Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Dla początkujących > Profesje

Notki

Profesje Rycerz, paladyn, czarodziej czy może druid? Wszelkie wywody na temat profesji znajdziesz w tym dziale.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 29-03-2008, 13:43   #1
Drefo21
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 03 06 2007

Posty: 11
Żarówka Czy wy czerpiece jakakolwiek przyjemnosc z tibii ? Czy wy macie takzwany styl ?

Pisze to bo prawie nikt niema swojego stylu, kazdy gra tak jak w poradniku kazano. Po wydostaniu sie z rookgardu odrazu kupujecie plate-set, dlaczego? Bo tak napisano w poradniku, niepomyslicie otym zeby zaoszczedzic troche kasy i chodzic z tym co macie z rookgardu, dlaczego? Bo tak w poradniku juz nienapisali. Knight odrazu kupuje Spike Sword albo Orish Axe i idzie skillowac, dlaczego? bo tak kazano. Niewiecie ze na rookgardzie tez jestescie w pewnym stopniu Knightami i zabijacie potworki z Carlin Sowrdem bez skillowania, ale wy na mainlandzie odrazu byscie chcieli Demony zabijac. Zamiast skillowac mozecie expic na trollach albo goblinach i skill sam by szedl, ale nierobicie tego, dlaczego? Bo tak nienapisano. To samo tyczy sie Sorka i Druida. Myslicie ze druid jest tylko UH-makerem? Dlaczego tak myslicie? Bo tak wam napisali. Druid to to samo co sork tylko ze niema tyle czarow ofensywnych, ale Sorkiem i tak ich nieuzywacie... Cwiczycie Magic Level stojac przed depo i czarujecie, ale niepomyslicie ze lepiej kupic czar Light i ten Lighthack w kliencie wylaczyc? Wtedy Tibia bedzie miala wiecej efektow i bedziesz musial w podziemiach uzywac tego czaru zeby cos widziec, wtedy expisz i trenujesz Magic Level jednoczesnie, ale tego tez nierobicie bo w poradnikach tak niepisze...

A teraz ty czytajac to niezauwazyles ze niema opisanego paladyna, teraz krecisz glowa i sie smiejesz z wlasnej glupoty...

DrefO
Drefo21 jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 29-03-2008, 13:48   #2
Helodin
Użytkownik Forum
 
Helodin's Avatar
 
Data dołączenia: 07 01 2008
Lokacja: Cycow WLKP
Wiek: 23

Posty: 229
Stan: Aktywny Gracz
Gildia: Mam Czlonka
Świat: daj kamienia
Poziom: daj
Skille: mi
Poziom mag.: !!
Domyślny

Skonczyles juz ??

to teraz wyjdz i nigdy niewracaj noobie niedorobiony

zrob sobie otsa bedziesz sobie sam jeden gral i czerpal twoja przyjemnosc
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Arcalian Pokaż post
waliłem na rooku swordem i na mainlandzie tez wale swordem a teraz przeczytałem w poradniku że jak waliłem swordem i teraz wale swordem to sword mi wolniej idzie.
Czy to prawda?
Zacząć od nowa i walić na rooku mace ?
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Axeqs_of_Askara Pokaż post
Hi Dziś widziałem jak ktoś żucił Czar i było pełno szczurów które mie goniły i chciały zabic ;P
Jak się nazywa ten czar ? Czy na niego potrzeba PACC ?
Ps. Jak się robi screen (wiem że to głupie pytanie) ...
Helodin jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-03-2008, 13:49   #3
Drefo21
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 03 06 2007

Posty: 11
Domyślny

Ok i tak zrobie... Ucieszyles sie teraz?
Drefo21 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-03-2008, 13:52   #4
Helodin
Użytkownik Forum
 
