Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Wydarzenia ze światów

Notki

Wydarzenia ze światów Na tym forum możesz porozmawiać o wszelkich ważnych wydarzeniach z Twojego serwera.
Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 22-02-2006, 22:01   #61
Karajakataka
Użytkownik Forum
 
Karajakataka's Avatar
 
Data dołączenia: 30 08 2005
Lokacja: Karlino

Posty: 40
Profesja: Elite Knight
Świat: Thoria
Poziom: 101
Skille: 85/76
Poziom mag.: 6
Domyślny

Spell przyznaj sie , ze brakuje Ci Eaglixa
I nie rob ze mnie kogos swojego pokroju, bo ludzie mnie tu maja za normalnego
<pyk>
__________________
MKS Karlino !!!
Karajakataka jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 22-02-2006, 22:12   #62
Spell'coaster
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 24 09 2005
Lokacja: Bydgoszcz
Wiek: 33

Posty: 6
Stan: Na emeryturze
Profesja: Elder Druid
Świat: Thoria
Poziom: 45
Skille: 23/26
Poziom mag.: 51
Domyślny

co do Eaglixa to gadam z nim przez msn-a

a co do twojej normalnosci... lepiej bede cicho, sam nick juz pokazuje jakis normalny

widze ze rozkreca sie tutaj kulturalna konwersacja.
ale tak serio, brakuje ci tych uhow?

jak bedziesz grzeczny w tym roku to mozesz pisac list do św. Mikołaja
Spell'coaster jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 22-02-2006, 22:14   #63
Karajakataka
Użytkownik Forum
 
Karajakataka's Avatar
 
Data dołączenia: 30 08 2005
Lokacja: Karlino

Posty: 40
Profesja: Elite Knight
Świat: Thoria
Poziom: 101
Skille: 85/76
Poziom mag.: 6
Domyślny

A calujesz sie z nim ??
Nie zaprzecze, ze UHy by sie przydaly, ale juz doorsa UH providerow znam i przekabacam ich an swoja strone
A moj nick sie wszystkim podoba
__________________
MKS Karlino !!!
Karajakataka jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 22-02-2006, 22:20   #64
Spell'coaster
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 24 09 2005
Lokacja: Bydgoszcz
Wiek: 33

Posty: 6
Stan: Na emeryturze
Profesja: Elder Druid
Świat: Thoria
Poziom: 45
Skille: 23/26
Poziom mag.: 51
Domyślny

Tak bardzo ci sie spieszy na setny lvl?

ty cos tam robisz na thori czy jak zwykle stoisz w depo i pilnujesz skrzynki zeby nikt nieukradl?

no i marudzisz providerom zeby robili uhy bo masz tylko 40~~bp

jak bym tu nadal gral bylbym jednym z lepszych druidow


btw juz mam 39 lvl druida na moim servie
Spell'coaster jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 22-02-2006, 22:37   #65
Karajakataka
Użytkownik Forum
 
Karajakataka's Avatar
 
Data dołączenia: 30 08 2005
Lokacja: Karlino

Posty: 40
Profesja: Elite Knight
Świat: Thoria
Poziom: 101
Skille: 85/76
Poziom mag.: 6
Domyślny

Chwalisz sie czy zalisz ??
__________________
MKS Karlino !!!
Karajakataka jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 22-02-2006, 22:42   #66
Spell'coaster
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 24 09 2005
Lokacja: Bydgoszcz
Wiek: 33

Posty: 6
Stan: Na emeryturze
Profesja: Elder Druid
Świat: Thoria
Poziom: 45
Skille: 23/26
Poziom mag.: 51
Domyślny

długo myślałeś nad tą odpowiedzią heh?

dobra ide grac na moim servie bo ty zamulasz (jak zwykle)

idz sie gruszyc w depo.


Hail L&O
Spell'coaster jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 22-02-2006, 22:44   #67
Karajakataka
Użytkownik Forum
 
Karajakataka's Avatar
 
Data dołączenia: 30 08 2005
Lokacja: Karlino

Posty: 40
Profesja: Elite Knight
Świat: Thoria
Poziom: 101
Skille: 85/76
Poziom mag.: 6
Domyślny

Stoje w depo, lvle sie same nabijaja, zyc nie umierac
Idz na ten nowy serwer, Thoria juz nie potrzebje takich noobow
Pisalem Ci w grze dlaczego nie odpisywalem
Pozdro
__________________
MKS Karlino !!!

