Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Inne

Notki

Inne To co nie pasuje do któregoś z działów a ma związek z Tibią trafia tutaj.

Pokaż wyniki sondy: Jak podoba sie zapowiedź update'u?
Cud miód i orzeszki ;-) 298 65.78%
Ujdzie... 95 20.97%
Dno dna + metr mułu 42 9.27%
Nie mam zdania 18 3.97%
Głosujących: 453. Nie możesz głosować w tej ankiecie

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 10-12-2004, 20:30   #21
Sir Patologia
Użytkownik Forum
 
Sir Patologia's Avatar
 
Data dołączenia: 15 04 2004

Posty: 360
Stan: Na emeryturze
Sir Patologia ma numer GG Na PW może ci podam
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Snake'Bite
spoko ****a "18:51 You see Patata Caliente (Level 270). She is a sorcerer." niezly lvl dostalem sd za 535
i Dead a w carlin demony DL i wszystko co sie da Znalazlem Boszki i DSM Widze ze GM robia sobie postacie ^^

LoL
__________________

Filmik o Wieśku mistrzu CS'a

Tutaj widzimy graczy Counter-Strike, którym roz**bało przysadki jak Wiesiek zaczął im nakur**ć 500 headów za rogu jedząć czereśnie, teraz do końca życia będą wpierd**ać kiesiel przez słomkę
[REKLAMA ON]
Sir Patologia jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 10-12-2004, 20:46   #22
Fifolka
Użytkownik forum
 
Fifolka's Avatar
 
Data dołączenia: 09 12 2004
Lokacja: Płock
Wiek: 34

Posty: 8
Fifolka ma numer GG 7163126
Domyślny

A o około piętnastej jak odpalili test to leżałem na kanapie i myślałem o niebieskich migdałach tudzież czerwonych śledziach zamiast siedzieć przed monitorem Prawdopodobnie jutro też się nie wbiję ale wkońcu to zobacze na własne oczy jak wprodzadzo update nie?
Fifolka jest offline  
stary 10-12-2004, 20:48   #23
Xelede
Użytkownik Forum
 
Xelede's Avatar
 
Data dołączenia: 31 07 2004
Lokacja: Gdansk/Jasien
Wiek: 33

Posty: 263
Domyślny

Ehh powiem tak spodziewalem sie wiecej . . z nowa grafa dla DSMa itp mogli by sobie odpuscic .
A co do nowych przedmiotow napoczatke glupi teleskop bedzie stal 100K jesli go niebedzie mozna w sklepie kupic Mam racje?
Xelede jest offline  
stary 10-12-2004, 20:51   #24
Gtyk
Użytkownik Forum
 
Gtyk's Avatar
 
Data dołączenia: 26 07 2003
Lokacja: In a Galaxy Far, Far Away...
Wiek: 36

Posty: 851
Gtyk ma numer GG 2321949
Domyślny geez

ale macie problem... poczekacie kilka dni i juz bez zadnych problemow pogracie normalnie..... wszystkie potworki zobaczycie na zywo... i po co sie tak stresowac ze nie mozecie wejsc? ja mam niezla brechte jak jestem 700 a za chwile zerwane polaczenie i 2500 pewnie i tak sie nie ani razu nie zaloguje na test ale co mi tam

Z tego co widze na screenach... hmm jakies takie to :-/ grafiki nowe spoko, ale niektore wolalem poprzednie... np DSM ostatni byl za***isty, ten jest jakis taki pospolity... GS to samo...
__________________

Hunt you down without mercy
Hunt you down all nightmare long

Gtyk jest offline  
stary 10-12-2004, 21:05   #25
Mitmex
Użytkownik forum
 
Mitmex's Avatar
 
Data dołączenia: 02 12 2004
Lokacja: Bydgoszcz
Wiek: 38

Posty: 16
Mitmex ma numer GG 1771709
Domyślny hehe

Siemka all jestem pod wrazeniem zobaczylem tyle nowych reczy np lampe harfe sunksy bobry i mnostwo innych rzeczy normlanie szok xD nie moge sie doczekac udpate. Hehe na dodatek pierwszy raz widzialem na oczy demona i jeszcze sie z nim bilem xD. Pozdro all
Mitmex jest offline  
stary 10-12-2004, 21:34   #26
aktus
Użytkownik Forum
 
aktus's Avatar
 
Data dołączenia: 04 06 2004
Lokacja: Bezdomny z Gor Krańca Swiata
Wiek: 41

Posty: 392
aktus ma numer GG 6005132
Domyślny

ech motyla noga... tak jak bylem zwolennikiem kolejki tak teraz stalem sie jej przeciwnikiem... myslalem ze to lepiej rozwiaza a tu kila... probowalem laczyc sie przed chwila... 2346 w kolejce <sciana> i pierona 3 minuty czekac... juz sadzilem ze raz sie bedzie wchodzilo do kolejki i bedzie sie czekalo za przeproszeniem do "usranej smierci"a tu po 3 minutach logowac sie ponownie i znowu na koniec kolejki... popieprzony pomysl... ech... teraz pierona ilosc pacc wzrosnie. raz swieta i swiateczna wyplata, a dwa kolejka... kuna chata ja bym to lepiej zakodowal <wsciekly>
__________________
I feel like 11 years old nOOb...
Nie jestem podrecznym manualem. Moje gadu-gadu nie sluzy do spamowania mnie.



