Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Fora główne > Poradniki > Wasze propozycje poradników

Notki

Wasze propozycje poradników Zanim Twój poradnik trafi na strone, zostanie tutaj sprawdzony.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 21-10-2009, 11:58   #1
rentonB
Użytkownik Forum
 
rentonB's Avatar
 
Data dołączenia: 12 04 2009
Lokacja: Sverige
Wiek: 32

Posty: 296
Stan: Na Emeryturze
Domyślny VoiceChatter - Pogromca Ventrilo???

Witajcie, dzisiaj chce wam przedstawic program pod prosta nazwa VoiceChatter.
W mojej opini jest to swietna alternatywa dla tych ktorzy maja dosyc Ventrilo w wersji 2.1.4 albo nie maja zamiaru placic wielkie pieniadze za 40 slotowy serwer ventrilo 3.0.

Ceny wygladaja tak:
Ventrilo 2.1.4 (net-speak.pl) - 10.20 zl
Ventrilo 3.0 (nie ma chyba polskiego hostera, ventriloservers.biz) - ok. 36,27 (pod warunkiem kilkumiesiecznej subskrycji)
VoiceChatter (net-speak.pl) - 5.20zl (Ping 50 dla szweda przy wp.pl z pingiem 68 to cos wspanialego)

Skoro praktycznie nie ma zadnej roznicy miedzy ventrilo 3.0 a VC to po co przeplacac???

Program sciagniemy z http://www.voicechatter.org/downloads.php

1. Po zainstalowaniu programu i podlaczeniu sie do bylejakiego serwera pojawia nam sie dosc przyjemny dla oka interface

2. Jako ze obsluga programu jest prosta (kazdy kto ma minimalne pojecie o ventrilo nie powinien miec problemow z VC, w razie czego screen z malym objasnienem)

3.Gdy zdecydujemy sie na VC musimy podlaczyc sie do jakiegos serwera wyglada to mniejwiecej tak


Uwazam ze jest to doskonaly program dla tych ktorzy maja dosc ventrilo w wersji 2.1, odniesmy sie wlasnie plusami do tej wersji.

Plusy:
-Mozliwosc nagrywania rozmow
-Mozliwosc wpisania komentu w kanal czego nie ma w ventrilo 2.1
-Smieszna cena za serwer (przynajmniej narazie)
-Kodek ultra jakosci ktorego nie ma bodaj nawet w wersji 3.0!!
-Wygodny User Editor jak w wersji 3.0 (Mozna zakladac konta w kliencie VC, nie trzeba logowac sie do niewygodnych paneli)
-Mozna dragowac przesunieciem myszki jak w 3.0 (Bardzo przydatne dla gildii w wojnie gdzie trzeba przeniesc wszystkich szybko na 1 kanal)

Minusy:
-Podobno sie server potrafi wysypac (nie doswiadczylem tego)

P.S1
Przepraszam za brak polskich znakow, poprostu jestem przyzwyczajony do uzywania ich takze przepraszam za bledy stylistyczne.
P.S2
Temat ten nie sluzy do reklamowania net-speak.pl, poprostu jest to jedyna firma w polsce na ten moment hostujaca serwery VC.

Ostatnio edytowany przez rentonB - 21-10-2009 o 12:03.
rentonB jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 29-10-2009, 07:57   #2
Vesperus
Użytkownik Forum
 
Vesperus's Avatar
 
Data dołączenia: 28 10 2009
Lokacja: Warszawa
Wiek: 34

Posty: 35
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Vesperus
Profesja: Elder Druid
Świat: Candia
Domyślny

Cytuj:
P.S2
Temat ten nie sluzy do reklamowania net-speak.pl, po prostu jest to jedyna firma w polsce na ten moment hostujaca serwery VC.
http://ventrilosrv.com
To też jest polskie. Kilka groszy droższe, ale za to bardzo stabilne. Nie wiem jak jest z net-speak ale na ventrilorv serwer nie padł nam ani razu od dwóch miesięcy. Nigdy go nie resetowaliśmy.
__________________

xxxNie wiesz jak to zrobić?
xxxPrzeczytaj mój poradnik!
xxxZaawansowana konfiguracja myszki
Vesperus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 18:22.


Powered by vBulletin 3