacja: Annihilator Room
Wiek: 33

Posty: 260
Stan: Na Emeryturze
Imię: Aris Xetr
Profesja: Rookstayer
Gildia: Selint Hill
Świat: Guardia
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez rookstayerek
ok sorka ze nie zauważylem że nie bylo tłumaczone ale to chyba nie bylo tłumaczone to jak jesteś taki mądry to sie wykaz.
http://forum.tibia.pl/showthread.php...964#post710964

xD nie uwarazam sie za osobe, która wszystko wie( też nie pisze za dobrze na PC) ALE sprawdz PW tam jest odpowiedz na twoje błache pytanie .... i nastepnym razem posprawdzaj forum napewno coś znajdziesz...
ari2423 jest offline  
stary 27-02-2006, 16:47   #233
Postal
Guest
 

Posty: n/a
Cool

głosi plotka że raz ghoul był na wolnści na wyspie paccuw
 
stary 27-02-2006, 21:03   #234
Magik van Kamikadze
Użytkownik Forum
 
Magik van Kamikadze's Avatar
 
Data dołączenia: 25 09 2005
Lokacja: Sosnowiec
Wiek: 35

Posty: 138
Imię: Sir lumpi
Profesja: Knight
Świat: Nebula
Poziom: 45^
Skille: 68+\67
Poziom mag.: 5+
Magik van Kamikadze ma login Tlenu Djblichar@o2.pl
Domyślny nie nie nie

ja od piatku jak nie bede dobijac 40 lvl to bede szukac rozwiazania po stronie facc a kolege zatrudnie po pacc i moze moze cos znajde
moze ten 70+lvl wie cos czego my nie wiemy??
__________________
http://immortaly.lua.pl/
http://immortaly.lua.pl/
http://immortaly.lua.pl/


podejmiesz pojedynek


IMMORTALY^ NoFear
Magik van Kamikadze jest offline  
stary 27-02-2006, 21:13   #235
Magik van Kamikadze
Użytkownik Forum
 
Magik van Kamikadze's Avatar
 
Data dołączenia: 25 09 2005
Lokacja: Sosnowiec
Wiek: 35

Posty: 138
Imię: Sir lumpi
Profesja: Knight
Świat: Nebula
Poziom: 45^
Skille: 68+\67
Poziom mag.: 5+
Magik van Kamikadze ma login Tlenu Djblichar@o2.pl
Domyślny one more

a SS dalo sie miec na rooku ale wycofali to bo byl za duzy wymiot a jeszcze jedno czemy na rooku da sie sellnac brass armor?(taka mala podpowiedz wypada z mino maga) a i jeszcze jedno jak daje kolesiowi box czy tam prezent to dostaje co innego moze dlatego ze pisze box? <ale kazdy tak pisze> nie ale naprawde jak cos odkryje to dam znac albo lepiej dam cos screna


do wszystkich ktorzy chca zabic mm na rooku moim zdaniem wasze szanse sa marne mowie tu do lvl 24 bo 30+ sobie moze poradza w big teamie MM wali po 90 hit jak nie wiezycie to wam pokarze bo mam chyba filma pozniej dolacze ss bo teraz ide do shool
__________________
http://immortaly.lua.pl/
http://immortaly.lua.pl/
http://immortaly.lua.pl/


podejmiesz pojedynek


IMMORTALY^ NoFear

Ostatnio edytowany przez Magik van Kamikadze - 28-02-2006 o 08:38.
Magik van Kamikadze jest offline  
stary 27-02-2006, 21:21   #236
Kajt
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 08 10 2005
Lokacja: Lubań
Wiek: 34

Posty: 77
Stan: Na emeryturze
Kajt ma numer GG 4921629
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Kshaq
poczytajcie w ksiazkach w mino hell...
hehe kshaq to ty tu rozwiązujesz tajemnice sam szukaj a potem sie pochwal i powiedz mi jak dojsc do mino maga żart sam tesh szukam hehe
__________________
rookstayer[hacked], kniht[hacked], sorc[hacked], resztę charów oddałem.
Kajt jest offline  
stary 01-03-2006, 15:06   #237
Hybryda
Zbanowany
 
Hybryda's Avatar
 
Data dołączenia: 29 12 2005
Lokacja: Grudziądz
Wiek: 39

Posty: 121
Stan: Rookstayer
Profesja: Brak (Rookgaard)
Świat: kyra
Poziom: 26
Skille: 21/25
Hybryda ma numer GG 2740342
Domyślny

Spróbuj zrobić teleport za pomocą ludzi....byćmoze nie wykopie cie do temple a za ścianę....bo ściana to jest jedna kratka....a zeby wylądowac do swiatyni potrzebne są dwie.
Hybryda jest offline  
stary 01-03-2006, 15:52   #238
Machee
Zbanowany
 
Machee's Avatar
 
Data dołączenia: 28 02 2006
Lokacja: SK Collective

Posty: 103
Stan: Niegrający
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Dwimenor
Ghul to taka sama atrakcja jak Mino Mag w Mino Hell.
Sunrise ma klucz do Mino Mage'a podobno. NIe gram na Antice, więc dokładnie nie wiem.
Machee jest offline  
stary 01-03-2006, 15:58   #239
Cornyh
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Jeśli macie postać na Isarze, to czemu nie spytacie najlepszej polki-rookstayerki?
Czyli Rookguardian de' bove czy coś w tym stylu?
 
stary 01-03-2006, 19:29   #240
Kshaq
Prezes Supportu
 
Kshaq's Avatar
 
Data dołączenia: 14 09 2005

Posty: 847
Domyślny

Ludzie przestanicie tu pisac jak nie macie nic do powiedzenia...
Najpierw wejdzcie do mino maga i dopiero cos napiszcie...Najpierw rozwalcie sciane i wejdzcie do ghula i dopiero cos napiszcie...
Wam juz sie tak we lbach po przewracalo ze az boli jak sie na was patrzy...
Jeden pisze ze sunrise ma klucz drugi ze ma brass armor...zaraz okaze sie ze to on zrobil tibie....dajcie spokoj i nie piszcie nic dopoki nic nie odkryjecie i nie mowicie ze bedziexcie cos szukac bo szukac to kaazdy moze ale znalezc to tylko ci co naprawde tego pragna i wiedza jak to zrobic bo jak glosi napis przed spike swordem "Tylko pokorni mogą dotknąć miecz furi" dlatego nie badzcie n00bami nawet na form
Kshaq jest offline  
Zamkniety temat.


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 15:29.


Powered by vBulletin 3