Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Inne > O wszystkim i o niczym

Notki

O wszystkim i o niczym O tym wszystkim co nie pasuje gdziekolwiek indziej ;)

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 03-09-2009, 15:42   #121
Rybzor
CS Tibia.pl Team
 
Rybzor's Avatar
 
Data dołączenia: 06 09 1970
Lokacja: Gliwice
Wiek: 33
Wpisy bloga: 1

Posty: 8,452
Stan: Początkujący
Adres Jabbera do Rybzor
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Dark Sven Pokaż post
Ta... Jeszcze więcej nam kurwa potrzeba ludzi, którzy fartem zdobyli papierek na studiach, bo się tydzień pouczyli. Tylko trzeba coś umieć w pracy. Można, ale przykro.
Tu nie chodzi o farta, tylko małe wymagania edykacyjne. Jak powiedział Vil, dopełniając - najważniejsze jest doświadczenie.
Rybzor jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 03-09-2009, 15:50   #122
Vil
eX Moderator
 
Vil's Avatar
 
Data dołączenia: 13 11 2004
Lokacja: Helsinki
Wiek: 39

Posty: 4,623
Vil ma numer GG 3989309
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rybzor Pokaż post
najważniejsze jest doświadczenie.
najwazniejsze jest przepchnac sie przez studia robiac w miedzyczasie to, co planuje sie robic po zakonczeniu edukacji, nabierajac wlasnie doswiadczenia.
__________________
Vil jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-09-2009, 16:03   #123
Albertus
Użytkownik Forum
 
Albertus's Avatar
 
Data dołączenia: 07 07 2006
Lokacja: Siemiatycze
Wiek: 31

Posty: 1,787
Stan: Na Emeryturze
Imię: Moon Durus
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Candia
Poziom: 181
Skille: 29
Poziom mag.: 76
Domyślny

a najgorsze jest ze pozniej czlowiek ktory naprawde umie cos robic zastepowany jest w pracy przez kolesia ktory nie umie nic prucz opisania budowy pantofelka.

Mnie smieszy coroczna sytuacja gdy tumany , zwykle tumany pchaja sie do liceum i maja tak takie problemy ! a jak sie jakos fartem przepchaja przez liceum i niedaj boze wepchna sie i przejda tez tak samo przez studia... a pozniej ida do pracy do urzedow itp. gdzie nie umieja nic , bo nadal sa tumanami , tylko ze teraz zna pare wzorow fizycznych itp. co mu sie jna 99,9 % do zycia nie przyda. I przez takich mamy to co mamy , czyli zle pracujace urzedy i inne publicze instytucje...


Wedlug mnie Liceum powinno wprowadzic wymog , ze jak nie masz minimum 4.3+ sredniej to nawet nie startuj , technikum powiedzmy od 3.4 +

a nie ze kolesie co w 3 gim mieli srednia 2.60 ida do liceum i co śmieszniejsze zdaja do drugiej klasy...


u nas nnowa nauczycielka od przedsiebiorczosci nam opowiadala , ze ludzie z zawodowek to albo tumany co chca szybko skonczyc szkole i isc do roboty , albo duzo mądrzejsze osoby ktore mysla przyszlosciowo i chca miec dobry fach w reku. duzo rzeczy nam opowiadala , i uwazam ze ma racje. Po takim liceum ja nie mam nic , nic nie umiem (potrzebnego do zycia) a po zawodowce chociazby umiem pracowac w jakims zawodzie a jak wam wiadomo zwykly pracownik prace znajdzie , moze za gorsze pieniadze ale ja wole zarabiac mniej i miec prace niz byc bezrobotnym kolesiem ktory skonczyl studia.

najlepiej robia ludzie ktorzy zaczynaja od zawodowki , pozniej liceum takie pozawodowe i na koniec studia. Wtedy maja i zawod i papiery wiec wtedy jest lepiej.
__________________



Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rzyttofrajer Pokaż post
potem takie mniej inteligentne beholdery to podchwyca i za wszelka cene chca pokazac ze oni sa jak ich "bogowie"
Albertus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-09-2009, 16:06   #124
sphinx123
Użytkownik Forum
 
sphinx123's Avatar
 
Data dołączenia: 15 06 2005
Lokacja: Bydgoszcz
Wpisy bloga: 44

Posty: 1,255
Stan: Niegrający
Skille: Milion
Wyślij wiadomość przez ICQ do sphinx123 sphinx123 ma numer GG Siemanowice Adres Jabbera do sphinx123 Send a message via Skype™ to sphinx123
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Albertus Pokaż post
a najgorsze jest ze pozniej czlowiek ktory naprawde umie cos robic zastepowany jest w pracy przez kolesia ktory nie umie nic prucz opisania budowy pantofelka.