Ostatnio edytowany przez Karajakataka - 22-02-2006 o 22:48.
Karajakataka jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 22-02-2006, 23:34   #68
pivope
Zbanowany
 
Data dołączenia: 26 11 2004

Posty: 290
Stan: Na emeryturze
Imię: Cwanish
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Thoria
Poziom: n/c
Oczko

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Diders
Thoria była jest i zawsze będzie światem na którym będą wojny. Na koleg02

o 21++
ów trzeba mieć wy****** tak jak na rl... Grałem tam miesiąc od pierwszego dnia, postać miałem w top 20-40 w expie zawsze i co z tego? nic głupi świat. Każdy postępuje tak jak uważa. Ty Karajakatako dla mnie zawsze będziesz zdrajcą tak samo Gorthard i Drasen. A co do najlepszych sorców z polaków to jest Cwanish... bez wątpienia.
Diders taaaa bylem najlepszym sorcem do 69lv potem gorthard musial mnie zabic zeby wyprzedzic z levlem ja wiedzialem ze tak sie zkonczy, ze sikews go wy***ie z servera bo gorth bedzie chcial go zabic ale cuz ;]
a co do wojny to Kayantrisowi mowilem o niespodziankach w tym tygodniu i poprzednim 1 z tych niespodzianek byla taka ze wraith wpadl i zaczol lac jariaza z nami chociaz byl W L&O i w next tygodniu doszli do nas znow Sikews Neilz i reszta ekipy co odeszla oprucz leszczy...
pivope jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-02-2006, 00:15   #69
Karajakataka
Użytkownik Forum
 
Karajakataka's Avatar
 
Data dołączenia: 30 08 2005
Lokacja: Karlino

Posty: 40
Profesja: Elite Knight
Świat: Thoria
Poziom: 101
Skille: 85/76
Poziom mag.: 6
Domyślny

Cwanish ...
Zapomniales o graczu o nicku Wover ??
Sytuacja z Gorthardemi Sikewsem byla troche bardziej zlozona, ale faktycznie potoczylo sie tak jak piszesz ...
No i teraz nei wiem czy napisac, ze ta wojna dobiega konca ... Bo na Thorii jest wszystko mozliwe

A co do tej piosenki
To rozpierdziela mnie jedna czesc
"Drasen, Cwan, Sanei ... Who is a most gay ??"
Bez urazy, ale Draxler dobrze to wymyslil, zawsze padam przed kompem jak to slysze
__________________
MKS Karlino !!!
Karajakataka jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-02-2006, 03:08   #70
Spoonish
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 14 01 2006
Lokacja: Elbeen
Wiek: 34

Posty: 8
Stan: Na emeryturze
Profesja: Knight
Spoonish ma numer GG 3307391
Domyślny

Thoria to po***any swiat. Spell~ ma racje, ze sie przeniosl. Ja zaluje, ze niezrobilem tego wczesniej. Wbilem tu 60 lvli i po raz drugi zostalem ubity przez highlvli PA (oczywiscie Polakow). Jak poprzednio przyszli, niezapyali i zabili... Ehhh... Mialem 60 lvl i sie z niego nie cieszylem dlugo. Teraz nawet chara niesprzedam bo duzo osob wali Thoria. Za duzo PA-n00bow etc.
Spoonish jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-02-2006, 15:30   #71
pivope
Zbanowany
 
Data dołączenia: 26 11 2004

Posty: 290
Stan: Na emeryturze
Imię: Cwanish
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Thoria
Poziom: n/c
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Karajakataka
Cwanish ...
Zapomniales o graczu o nicku Wover ??
Sytuacja z Gorthardemi Sikewsem byla troche bardziej zlozona, ale faktycznie potoczylo sie tak jak piszesz ...
No i teraz nei wiem czy napisac, ze ta wojna dobiega konca ... Bo na Thorii jest wszystko mozliwe

