Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Inne > O wszystkim i o niczym

Notki

O wszystkim i o niczym O tym wszystkim co nie pasuje gdziekolwiek indziej ;)

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 20-02-2008, 19:15   #1
Korektor
Zbanowany
 
Korektor's Avatar
 
Data dołączenia: 18 12 2006
Lokacja: Liberty City :P
Wiek: 38
Wpisy bloga: 5

Posty: 1,023
Domyślny Ogólna dyskusja informatyczna

Witam,
Zakładam ten temat aby móc przenieść wszystkie wolne dyskusje na temat wszystkiego co jest związane z kompami, w to miejsce. Przeciętny temat komputerowy żyje 2-3 dni i zajmuje ok. 3 stron. Jakby je wszystkie zebrać, to utworzyłby się z tego jeden bardzo ciekawy przyklejony. Swoją drogą takie rozwiązanie na prawdę nieźle pomoże userom no i moderacji.

No więc postanowię sobie zacząć w standardowy dla mnie sposób, od omówienia FS

Otóż jest takie powiedzonko "Flight Simulator 2004, 14 liter, 4 cyfry, milion emocji".
Na czym to wszystko polega? Miłośnicy podniebnych awiacji spotykają się nad wirtualnym, bardzo dokładnie odwzorowanym globem aby wspólnie jak najdokładniej odwzorowywać prawdziwe lotnictwo. Są prawdziwi piloci, prawdziwi kontrolerzy, prawdziwe zasady i prawie prawdziwe lotniska Jest nas bardzo wiele, ok. 300 000 na całym świecie. Na raz nad światem jest łącznie... koło 2 tysięcy maszyn. Zależy od pory dnia nad konkretnym kontynentem. Zdecydowanie najwięcej jest graczy z Europy, potem kolejno Północna Ameryka, Oceania z Australią, Azja, Ameryka Płd. no i Afryka. Chociaż i w Afryce zwykle jest nawet duży ruch, bo nad jej przestrzenią powietrzną bywa zwykle koło 200 samolotów.
Do łączenia się z VATSIM (Virtual Air Trafic SIMulation) służy specjalny program Squawkbox lub FSInn. Posiadacze wersji FS 2000/2002/2004/X mogą sobie spokojnie polatać, bez obaw związanych z różnicami geograficznymi itp.
Są też wirtualne linie lotnicze, ja jestem W TRAKCIE zakładania jednej z nich, wcześniej byłem zastępcą prezesa innej. Można też być ofc kontrolerem.
No ale w naukę należy włożyć na prawdę dużo wysiłku. Spokojnie miesiąc trwa ogarnięcie podstaw z aviation.home.pl - skarbnicy wiedzy wirtualnych pilotów. Kontrolerzy odbywają szkolenie w języku angielskim. Do latania powinno się posiadać również dżojstik/wolant, ale nie jest to wymagane.
Osobiście jako obecny pilot jedno-silnikowców i przyszły pilot liniowców, bardzo pozytywnie się wypowiadam o całej... zabawie. Niesamowitym uczuciem jest słyszeć głos kontrolera w słuchawkach, kiedy właśnie on Ci dyktuje zgodę na lot (ale jeszcze nie na start) : P ) Jeśli jesteście chętni, to mogę odpowiedzieć na trochę pytań związanych z serią symulatorów. Poniżej zamieszczam link do filmiku z najdelikatniejszego, statystycznie lądowania w moim życiu. Jest to lotnisko EPKK, czyli Kraków Balice.

http://youtube.com/watch?v=NNui_oe64iU

Indżoj.
Korektor jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 20-02-2008, 19:35   #2
Smoly
Użytkownik Forum
 
Smoly's Avatar
 
Data dołączenia: 28 03 2007
Lokacja: Jedzie pociąg z daleka

Posty: 144
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Domyślny

No muszę powiedzieć, że to co powiedziałeś o FS'ie było bardzo ciekawe,filmik także i wydaje się na prawdę fajna sprawa z tymi samolotami, jednakże myślę ,że zdajesz sobie sprawę ,że nie każdego interesują samoloty na przykład tak jak Ciebie , dlatego też wiele ludzi nie spróbuje.Imo i tak dużą popularność ma to ,bo 300.000 ludzi z całego świata to bardzo dużo , jak na symulator.