Helodin's Avatar
 
Data dołączenia: 07 01 2008
Lokacja: Cycow WLKP
Wiek: 23

Posty: 229
Stan: Aktywny Gracz
Gildia: Mam Czlonka
Świat: daj kamienia
Poziom: daj
Skille: mi
Poziom mag.: !!
Domyślny

bardzo sie ciesze

@edit

mam nadzieje ze niejestes zestresowany do tego stopnia bo przecierz tibia to cale twoje zycie
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Arcalian Pokaż post
waliłem na rooku swordem i na mainlandzie tez wale swordem a teraz przeczytałem w poradniku że jak waliłem swordem i teraz wale swordem to sword mi wolniej idzie.
Czy to prawda?
Zacząć od nowa i walić na rooku mace ?
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Axeqs_of_Askara Pokaż post
Hi Dziś widziałem jak ktoś żucił Czar i było pełno szczurów które mie goniły i chciały zabic ;P
Jak się nazywa ten czar ? Czy na niego potrzeba PACC ?
Ps. Jak się robi screen (wiem że to głupie pytanie) ...

Ostatnio edytowany przez Helodin - 29-03-2008 o 13:54.
Helodin jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-03-2008, 13:52   #5
Vil
eX Moderator
 
Vil's Avatar
 
Data dołączenia: 13 11 2004
Lokacja: Helsinki
Wiek: 39

Posty: 4,623
Vil ma numer GG 3989309
Domyślny

to jest gra okupowana w wiekszosci przez dzieci, nie spodziewam sie zeby byly one nauczone samodzielnego myslenia.
__________________
Vil jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-03-2008, 13:53   #6
Drefo21
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 03 06 2007

Posty: 11
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Helodin Pokaż post
Skonczyles juz ??

to teraz wyjdz i nigdy niewracaj noobie niedorobiony

zrob sobie otsa bedziesz sobie sam jeden gral i czerpal twoja przyjemnosc
Tutaj mamy przyklad
Drefo21 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-03-2008, 13:55   #7
Drefo21
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 03 06 2007

Posty: 11
Domyślny

Nie chyba nieczytales dokladnie albo ja zle napisalem Mam namysli ze mozna expic i skille ida same nietrzeba siedziec i sie gapic jak skille leca ... tylko mozna tez se level wbijac ...
Drefo21 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-03-2008, 13:57   #8
Helodin
Użytkownik Forum
 
Helodin's Avatar
 
Data dołączenia: 07 01 2008
Lokacja: Cycow WLKP
Wiek: 23

Posty: 229
Stan: Aktywny Gracz
Gildia: Mam Czlonka
Świat: daj kamienia
Poziom: daj
Skille: mi
Poziom mag.: !!
Domyślny

@up

no czy ja wiem to ty sie dziecko wszystkich czepiasz

ja raz zrobilem druida wedlug poradnika to szybko skonczylem.

jak ci skillowanie nie pasuje to nikt ci skillowac nie kaze
a jak tak uwielbiasz byc "knightem na rooku" to zrob sobie rookstayera a nieobrazaj wszystkich grajacych
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Arcalian Pokaż post
waliłem na rooku swordem i na mainlandzie tez wale swordem a teraz przeczytałem w poradniku że jak waliłem swordem i teraz wale swordem to sword mi wolniej idzie.
Czy to prawda?
Zacząć od nowa i walić na rooku mace ?
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Axeqs_of_Askara Pokaż post
Hi Dziś widziałem jak ktoś żucił Czar i było pełno szczurów które mie goniły i chciały zabic ;P
Jak się nazywa ten czar ? Czy na niego potrzeba PACC ?
Ps. Jak się robi screen (wiem że to głupie pytanie) ...

Ostatnio edytowany przez Helodin - 29-03-2008 o 13:58.
Helodin jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-03-2008, 14:00   #9
Drefo21
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 03 06 2007

Posty: 11
Domyślny

Czytaliscie to wogule ? Mi chodzi oto ze wiekszosc gra jak roboty jak jakis program co gra tylko jak mu napisali ...
Drefo21 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-03-2008, 14:04   #10
Dragon-Fly
Arbiter Elegantiarum
 
Dragon-Fly's Avatar
 
Data dołączenia: 10 01 2008
Wpisy bloga: 2

Posty: 1,375
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Artanaro
Profesja: Knight
Świat: Menera/Nebula
Poziom: 45
Skille: ~70
Poziom mag.: 5
Dragon-Fly ma login Tlenu dragonflyer@tlen.pl
Domyślny

