Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Multimedia > Zdjęcia

Notki

Zdjęcia Podziel się z innymi wszystkimi swoimi najlepszymi momentami z Tibii.

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 15-03-2005, 11:37   #1
Gracz_Tibia
Użytkownik Forum
 
Gracz_Tibia's Avatar
 
Data dołączenia: 18 07 2004
Wiek: 35

Posty: 88
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elite Knight
Świat: Nova
Poziom: 145
Domyślny About Bubble~

Witam!

To co niegdyś wydawało się niemożliwe do osiągnęcia zostało osiągnięte! Bubble, jako pierwsza postać w Tibii zdobyła 200 lvl! To dokładnie 129 389 800 (Sto dwadzieścia dziewięć milionów trzysta osiemdziesiąt dziewięć tysięcy osiemset) punktów doświadczenia! Dla porównania, zawsze imponujący 100 lvl to "zaledwie" 15,7 mln punktów doświadczenia. Łatwo zatem obliczyć, że Bubble mogłaby zdobyć 100 lvl ponad 8 ( ! ) razy, gdyby tylko zaczynała grę od początku zawsze po zyskaniu owego setnego poziomu...

Każdy kto gra(ł) w Tibię musiał napewno nie raz słyszeć o Bubble. Można śmiało powiedzieć, że jest ona najpopularniejszą i najbardziej rozpoznawalną osobą z całego Tibijskiego świata. Wzór dla niejednego powergamer'a jest również jedyną postacią, która posiada ponad 3 tysiące hp (health points) - dokładnie 3065 hp, oraz jest jedynym rycerzem z 995 punktami many. Janice (to jej prawdziwe imię) założyła swoją postać 1 Lipca 2001 roku. Od tego czasu minęło 3 i pół roku, a dokładnie 1234 dni, co oznacza, że jej średnia "expa" na dzień wynosi 104 853, co jest naprawde imponującym wynikiem.

Wielu z nas zastanawia się co teraz zamierza zrobić Bubble - czy zakończy swoją przygodę z Tibią, czy może postanowi poprawić swoje skille (gdyż jak na 200 poziom 101/89 nie jest powodem do chwalenia się ;-) ), a może zamierza nadal grać tak jak do tej pory i bić kolejne rekordy, wydające się jeszcze dziś nie-do-pobicia :-).

Jednak cokolwiek zrobi, Bubble niewątpliwie już dziś przeszła do historii tej gry i napewno dla wielu jest jej żywą legendą. Co więcej - jej pozycja jako postaci na najwyższym poziomie jest jak narazie nie zagrożona - dla porównania, drugie miejsce w tabeli doświadczenia zajmuje Wurzel na 184 poziomie, mając ponad 24 mln "expa" straty do Bubble. Zatem przynajmniej w najbliższej przyszłości będzie się ona mogła cieszyć faktem bycia jedyną osobą w Tibii na poziomie 200. (Informacje zaciągnięte z www.tibia.gery.pl)

Kilka zdjęc dotyczących Bubble:

Janice (Bubble)


Bubble zdobywająca 100 level na dawnym Orc Landzie.


Bubble zdobywająca 200 level (pierwszy 200 level, najwiekszy level na Tibii)


Jeden z nieudanych prób przejścia Annihilatora (Przeszła go dopiero na 200 levelu, niestety nie znalazłem zdjęcia)


I ostatnie zdjecie, skille Bubble, nikt nie wie procz niej czy to fake, czy prawda.. chyba się tego nie dowiemy..


Jak juz wspomnialem, informacje zaciągnięte z www.tibia.gery.pl a zdjęcia zebrane przeze mnie

Czy kiedykolwiek dowiemy się czegoś wiecej o najwiekszym levelu w Tibijskim swiecie? Czas pokaze...
Gracz_Tibia jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 15-03-2005, 11:41   #2
Raistlinek
Użytkownik Forum
 
Raistlinek's Avatar
 
Data dołączenia: 06 06 2004
Lokacja: W bloku ;p
Wiek: 35

Posty: 421
Raistlinek ma numer GG 4646947 Raistlinek ma login Tlenu borkos007
Domyślny

lol, lekko to przeterminowane, do kasacji :/
teraz ma bodajże 203 lvl więc wiesz....
__________________