A co do tej piosenki
To rozpierdziela mnie jedna czesc
"Drasen, Cwan, Sanei ... Who is a most gay ??"
Bez urazy, ale Draxler dobrze to wymyslil, zawsze padam przed kompem jak to slysze
hehehe ta Wladzio niezle spiewa i nieczuje sie urazony z tego kawalka niezle to wykombinowal ale cuz narazie niezapowiada sie na inne wojny Leathal ma juz facc watpie zeby dokupywal pacc chyba ze sie przeniesie na nowy server
pivope jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-02-2006, 17:47   #72
Wojtas
Użytkownik Forum
 
Wojtas's Avatar
 
Data dołączenia: 11 03 2004
Lokacja: Stalowa Wola
Wiek: 32

Posty: 489
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Sorcerer
Świat: Harmonia
Poziom: ??
Skille: ??
Poziom mag.: ??
Wojtas ma numer GG 1515682 Send a message via Skype™ to Wojtas
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez doors
oni nie maja strony. tylko srodki cieżkości(albo czyszczące, już nie pamietam)



cos wczesniej wspomniales o tym, ze masz rodzinke. zatem do dziela don wojtku zreszta ten toxic guard to na pewno parszywy szwed, tym gorszy ze mowi po polsku

pisales tez, ze szukasz gildi sprzmierzonej z lao, a ktora skupia nizsze lvl. proponuje taka zalozyc, a szybko poznasz odpowiedz na to pytanie.

a tak powazniej, to odpowiem tylko na jedno pytanie. otoz obie gildie to miedzynarodowki, skupiajace takze polakow. zreszta tu od dawna jest taki galimatias jesli idzie o jakas przynaleznosc do gildii, ze radze sie nie doszukiwac zwiazkow narodowosciowych. poza tym mamy XXI w a nie pozne sredniowiecze. pozdrawiam

nieeee toxici to polacy a co do mojej rodzinki to all są 12-15 lvle
dopiero jestesmy na poziomie zawładania thorią : P

hmm a nop takie gildie tak inter nos?? (czy jakos tak) to one tez niemaja nic wspolnego z wojna, sa tylko taką o, gildia ?

btw.
sa jakies filmy o wojnie twi - l&o
( nie liczac tych co crazy onion juz zamiescil na forum robiac osobny topic)jesli tak to dajcie lineczki prosze , alebo jakies inne filmy o thori
Wojtas jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-02-2006, 19:22   #73
Cer'is
Użytkownik Forum
 
Cer'is's Avatar
 
Data dołączenia: 18 02 2006

Posty: 33
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Elder Druid
Świat: Xerena
Poziom: 1+
Skille: Nie ma.
Poziom mag.: 5+
Cer'is ma numer GG 8663851
Domyślny EHh... ta Wojna

Ohhh pojawil sie kolejny zdrajcna pivope wycwaniles sie co nie i teraz zamiast walczyc z L&O a uwazam ze all powinni. Karajakataka wez mi powiec o co chodzi wez no tu kumpel z rla arstony twojego kumpla wez mnie poinformuj bo spac nie moge a tak wogule uwazam ze wkoncu natymservie nikt wporzo nie bedzie gral
__________________
Prawdziwa odwaga polega na tym że walczy się mimo strachu..

Cer'is jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-02-2006, 19:47   #74
pivope
Zbanowany
 
Data dołączenia: 26 11 2004

Posty: 290
Stan: Na emeryturze
Imię: Cwanish
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Thoria
Poziom: n/c
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Cer'is
Ohhh pojawil sie kolejny zdrajcna pivope wycwaniles sie co nie i teraz zamiast walczyc z L&O a uwazam ze all powinni. Karajakataka wez mi powiec o co chodzi wez no tu kumpel z rla arstony twojego kumpla wez mnie poinformuj bo spac nie moge a tak wogule uwazam ze wkoncu natymservie nikt wporzo nie bedzie gral
hehe niepowinnismy walczyc po stronie L&O ja poszedlem do nich napoczatku zeby dali cos runek dali puzniej ale malo i poszedlem do TWI ;-] poprostu jest tak ze L&o niema wogule zgrania jest ich wiecej maja wieksze lv i nieprzgrywaja wiekszosc battle
Hail Twi (Wzycieks)
pivope jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-02-2006, 20:48   #75
Crazy Onion
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 20 10 2005

Posty: 114
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Wojtas
nieeee toxici to polacy a co do mojej rodzinki to all są 12-15 lvle
dopiero jestesmy na poziomie zawładania thorią : P

hmm a nop takie gildie tak inter nos?? (czy jakos tak) to one tez niemaja nic wspolnego z wojna, sa tylko taką o, gildia ?

btw.
sa jakies filmy o wojnie twi - l&o
( nie liczac tych co crazy onion juz zamiescil na forum robiac osobny topic)jesli tak to dajcie lineczki prosze , alebo jakies inne filmy o thori
Dalem w osobnym topicu ( a dokladnie w dziale "filmy" ) poniewaz poprzednim razem dostalem bana za umieszczanie filmow tutaj .