aktus jest offline  
stary 10-12-2004, 22:15   #27
Kredi
Użytkownik Forum
 
Kredi's Avatar
 
Data dołączenia: 21 08 2004
Lokacja: L-Przestrzeń
Wiek: 33

Posty: 353
Stan: Niegrający
Domyślny

Dzieki chłopaki odstresowaliście mnie bardzo
@Btw
Kiedy bedzie ta chwila na którą czekamy?
Będą nowe tereny?(jak tak to napewno dla pacc ofkorz )
Kredi jest offline  
stary 10-12-2004, 22:43   #28
Luckq
Użytkownik Forum
 
Luckq's Avatar
 
Data dołączenia: 21 08 2004
Lokacja: Wrocław

Posty: 184
Domyślny

Mnie ta kolejka się coraz bardziej podoba. Byłem 550 teraz jestem 118 Gdybym miał wpisywać ręcznie to chyba bym się nigdy nie logną.
Luckq jest offline  
stary 10-12-2004, 22:47   #29
ghiron
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 26 10 2003
Lokacja: Mythera , Kapitan Popo

Posty: 135
ghiron ma numer GG 4385328
Domyślny Omg!!!

A JA POWIEM TYLE:
Bardzo mocno pragne aby się już skończył ten debilny test server!!!!!
OMG od 4 dni są takie lagi ,że graćnie można!!!!
Płace za tą gre i chce mi się dobrze grać a z tym czymś zaraz mnie *** strzeli!!! (((( własnie miałem iśc na necro hunt ale nici
Ale wał!!!
PLZ CLOSE STUPID TEST SERVER!!!!
no lag plx
__________________
Kapitan Popo 30 lvl skille 67/66 (grow up) Knight
Obecnie podczas intensywnego treningu
,,Fire never dies alone"
ghiron jest offline  
stary 10-12-2004, 22:56   #30
Mlodyslaw Lucera
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 10 12 2004

Posty: 21
Problem JEST NIE najgorzej

Na poczatku już mnie to wku****ło ale teraz widze ze jest mniej ludzi i kolejka skutkuje chodziasz trzeba czekać 50 razy po 3 minuty troche cierpliwosci i jakos damy rade sie dopchnąć.Co do grafiki myśle że moglo być lepiej.TEN behemot wygląda jak przeszczep PIKACHU. Jakaś brudna kulka ktura biega z 100 parami oczu. Jak sie logne to zobaczymy a jak nie to

POZDRO DLA GaLdOr PaLaNtIr
Mlodyslaw Lucera jest offline  
stary 11-12-2004, 00:05   #31
Bikstopa Reaktywacja
Użytkownik Forum
 
Bikstopa Reaktywacja's Avatar
 
Data dołączenia: 10 09 2004

Posty: 139
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Royal Paladin
Świat: Aldora
Poziom: 119
Skille: 98/69
Poziom mag.: 21
Domyślny

nie chcialo mi sie czytac wszystkich postow ^^
moze jusz ktos zocil to pytanie ^^

czy ten sposob logowania co jest na test servie (kolejka) berdzie na normalnym servie dla facc do logowania czy to tylko do test serva tak zrobione a na normalnej tibi bedzie too many players..... ?
__________________
Bikstopa Reaktywacja jest offline  
stary 11-12-2004, 01:42   #32
Rynek
Użytkownik Forum
 
Rynek's Avatar
 
Data dołączenia: 01 09 2004
Lokacja: Venore

Posty: 100
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Sorcerer
Świat: Harmonia
Poziom: 59
Skille: 19/24
Poziom mag.: 64
Domyślny

Wkur***** mnie ten system kolejek zeby sie na testa 2 godziny logowac i dostac sanie to ja naprawde zaraz wyjde ze skory i nei wiem co zrobie!!!!!!!!!!!!!! Gremlin ale to jest szczyt wszystkiego 2 godziny ty wiesz co ja bym zrobil przez 2 godziny !!!!!!!!!!!! pomiana normalnie!!!!!!!!Wszedlem 2 min i nie zyje i znowu 2 godziny stracone :/ to jest poje***** idzicie mi w uj z tym systemem kolejek
__________________
ALE ZE MNIE LAMA!!!!