Umiesz rysować? WEJDŹ!
http://forum.tibia.pl/showthread.php?t=35552


Mój film z Amazon Camp
Film
Mój film z Draga, niestety ze śmiercią blokera
Film
Raistlinek jest offline  
stary 15-03-2005, 11:42   #3
Drizzt Do'Urdenn
Użytkownik Forum
 
Drizzt Do'Urdenn's Avatar
 
Data dołączenia: 29 02 2004
Lokacja: Chodziez
Wiek: 39

Posty: 156
Profesja: Paladin
Świat: Secura
Poziom: 53
Poziom mag.: 14
Domyślny

I jestes z siebie dumny ze jestes opozniony w rozwoju? Bublle zdobyla 200 lvl grubo ponad miech temu a caly ten tekst skopiowany jest z Tibia.gery. A ta tabelka z 11 mlvlem to mnie rozbila....

Debil
Drizzt Do'Urdenn jest offline  
stary 15-03-2005, 11:47   #4
rainm
Użytkownik Forum
 
rainm's Avatar
 
Data dołączenia: 09 02 2004

Posty: 51
Domyślny

juz widze fale postow krytykujacych autora tematu, a co tez sie przylacze,
jedno slowo ZALOSNE!!!!!!!!!!!!

mam prosbe do modkow o nie kasowanie narazie tego tematu, niech ludzie sie troche wyzyja na temacie, bedzie sie z czego posmiac

Ostatnio edytowany przez rainm - 15-03-2005 o 11:52.
rainm jest offline  
stary 15-03-2005, 11:48   #5
Pazi
Użytkownik forum
 
Pazi's Avatar
 
Data dołączenia: 23 11 2004
Lokacja: Gdynia
Wiek: 34

Posty: 6
Pazi ma numer GG 5044706
Domyślny heh

i po co to :S noob plx
Pazi jest offline  
stary 15-03-2005, 12:14   #6
M@NieK
Użytkownik Forum
 
M@NieK's Avatar
 
Data dołączenia: 19 02 2005
Lokacja: in ur Nightmare

Posty: 223
M@NieK ma numer GG 5187312
Domyślny

w8 w8
jak tak sobie mysle...


najlepszy lvl w tibii - kobieta...
z polakow moze nie najlepszy ale b.dobry 50lev na rooku - kobieta
wtf?
moze my mezczyzni zlamo jestesmy.. gramy 999x wiecej niz one a i tak jestesmy gorsi... hmm :>

p.s 126 czy 124 qmpela z osiadla (master) -.-
M@NieK jest offline  
stary 15-03-2005, 12:19   #7
RaMzEs13
Użytkownik Forum
 
RaMzEs13's Avatar
 
Data dołączenia: 07 01 2005
Lokacja: Venore

Posty: 48
RaMzEs13 ma numer GG 6255133
Domyślny

LOL człowieku te foty widizałem chyba 2 miechy temu a wurzel ma 190 lvl -.- No n00b plx..
Na prawde sie niema z czego podniecać i niewiem czy mam śmiać sie czy płakać ( BUBLE 11 MLVL MUAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAHA)

Chyba n00b...
__________________
...,,NIENAWIŚĆ DO POLICJI TAK ZOSTAŁEM WYCHOWANY - TEN KTO Z NIMI TRZYMA NA ZAWSZE JEST PRZEGRANY!!!"...


NAME: xxx
Skils: xx/xx
Mlvl: 5
Solo: Drag
Team: Demon
RaMzEs13 jest offline  
stary 15-03-2005, 12:28   #8
Gwiezdny Pomykator
Użytkownik forum
 
Gwiezdny Pomykator's Avatar
 
Data dołączenia: 09 12 2004

Posty: 14
Domyślny Zalosne

Jezeli chodzi o twojego posta to jest troszeczke przestarzaly bo aktualnie bubble ma 203 lvl , mogles napisac o tym ze dostala kilkanascie ostrzezen od Gm-ow zeby nie dzielila sie kontem z nietsche.. A jesli chodzi o skile to hmm jest to fake poniewaz z tego co obliczylem to Bubble ma 10 mlvl , co jest wykonalne i prawdopodobnie tak jest a jesli chodzi o ilosc cap , skile sword/shield itp to wszytkiego mozna sie dowiedziec... Jej skile sa w Statistic a pozostale rzeczy mozna sie dowiedziec na Tabelka lvl albo na kalkulatorach....Ogolnie nie zamieszczaj na przyszlosc takich durnych postow chyba ze zaznaczysz na poczatku ze jestes "n3wbi3" i zamieszczasz tego posta z glupoty badz po to zeby ludzie posmiali sie z Twojej niebywalej i niespotykanej glupoty ktora wlasnie zaprezentowales na tym poscie... Twierdze ,iz masz problemy ze soba i raczej ta gra nie jest dla Ciebie , mysle ze powinienes zaczac grac w Sapera i tam moze znajdziesz przyjaciol i zalozycie jakeis forum poswiecone temu.. A jak dobrze pojdzie to i moze jakas gildie zlaozycie i bedziecie nakrecac nieziemskie filmiki z gry w Sapera..