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Cer'is
Ohhh pojawil sie kolejny zdrajcna pivope wycwaniles sie co nie i teraz zamiast walczyc z L&O a uwazam ze all powinni. Karajakataka wez mi powiec o co chodzi wez no tu kumpel z rla arstony twojego kumpla wez mnie poinformuj bo spac nie moge a tak wogule uwazam ze wkoncu natymservie nikt wporzo nie bedzie gral
Nikt nic nie powinien, wygladaloby to wtedy tak samo jak teraz czyli zero zgrania, kazdy madrzejszy od drugiego etc.
Nie dziwie sie Cwanishowi ze do nich poszedl, w koncu kiedys zostal maksymalnie wy***any przez kumpli wiec co sie bedzie teraz bawil w sentymenty.
Co do wojny to chyba moge z czystym sumieniem stwierdzic ze juz ja przegralismy, moze czesc osob bedzie jeszcze robic jakies mass logi ale przy tym zgraniu to i tak final bedzie zawsze ten sam .
PS. Cwanish: dalej mi wisisz za bp uhow ktory Ci dalem jak wracales
Crazy Onion jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-02-2006, 22:32   #76
pivope
Zbanowany
 
Data dołączenia: 26 11 2004

Posty: 290
Stan: Na emeryturze
Imię: Cwanish
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Thoria
Poziom: n/c
Domyślny

hehehe dzis widzialem ze pasha sprzedal sova i ma 1.3kk tylko nieprzyda mu sie ta kasa ;]
pivope jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-02-2006, 22:45   #77
Karajakataka
Użytkownik Forum
 
Karajakataka's Avatar
 
Data dołączenia: 30 08 2005
Lokacja: Karlino

Posty: 40
Profesja: Elite Knight
Świat: Thoria
Poziom: 101
Skille: 85/76
Poziom mag.: 6
Domyślny

A kto kupil ??
__________________
MKS Karlino !!!
Karajakataka jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-02-2006, 22:48   #78
doors
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 20 01 2006
Lokacja: thais

Posty: 94
Stan: Początkujący
Świat: rownolegly
Poziom: zan
doors ma numer GG 2323956
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez pivope
a co do wojny to Kayantrisowi mowilem o niespodziankach w tym tygodniu i poprzednim 1 z tych niespodzianek byla taka ze wraith wpadl i zaczol lac jariaza z nami chociaz byl W L&O i w next tygodniu doszli do nas znow Sikews Neilz i reszta ekipy co odeszla oprucz leszczy...
gdyby wraith zaczal myslec, to moze nie moglby spokojnie spac za to co zrobil.
mam nadzieje ze thoria mu tego niezapomni, nawet jego najblizsi kumple. w koncu wszyscy juz wiedza co z niego za typ.
wyglada na to ze l&o bylo zbyt pewne swojej przewagi i za bardzo sie ociagali. jak sie okazalo czas nie byl tutaj sprzymierzencem.
a czy lyla podala jakis oficjalny powod wystapienia z l&o a ponizej przystapienia do wzyckow? juz przestala miec dosc PA feawyn i huntowania bylych hooligansow? no tak w lao tez ich kilku mozna znalezc wiec w sumie co za roznica po ktorej jest sie stronie. byle szanse zwyciestwa byly wieksze.
a sikews jak zawsze dryfuje i spada na 4 lapy.
a jelsi wolno mi cos prognozowac, to nawet po wygranej wojnie nie sadze zeby zywoty swietych tj ciebie cwanish i drasena byly zbyt kolorowe(chyba ze krwisto czerwone). nie mowie tego dlatego ze zycze wam zle, tylko z tego co co mi wiadomo ani lyla a szczegolnie sikews(ich pierwszoplanowwej pozycji na kyrze trudno zaprzeczyc) nie darza was szczegolna zyczliwoscia.
no ale jesli z jariazem i reszta nie mozecie sie dogadac to moze nie macie alternatywy. choc jestem zdania ze troche zaufania do siebie i jeszcze te klocki mozna bylo by inaczej poukladac.
na koniec tylko dodam ze nie zalezy mi na polskiej gildi, tylko doswiadczenie pokazuje ze sikews i wzycki beda trzymaly sie razem poki nie pozbeda sie "polskiej konkurencji"
__________________
pozdrawiam,
doors
LIGA antyPA
doors jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-02-2006, 22:51   #79
doors
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 20 01 2006
Lokacja: thais