A co powiedziecie , o programowaniu . . C+,C++,Pascal i te sprawy. Ja osobiście się w tym kręcę i już lekko zaawansowany jestem.
__________________
www.pajacyk.pl

Tylko jeden klik,a jak pomocny (;

OWNED

Signed
Smoly jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-02-2008, 20:27   #3
Rybzor
CS Tibia.pl Team
 
Rybzor's Avatar
 
Data dołączenia: 06 09 1970
Lokacja: Gliwice
Wiek: 33
Wpisy bloga: 1

Posty: 8,452
Stan: Początkujący
Adres Jabbera do Rybzor
Domyślny

Cytuj:
A co powiedziecie , o programowaniu . . C+,C++,Pascal i te sprawy. Ja osobiście się w tym kręcę i już lekko zaawansowany jestem.
Zawsze to słyszę, jeszcze nigdy nie widziałem kolesia, który by mi napisał, że jest low skill w C, średnio mu idzie pascal i dopiero raczkuje Cpp, ale szybko się uczy. Każdy mówi, jaki to on nie jest pro z tego, tamtego i tego, po drodze php, mysql, no i java w małym palcu, a gdy przychodzi co do czego, okazuje się, że nie potrafią wykorzystać 20% możliwości danego języka programowania.

Ja, jako że kształcę się na technika informatyka, w szkole mam styczność z pascalem i c, szczerze mówiąc nie kręci mnie programowanie, uczę się tylko tyle, ile wymagają na testy z tej kategorii. Podobnie jest z htmlem, nie zbyt kręci mnie pisanie dennych stronek na tabelkach, chociaż widzę, że pisze się w nim całkiem przyjemnie i nie trzeba zbyt wiele nauki, aby zrobić porządną stronkę. W kiedyś tam po odbytych 12 godzinach htmla, spoglądając na źródło tibia.pl doszedłem do wniosku, że napisałbym część stronki, jeśli chodzi o szkielet .

Inna sprawa to systemy, aplikacje i sieci. Tutaj, jak na mój gust można znacznie przyjemniej się uczyć i dowiadywać się tego i owego. Ponadto z sieciami chyba wiąże swoją przyszłość, więc kierunek technika będę miał właśnie z sieci. Po drodze może zrobię sobie CISCO (w mojej szkole są kursy).

Informatyka to dość obszerna i ciekawa dziedzina, więc taki temat może być nawet fajny.

@down
Niestety wszelkie uchwalane ustawy/konstytucje wraz z czasem nie nadążają za rozwojem internetu i jeśli chodzi o net to są strasznie dziurawe, pełne błędów i niedopatrzeń. Takie osoby to wykorzystują. Może ktoś wpadnie kiedyś na pomysł, przynajmniej w Polsce, żeby zreformować troche prawo jeśli chodzi o przestępczość w internecie, ale gdzie tam politykom do tego...

Ostatnio edytowany przez Rybzor - 20-02-2008 o 20:50.
Rybzor jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-02-2008, 20:33   #4
Uther92
Użytkownik Forum
 
Uther92's Avatar
 
Data dołączenia: 19 05 2006
Lokacja: Za górami, za lasami....
Wpisy bloga: 1

Posty: 1,388
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Rookstayer
Domyślny

Ja osobiście...nienawidzę programowania. Po prostu nie mam nerwów do tego, ciągłe poprawki w kodzie, kompilacja, debuggowanie i tak do usranej śmierci, to nie dla mnie. Wiem, że w przyszłości chciałbym powiązać moją prace z komputerami, ale sam nie wiem w jakim kierunku dokładnie. Puki co mam wrażenie, że nadaję się do wszystkiego i do niczego O.o
@Edit/ot
Cytuj:
Ukraiński haker będzie mógł zatrzymać pieniądze, które zdobył dzięki włamaniu. Oleksandr Dorożko włamał się do systemu komputerowego firmy IMS Health i poznał jej wyniki finansowe na kilka godzin przez oficjalnym ogłoszeniem. Następnie zainwestował na giełdzie własne 41671 dolarów, inwestując w opcje na akcje i prognozując spadek kursu IMS Health. Kurs akcji firmy rzeczywiście spadł po tym, jak ogłosiła ona słabe wyniki. Dorożko zarobił niemal 300000 dolarów. Po opodatkowaniu zostało mu 250000 dolarów. Transakcja Dorożki została jednak wykryta przez amerykańską Komisję Papierów Wartościowych.