Pozdro 4all


^^Hunter^^

Dark Side == Antica
Gwiezdny Pomykator jest offline  
stary 15-03-2005, 12:30   #9
Mental II
Użytkownik Forum
 
Mental II's Avatar
 
Data dołączenia: 13 02 2005
Lokacja: Bełchatów
Wiek: 35

Posty: 282
Stan: Na emeryturze
Profesja: Paladin
Świat: Lunara
Mental II ma numer GG 7207011
Domyślny

Buhahah lol jesteś na 2 miejscu jest . Cachero master sorcerer(calmera) a nie jakiś wurzel
__________________
Mental II jest offline  
stary 15-03-2005, 12:31   #10
Stanton
Użytkownik Forum
 
Stanton's Avatar
 
Data dołączenia: 03 06 2004
Lokacja: Bydgoszcz
Wiek: 37

Posty: 233
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Pomfrey
Profesja: Elite Knight
Świat: Aldora
Poziom: 134
Skille: 92/89
Poziom mag.: 8
Evul

A dla mnie bardzo fajne, postarał sie i coś dał, a nie tak jak wy tylko nabijacie posty nic nie dając...
Fajnie, że coś tam dałeś, chociasz jest troszke stare ale jare...

:EDIT:

Raistlinek
1. Piszesz co 2 posta, chcociasz mówisz, że temat ci sie kompltenie nie podoba...

2. Niewiem czy skopiował, czy nie, bo tam nigdy nie byłem i ciesze, sie że to napisał (skopiował) czy co tam jeszcze bo przynajmniej sobie poczytałem...
__________________
http://s3.gladiatus.onet.pl/game/c.php?uid=59342

Kliknij to pomozesz mi w grze Gladiatus
لألم يزول، المجد خال

Ostatnio edytowany przez Stanton - 15-03-2005 o 13:57. Powód: No bo tak :P
Stanton jest offline  
stary 15-03-2005, 12:35   #11
Raistlinek
Użytkownik Forum
 
Raistlinek's Avatar
 
Data dołączenia: 06 06 2004
Lokacja: W bloku ;p
Wiek: 35

Posty: 421
Raistlinek ma numer GG 4646947 Raistlinek ma login Tlenu borkos007
Domyślny

taa ale sie postarał- wpisał w przeglądarce tibia.gery.pl zaznaczył kursorem tekst , kopiuj wklej i już....kurde musiał na jakichś wspomagaczach jechać ^_^
__________________

Umiesz rysować? WEJDŹ!
http://forum.tibia.pl/showthread.php?t=35552


Mój film z Amazon Camp
Film
Mój film z Draga, niestety ze śmiercią blokera
Film
Raistlinek jest offline  
stary 15-03-2005, 12:39   #12
kidler
Użytkownik Forum
 
