Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Inne > Grafiki

Notki

Grafiki Masz talent do grafik? Zamieść swoje prace tutaj.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 02-11-2006, 22:06   #181
Eileen
Użytkownik Forum
 
Eileen's Avatar
 
Data dołączenia: 20 02 2005
Lokacja: Wrocław
Wiek: 33

Posty: 692
Stan: Niegrający
Eileen ma numer GG 3600907
Domyślny

Ostatnie prace były robione dość dawno, jak na mnie. A u mnie poświęcanie tych minimum 6 godzin w tygodniu naprawde daje rezultaty. No i jak się siedzi nad obrazkiem te 9-12 godzin (w sumie na niektórych mi tak wychodziło) to choć na końcu już rzyga się tym, to jednak ładnie to wychodzi. Lubię pastele, bo idą szybko - robisz zarys i jedziesz, możesz je ładnie rozmazać, zawsze łatwo coś poprawić i są kolorowe .

Ale co ja tutaj się będę wypowiadać, przyjdą mądrzejsi odemnie i zaraz się okaże jak długa droga jeszcze przedemną ... O dziwo jakoś to mnie nie martwi
__________________
Wystarczy chcieć...


Ukryty tekst:
Hihihihi...Eleiwein aberztop, yba jówt sipdop łyb ynni żin eiktsyszw. Yzcratsyw, yb oklyt inzcliein og lieimuzorz... ^^

Ostatnio edytowany przez Eileen - 02-11-2006 o 22:08. Powód: Orta znalazłam :)
Eileen jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 02-11-2006, 22:45   #182
Koszyk
Moderator
 
Koszyk's Avatar
 
Data dołączenia: 10 05 2005
Lokacja: Szczecin
Wiek: 32

Posty: 3,026
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Bardzo ladne prace . Nie mam do zadnych zastrzezen poniewaz sam lepiej bym nie namalowal
__________________
Koszyk jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-11-2006, 11:03   #183
Blacko
Użytkownik Forum
 
Blacko's Avatar
 
Data dołączenia: 28 09 2005

Posty: 363
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Co tu dużo mówić,wszystko już Ci powiedziałem na gg
Blacko jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-11-2006, 14:06   #184
Eileen
Użytkownik Forum
 
Eileen's Avatar
 
Data dołączenia: 20 02 2005
Lokacja: Wrocław
Wiek: 33

Posty: 692
Stan: Niegrający
Eileen ma numer GG 3600907
Domyślny

@Blacko
I przez ciebie wypisałam mój ulubiony długopis i latam z zeszytem z wydartą połową okładki w ręku
__________________
Wystarczy chcieć...


Ukryty tekst:
Hihihihi...Eleiwein aberztop, yba jówt sipdop łyb ynni żin eiktsyszw. Yzcratsyw, yb oklyt inzcliein og lieimuzorz... ^^
Eileen jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-11-2006, 07:06   #185
Czarna_Mamba
Użytkownik Forum
 
Czarna_Mamba's Avatar
 
Data dołączenia: 25 09 2005
Lokacja: Las Vegas, Podlaskie.
Wiek: 30
Wpisy bloga: 4

Posty: 810
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Knight
Świat: kraina czarów
Czarna_Mamba ma numer GG 7048129 Send a message via Skype™ to Czarna_Mamba
Domyślny

Kurcze, moje guru. Jeśli kiedykolwiek otrzymałabym dar takiego rysowania, stałby sie cud. No cóz, niedoczekanie moje. Pozdrawiam.
__________________


Czarna_Mamba jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-11-2006, 13:52   #186
slawekmag
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 27 09 2005
Lokacja: [HACKED]
Wiek: 31

Posty: 1,284
slawekmag ma numer GG 5665999 Send a message via Skype™ to slawekmag
Domyślny

Chyba jeszcze nie komentowałem w tym temacie. Więc zacznijmy:

