Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Wydarzenia ze światów

Notki

Wydarzenia ze światów Na tym forum możesz porozmawiać o wszelkich ważnych wydarzeniach z Twojego serwera.
Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 02-01-2007, 21:00   #21
Pieczarek
Użytkownik Forum
 
Pieczarek's Avatar
 
Data dołączenia: 28 10 2006
Lokacja: Dębica

Posty: 114
Stan: Na Emeryturze
Świat: Nebula
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Webi Pokaż post
Hmm, off topic nie tkai delikatny, wiek to kwestia tego co kto wpisze, wstydzisz sie to sklamiesz, teog nigyd nie potwierdzisz. Masa twoich kumpli podaje sie za osoby, ktorymi w Tibii nie sa i jakos tez nic z tym zrobic nie mozna. Okreslenie Gowniana Polska nie jest w zadnym stopniu rasistowskie, jest to kwestia pogladow, nawte nie patriotyzmu. Mozna kochac kraj, a nie lubic rzadu i politykow czy tego wszystkieog co sie tu dzieje. Osobiscie uwazam, ze Polska jest gowniana i moge z Toba polemizowac na ten temat,a jezlei chcesz poznac moje kompletne zdanie na ten temat to w topicu o Nebuli cofnij sie o jakies 2 miesiace i bedziesz wiedzial.


Edit: Ja rowniez uwazam, ze z pewnoscia Twoje miejsce zamieszkanie nie ejst zognde z prawda, jak i nick, ale jakie to ma znaczenie do samej tresci merytorycznej wypowiedzi?
Ja równiez nie jestem patriotą, ale zwroc uwage na to że określenie "Gowniana Polska" to okreslenie obrazliwe dla nas - ludzi ktorzy sa skazani na mieszkanie w tym kraju. Podsyzwanie sie pod inne postacie rowniez napewno nie jest mile widziane (nie zauwazylem jednak o tym zadnej wzmianki w regulaminie). Uwazam ze Bjoern~ powinien poniesc jakies konsekwencje za okreslenie lokacji.

PS.
Moje dane są prawdziwe

Ostatnio edytowany przez Pieczarek - 02-01-2007 o 21:01. Powód: Błąd słowny :)
Pieczarek jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 02-01-2007, 22:22   #22
Webi
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 15 03 2005

Posty: 269
Domyślny

Nie pisz, ze rowniez nie jestes patriota, bo ja nigdzie nie pisalem ze ja nie jestem, ewentualnie mzoesz powiedziec, ze patriota nie ejst, bez slowa rowniez, ktore wskazuje ze rowniez i ja nim nie jestem. Okreslenie gowniana Polska, obrazliwe czy nie, odzwierciedla tylko rzeczywistosc. Kazdy ma swoje okreslenie swiata, ktory oglada. wystarcyz ze ogladasz TV i juz w jakims stopniu mozesz to stwierdzic, wystarczy, ze rozejrzysz sie w kolkom na to ile ludzi nie ma pracy, a ile kolejnych wyjechalo itd itd Potwierdzen tej teyz jest wiele, jak i wiele zaprzeczen, a to ktora uwazasz za sluszniejsza to jzu tylko twoja suwerenna decyzja. bjoern wybral inaczej i amsz rpawo sie z tym nie zgadzac. Ponadto sowimi postami lamiesz regulamin forum(# Nie spamuj postami typu: "jestem pierwszy", "ściągam, zaraz dam komenta", "bana mu", "zamknąć temat". Posty tego typu będą usuwane, a ich autorzy upominani. W towim przypadku "bana mu bana mu")) Pozdrawiam
__________________
( . )( . ) These are boobs. No need to copy and paste them in your signature, they have already gained world domination. Sorry Bunny.
Webi jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-01-2007, 22:56   #23
Pieczarek
Użytkownik Forum
 
