Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Dla początkujących > Tajemnice Rookgaardu

Notki

Tajemnice Rookgaardu Wyspa początkujacych. Każdy tutaj zaczyna...

Pokaż wyniki sondy: Czy ptrzylaczysz sie do akcji ?
Tak (mam rookstayera) 338 44.07%
Nie (mam rookstayera) 90 11.73%
Nie (poniewaz nie posiadam rookstayera) 339 44.20%
Głosujących: 767. Nie możesz głosować w tej ankiecie

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 15-08-2005, 02:11   #141
Jana Thramish
Użytkownik forum
 
Jana Thramish's Avatar
 
Data dołączenia: 14 08 2005

Posty: 14
Stan: Aktywny gracz
Domyślny

a co powiecie o tym?





@edit
i o tym?
nie wiem moze jeszcze wczesniej byly tu dzwi ale jak widac zdejcie stare jak swiat ale dzwi nie widac



Ostatnio edytowany przez Jana Thramish - 15-08-2005 o 02:23.
Jana Thramish jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 15-08-2005, 04:01   #142
Zito
Użytkownik Forum
 
Zito's Avatar
 
Data dołączenia: 31 07 2005
Wiek: 42

Posty: 136
Stan: Na Emeryturze
Imię: Zito
Domyślny

Ja powiem tyle ze jesli kopiowales to zdiecie (pierwsze) z forum na tibia.de, to trzeba bylo przeczytac co jest dalej napisane.

TO JEST ZDIECIE Z TEST SERWERA

A drugie zdiecie... oniczym nie swiadczy ze nie ma tam drzwi.
Moglo istniec przejscie np. podsopdem ktore trzeba bylo z obu koncow pick'iem odkopac.

@down
Napisalem "Moglo istniec".... a aktualnie to ja tez wiem ze nie istnieje
A co do zabicia minomaga.... ta test serwerze to mogli dostac praktycznie dowolne eq od GM. (ze screena wynika ze uzywali lf, wiec sadze ze zabilili go w normalnym eq)
A brak ghula.... zaloguj sie jak najszybciej po save rerwera (najlepiej w katana room daj loga) i ghula tez nie bedzie, bo sie niezdazy zrespawnowac (przynajmniej kiedys tak bylo )

Ostatnio edytowany przez Zito - 15-08-2005 o 12:13.
Zito jest offline  
stary 15-08-2005, 04:04   #143
Jana Thramish
Użytkownik forum
 
Jana Thramish's Avatar
 
Data dołączenia: 14 08 2005

Posty: 14
Stan: Aktywny gracz
Domyślny

mi nie chodzi o to ze oni wykonali tego questa ale o to ze duzo ludzi muwi ze nie pokonaliby mino maga


do drugiego zdjecia napewno nie mozna sie dokopac z gory bo sa pomieszczenia nad nim i przekopalam kanata room juz nie raz


a na trzecim zdeciu ghoula nie wiadc i tam gdzie sie konczy swiatlo a zaczyna cien jest koniec pokoju

Ostatnio edytowany przez Jana Thramish - 15-08-2005 o 04:07.
Jana Thramish jest offline  
stary 15-08-2005, 08:57   #144
Cor Tibiarz
Użytkownik Forum
 
Cor Tibiarz's Avatar
 
Data dołączenia: 11 02 2005
Wiek: 29

Posty: 772
Cor Tibiarz ma numer GG 8630524
Domyślny

Do tych co mowia ze to tylko dla jajcow sa te potworki- skad wiecie? Moze klucz do tego mino maga wypada z tego ghoula? A zeby dostac sie do ghoula trzeba gdzie posluzyc sie pickiem i gdzies w ktoryms korytazu pociagnac dzwignie? Mozliwe ze mozna sie tam dostac, bo cipowie wiedza jak robia scenerie. sciany zostaly utworzone przez ludzi, a te tunele glownie przez potwory. Jesli ghoul jest w zamknietym pomieszczeniu o wykonczeniu robionym przez potwory, a przed nim jest sciana to jak on sie tam sam dostal? A jesli to cialo ktoregos z martwiakow ktore tam lezy, to skad ono sie tam wzielo? Pewnie nikt tego nie odkryje, ale mozliwe ze ghoul, mino mag i spike sword sa ze soba powiazane. A po przeczytaniu sobie paru tematow robie rookstayera
Cor Tibiarz jest offline  
stary 16-08-2005, 01:25   #145
czarnowidz
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Chciałbym się dołączyć. Narazie poczytam, a na 10 lvl lece na katane i powesze. Z tego co czytałem to klucze żekomo były zniszczone, a może dawano ludziom super ekwipunek za pozbycie się klucza. Ja gram na danerze, jak ktos tez gra na tym serwerze to możemy razem poweszyć, mój nick to Danone Pianka (8lvl narazie).
Pozdro 4 all
 