Haker stanął przed sądem, a ten go uniewinnił. Ukrainiec wykorzystał bowiem lukę prawną. Przepisy nie zezwalają na przeprowadzanie operacji giełdowych w przypadku, gdy wcześniej dowiemy się od kogoś o faktach, które pozwolą nam poznać ruchy cen akcji. Dorożko nie otrzymał jednak takiej informacji, a sam ją zdobył włamując się do systemu IMS Health.

Prowadząca rozprawę sędzia stwierdziła, że sytuacja jest absurdalna, ale musiała uniewinnić Ukraińca z zarzutu przeprowadzenia nielegalnych transakcji giełdowych. Stwierdziła, że jedyne, za co Dorożko może być sądzony to włamanie do systemu komputerowego.

Departament Sprawiedliwości nie będzie jednak występował z takim oskarżeniem, gdyż byłoby ono rozpatrywane przez ukraiński sąd i jest bardzo mało prawdopodobne, by uzyskano wyrok skazujący.
__________________
***
† Jarosław Krasuski (1974-2007)
***
Może wstawisz mi notkę ?
***
Masz problem z keyloggerem ? Nie jesteś pewien co do swojego bezpieczeństwa ? Chętnie ci pomogę

Ostatnio edytowany przez p.l - 28-02-2008 o 11:51.
Uther92 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-02-2008, 20:56   #5
Serious Sam
Użytkownik Forum
 
Serious Sam's Avatar
 
Data dołączenia: 27 04 2006
Wpisy bloga: 16

Posty: 1,470
Serious Sam ma numer GG 1542247
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ryba Pokaż post
Zawsze to słyszę, jeszcze nigdy nie widziałem kolesia, który by mi napisał, że jest low skill w C, średnio mu idzie pascal i dopiero raczkuje Cpp, ale szybko się uczy. Każdy mówi, jaki to on nie jest pro z tego, tamtego i tego, po drodze php, mysql, no i java w małym palcu, a gdy przychodzi co do czego, okazuje się, że nie potrafią wykorzystać 20% możliwości danego języka programowania.
No to witam ; ].Ja właśnie dopiero się uczę programować, narazie w c++, potem może java.Moim celem jest napisanie jakiejś "gry", lub ciekawego programu.


Jeżeli chodzi o ten temat, to dobry pomysł.
__________________
Jeżeli potrzebujesz pomocy, napisz. Chętnie pomogę : )



Amor patriae nostra lex!

Miłość ojczyzny naszym prawem!
Serious Sam jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-02-2008, 21:03   #6
Smoly
Użytkownik Forum
 
Smoly's Avatar
 
Data dołączenia: 28 03 2007
Lokacja: Jedzie pociąg z daleka

Posty: 144
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ryba Pokaż post
Zawsze to słyszę, jeszcze nigdy nie widziałem kolesia, który by mi napisał, że jest low skill w C, średnio mu idzie pascal i dopiero raczkuje Cpp, ale szybko się uczy. Każdy mówi, jaki to on nie jest pro z tego, tamtego i tego, po drodze php, mysql, no i java w małym palcu, a gdy przychodzi co do czego, okazuje się, że nie potrafią wykorzystać 20% możliwości danego języka programowania.
Przepraszam , ale czy mam kłamać, żeby zaspokoić Twoje ego ? Mówię prawdę, a czy Ty mi wierzysz, czy nie to mi na prawdę lata..Gdzie pisać nie muszę.

Uther92 .

Ciekawy cytat, ten hacker musiał mieć na prawdę głowę na karku i być mądrym człowiekiem.No cóż, jeżeli wnioskuję po nicku jesteś z 92 rocznika, więc masz jeszcze masę czasu na przemyślenie co dokładniej chciałbyś robić z komputerami. Reasumując lubię komputery i się nimi interesuje, ale raczej nie będę wiązał z nimi przyszłości, może kiedyś, jak już będę na prawdę obcykany to zrobię jakiś dobry program ,aby zaspokoić swoje ambicję, a na prawdę to chciałbym zostać architektem i w tym kierunku zmierzam.


PS.Gdyby ktoś jeszcze miał jakieś info o hackerach/crackerach i innych , tak jak w/w napisał Uther , to proszę o umieszczenie tutaj.Bardzo miło się takie coś czyta i można się czegoś dowiedzieć.
__________________
www.pajacyk.pl

Tylko jeden klik,a jak pomocny (;

OWNED

Signed

Ostatnio edytowany przez Smoly - 20-02-2008 o 21:11.
Smoly jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-02-2008, 21:09   #7
Rybzor
CS Tibia.pl Team
 
Rybzor's Avatar
 
Data dołączenia: 06 09 1970
Lokacja: Gliwice
Wiek: 33
Wpisy bloga: 1

Posty: 8,452
Stan: Początkujący
Adres Jabbera do Rybzor
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Serious Sam Pokaż post
No to witam ; ].Ja właśnie dopiero się uczę programować, narazie w c++, potem może java.Moim celem jest napisanie jakiejś "gry", lub ciekawego programu.