Ostatnio edytowany przez Rynek - 11-12-2004 o 01:52.
Rynek jest offline  
stary 11-12-2004, 02:29   #33
Wicher
Użytkownik Forum
 
Wicher's Avatar
 
Data dołączenia: 29 04 2004
Lokacja: Szczecin
Wiek: 33

Posty: 105
Imię: Wicheer
Profesja: Elite Knight
Gildia: Green League
Świat: Furora
Poziom: 85
Skille: 89/87
Poziom mag.: 6
Brak ikony

Ten system kolejek jest jakis walniety :/ mogliby go usunac i byloby o wiele lepiej od 1:30 czekam w kolejce i jak narazie to jestem na 3000 miejscu (o 1:30 bylem na 4106), jak tak dalej pojdzie to moze zaloguje sie o 6 rano
Wicher jest offline  
stary 11-12-2004, 08:39   #34
Jadrol
Użytkownik Forum
 
Jadrol's Avatar
 
Data dołączenia: 31 10 2004

Posty: 72
Domyślny

Ludzie jak ktos byl na test servie NIech powie co jest zamiast taktyki trzymaj na dystans ????
Jadrol jest offline  
stary 11-12-2004, 09:54   #35
Tow.Miki
Użytkownik Forum
 
Tow.Miki's Avatar
 
Data dołączenia: 24 02 2004
Lokacja: Śrem
Wiek: 36

Posty: 31
Stan: Na emeryturze
Profesja: Knight
Świat: Arcania
Pergamin

Jest nieźle.
Tylko troche tłoczno Wejście do depo w Thais jest niemożliwe. Najazdu potworów niestety nie miałem okazji widzieć, ale było kilka pogoni za PK, więc nie jest nudno
Gdyby tyle sprzętu i śmieci leżało na ziemi na normalnych serwerach, to low levele miałyby królewskie życie...
Obawiam się tylko, że osoby chcące wyposarzyć sobie domki nie znajdą krzeseł i będą musiały kupować, bo gracze z uporem maniaka demolują wszystkie pomieszczenia. Krajobraz po takiej zabawie przypomina troche ten po starciach pseudokibiców.
Przed chwilą gdy próbowałem wbić się po raz kolejny, byłem na prawie 3000 miejscu w kolejce, o 7 rano przejście od miejsca 20 do 1 zajęło mi ok. półtorej godziny, więc jeśli ktoś jest dalej niż na 30 miejscu to może sobie dać spokój bo się nie wbije... chyba, że server zaliczy kilka mass kicków, ale w bajki nie wierzcie... bo to tylko w bajkach jest tak pięknie, że FACCe logują się na Test Server.
Update zapowiada się nieźle.
Przy próbie przemieszczenia się do Carlin spotkałem Giant Spidera i był to ostatni stworek którego ujrzałem na Test Serverze Wspomniany GS był martwy - na szczęście - a ja zostałem zabity przez jakiegoś sflustrowanego 70 levelowego knighta.

Miłego grania życze. Ja poczekam sobie do update, Test Server to zbyt duży hardcore jak dla mnie
__________________
Towarzysz Miki


Ostatnio edytowany przez Tow.Miki - 11-12-2004 o 11:18. Powód: widze, że ktoś usunął kilka niepotrzebnych postów, w tym mój... i bardzo dobrze, ten temat miał służyć czemuś innemu:)
Tow.Miki jest offline  
stary 11-12-2004, 11:27   #36
Tutedumo
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

UpDate zapowiada się ciekawie . Skill Bar wyczesany, ta opcja z MissCliciem też luuzik, ale pomysł ze zmianą wyglądu monsterów i itemów ...
Wczoraj jak się zalogowałem to długo se nie pobylem bo akurat był atack monsterów na Thais, Ubiłem pare GreenDzinow, ale wpadły 3 DragonyLordy i nastąpiła rzeźnia

Ostatnio edytowany przez Tutedumo - 11-12-2004 o 11:28.
 
stary 11-12-2004, 12:22   #37
Magic
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 28 08 2004
Lokacja: gdzies w polsce
Wiek: 33

Posty: 38
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Brak (Rookgaard)
Świat: Titania
Poziom: 7
Magic ma numer GG 7362696
Domyślny

jak nie macie pacc to nawet nie prubójcie szkoda czasu ja od 9 sie loguje i nic już od ponad godziny jestem na 6 miejscu
__________________
Żyje sie po to żeby ginąć a ginie sie po to żeby nadrabiać lvl
Magic jest offline  
stary 11-12-2004, 12:27   #38
NIRee
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 03 11 2004
Lokacja: Ankrahmun
Wiek: 36

Posty: 13
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Świat: Askara
Domyślny

1. Zamiast taktyki "Trzymaj na dystans" jest opcja "Nie atakuj nieoflagownaych postaci" czyli nie można zrobić missclicka nie mozna wlanac z sd w kolesia ktory nie ma dowolnej czachy itp. Nie wiem tylko jak jest z GFB.