stary 16-08-2005, 05:05   #146
Moon-Rider
Użytkownik Forum
 
Moon-Rider's Avatar
 
Data dołączenia: 26 01 2005

Posty: 19
Domyślny

Dobra kurde tam ... nic sie nieznacie na tych bajeach ... a wiec idzie tak ... klucz istnieje ... ale jeden do zupełnie innego pokoju ... to ten nad Tomem czy jak mu tam ... co za wiadrem jest dzwignia ... nom i ta dzwignia otwiera ghula ... tam gdzie ghul pickiem kopiemy i wyciagamy next key albo dzwignie ... no i idziemy do mh ... i drzwi sa otwarte ... poczym trzeba zabic mm albo go sprytnie ominac ... a po wejsciu w tp przenosimy sie gdzies ... nie wiem gdzie ... no bo to niby tp z/do miasta minosów ...

Jest druga wersja jeszcze ... zanim otworzymy pokój nad Tomem trzeba otworzyc pokoj tam nad sklepem dla pac po stronie fac ... i tam bedzie key do tego na Tomem ...

No i kolejna wersja ... ta dzwignia wcale nie jest do ghula czy mh ... tylko do tego pokoiku obok co sa kraty ...

Ja tam niezajmuje sie mh czy ghulem ... mnie bardziej intryguje ta dzwignia pod wiadrem :> ... to tyle ... moze sobie cos ułozycie ... a moze nie ...


A jeszcze ... co do tych ukrytych tuneli ... do tej pory nie pokazano mi tego ... ja nadal czekam ... ale chyba sam zaczne kopac ...
Moon-Rider jest offline  
stary 16-08-2005, 10:29   #147
Texterus
Użytkownik Forum
 
Texterus's Avatar
 
Data dołączenia: 30 06 2005
Lokacja: Łódź
Wiek: 32

Posty: 281
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Knight
Świat: Pythera
Poziom: 55+
Skille: 80+/80+
Texterus ma numer GG 5168083
Domyślny

No no no bardzo ciekawe osobiscie ja sam widzialem mino maga na rooku, a co do spike sworda chodzi o ta wysepke na północy na środku jest ss otoczony fire fildami, jesli tak to osobiscie uwazam, że do ssa sie dostac nie mozna, ale do mino maga i ghula możliwe, a jesli tak to napewno wyzwanie dla zapaleńców poszperałbym tam ale nie mam rookstayera może sobiezrobie , musze sie jeszcze zastanowić.
Texterus jest offline  
stary 16-08-2005, 20:28   #148
lord-daw
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Mistyczny
Zgadzam się z tobą i też probuje tego Ghula rozgryść (ale zauważ że Sunrise juz 1 miesiąć nie gra czy coś sie stało)

Sunrise widziałem go 2 tygodnie temu to czego muwisz ze miesiąc ps:mam spike sworda na antice nie chwale sie tym nikomu mam prawie 29 lat grałem kiedy był dostępny qwest na spike sworda wtedy to była jazda jeśli mi nie wieżycie wasz problem!! nie podaje nick nikomu !!!!!!
 
stary 16-08-2005, 20:49   #149
Heliwurab
Użytkownik Forum
 
Heliwurab's Avatar
 
Data dołączenia: 14 08 2004
Lokacja: google.pl
Wiek: 31

Posty: 583
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Sorcerer
Świat: Secura
Poziom: 20
Poziom mag.: 18
Heliwurab ma numer GG 1036614
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez lord-daw
Sunrise widziałem go 2 tygodnie temu to czego muwisz ze miesiąc ps:mam spike sworda na antice nie chwale sie tym nikomu mam prawie 29 lat grałem kiedy był dostępny qwest na spike sworda wtedy to była jazda jeśli mi nie wieżycie wasz problem!! nie podaje nick nikomu !!!!!!