Pieczarek's Avatar
 
Data dołączenia: 28 10 2006
Lokacja: Dębica

Posty: 114
Stan: Na Emeryturze
Świat: Nebula
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Webi Pokaż post
Hmm to ja zapytam otwarcie.
Kolega Xaemus Serigimox zlamal 3 z powyzszych zasad, tj. :

Wyrazanie nieprzyzwoitych tresci
- obrazanie innych uzytkownikow forum
- nagminne uzywanie wulgaryzmow
- kretynizm w czystej i posredniej postaci

Pomeczylem sie, reportowalem, a postow takich bylo kilka. Xaemus dostal bana... na kilka godzin. Wiec jaki jest sens reportowania?

A jezlei moznabyu wiedziec, na jakies zasadzie zostal on odbanowany? Bo chyba slusznosc moich reportow nie ulega watpliwosci...
Jeżeli ja złamałem regulamin to ty również

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Webi Pokaż post
Okreslenie gowniana Polska, obrazliwe czy nie, odzwierciedla tylko rzeczywistosc.
W twoim przekonaniu. Nie przesadzaj, wg. mnie nie jest aż tak źle. A propaganda medialna przypomina mi troche tą ze strony VU.

Ostatnio edytowany przez Pieczarek - 02-01-2007 o 22:58.
Pieczarek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-04-2007, 03:50   #24
Misza
Użytkownik Forum
 
Misza's Avatar
 
Data dołączenia: 30 06 2005
Lokacja: -+*≡☼SZWECJA☼≡*+-
Wpisy bloga: 3

Posty: 1,324
Domyślny

Mam pytanie co do raportów - jeśli zaraportuję coś, co w moim odczuciu nie powinno się znaleźć na forum, ale w regulaminie nie jest to uwzględnione, to czy raport będzie uznany za 'prawidłowy' (wg norm UE, itp.)? I jeśli będę raportował rzeczy, które mi się wydają, że są niezgodne z regulaminem, a w rzeczywistości są, to czy mogę coś za to oberwać? (mówię o sytuacjach, gdy się pomylę, a nie walę reporta, bo nie lubię danego usera lub 'bo modek nie ma co robić')
__________________
HELIUM~
Misza jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-04-2007, 21:37   #25
Webi
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 15 03 2005

Posty: 269
Domyślny

JEzeli cos nie jest w regulaminie to jest dozwolone. Oczywiscie wiele rzecyz mozna podciagac pod rozne punkty Za zle reporty raczje nikt ciebie nie ukaze, chyba ze beda natretne i glupie.
Tzn taka jest moja opinia, ale mozes zsie poradzic jakiegos modka.
__________________
( . )( . ) These are boobs. No need to copy and paste them in your signature, they have already gained world domination. Sorry Bunny.
Webi jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 22-06-2007, 13:14   #26
Mrovka
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Przydałaby się jakaś interwencja na forum świata Morgany. Panuje chaos i wieczna kłotnia.
Kazdy łamie tam zasady, więc nie jestem wstanie wymienić wszystkich.
Z góry dziękuję.
  Odpowiedz z Cytatem
stary 09-02-2008, 11:24   #27
Bottter
Użytkownik Forum
 
Bottter's Avatar
 
Data dołączenia: 09 02 2008
Lokacja: Polack
Wiek: 32

Posty: 20
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Calmera
Poziom: 50
Skille: blz gz
Poziom mag.: 51
Domyślny

reporty,....nic nie daja...
Bottter jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-05-2008, 14:09   #28
Bartek252
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny Pytanie

Mam takie pytanie który z serwów jest najmłodszy??
  Odpowiedz z Cytatem
stary 19-12-2011, 20:43   #29
mateuszvb
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 19 12 2011

Posty: 3
Dumny

mój ulubiony świat to celesta nie wiem jak wy jaki proponujecie
mateuszvb jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 
Opcje tematu

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 01:37.


Powered by vBulletin 3