Jeżeli chodzi o ten temat, to dobry pomysł.
Na początek, jeśli się dopiero zaczyna, warto rozpocząć od ZROZUMIENIA techniki programowania, logicznego myślenia i takich tam (najlepiej przy użyciu jakiegoś prostego języka). Uczenie się pisania algorytmów, już od samego początku jest dość trudne, podczas zrozumienia logiki, przerzucenie się z jednego języka na drugi, to w sumie prawie tylko kwestia poznania innych składni, no ale jak kto woli. No i gra.. warto stawiać sobie wysoko poprzeczkę, ale to potem może tylko ostudzić Twój zapał, najlepiej dochodzić do wszystkiego małymi kroczkami

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Smoly Pokaż post
Przepraszam , ale czy kur** mam ściemniać,żeby zaspokoić Twoje ego ? Mówię prawdę ,a czy Ty mi wierzysz , czy nie to wiesz co mnie to obchodzi .
W żadnym wypadku, przedstaw tylko jakiś ciekawy projekt, napisz jak długo się uczysz, itp?
Rybzor jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-02-2008, 21:14   #8
Serious Sam
Użytkownik Forum
 
Serious Sam's Avatar
 
Data dołączenia: 27 04 2006
Wpisy bloga: 16

Posty: 1,470
Serious Sam ma numer GG 1542247
Domyślny

@ryba

Dzięki za rady.Postępuje tak jak mówisz "małymi kroczkami" i narazie nie widzę trudności w programowaniu, algorytmiki uczyłem się przed programowaniem ; ]
__________________
Jeżeli potrzebujesz pomocy, napisz. Chętnie pomogę : )



Amor patriae nostra lex!

Miłość ojczyzny naszym prawem!
Serious Sam jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-02-2008, 21:33   #9
Smoly
Użytkownik Forum
 
Smoly's Avatar
 
Data dołączenia: 28 03 2007
Lokacja: Jedzie pociąg z daleka

Posty: 144
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Domyślny

Uczę sie jakieś 1,5 roku - 2 lata, to chyba wystarczająco, częściowo ogarniać (oczywiście, nie uważam się za prO programmera) i powiem Ci, że na pewno moim szczytem możliwości nie jest napisanie kalkulatora .

Serious Sam : Polecam książkę Symfonia C++ , Jerzego Grębosza. Bardzo przydatna książka.Tylko kup ją ,jak już zaczniesz ogarniać podstawy i pisać jakieś podstawowe programy.Mnie osobiście pomogła szybciej rozkminić niektóre rzeczy.Może też C++ Builder , także bardzo dobra książka.Póki co - bierz wszystko na spokojnie i nie denerwuj się niepowodzeniami.Od razu Krakowa nie zbudowano.
__________________
www.pajacyk.pl

Tylko jeden klik,a jak pomocny (;

OWNED

Signed
Smoly jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-02-2008, 21:36   #10
Xantro
Użytkownik Forum
 
Xantro's Avatar
 
Data dołączenia: 05 12 2006
Lokacja: Olsztyn
Wpisy bloga: 1

Posty: 588
Stan: Niegrający
Profesja: Paladin
Świat: Aldora
Xantro ma numer GG 2640199
Domyślny

Hmm... Też w sumie chciałbym się w to "wkręcić", ale zawsze brakuje mi jakoś chęci ... Może pomogliby mi byście i podpowiedzieli jakiś łatwy język programowania (nie licząc htmlu) ?
__________________
"...zasiedli przy stole szkła pełnego pieczeni soczystej i kielichów wina pełnych, nie tykając jedzenia ni picia każdy wyciągnął małe, metalowe, błyszczące pudełeczko. Otworzyli i nabrali na palce szczyptę brązowego proszku. Przyłożyli palce do nosa i pociągnęli trochę mocniej niż zwykle."
Xantro jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-02-2008, 21:38   #11
Serious Sam
Użytkownik Forum
 
Serious Sam's Avatar
 
Data dołączenia: 27 04 2006
Wpisy bloga: 16

Posty: 1,470
Serious Sam ma numer GG 1542247
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Smoly Pokaż post
Uczę sie jakieś 1,5 roku - 2 lata, to chyba wystarczająco, częściowo ogarniać (oczywiście, nie uważam się za prO programmera) i powiem Ci, że na pewno moim szczytem możliwości nie jest napisanie kalkulatora .