Noob jak nic


Zbierz kilkunastu ludzi, którzy będą wrzeszczeć i wysylać wiadomości do różnych rookslayerów żeby pochodzili po CAŁYM(!) Rookgardzie, to może coś znajdą do tego ghoula... inaczej się nie da -.^

Cipsoft naprawde może robić sobie z was jaja! Niedawno widziałem książke, w której nie było spacji między 2 słowami... A więc jeśli Cipsoft się pomylił, możliwe jest że robi sobie z was jaja... Jeśli ktoś chce to zobaczyć, to na północ od Thais jest cmentarzyk, blisko Guild House, tam jest dziura z trollami, a tam są na końcu 2 książki.. w jednej z nich jest ten błąd. Pzdr

Ostatnio edytowany przez heliwurab - 16-08-2005 o 20:54.
Heliwurab jest offline  
stary 16-08-2005, 21:11   #150
Khan
Użytkownik Forum
 
Khan's Avatar
 
Data dołączenia: 22 08 2004
Lokacja: Brzydgoszcz, Fordograd
Wiek: 36

Posty: 1,317
Profesja: Knight
Świat: RL
Domyślny

Oto moje wersje:

Po 1. na 100% widziałem chain legi na Danubii, z rok albo dwa lata temu.
Po 2. Na naprawde wiele tajemnic (nie tylko questowych, ale takze fabularnych) odpowiedzi ukryte są w Tibijskich księgach. Jedna na pewno respi się na dole w minohell.
Po 3. JEST tunel na rooku, ale nie wiem dokąd prowadzi. Raz tam byłem i w połowie się cofnąłem. Należy przejsc przez poisonfildy, nastepnie rozwalac poison spidery i chyba takze minoski. Nie chcialem ryzykowac deda, wiec tam nie szedlem..
Po 4. Znalazlem na rooku pomieszczenie takie z 5x5 kratek, ktore widac tylko przez sciane. Jest tam rope spot, dziura, i nie idzie tam wejsc.

Po 5. Czy ktos moglby mi na PW wyslac ogolnie na czym polega tajemnica Bazyliszka?
Khan jest offline  
stary 16-08-2005, 22:12   #151
Evilus
Użytkownik Forum
 
Evilus's Avatar
 
Data dołączenia: 16 02 2005
Lokacja: Szczecin
Wiek: 34

Posty: 260
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Knight
Gildia: Polish Power
Świat: Pacera
Poziom: 54
Skille: 13/37
Poziom mag.: 6
Evilus ma numer GG 3513537
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Master druid
Ja grałem pewien czas w Diablo 1 to działa na tej samej zasadzie. "Pewnego dnia był se 50lvl (tylko tyle jest w diablo 1) i zaczą grać postacia od początku, nudziło mu sie to wszsytkie rzeczy z katakumb wyrzucił przed kościuł, o dziwo otworzył się teleport od tajnego cow lvl (świata gdzie chodziły krow na 2 łapach i zabijały)", i powiedział o tym kiedyś na forum, debile z całego świata rzucili sie w poszukiwaniu cow lvl i go nie znaleźli i co sie okazało cow lvl istnieje bo go z kumplem odkryłem, TYLKO ZE LUDZIE NIE ZDOLNI DO MYŚLENIA POWIEDZIELI ŻE TEGO LVL NIE MA I W KOŃCU została to tylko legenda, tak jest w Tibi założe się że są inne osoby na Tibi, które znają rozwiązanie zagadek z ghulem, spike swordem, mino magiem itp.

aha lol w d1 nie wejdziesz do cow lvl tak jak do "farmerskiej misji" bez dopisania comend w glwonym katalogu d1..
Evilus jest offline  
stary 17-08-2005, 00:07   #152
Baron
Użytkownik Forum
 
Baron's Avatar
 
Data dołączenia: 23 03 2005
Lokacja: poznan
Wiek: 35

Posty: 26
Baron ma numer GG 6039925
Domyślny

Ja moim rookstayerem spedzilem duzo czasu w katana room (zazwyczaj tam expie) jestem przekonany ze do ghula nie ma dostemu
ale jak chcecie tracic czas na szukanie wiatru w polu prosze bardzo

@DOWN
znam ten teren jak wlasna kieszen gwarantuje ci ze tam g*wno jest

Ostatnio edytowany przez Baron - 17-08-2005 o 00:49.
Baron jest offline  
stary 17-08-2005, 00:11   #153
Jana Thramish
Użytkownik forum
 
Jana Thramish's Avatar
 
Data dołączenia: 14 08 2005

Posty: 14
Stan: Aktywny gracz
Oczko

oww to ze tam expisz to nie znaczy ze wszystko o tym wiesz chyba co nie? kto powiedzial ze do ghoula trzeba dojsc od katana room?
Jana Thramish jest offline  
stary 17-08-2005, 01:53   #154
Humanoid
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 07 06 2005