Mamy tu przykład osoby, która trzymając coś w ręku, czy to myszka, czy ołówek, czy pisak, czy kawał kredy potrafi stworzyć coś pięknego. W galerii możemy zobaczyć prawie wszystkie techniki grafiki tradycyjnej i komputerowej. I przy tym wszystko jest świetne. Możemy tu też zauważyć co daje praca, trening i poświęcenie. Pierwsze grafiki chociaż prezentowały poziom "tylko" ponadprzeciętny ukazywały ukryty talent. Najnowsze prace są naprawdę świetne. Ciekawi mnie tylko, czemu nie chcesz dołączyć do MTA. Owszem, nowe MTA a nie jest już tak bardzo MOST jak poprzednie. Ale staramy się. Trenujemy, robimy również selekcję, tworzymy wspólne projekty. Od odrodzenia MTA do teraz poziom podniósł się. Chociaż niektórzy dalej nie chcą się zhańbić wstępem do MTA. Może MTA nie dorasta do Ciebie, ale jednak zachęcam. Przydałby się jeszcze ktoś tak dobry, aby w 100-procentach odrodzić MTA.
Ale wracając do prac. Prace ółowkiem bardzo mi się podobają. Smoki są piękne, tak jak ten wspaniały koń. Prace z "nowej serii" są przecudne. Po prostu przecudne. Jeśli w wieku 16 lat tak rysujesz i malujesz, to już w wieku 30 - stu, trenując jeszcze trudniej, i będąc jeszcze bardziej zaciętym będziesz tworzyć naprawdę wspaniałe dzieła sztuki.

Sławek
__________________
[HACKED] by Winzard
slawekmag jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-11-2006, 16:55   #187
Khazid
Użytkownik Forum
 
Khazid's Avatar
 
Data dołączenia: 03 04 2005

Posty: 261
Stan: Niegrający
Domyślny

@Slawekmag
Przesadzasz.

Cytuj:
I przy tym wszystko jest świetne.
Nie chce tutaj nikogo obrażać, ale tym pracom do świetności jeszcze daleko. Szczególnie pierwszym.

Cytuj:
Pierwsze grafiki chociaż prezentowały poziom "tylko" ponadprzeciętny ukazywały ukryty talent.
Nic takiego nie zauważyłem. Jak dla mnie pierwsze prace były słabe i nie, nie pokazywały żadnego ukrytego talentu. Chyba, że jestem ślepy.


Za to, IMO, najważniejsze jest że widać znaczny wzrost formy i ZA TO należą się gratulacje
A talent..jak dla mnie to biadolenie starych bab
__________________

Ostatnio edytowany przez Khazid - 07-11-2006 o 19:47.
Khazid jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-11-2006, 20:54   #188
Eileen
Użytkownik Forum
 
Eileen's Avatar
 
Data dołączenia: 20 02 2005
Lokacja: Wrocław
Wiek: 33

Posty: 692
Stan: Niegrający
Eileen ma numer GG 3600907
Domyślny

@Mamba
Czy cię słoneczko potłukło? Zobacz lepiej ile ja mam lat a ile ty. Przed Tobą jeszcze wszystko a ja jestem stara krowa bez talentu. Popatrz sobie na prace limenu, Blacko, bryndiego lub Tany i wtedy bij na współkę ze mną pokłony, tylko nie zemdlej z wrażenia ;P. Ja nie umiem wiele, daleko mi do ideału i niech nikt nie waży się mówić, że moje obrazki sa dobre, dopóki sama tak nie stwierdzę ;p

@slawekmag
MTA. Pierwsze osoby z MTA poznałąm robiąc avatarki. Właściwie poznałam tak sporą część forum i ciągle pamiętam choć połowicznie każdego użyszkodnika i avatar jaki dla niego zrobiłam. Tak poznałam m.in. Avagera. Pamiętam też jak poznałam limenu, potem właściwie dzięki niemu wpadłam na Blacko (którego już w międzyczasie zdążyłąm zidentyfikować jako mistrza i wielkiego guru . MTA od samego mojego początku było dla mnie pewnym progiem, który obiecałam sobie przekroczyć, jak poczuję, że jestem gotowa. Do tej pory tego czegoś nie czułam, teraz wiem, że jestem bliżej, ale to jeszcze nie to. Stwierdzam, że dopiero, jak zlikwiduję kilka swoich błędów to wtedy tak.

I te obrazki nie są świetne. Nie są nawet dobre, bo nie ma w nich tego życia, które tak bardzo chcę zobaczyć. Poza tym pierwsze z nich wrzucone tutaj były tak naprawdę gorsze od innych robionych wcześniej przezemnie. Jest kilka prac, których tutaj nie wstawiałam, a które tak naprawdę były o niebo lepsze. Teraz nawet o nich nie myślę, bo robię lepsze rzeczy.