Jak w sapera grasz to klikasz na oślep? Nie sądzę...
Ludzie korzystają z doświadczenia innych. Nie chcesz skillować? Nie skilluj. Kto Ci broni? :/
Dragon-Fly jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-03-2008, 14:34   #11
CzubiX
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 08 08 2006
Wiek: 32
Wpisy bloga: 1

Posty: 342
Świat: Burning Legion
CzubiX ma numer GG 8205869
Domyślny

Cytuj:
Po wydostaniu sie z rookgardu odrazu kupujecie plate-set, dlaczego? Bo tak napisano w poradniku, niepomyslicie otym zeby zaoszczedzic troche kasy i chodzic z tym co macie z rookgardu, dlaczego? Bo tak w poradniku juz nienapisali.
Taaaakk, kilka rotworm'ów i gleba.

Cytuj:
Myslicie ze druid jest tylko UH-makerem? Dlaczego tak myslicie? Bo tak wam napisali.
Tak to ludzie myśleli w tibii ~7.5

Chciałeś być fajny ale Ci to nie wyszło albo...

-Jak wychodzisz z rooka to nie masz kasy na p-seta
-nie masz pewnie także na ss czy orcish axe
-nie umiesz skillować
-nie umiesz włączyć LH wbudowanego w Tibie?


Ja tam wole korzystać z poradnika, niż padać bo "jestem inny niż wszyscy i nie kupiłem nowego eq"
__________________
HEHE JO
CzubiX jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-03-2008, 14:57   #12
Hodal
Użytkownik Forum
 
Hodal's Avatar
 
Data dołączenia: 24 12 2007
Lokacja: Katowice
Wpisy bloga: 3

Posty: 439
Stan: Niegrający
Imię: Hodal~
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Kyra
Domyślny

Po 1 : Na przyszłość : nie lepiej napisać "tzw."??
Po 2 : Jest coś takiego jak "edytuj".

A co do wątku.. widzisz.. nie każdy jedzie tak jak mu poradnik każe.. Druidem, np. do tibii 8.1 uhami się zarabiało więc nie wiem o co Ci chodzi.. kiną i palem bez skillowania da się grać ale cóż jest ciężko..
eq się takie kupuje, bo na start powinnyśmy mieć coś lepszego już, żeby się potem nie martwić.. wg. Ciebie lepiej łaźić sorkiem/palem/druidem w scale armorze do 22lv i wtedy dopiero b robe kupić ; |?? A pozatym jak słusznie Vil zauważył większość tibijczyków to dzieci w wieku 10-14 lat.. Pozatym każdy z nas był kiedyś newbie a wtedy lepiej korzystać z poradników niż paść, czyż nie? Więc na przyszłość zastanów się nad tym co piszesz a potem kliknij "Wyślij".
__________________


---
http://animecalendar.net/
Hodal jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-03-2008, 15:17   #13
sphinx123
Użytkownik Forum
 
sphinx123's Avatar
 
Data dołączenia: 15 06 2005
Lokacja: Bydgoszcz
Wpisy bloga: 44

Posty: 1,255
Stan: Niegrający
Skille: Milion
Wyślij wiadomość przez ICQ do sphinx123 sphinx123 ma numer GG Siemanowice Adres Jabbera do sphinx123 Send a message via Skype™ to sphinx123
Domyślny

Ech co ludzie za tematy piszą... Autor chyba dawno nie był na świeżym powietrzu.
__________________
sphinx123 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-03-2008, 15:45   #14
Virlan
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 16 01 2008
Wiek: 32

Posty: 320
Stan: Niegrający
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Hodal Pokaż post
wg. Ciebie lepiej łaźić sorkiem/palem/druidem w scale armorze do 22lv i wtedy dopiero b robe kupić ; |??
Ja biegałem palkiem w plate armorze do 30 levela i jakoś żadnych problemów nie miałem.... jasne, że lepiej za całą kasę kupić blue robe'a na 15 levelu a potem paść i go stracić. Sorry, ale twoja strategia gry też nie jest jakaś świetna ;/
Virlan jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-03-2008, 16:08   #15
Hodal
Użytkownik Forum
 