Posty: 12
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez BuRsZtYn
Ja uwazam ze ten temat jest bez sensu poniewaz, gdyby ktos wiedzial jak dostac sie do tego ghula, to juz by o tym huczalo na forum. No i pewnie rookstayerzy z takich swiatuw jak antica czy nova juz by robili masowe hunty na tego monstera. Ktos by z pewnosciom mial juz tez scale armor, a jestem pewien ze gdyby byl juz ktos taki to by sie tym pochwalil na forum.
Wiec moim skromnym zdaniem temat ghula jest bezsensowny
zkad kur** wiesz moze ktos niechce muwic i zostac jedynym posiadaczem tej tajemnicy i zabrac ja do grobu i nie muw tak jesli niewiesz kazdy ma swoja wersje wiec sie zamknij i nieodzywaj np. ja wiedzialem jak zrobic pewna rzecz jako jedyny i nikt inny niewiedzial o niej i jestem z tego szczesliwy i mam wielka satysfakcje z tego wiec(wypi**** stary deb***)
Humanoid jest offline  
stary 17-08-2005, 02:12   #155
Humanoid
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 07 06 2005

Posty: 12
Domyślny

quest z mm zamknety poniewaz ludzie otwierali drzwi zabijali minomaga ale za soba drzwi niezamykali i nooby mialy ss wiec zamkac sie i niepisac bzdor
Humanoid jest offline  
stary 17-08-2005, 04:24   #156
Moon-Rider
Użytkownik Forum
 
Moon-Rider's Avatar
 
Data dołączenia: 26 01 2005

Posty: 19
Domyślny

Cytuj:
Po 3. JEST tunel na rooku, ale nie wiem dokąd prowadzi. Raz tam byłem i w połowie się cofnąłem. Należy przejsc przez poisonfildy, nastepnie rozwalac poison spidery i chyba takze minoski. Nie chcialem ryzykowac deda, wiec tam nie szedlem..
Ten tunel to do questa i tam tylko sa 3 poisonki i dalej skelety minosów ni ma :| ...


No ... ale Humanoidzie marzen nie nalezy niszczyc -.-
Moon-Rider jest offline  
stary 30-08-2005, 22:54   #157
marionabi30
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny Akcja "ghoul"

Przeanlizujmy fakty jest minos na wierzy który daje nam klucz do mino maga który jest w mino hell narazie nie zrobiesccenra nie bede ryzykowal jesli tam jest teleport to znaczy ze do gohulaa tam moze byc teleport do spike sworda ale nie ma teleportu to znaczy ze muszisz dednac
zeby miec spika mozliwe ze ta dzignia w katana room cos da tylko potrzebne 2 osoby albo w cialach jest klucz który pozwoli na wejscie do mino maga albo jest tam ukryta dziura wszystko jest mozlie ale jutro przeanylizuje mapy zrobie wszystko zeby sie dowiedziec game masterzy moga mie gonic ale sie nie podam odnajde pomoge wam zdobede odkrycie które zmini caly rookgaard upps troche sie rozpisalem
 
stary 31-08-2005, 16:01   #158
wojak_paladyn
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 30 08 2005

Posty: 70
Stan: Początkujący
Profesja: Knight
Gildia: żadna
Świat: Xantera
Poziom: 8
Skille: 18-18
Poziom mag.: 1
wojak_paladyn ma numer GG 2468965
Domyślny

a skąd wiecie że przekop jest akurat tam moze jest np w cooper shield quest?! tak jak kanal tam przy murach prowadzi do lasów rookguard chociaż to małoprawdopodobne
wojak_paladyn jest offline  
stary 31-08-2005, 16:06   #159
wojak_paladyn
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 30 08 2005

Posty: 70
Stan: Początkujący
Profesja: Knight
Gildia: żadna
Świat: Xantera
Poziom: 8
Skille: 18-18
Poziom mag.: 1
wojak_paladyn ma numer GG 2468965
Domyślny

albo mialem przypadek ze wyszlem z carlin na zachód i przechodziłem kolo domku w skale w nocy cazasu naszego i tibijskiego dwaj goście biją gjhula bez skutku ciekawe skąd sie wziął???
wojak_paladyn jest offline  
stary 31-08-2005, 17:53   #160
Kwadratowe Koło
Zbanowany
 
Kwadratowe Koło's Avatar
 
Data dołączenia: 20 03 2005
Lokacja: ElblągŚwietnaMieścina LiczbaPostów: NieWięcejJakJegoIQ UlubionePowiedzonko: Buta humak, goshak pixo.

Posty: 403
Stan: Początkujący
Świat: Isara twa stara
Poziom: 1:(
Skille: 1337/-6
Poziom mag.: 9?
Domyślny

A pomyślałeś, że to mógł być summon? I najcik se trenił na nim, a ten drugi to sorc/druid.


@topic

Na isarze może ktoś do mnie zagadać. Niech pw mi na forum wyśle to podam nick.
Kwadratowe Koło jest offline  
Zamkniety temat.


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 12:59.


Powered by vBulletin 3