Mnie smieszy coroczna sytuacja gdy tumany , zwykle tumany pchaja sie do liceum i maja tak takie problemy ! a jak sie jakos fartem przepchaja przez liceum i niedaj boze wepchna sie i przejda tez tak samo przez studia... a pozniej ida do pracy do urzedow itp. gdzie nie umieja nic , bo nadal sa tumanami , tylko ze teraz zna pare wzorow fizycznych itp. co mu sie jna 99,9 % do zycia nie przyda. I przez takich mamy to co mamy , czyli zle pracujace urzedy i inne publicze instytucje...


Wedlug mnie Liceum powinno wprowadzic wymog , ze jak nie masz minimum 4.3+ sredniej to nawet nie startuj , technikum powiedzmy od 3.4 +

a nie ze kolesie co w 3 gim mieli srednia 2.60 ida do liceum i co śmieszniejsze zdaja do drugiej klasy...


u nas nnowa nauczycielka od przedsiebiorczosci nam opowiadala , ze ludzie z zawodowek to albo tumany co chca szybko skonczyc szkole i isc do roboty , albo duzo mądrzejsze osoby ktore mysla przyszlosciowo i chca miec dobry fach w reku. duzo rzeczy nam opowiadala , i uwazam ze ma racje. Po takim liceum ja nie mam nic , nic nie umiem (potrzebnego do zycia) a po zawodowce chociazby umiem pracowac w jakims zawodzie a jak wam wiadomo zwykly pracownik prace znajdzie , moze za gorsze pieniadze ale ja wole zarabiac mniej i miec prace niz byc bezrobotnym kolesiem ktory skonczyl studia.

najlepiej robia ludzie ktorzy zaczynaja od zawodowki , pozniej liceum takie pozawodowe i na koniec studia. Wtedy maja i zawod i papiery wiec wtedy jest lepiej.
Pójdę na siłę do samochodówki, mimo że chcę zostać lekarzem. O to chodzi?
__________________
sphinx123 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-09-2009, 16:08   #125
Albertus
Użytkownik Forum
 
Albertus's Avatar
 
Data dołączenia: 07 07 2006
Lokacja: Siemiatycze
Wiek: 31

Posty: 1,787
Stan: Na Emeryturze
Imię: Moon Durus
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Candia
Poziom: 181
Skille: 29
Poziom mag.: 76
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez sphinx123 Pokaż post
Pójdę na siłę do samochodówki, mimo że chcę zostać lekarzem. O to chodzi?
nie o to ,

jak jestes inteligetny i dobrze sie uczysz to powodzenia , ucz sie i badz dobrym lekarzem

ale jak jestes tumanem ktory na sile chce byc lekarzem dlatego ze tak mu powiedzieli rodzice/chce duzo zarabiac , to po co? tylko po to by pozniej sluzba zdrowia cierpiala przez personel ktory na sile pchal sie z klasy do klasy?
__________________



Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rzyttofrajer Pokaż post
potem takie mniej inteligentne beholdery to podchwyca i za wszelka cene chca pokazac ze oni sa jak ich "bogowie"
Albertus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-09-2009, 16:08   #126
hoomik
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 29 11 2003

Posty: 2,117
Domyślny

wybor szkoly sredniej zalezy tylko od ciebie, jak chcesz byc lekarzem, to po cholere pchac sie na sile do samochodowki?
hoomik jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-09-2009, 16:09   #127
Rybzor
CS Tibia.pl Team
 