kidler's Avatar
 
Data dołączenia: 21 05 2004

Posty: 1,007
Świat: Aurea
Domyślny

Jeden podstawowy blad to z tym Wurzelem (Cachero 2 best lv w Tibii), co do 11 mlv to tez w to niewierze, ale ogolnie fajnie, zawsze mozna sie cos nowego dowiedziec. Nie wiem dlaczego wszyscy Cie krytykuja. Mi sie podoba.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Gwiezdny Pomykator
Jezeli chodzi o twojego posta to jest troszeczke przestarzaly bo aktualnie bubble ma 203 lvl , mogles napisac o tym ze dostala kilkanascie ostrzezen od Gm-ow zeby nie dzielila sie kontem z nietsche.. A jesli chodzi o skile to hmm jest to fake poniewaz z tego co obliczylem to Bubble ma 10 mlvl , co jest wykonalne i prawdopodobnie tak jest a jesli chodzi o ilosc cap , skile sword/shield itp to wszytkiego mozna sie dowiedziec... Jej skile sa w Statistic a pozostale rzeczy mozna sie dowiedziec na Tabelka lvl albo na kalkulatorach....Ogolnie nie zamieszczaj na przyszlosc takich durnych postow chyba ze zaznaczysz na poczatku ze jestes "n3wbi3" i zamieszczasz tego posta z glupoty badz po to zeby ludzie posmiali sie z Twojej niebywalej i niespotykanej glupoty ktora wlasnie zaprezentowales na tym poscie... Twierdze ,iz masz problemy ze soba i raczej ta gra nie jest dla Ciebie , mysle ze powinienes zaczac grac w Sapera i tam moze znajdziesz przyjaciol i zalozycie jakeis forum poswiecone temu.. A jak dobrze pojdzie to i moze jakas gildie zlaozycie i bedziecie nakrecac nieziemskie filmiki z gry w Sapera..
Ty za to tym postem pokazales swiatu, jaki to jestes najmadrzejszy i najlepszy. Chlopak cos zrobil (nie wiem czy to skopiowane czy nie z Tibia.gery bo tam nie zagladam), a ty go tak krytykujesz i wyzywasz od glupkow nie wiem za co? Problemy to masz chyba tylko ty i nie tylko ze soba. Na przyszlosc ty cos zrob ciekawego, a nie tylko piszerz glupie posty. Peace.
__________________
~I'm forever blowing bubbles, pretty bubbles in the air.~
WHU - GSE

Ostatnio edytowany przez kidler - 15-03-2005 o 12:47.
kidler jest offline  
stary 15-03-2005, 12:47   #13
Gracz_Tibia
Użytkownik Forum
 
Gracz_Tibia's Avatar
 
Data dołączenia: 18 07 2004
Wiek: 35

Posty: 88
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elite Knight
Świat: Nova
Poziom: 145
Domyślny

Założyłem ten temat bo niektórych ciekawi Bubble. Zabrałem informacje z tibia gery bo nie wszyscy czytali ten artykuł na tibia.gery.pl. Dziekuje tym, ktorzy mnie poparli, a ci którzy mnie wyśmiali niech sami coś najpierw zrobią a nie tylko posty nabijaja (tak jak to pisał ktoś na gorze)

Dla wszystkich ktorzy mnie wysmiali - Wielkie STFU, nie czytajcie jeżeli nie chcecie, wiem, że to wolny kraj i mozecie mówić i krytykować jak chcecie ale się opanujcie.

To tyle.

Ostatnio edytowany przez Gracz_Tibia - 15-03-2005 o 12:49.
Gracz_Tibia jest offline  
stary 15-03-2005, 12:47   #14
Magical Trevor
Użytkownik Forum
 
Magical Trevor's Avatar
 
Data dołączenia: 11 02 2005
Lokacja: World of Tibia
Wiek: 33

Posty: 254
Magical Trevor ma numer GG 8807376
Domyślny

Może troszkę przestarzałe, ale good.
Nom, Cachero 2nd w tibi. Best hit Cachera na Behe z SD ponad 1000 DMG. (jak by ktoś nie wiedział, taki bonusik ode mnie )

Nie jest źle, nie jedźcie tak po nim, nowy może jest i tyle. Zdjęcia fajne hehe.
__________________
Magical Trevor r0x

~~ Magical Trevor 1 ~~

~~ Magical Trevor 2 ~~

"Everyone loves Magical Trevor..."

~~ super, krótkie pioseneczki z filmikiem // polecam, naprawde sp0x ~~
Magical Trevor jest offline  
stary 15-03-2005, 12:52   #15
Raistlinek
Użytkownik Forum
 
Raistlinek's Avatar
 
Data dołączenia: 06 06 2004
Lokacja: W bloku ;p
Wiek: 35

Posty: 421
Raistlinek ma numer GG 4646947 Raistlinek ma login Tlenu borkos007
Domyślny

omg...data dołączenia tego gościa świadczy o tym że nie jest nowy...a tematów z tym textem na tibia.pl było już multum dlatego go wszyscy jadą.
Mówisz zrób coś...a co ty niby zrobiłeś? Poprosiłeś tą osobe co napisała ten text na tibia.gery.pl o skopiowanie go? Nie? Czyli popełniłeś plagiat, a za to można iść do więzienia
__________________