Serious Sam : Polecam książkę Symfonia C++ , Jerzego Grębosza. Bardzo przydatna książka.Tylko kup ją ,jak już zaczniesz ogarniać podstawy i pisać jakieś podstawowe programy.Mnie osobiście pomogła szybciej rozkminić niektóre rzeczy.Może też C++ Builder , także bardzo dobra książka.Póki co - bierz wszystko na spokojnie i nie denerwuj się niepowodzeniami.Od razu Krakowa nie zbudowano.

Słyszałem o tej książce i mam zamiar ją kupic, bo już wiele osób mi ją polecało, można powiedzieć, że obejmuję podstawowe informację więc jak będę miał kasę to zakupię ;]
__________________
Jeżeli potrzebujesz pomocy, napisz. Chętnie pomogę : )



Amor patriae nostra lex!

Miłość ojczyzny naszym prawem!
Serious Sam jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-02-2008, 21:45   #12
Marsseel
Użytkownik Forum
 
Marsseel's Avatar
 
Data dołączenia: 30 12 2007
Wiek: 32
Wpisy bloga: 7

Posty: 262
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elite Knight
Poziom: 91
Marsseel ma numer GG 12726512
Domyślny

Cytuj:
Zawsze to słyszę, jeszcze nigdy nie widziałem kolesia, który by mi napisał, że jest low skill w C, średnio mu idzie pascal i dopiero raczkuje Cpp, ale szybko się uczy. Każdy mówi, jaki to on nie jest pro z tego, tamtego i tego, po drodze php, mysql, no i java w małym palcu, a gdy przychodzi co do czego, okazuje się, że nie potrafią wykorzystać 20% możliwości danego języka programowania.
Pociesze cię, ja raczkuję w Pascalu, a w C++ leżę w kołysce.

A co do FS'a to brzmi ciekawie, ale na razie nie ściągam bo mnie jeszcze wciągnie, a trzeba się uczyć. Może jak będę się nudził w wakacje to sobie o tym przypomnę. ;p
__________________



"Jeśli ktoś zaczepia ciebie poproś go by przestał. Jeśli nie przestanie, zniszcz go."


Ostatnio edytowany przez Marsseel - 20-02-2008 o 21:46.
Marsseel jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-02-2008, 21:51   #13
Virusmaxi
Użytkownik Forum
 
Virusmaxi's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2005
Lokacja: Rabka-Zdrój
Wiek: 29

Posty: 1,320
Virusmaxi ma numer GG 5004017
Domyślny

Ja w ogóle się programowania nie tykam
Bardziej preferuję grafikę trójwymiarową-jedyna rzecz która mi wychodzi. Niedługo dam na youtube swoją pierwszą prawdziwą animację trójwymiarową.
__________________
Forum Wielotematyczne Forfunn.
Funkcji szukaj mówię NIE!!
Wiesz że 99% ludzi nienormalnych czyta posty z ręką na myszce? Nie zdejmuj ręki, już jest za późno.

Toribash
Virusmaxi jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-02-2008, 21:52   #14
Davido16
Użytkownik Forum
 
Davido16's Avatar
 
Data dołączenia: 02 02 2007
Lokacja: Toruń
Wiek: 29

Posty: 568
Stan: Na Emeryturze
Davido16 ma numer GG 6040279 Davido16 ma login Tlenu davido16@o2.pl
Domyślny

Co do FS'a, to polecam. Jak nie chcecie wydawać zbyt dużo kasy, to polecam FS2002 (20 zł). Nie polecam latania na klawiaturze, bo można sobie palce połamać.
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Mystlich
P.S. Bardzo ładne piszę opowieści i ładnie maluję.
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ten_Obok
Osobiście myślę że Tibia traci swój urok. Jak grałem rok temu w listopadzie to aż mi stawał. Teraz jakoś mniej ;/
Davido16 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-02-2008, 21:52   #15
Vil
eX Moderator
 
Vil's Avatar
 
Data dołączenia: 13 11 2004
Lokacja: Helsinki
Wiek: 39

Posty: 4,623
Vil ma numer GG 3989309
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ryba Pokaż post
Po drodze może zrobię sobie CISCO (w mojej szkole są kursy).
Cisnij, warto, mozna to jeszcze poprawic CCNP albo NetSec, bardzo fajne certyfikaty dobrze honorowane na zachodzie.