Rybzor's Avatar
 
Data dołączenia: 06 09 1970
Lokacja: Gliwice
Wiek: 33
Wpisy bloga: 1

Posty: 8,452
Stan: Początkujący
Adres Jabbera do Rybzor
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Albertus Pokaż post
a najgorsze jest ze pozniej czlowiek ktory naprawde umie cos robic zastepowany jest w pracy przez kolesia ktory nie umie nic prucz opisania budowy pantofelka.
Oczywiście, oczywiście...
Cytuj:
Mnie smieszy coroczna sytuacja gdy tumany , zwykle tumany pchaja sie do liceum i maja tak takie problemy ! a jak sie jakos fartem przepchaja przez liceum i niedaj boze wepchna sie i przejda tez tak samo przez studia... a pozniej ida do pracy do urzedow itp. gdzie nie umieja nic , bo nadal sa tumanami , tylko ze teraz zna pare wzorow fizycznych itp. co mu sie jna 99,9 % do zycia nie przyda. I przez takich mamy to co mamy , czyli zle pracujace urzedy i inne publicze instytucje...
No tak, a przez to wszystko przechodzą przez czysty przypadek. To takie hop siup!
Cytuj:
Wedlug mnie Liceum powinno wprowadzic wymog , ze jak nie masz minimum 4.3+ sredniej to nawet nie startuj , technikum powiedzmy od 3.4 +
Właśnie dlatego nie jesteś ministrem edukacji.
Cytuj:
najlepiej robia ludzie ktorzy zaczynaja od zawodowki , pozniej liceum takie pozawodowe i na koniec studia. Wtedy maja i zawod i papiery wiec wtedy jest lepiej.
HAHHAHAH, już wiem czemu zawodówki są tak oblegane! Oni po prostu najlepiej robią, wykształciuchy!
Rybzor jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-09-2009, 16:10   #128
Albertus
Użytkownik Forum
 
Albertus's Avatar
 
Data dołączenia: 07 07 2006
Lokacja: Siemiatycze
Wiek: 31

Posty: 1,787
Stan: Na Emeryturze
Imię: Moon Durus
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Candia
Poziom: 181
Skille: 29
Poziom mag.: 76
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez hoomik Pokaż post
wybor szkoly sredniej zalezy tylko od ciebie, jak chcesz byc lekarzem, to po cholere pchac sie na sile do samochodowki?
chcesz , nie chcesz. Pownienes przedewszystkim patrzec na swoje mozliwosci.
Chodzi o to zeby wybierac zawod patrzac na swoje mozliwosci fizyczne , umyslowe i psychiczne.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rybzor Pokaż post
No tak, a przez to wszystko przechodzą przez czysty przypadek. To takie hop siup!

Właśnie dlatego nie jesteś ministrem edukacji.

HAHHAHAH, już wiem czemu zawodówki są tak oblegane! Oni po prostu najlepiej robią, wykształciuchy!
znam duzo osob ktore zostaly przepchane po znajomosci/za kase lub oszukiwali

a zawodowki nie sa oblegane dlatego ze kazdy teraz chce skonczyc studia. kazdy powinien patrzec na swoje mozliwosci , tak jak ja bym powiedzial ze chce byc lekarzem , i na sile pojde bede oszukiwal/dawal lapowki/po znajomosci a pozniej przezemnie beda cierpiec/umierac pacjenci. I jaki w tym sens?
__________________



Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rzyttofrajer Pokaż post
potem takie mniej inteligentne beholdery to podchwyca i za wszelka cene chca pokazac ze oni sa jak ich "bogowie"

Ostatnio edytowany przez Albertus - 03-09-2009 o 16:13.
Albertus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-09-2009, 16:17   #129
hoomik
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 29 11 2003

Posty: 2,117
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Albertus Pokaż post
chcesz , nie chcesz. Pownienes przedewszystkim patrzec na swoje mozliwosci.
Chodzi o to zeby wybierac zawod patrzac na swoje mozliwosci fizyczne , umyslowe i psychiczne.
true. Ale tez nie kazdy 15-latek (czy ile tam sie teraz ma jak sie gim konczy) w tym wieku juz wie, co chce w zyciu robic. Malo to jest przypadkow, gdzie nawet po napisaniu matury taki typek nie wie co studiowac, co ma byc jego przyszloscia? Technikum to jest juz jakis nieco bardziej swiadomy wybor, bo tam ksztalcisz sie pod okreslonym katem, a ogolniak... na cholere te profile, skoro wszystkie i tak wygladaja tak samo, z ta roznica, ze pewnych zajec masz o 2 godziny w tygodniu wiecej, a pewnych mniej? Utarlo sie, ze ogolniaki najlepiej przygotowuja do studiow, a ja tam twierdze, ze to bullshit, bo to tak jak w gim - bierzesz wszystko po troche, a w ostatecznosci i tak gowno umiesz, bo na niczym nie skupiono sie wystarczajaco.