@Khazid
Ohoho.... Khazid, jak zobaczyłam twój nick to myślałam, że zjedziesz mnie prawie tak, jak zazwyczaj robiła to Tana. Co prawda za wiele się nie pomyliłam , ale optymistyczne zakończenie napawa mnie radością.


Zdradzę wam mój sposób na motywację do dalszego rysowania:
1. Oglądam ładne obrazki, żeby wejść w klimat. Mam na kompie około 1 gb wszelakich obrazków fantastycznych, szkiców ołówkiem, prac (naprawdę) malarskich i komputerowych - smoki, wróżki, zamki, zachody słonka, wojowników, nawet moje fotki zbroi z Zamku w Kurniku i fotki z zamku Ambras w Austrii (piękne zbroje płytowe, wszelakiej maści, kopie, miecze, tarcze, szable i wszystko co ostre )
2. Oglądam swoje prace.
3. Oglądam prace Blacko lub limenu. Jak ich stare pracki mi się znudzą zerkam na to co zarzucił na digart bryndii, lub maltretuję ich o pokazanie mi co ciekawego wrzucili na net, a czego jeszcze nie widziałam.
4. Oglądam swoje prace i patrzę co mi w nich nie pasuje.
5. Jestem zdołowana i widze jak daleka droga przedemną, następnego dnia idę na pracownie i wyżywam się na papierze - tak się rodzą następne prace.

BTW. Zaraz postaram się edytnąc i dodać ten rysunek cienkopisem, bo Blacko chciał zobaczyć

@edit
A oto i mój rysunek. Robione cienkopisem (najdrobniejszym, jaki udało mi się dorwać w sklepie ) troszku wydaje mi się to na odwal, ale to praca na WOK, nie dla siebie . To miała być "wieża babel ludzkiej pychy", a sama nie wiem co wyszło. Ja bym to uznała za monumentalne nic, co się z lekka sypło, jest puste, bez uczucia - prawie jak ludzka pycha, tylko że te moje stwierdzenia są jeszcze pełne ironii. Pomijam fakt, że miałam "dodane" do tego (w bonusie od nauczycielki) wydrukowane fragmenty form architektonicznych (kto dobrze poszuka, ten się dopatrzy gdzie są w miarę dobrze przeremnie zamaskowane). Niestety nie udało mi się zachować pierwotnego stylu tych wydruków w całej reszcie pracy, choć nie widać jako tako tych wstawek. Nie jest to złe, choć mam ochotę kiedyś usunąć komputerowo na tych łączeniach to kratkowanie i wypełnić je inaczej np. za pomocą czarnego flamastra, by uzyskać efekt takiego ciemnego, lśniącego metalu. BTW. Te pionowe kreski to efekt skanowania "kombajnem" tatuśka - mój skaner jest już w rozsypce.

http://i120.photobucket.com/albums/o...e/Obraz001.jpg
__________________
Wystarczy chcieć...


Ukryty tekst:
Hihihihi...Eleiwein aberztop, yba jówt sipdop łyb ynni żin eiktsyszw. Yzcratsyw, yb oklyt inzcliein og lieimuzorz... ^^

Ostatnio edytowany przez Eileen - 06-11-2006 o 21:46. Powód: Dorzucam rysunek :)
Eileen jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-11-2006, 21:13   #189
MKM
Użytkownik Forum
 
MKM's Avatar
 
Data dołączenia: 17 01 2005
Lokacja: Przemyśl
Wiek: 19

Posty: 440
Domyślny

Tak to czytałem i pomyślałem sobie, jeśli ty jesteś stara krowa, to ja jestem jeszcze starszy byk... no cuż, starość nie radość Powiedz gdzie i kiedy, a bedziemy bili pokłony we troje
Powiem ci że twoje obrazki sa dobre, jak ty tak stwierdzisz . MTA to tylko grupa na forum, a bez ciebie w tej grupie (tak mi się wydaje) Blacko czuje się samotny, bo z tego co mi wiadomo to tylko on tam bazgra m.in. ołówkiem. Jestem ciekawy, jakie to teraz robisz lepsze rzeczy No i ciekawy masz sposób na motywację, być może kiedyś z niego skorzystam
MKM jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-11-2006, 21:32   #190
Eileen
Użytkownik Forum
 