=====
CCNA usr
__________________
Vil jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-02-2008, 22:04   #16
Rybzor
CS Tibia.pl Team
 
Rybzor's Avatar
 
Data dołączenia: 06 09 1970
Lokacja: Gliwice
Wiek: 33
Wpisy bloga: 1

Posty: 8,452
Stan: Początkujący
Adres Jabbera do Rybzor
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Xantro Pokaż post
Hmm... Też w sumie chciałbym się w to "wkręcić", ale zawsze brakuje mi jakoś chęci ... Może pomogliby mi byście i podpowiedzieli jakiś łatwy język programowania (nie licząc htmlu) ?
Na początek dobry jest pascal i jakaś dobra książka do niego. (chociaż nic Ci nie zastąpi wykładów w szkole )
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Vil Pokaż post
Cisnij, warto, mozna to jeszcze poprawic CCNP albo NetSec, bardzo fajne certyfikaty dobrze honorowane na zachodzie.

=====
CCNA usr
Jestem sobie zapisany, kursy chce zacząć aby zakończyć je wraz z technikum. U mnie w szkole cena semestru dla ucznia to 300zł, orientujesz się jak jest "ogólnie"? A co do wartości tego certyfikatu sporo nasłuchałem się od wykładowców CISCO, szkoda tylko, że w Polsce nie jest jeszcze "tak" szanowany

Ostatnio edytowany przez Rybzor - 20-02-2008 o 22:08.
Rybzor jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-02-2008, 22:32   #17
Vil
eX Moderator
 
Vil's Avatar
 
Data dołączenia: 13 11 2004
Lokacja: Helsinki
Wiek: 39

Posty: 4,623
Vil ma numer GG 3989309
Domyślny

Tanio macie, w Krakowie ceny zaleza od liczebnosci grup i ze znizka studencka zaczynaja sie od 400-450.

Warto sie za to wziac bo podczas kursu daje mozliwosc pracy na firmowym sprzecie Cisco, ktore trzyma calkiem niezly kawalek rynku sieciowego, a takze daje przyzwoite pojecie o wszystkim zwiazanym z projektowaniem sieci.

Certyfikat jest honorowany, jest dowodem tego ze nie czytales ksiazek o sieciach tylko podczas kursu miales okazje dotknac routera i np skonfigurowac OSPF tak aby poszlo.
__________________
Vil jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-02-2008, 22:37   #18
Zito
Użytkownik Forum
 
Zito's Avatar
 
Data dołączenia: 31 07 2005
Wiek: 42

Posty: 136
Stan: Na Emeryturze
Imię: Zito
Domyślny

< deleted >

Ostatnio edytowany przez Zito - 06-04-2008 o 08:52.
Zito jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-02-2008, 08:54   #19
Korektor
Zbanowany
 
Korektor's Avatar
 
Data dołączenia: 18 12 2006
Lokacja: Liberty City :P
Wiek: 38
Wpisy bloga: 5

Posty: 1,023
Domyślny

Poniekąd przydałoby się przykleić : P

Swoją drogą, a jak tam moje lądowanie? xP Nikt się coś nie chce wypowiedzieć
Korektor jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-02-2008, 09:43   #20
eerion
CS Tibia.pl Team
 
eerion's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2003
Lokacja: Utopia
Wiek: 35
Wpisy bloga: 2

Posty: 2,908
Stan: Niegrający
eerion ma numer GG 4323111
Domyślny

Cytuj:
Swoją drogą, a jak tam moje lądowanie? xP Nikt się coś nie chce wypowiedzieć
Żyjesz = musiałeś dobrze wylądować (dobrze = nie tracąc życia)

A ja mam takie pytanko co do kreatorów stron.
Z czego zaczynaliście się uczyć PHP?
Naszła mnie ochota za to się wziąć. Kiedyś próbowałem się uczyć, ale kursy nie były idiot friendly
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Shinjix
Jezeli juz jestesmy przy Vision of Escaflowne - fajnego hentaja z tego widzialem
Wpuścić takiego maniaka do tematu o anime

eerion.blogspot.com - Jak to gaijin Japonię ogarniał, czyli relacja z kraju kwitnącej wiśni.
eerion jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 16:38.


Powered by vBulletin 3