2. Itemy wygladaja nieziemsko!!!

3. Potwory wygladaja nieziemsko

4. Skillbary rzadzą, co do procentów to nie zauwazylem.

5. Na test serwerze restart jest o 9:00 naszego czasu RANO I WIECZOREM (2x dziennie) Pasek logowania jest wy***any w kosmos. Im mnie ludzi przede mna tym szybciej sie odswieza i tak rankiem od 183 pozycji po 20 minutach zorbilem sie 1 i weszlem bez problemu. (rano byl UPDATE 7.36)

6. Z czarów nie widzialem nic nowego. Aczkolwiek goście pod depo rozdają UE komu popadnie (zaliczyłem tak 2 dedy). Dedując na test serwerze GUBISZ TYLKO BP, depo sie odnawia.

7. Na test serwerze panują bardzo ciekawe zasady tardowania :
- Sell bp of UH for 15k
- Trade my g-armor for 3BPS of SD
- itp.

Jak coś to pytajcie bo nie pamietam więcej...

Update:

8. Dodam jescze, że po ulicy latają takie itemy jak c-armor, d-shield, mana fluidy it. Dostalem za free dzisiaj d-shielda, devil helmeta i Dwarven axe.

9. Oczywiście na teście cały czas trwają wojny klanów między światami... Cytat: "Where is war?" jest na tescie tak samo popularny jak "BR?" na normlanym świecie

Ostatnio edytowany przez NIRee - 11-12-2004 o 12:31.
NIRee jest offline  
stary 11-12-2004, 12:35   #39
Tow.Miki
Użytkownik Forum
 
Tow.Miki's Avatar
 
Data dołączenia: 24 02 2004
Lokacja: Śrem
Wiek: 36

Posty: 31
Stan: Na emeryturze
Profesja: Knight
Świat: Arcania
Żarówka

Cytuj:
W tym temacie wszelkie opinie na temat test servera, możecie tutaj też opisać wszelkie nowości jakie zauważyliście, czy to na mapie, czy to nowe potwory itd~


NIE PISZCIE ŻE NIE DZIAŁA WAM TEST SERVER - TROCHE CIERPLIWOŚCI, JEST NIEŹLE ZAPCHANY!!!!
Od siebie dodam:

NIE PISZCIE KTÓRZY JESTEŚCIE W KOLEJCE I JAK DŁUGO CZEKACIE - NIKOGO TO NIE OBCHODZI!!!!

Byłem na test serverze może z 40 minut, chciałbym wiedzieć co ciekawego znalazły inne osoby, a nie czytać, że ktoś czeka już 2 godziny. Nie sprawdzałem czy i jak działa zdejmowanie przedmiotów z ścian, bo nie było już czego zdejmować... może ktoś inny to zrobił, ale jak mam się dowiedzieć jeśli tutaj są tylko posty osób które test server oglądały przez szybę stojąć w kolejce do wejścia?

(Propozycja dla moderatorów: każdy kto napisze w tym temacie bezsensowny post pt. "Jestem xxx w kolejce, czekam już xxx godzin" dostanie bana na tydzień.)

[!--koniec offtopa --]

Cytuj:
Chyba już wszystko wyjaśnione oprócz sprawy outfitów. Czy będą jakieś nowe?
Dla FACC nie ma, ale to było do przewidzenia Nie wiem jak jest z PACC

Cytuj:
To kiedy wprowadzątego nowego update'a ???? No już się doczekać nie moge
Każdy chciałby to wiedzieć
Spójrz na news, na stronie głównej... sądząc po szybkości uruchomienia TS'a, update również będzie bardzo szybko.

Cytuj:
Na test serwerze panują bardzo ciekawe zasady tardowania
Taaaa... Ceny są kosmiczne (albo komiczne, jak kto woli ). Wiąże się to pewnie z szybością zużywania się runów No i z rzadkością tego przedmiotu, bo kto będzie robił na Test Serverze runy?
__________________
Towarzysz Miki


Ostatnio edytowany przez Tow.Miki - 11-12-2004 o 12:42. Powód: re up
Tow.Miki jest offline  
stary 11-12-2004, 12:39   #40
NIRee
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 03 11 2004
Lokacja: Ankrahmun
Wiek: 36

Posty: 13
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Świat: Askara
Domyślny

Ze ścian idzie zdejmować większość badziewia, w domkach NPC pojawiło sie w cholere itemkow - fortepiany, zegary, sofy, dywany, lustra etc. Poprostu gra się milej...
NIRee jest offline  
Zamkniety temat.


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 08:34.


Powered by vBulletin 3