Eileen's Avatar
 
Data dołączenia: 20 02 2005
Lokacja: Wrocław
Wiek: 33

Posty: 692
Stan: Niegrający
Eileen ma numer GG 3600907
Domyślny

Blacko? Samotny? A to wy jeszcze mu nie sprowadziliście jakiejś fajnej dziewczyny do towarzystwa? Ja tam osobiście obojętnie czy jestem w MTA, czy nie i tak go męczę co jakiś czas jak mnie jakaś cholera napadnie . Nie rozumiem tylko czemu MTA się tak sypło i jak pewne osoby mogły do tego dopuścić, ale po części nie dziwię się innym, które zrobiły tak jak zrobiły. Ja narazie mam wrażenie, że troszkę jeszcze powinnam poczekać na określenie "Most", bo do tego jeszcze fiu fiu... długa droga!

Narazie jestem happy, bo dziś zrobiłam obrazek na WOK (pewnie nie widziałeś, bo pisałeś tego posta, kiedy ja dzielnie skanowałam ), a jutro kupię sobie taki fajny, nieco grubaśny grafit w kilku twardościach i będę się bawić taką ładną lampą, którą postawiła ostatnio P. Lucynka obok ładnie zwisającej "szmatki", jak to powiedział limenu...

Cytuj:
limenu (2-11-2006 23:04)
maaartwaaa

limenu (2-11-2006 23:05)
bym pospalal wszystkie szmaty i kubki
I jak tu go nie lubić? XD
__________________
Wystarczy chcieć...


Ukryty tekst:
Hihihihi...Eleiwein aberztop, yba jówt sipdop łyb ynni żin eiktsyszw. Yzcratsyw, yb oklyt inzcliein og lieimuzorz... ^^

Ostatnio edytowany przez Eileen - 06-11-2006 o 21:35. Powód: ORT! Literówka! ZABIĆ, spalić, zniszczyć!
Eileen jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-11-2006, 21:37   #191
kamosblue
pr0-poster
 
kamosblue's Avatar
 
Data dołączenia: 16 04 2005
Lokacja: Knurów

Posty: 555
Imię: Stavan
Profesja: Royal Paladin
Świat: Candia
kamosblue ma numer GG 4139914
Domyślny

Eileen co tam slychac kochana?

Gratuluje tematu, dobrze sie rozwinal od naszej ostatniej rozmowy... :*
__________________
Lepkie palce i mikrofon w ręku
kamosblue jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-11-2006, 21:39   #192
Eileen
Użytkownik Forum
 
Eileen's Avatar
 
Data dołączenia: 20 02 2005
Lokacja: Wrocław
Wiek: 33

Posty: 692
Stan: Niegrający
Eileen ma numer GG 3600907
Domyślny

Ojoj... Kochany - a kiedy to było?
Miło Cię widzieć. Widzę, że nie tylko ja przeżywam "reaktywację". Czasem dobrze jest wrócić do starych kątów
__________________
Wystarczy chcieć...


Ukryty tekst:
Hihihihi...Eleiwein aberztop, yba jówt sipdop łyb ynni żin eiktsyszw. Yzcratsyw, yb oklyt inzcliein og lieimuzorz... ^^

Ostatnio edytowany przez Eileen - 06-11-2006 o 21:50. Powód: Błąd stylistyczny - wypowiadam woję moim błędom i mojej polonistce!
Eileen jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-11-2006, 21:58   #193
MKM
Użytkownik Forum
 
MKM's Avatar
 
Data dołączenia: 17 01 2005
Lokacja: Przemyśl
Wiek: 19

Posty: 440
Domyślny

No właśnie prubowaliśmy mu sciągnąć różyczkę, ale ona mówi ze sie nie nadaje
MTA sie sypło, zapewne z powodu braku tematów, ale kto go tam wie, teraz jest i nawet są pomysły, zobaczymy co z tego będzie. Obrazek ciekawy, ładnie wycieniowany itd itp, ja się nie znam za bardzo na pracach z ołówkiem wiec moja ocena i tak jest mało znaczaca
Co do tej nazwy, ona jest tak zrobiona nadwyrost, gdybym się miał tym kierować, to juz dawno złozył bym dymisje ze swojej funkcji
MKM jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-11-2006, 22:09   #194
Eileen
Użytkownik Forum
 