Hodal's Avatar
 
Data dołączenia: 24 12 2007
Lokacja: Katowice
Wpisy bloga: 3

Posty: 439
Stan: Niegrający
Imię: Hodal~
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Kyra
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Virlan Pokaż post
Ja biegałem palkiem w plate armorze do 30 levela i jakoś żadnych problemów nie miałem.... jasne, że lepiej za całą kasę kupić blue robe'a na 15 levelu a potem paść i go stracić. Sorry, ale twoja strategia gry też nie jest jakaś świetna ;/
Gdzie ja powiedziałem, żeby kupić b robe na 15lv? B robe 20lv minimum do kupienia raczej ;]
__________________


---
http://animecalendar.net/
Hodal jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-03-2008, 16:55   #16
Levi
Użytkownik Forum
 
Levi's Avatar
 
Data dołączenia: 16 02 2008
Wpisy bloga: 1

Posty: 602
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Refugia
Domyślny

Napiszę tylko że każdy gra jak chce... jeden chce klepać rotwormy i amazonki przez wiele dni a w tym czasie ktoś inny potrenuje i będzie bił dragi... O to chodzi że zazwyczaj poradniki proponują najefektywniejszą drogę rozwoju postaci która jest po prostu opłacalna.

Expiąc mane zużywasz na ważniejsze rzeczy niż światło bo co z tego że będziesz ładne w mroku świecił a zabiją cię minosy?...
__________________
Levi jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-03-2008, 17:02   #17
Dagus
Użytkownik Forum
 
Dagus's Avatar
 
Data dołączenia: 11 02 2007
Lokacja: Sieradz/Łodź
Wiek: 34

Posty: 142
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Świat: Iridia
Poziom: 54
Skille: 78/60
Poziom mag.: 12
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Drefo21 Pokaż post
Nie chyba nieczytales dokladnie albo ja zle napisalem Mam namysli ze mozna expic i skille ida same nietrzeba siedziec i sie gapic jak skille leca ... tylko mozna tez se level wbijac ...
A czy Ty potrafisz zrozumiec ze knight jesli nie poskiluje to bedzie do dupy? Po co komu knight z wbitym 30lvl i skillami 50/50?
Dagus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-03-2008, 17:10   #18
Undeadzik
Użytkownik Forum
 
Undeadzik's Avatar
 
Data dołączenia: 05 01 2008
Lokacja: Wrocłaff

Posty: 447
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: ROX
Świat: Menera
Poziom: RLZ
Skille: 999/666
Poziom mag.: 49
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Drefo21 Pokaż post
Pisze to bo prawie nikt niema swojego stylu, kazdy gra tak jak w poradniku kazano. Po wydostaniu sie z rookgardu odrazu kupujecie plate-set, dlaczego? Bo tak napisano w poradniku, niepomyslicie otym zeby zaoszczedzic troche kasy i chodzic z tym co macie z rookgardu, dlaczego? Bo tak w poradniku juz nienapisali. Knight odrazu kupuje Spike Sword albo Orish Axe i idzie skillowac, dlaczego? bo tak kazano. Niewiecie ze na rookgardzie tez jestescie w pewnym stopniu Knightami i zabijacie potworki z Carlin Sowrdem bez skillowania, ale wy na mainlandzie odrazu byscie chcieli Demony zabijac. Zamiast skillowac mozecie expic na trollach albo goblinach i skill sam by szedl, ale nierobicie tego, dlaczego? Bo tak nienapisano. To samo tyczy sie Sorka i Druida. Myslicie ze druid jest tylko UH-makerem? Dlaczego tak myslicie? Bo tak wam napisali. Druid to to samo co sork tylko ze niema tyle czarow ofensywnych, ale Sorkiem i tak ich nieuzywacie... Cwiczycie Magic Level stojac przed depo i czarujecie, ale niepomyslicie ze lepiej kupic czar Light i ten Lighthack w kliencie wylaczyc? Wtedy Tibia bedzie miala wiecej efektow i bedziesz musial w podziemiach uzywac tego czaru zeby cos widziec, wtedy expisz i trenujesz Magic Level jednoczesnie, ale tego tez nierobicie bo w poradnikach tak niepisze... IDIOTA, WTEDY ROZJASNIAM W OPCJACH I MAM W DUPIE LIGHTHACKA I UTEVO LUX, PLEATE SETA KUPUJE BO: JEST TANI I STARCZA NAWET DO 25LVL I PO TO ZEBY 2 TROLLE NIE BILY MNIE PO 10 NIE STOJE PRZED DEPO Z MLVL, GOBLINY I TROLLE SZYBKO DEDAJA, TRZEBA ICH SZUKAC- WOLNIEJ SKILL LECI JEST NA TYM FORUM TEMAT "DRUID NIE TYLKO UH MAKEREM" KAZDY SORKIEM UZYWA NP FIRE WAVE SMEIRDZACY NOOBIE KNIGHT KUPUJE SPIKE SWORD BO TO DOBRY MIECZ NA POCZATEK .....? WYSTARCZY ? A W OGOLE CO CIE TO OBCHODZI CO ROBIA INNI