Umiesz rysować? WEJDŹ!
http://forum.tibia.pl/showthread.php?t=35552


Mój film z Amazon Camp
Film
Mój film z Draga, niestety ze śmiercią blokera
Film
Raistlinek jest offline  
stary 15-03-2005, 13:13   #16
Gracz_Tibia
Użytkownik Forum
 
Gracz_Tibia's Avatar
 
Data dołączenia: 18 07 2004
Wiek: 35

Posty: 88
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elite Knight
Świat: Nova
Poziom: 145
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Raistlinek
omg...data dołączenia tego gościa świadczy o tym że nie jest nowy...a tematów z tym textem na tibia.pl było już multum dlatego go wszyscy jadą.
Mówisz zrób coś...a co ty niby zrobiłeś? Poprosiłeś tą osobe co napisała ten text na tibia.gery.pl o skopiowanie go? Nie? Czyli popełniłeś plagiat, a za to można iść do więzienia
N/C for noob
Gracz_Tibia jest offline  
stary 15-03-2005, 13:14   #17
Raistlinek
Użytkownik Forum
 
Raistlinek's Avatar
 
Data dołączenia: 06 06 2004
Lokacja: W bloku ;p
Wiek: 35

Posty: 421
Raistlinek ma numer GG 4646947 Raistlinek ma login Tlenu borkos007
Domyślny

patrzcie ludzie- ASCETA sam się karze! =D
__________________

Umiesz rysować? WEJDŹ!
http://forum.tibia.pl/showthread.php?t=35552


Mój film z Amazon Camp
Film
Mój film z Draga, niestety ze śmiercią blokera
Film
Raistlinek jest offline  
stary 15-03-2005, 13:22   #18
Marcin'Niszczyciel
Użytkownik forum
 
Marcin'Niszczyciel's Avatar
 
Data dołączenia: 15 03 2005
Lokacja: Bydgoszcz
Wiek: 31

Posty: 11
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Druid
Świat: Selena
Poziom: 10
Skille: 16/18
Poziom mag.: 5
Marcin'Niszczyciel ma numer GG 3236762
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez M@NieK
w8 w8
jak tak sobie mysle...


najlepszy lvl w tibii - kobieta...
z polakow moze nie najlepszy ale b.dobry 50lev na rooku - kobieta
wtf?
moze my mezczyzni zlamo jestesmy.. gramy 999x wiecej niz one a i tak jestesmy gorsi... hmm :>

p.s 126 czy 124 qmpela z osiadla (master) -.-
wiesz co zgadzam sie ale umiem to logicznie wyjasnic dziewczyny podrywaja GMow i za to maja takie lvle i takie Eq jeden z wyjatkow moja siora nie umie wogle grac w tibie
Marcin'Niszczyciel jest offline  
stary 15-03-2005, 13:55   #19
Qelturainne
Użytkownik forum
 
Qelturainne's Avatar
 
Data dołączenia: 10 03 2005
Lokacja: Szczecin
Wiek: 33

Posty: 11
Domyślny ...

Mi tam sie podoba
Qelturainne jest offline  
stary 15-03-2005, 13:56   #20
Matek
Użytkownik Forum
 
Matek's Avatar
 
Data dołączenia: 21 09 2004
Lokacja: Węgorzewo/Gdańsk

Posty: 1,859
Matek ma numer GG 3933509
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Gwiezdny Pomykator
Twierdze ,iz masz problemy ze soba i raczej ta gra nie jest dla Ciebie , mysle ze powinienes zaczac grac w Sapera i tam moze znajdziesz przyjaciol i zalozycie jakeis forum poswiecone temu.. A jak dobrze pojdzie to i moze jakas gildie zlaozycie i bedziecie nakrecac nieziemskie filmiki z gry w Sapera..
Mysle ze to ty masz problem ze sobą. NIe mozna kulturalnie odp?? Trzeba sie wyzywac?? Matka Cię bije w domu??

Do autora: mi sie ten temat podoba. Jakos nie slyszalem od Bubble. Teraz juz wiem. Ale jak skopiowales to biada ci....

ide pomykac...
__________________


"Miła, błagam, nie zrozum mnie źle
Kocham cię tak jak swoje przestworza pokochał wiatr"

Moj jogger
Matek jest offline  
Zamkniety temat.


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 05:41.


Powered by vBulletin 3