Eileen's Avatar
 
Data dołączenia: 20 02 2005
Lokacja: Wrocław
Wiek: 33

Posty: 692
Stan: Niegrający
Eileen ma numer GG 3600907
Domyślny

Oho... Mistrz Blacko ogląda moje nieszczęsne dzieło i nasza paplaninę - ciekawe co powie. Ja i tak wiem, że to nie jest coś super, bo nawet mi się to niezbyt widzi

A ty się nie odzywaj, bo akuratnio nadajesz się na tę funkcję - może nie za grafiki, ale masz to COŚ
__________________
Wystarczy chcieć...


Ukryty tekst:
Hihihihi...Eleiwein aberztop, yba jówt sipdop łyb ynni żin eiktsyszw. Yzcratsyw, yb oklyt inzcliein og lieimuzorz... ^^
Eileen jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-11-2006, 22:22   #195
Blacko
Użytkownik Forum
 
Blacko's Avatar
 
Data dołączenia: 28 09 2005

Posty: 363
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Euhm, już mnie wypatrzyli,a chciałem się tak tylko ukradkiem wśliznąć Nie wiem czy jestem bardziej zmieszany czy zaszczycony, że jestem dla Ciebie aż takim autorytetem
Ciekawe to cienkopisowe coś,choć nic specjalnie nie przedstawia, rysuj rysuj. Może niedługo też coś wrzucę nowego
Blacko jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-11-2006, 22:24   #196
Eileen
Użytkownik Forum
 
Eileen's Avatar
 
Data dołączenia: 20 02 2005
Lokacja: Wrocław
Wiek: 33

Posty: 692
Stan: Niegrający
Eileen ma numer GG 3600907
Domyślny

Hehe... I o to chodziło!
Postujemy, postujemy kochani. Blacko - ty możesz nawet wstawiać skany bazgrołków z zeszytu - Ciebie i tak nikt nie zagnie

BTW. Znajstrowałam sobie fajny długopis i jeszcze mi się nie wypisał ^^
__________________
Wystarczy chcieć...


Ukryty tekst:
Hihihihi...Eleiwein aberztop, yba jówt sipdop łyb ynni żin eiktsyszw. Yzcratsyw, yb oklyt inzcliein og lieimuzorz... ^^
Eileen jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-11-2006, 15:36   #197
Czarna_Mamba
Użytkownik Forum
 
Czarna_Mamba's Avatar
 
Data dołączenia: 25 09 2005
Lokacja: Las Vegas, Podlaskie.
Wiek: 30
Wpisy bloga: 4

Posty: 810
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Knight
Świat: kraina czarów
Czarna_Mamba ma numer GG 7048129 Send a message via Skype™ to Czarna_Mamba
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Eileen Pokaż post
@Mamba
Czy cię słoneczko potłukło? Zobacz lepiej ile ja mam lat a ile ty. Przed Tobą jeszcze wszystko a ja jestem stara krowa bez talentu. Popatrz sobie na prace limenu, Blacko, bryndiego lub Tany i wtedy bij na współkę ze mną pokłony, tylko nie zemdlej z wrażenia ;P. Ja nie umiem wiele, daleko mi do ideału i niech nikt nie waży się mówić, że moje obrazki sa dobre, dopóki sama tak nie stwierdzę ;p

Ale ja jestem urodzoną pesymistką i o pracach wyżej wymienionych artystów nawet nie marzę. A, że jestem gówniara - nie przeczę. Ale znowu przejawia się mój pesymizm - myślę, że w twoim wieku nie będe tak rysowała. BB

P.S. Stara krowa? Dobre porównanie, bo w tym wypadku jestem cielę.
__________________


Czarna_Mamba jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-11-2006, 15:53   #198
Shanhaevel
Użytkownik Forum
 
Shanhaevel's Avatar
 
Data dołączenia: 27 08 2004
Lokacja: Uwiędły Las

Posty: 2,391
Shanhaevel ma numer GG dam na pw.
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Blacko Pokaż post
Euhm, już mnie wypatrzyli,a chciałem się tak tylko ukradkiem wśliznąć Nie wiem czy jestem bardziej zmieszany czy zaszczycony, że jestem dla Ciebie aż takim autorytetem
Ciekawe to cienkopisowe coś,choć nic specjalnie nie przedstawia, rysuj rysuj. Może niedługo też coś wrzucę nowego
Czemu nie? Ja też się czasami biorę Twoje obrazki za wzór jak coś bazgrzę. To już chyba jest jakiś przejaw 'autorytetu artystycznego'... No i zawsze się Ciebie pytam jak coś chcę stworzyć...