Posty: 94
Stan: Początkujący
Świat: rownolegly
Poziom: zan
doors ma numer GG 2323956
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Cer'is
a tak wogule uwazam ze wkoncu natymservie nikt wporzo nie bedzie gral
po porstu nie bylo ci dane poznac mnie

a ja zamierzam grac, ba rzadzic w koncu ma sie leb na karku i nie od parady
poki co wywalaja mnie z pohu - dzis wzycki - ale co tam. sa jeszcze roty na fibuli i trole na edron
__________________
pozdrawiam,
doors
LIGA antyPA
doors jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-02-2006, 23:06   #80
Drasen
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 23 02 2006

Posty: 19
Domyślny :)

Od jakiegos jush czasu czytam te wasze noobowskie posty i postanowilem ze zrobie se tu konto i uswiadomie wam jaka naprawde jest sytuacja na Thori bo jak widze narazie tylko Kara cos z tego pojmuje i proboje was olsnic.

Wiec moze zacznijmy od tego co mi lezy na sercu.Wiec placzecie ze teraz jestescie zabijani badz power abusowani i jaki to Drasen jest zly i okrotny.Ale gdzie ku*** byliscie kiedys?Kiedy to Wzycki i Sikews (Sebbe 2 owner) po nabiciu 100 lv zaczeli odp*** masakryczne Pa i huntowac wszystkich Polakow za to ze sa Polakami.Jedynie Ja z mala grupka zaufanych mi osob jak Karajakataka Jariaz czy Lenku postawilismy sie im i nie dalismy dymac w dupe.Od 75 lv bylem hunted 4ever jednak razem z moja ekipa (Hooligans Army) gdzie tylko ja mailem 75 lv i Jariaz 85 walczylismy o wolnosc dla Polakow.Bralismy kazdego kto byl zabijany przez Szwedow/Hiszpanow jednak wiekszosc z Polakow proszona o pomoc poprostu odwracala sie do mnie dupa (oczywiscie w strachu przed wrogiem ) lub opuszczala server badz placila z dziecinna naiwnoscia ze jush jej wiecej nie zabija.Tak to wlasnie Polacy odwdzieczyli sie mi za to ze walczylem za ich wolnosc i oto powod dlatego nabralem do nich taka nienawisc a moze nie tyle nienawisc co poprostu tesh sie na nim wyj****em.Nie powiem ze bylo latwo bylismy mala grupka przeciwko np Fancie gdzie bylo jush wiele 80-90 lv w tym 100 Sikews.Nigdy nie zapomne namietnych masslogow o 6:00~ rano .
Wiec jak jush wyzej napisalem czego oczekujecie odemnie teraz?Ze gdy ja jush wywalczylem swoje to teraz bede was kochal i protectowal za to ze odwrociliscie sie do mnie plecami?Ci ktorzy byli lojalni wobec mnie i zostali ze mna do konca maja teraz l00z i mozna powiedziec ze ownuja Thorie.Ja wywalczylem swoje nigdy sie nie poddawalem i teraz widac tego efekty.

Btw. Jesli wam sie nie podoba ze jestescie zabijani badz power abusowani opusccie Thorie i idzcie na non-pvp a obiecuje wam ze tam sie to nie przytrafi Jednak decydujac sie na gre na serverze Pvp musicie zdawac se z tego konsekwencje.
Bardzo chetnie czekam na wasze komentarze mam nadzieje ze ten temat sie rozkreci chetnie was wyslucham.
Drasen jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 
Opcje tematu

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 09:40.


Powered by vBulletin 3