A teraz ty czytajac to niezauwazyles ze niema opisanego paladyna, teraz krecisz glowa i sie smiejesz z MOJEJ glupoty...


DrefO
Po prostu zal mi ciebie n/c
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez prawie_demon Pokaż post
zamierzam porzegnać sie z wzystkimi pedałami i lumpmi ktouzrz oceniali i nie odpaowiadali na moje posty nie zamierzam jurz wiencej pisac ani przeglondac tych wazyh zjebanyh tematów morze za 3 morze 2 powruce ale nie liczie na to bo to forum ma wyskie stenrzenie dałna dowidzenia zjeby leśne huj wam w dupe a to sockers to była poi pomyłka,,i,,
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez smierdzikupa Pokaż post
łał!!!!!!!!

dzisiaj se ide w jaskini i patsze a tam za ścianom taki potwór!!!!!!!
takie zombi!!!!!
jak sie tam doztać????????????????!!!!!!!!!!

Ostatnio edytowany przez Undeadzik - 29-03-2008 o 17:11.
Undeadzik jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-03-2008, 17:43   #19
Madziaq
Użytkownik Forum
 
Madziaq's Avatar
 
Data dołączenia: 19 09 2007

Posty: 126
Imię: Lora Sisso
Profesja: Knight
Świat: Secura
Poziom: 39
Poziom mag.: 4
Domyślny

Jak ci nie pasuje gra wedlug poradnikow to nie gra wedlug nich..i nie czepiaj sie innych ktorzy bd na 15lvl walic po 100 a Ty po 40...bo przeciez skill to samo zlo...o.O!!

przed rejestracja powinny byc testy na inteligencje....;///
Madziaq jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-03-2008, 17:52   #20
Vil
eX Moderator
 
Vil's Avatar
 
Data dołączenia: 13 11 2004
Lokacja: Helsinki
Wiek: 39

Posty: 4,623
Vil ma numer GG 3989309
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Levi Pokaż post
O to chodzi że zazwyczaj poradniki proponują najefektywniejszą drogę rozwoju postaci która jest po prostu opłacalna.
Piszacy poradnik dla danej klasy bardzo rzadko ( a wlasciwie watpie czy kiedykolwiek ) gra dana klasa w sposob wystarczajacy ( nie chodzi tu o level ktory nabil tylko o analize swojej klasy ) zeby przedstawic w poradniku wiele sciezek rozwoju i miec pelny obraz tego jak ta klasa dziala. Jesli ktos zaczynal takiego np knighta od expienia na soldkach, potem guardach, potem dragach to nawet jesli ma swiadomosc tego jak wygladaja larvy, co z nich leci, jak wyglada expienie na nich nie jest w stanie w sposob wiarygodny opisac jak wyglada start na larvach na niskim levelu, moze sobie co najwyzej wyobrazac. Dlatego wszystko co napisze nie bedzie stanowilo najlepszej mozliwosci rozwoju, tylko najlepsza wg niego.
__________________
Vil jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 22:24.


Powered by vBulletin 3