@Kamos
HEFAJSTOS! (on zrozumie)

@Eileen
"Mój Wrocław"- dla mnie bomba. Bardzo klimatyczne kolorki...

@up
Problemy, problemy, wiecznie problemy, rysuj, nie gadaj!

Ostatnio edytowany przez Shanhaevel - 07-11-2006 o 15:55.
Shanhaevel jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-11-2006, 19:54   #199
Eileen
Użytkownik Forum
 
Eileen's Avatar
 
Data dołączenia: 20 02 2005
Lokacja: Wrocław
Wiek: 33

Posty: 692
Stan: Niegrający
Eileen ma numer GG 3600907
Domyślny

Mój wrocław to taki sentymentalny obrazek, właśnie miał wyjść taki na wpół dziecinny, na wpół realny. Powiedzmy, że odnosi się do wydarzeń "dawnych", gdy dośc jeszcze nieudolnie rysowałam (mniem więcej z tego okresu pochodą te kredkowe smoki). I Shan - ja rysuję! Dziś zaczęłam taki boski hełm w ołówku, w tle jest pęk tataraku czy jakiejś tam trzciny i jeszcze do tego fajnie ułożona draperia...

Ale na pracowni siedzę (tylko?) 2 razy w tygodniu, bo w środę śpiewam i gram, w czwartek gram (na gitarce, dopiero się uczę, ale jest fajnie ), a w piątek śpiewam. I wogóle jestem happy, bo mam fajną szkołę, eksta kolegów, super przedstawionko z okazji 11 listopada robimy i po tych próbach jestem wesoła i radosna jak mały przedszkolaczek . Pomijam fakt, że dziś jest pełnia, przez okienko będzie mi świecił księżyc i powietrze jest chłodne... Ogólnie to czuję się jak zakochana, a i do tego chyba mi nie daleko.

Dziwne to uczucie, gdy ktoś jest dla ciebie miły - nie jestem przyzywyczajona.

Pozdrowionka

Eileen Blue Rose
__________________
Wystarczy chcieć...


Ukryty tekst:
Hihihihi...Eleiwein aberztop, yba jówt sipdop łyb ynni żin eiktsyszw. Yzcratsyw, yb oklyt inzcliein og lieimuzorz... ^^
Eileen jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-11-2006, 22:47   #200
Eileen
Użytkownik Forum
 
Eileen's Avatar
 
Data dołączenia: 20 02 2005
Lokacja: Wrocław
Wiek: 33

Posty: 692
Stan: Niegrający
Eileen ma numer GG 3600907
Domyślny

Hmm... Chwila zabawy z PSem... Zastanawiałam się co ciekawego mogłabym zrobić, gdy przyjdzie moja kolej w robaczku, ale jakoś nie miałam weny i wyszło mi to . Wiem, że to wieśniacko wygląda przy tych ostatnich pracach, ale stwierdzam, że ten obrazek "ma to coś"

[img=http://img477.imageshack.us/img477/1238/starspsdcopyaj8.th.jpg]

I od jakiegoś czasu zaczynam mieć smykałkę na pixelarty, ale te takie proste, same tekstury... Ale rozrywkę mam

@edit
Jeju! Dostałam dwie nowe notki! Kolejny powód do radości po szalonym piątku. No i czeka mnie "wielce atrakcyjny" sprawdzian z historii po długiej nieobracności, cóż za radość!
__________________
Wystarczy chcieć...


Ukryty tekst:
Hihihihi...Eleiwein aberztop, yba jówt sipdop łyb ynni żin eiktsyszw. Yzcratsyw, yb oklyt inzcliein og lieimuzorz... ^^

Ostatnio edytowany przez Eileen - 11-11-2006 o 23:06.
Eileen jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 22:40.


Powered by vBulletin 3