Inna sprawa, ze po technikum mozna dokonac obrotu o 180 stopni i z tym profilem na studiach nie miec nic wspolnego, czego ja sam jestem doskonalym przykladem... ;P
hoomik jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-09-2009, 16:20   #130
morwin
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 05 01 2008

Posty: 127
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Albertus Pokaż post
Wedlug mnie Liceum powinno wprowadzic wymog , ze jak nie masz minimum 4.3+ sredniej to nawet nie startuj , technikum powiedzmy od 3.4 +
idź się leczyć albo przestań słuchać swoich pro kumpli bo nie wychodzi ci to na dobre.

Cytuj:
u nas nnowa nauczycielka od przedsiebiorczosci nam opowiadala , ze ludzie z zawodowek to albo tumany co chca szybko skonczyc szkole i isc do roboty , albo duzo mądrzejsze osoby ktore mysla przyszlosciowo i chca miec dobry fach w reku.
95% zawodówkarzy to ten pierwszy rodzaj i to prawda, że to przygłupy.
morwin jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-09-2009, 16:21   #131
Albertus
Użytkownik Forum
 
Albertus's Avatar
 
Data dołączenia: 07 07 2006
Lokacja: Siemiatycze
Wiek: 31

Posty: 1,787
Stan: Na Emeryturze
Imię: Moon Durus
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Candia
Poziom: 181
Skille: 29
Poziom mag.: 76
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez hoomik Pokaż post
true. Ale tez nie kazdy 15-latek (czy ile tam sie teraz ma jak sie gim konczy) w tym wieku juz wie, co chce w zyciu robic. Malo to jest przypadkow, gdzie nawet po napisaniu matury taki typek nie wie co studiowac, co ma byc jego przyszloscia? Technikum to jest juz jakis nieco bardziej swiadomy wybor, bo tam ksztalcisz sie pod okreslonym katem, a ogolniak... na cholere te profile, skoro wszystkie i tak wygladaja tak samo, z ta roznica, ze pewnych zajec masz o 2 godziny w tygodniu wiecej, a pewnych mniej? Utarlo sie, ze ogolniaki najlepiej przygotowuja do studiow, a ja tam twierdze, ze to bullshit, bo to tak jak w gim - bierzesz wszystko po troche, a w ostatecznosci i tak gowno umiesz, bo na niczym nie skupiono sie wystarczajaco.

Inna sprawa, ze po technikum mozna dokonac obrotu o 180 stopni i z tym profilem na studiach nie miec nic wspolnego, czego ja sam jestem doskonalym przykladem... ;P
no tak , ale jak koles przez gimnazjum przechodzil z klasy do klasy ledwo , mial poprawki itp; to czemu taki ktos mysli o studniach i dobrej pracy??

bardzo szanuje tych ludzi ktorzy sa zdolni i sie ucza , ale nie moge scierpiec tumanow pchajacych sie do liceum , czy na studia. a takich napewno jest duzo.

--- Albertus dodał 1 minut i 50 sekund później ---



Cytuj:
Oryginalnie napisane przez morwin Pokaż post
95% zawodówkarzy to ten pierwszy rodzaj i to prawda, że to przygłupy.
moze nie 95% ale to fakt , ze jest duzo przeglupow , tylko ze oni maja madrosc zyciowa , bo chca sie nauczyc jakiejs roboty i to robic zeby z tego zyc. Co w tym glupiego?

Dla mnie duzo glupsi sa ludzie ktorzy byli takimi samymi (moze troche mniej) przygłupami a poszli do liceum.
__________________



Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rzyttofrajer Pokaż post
potem takie mniej inteligentne beholdery to podchwyca i za wszelka cene chca pokazac ze oni sa jak ich "bogowie"

Ostatnio edytowany przez Albertus - 03-09-2009 o 16:24. Powód: Automerged Doublepost
Albertus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-09-2009, 16:25   #132
Rybzor
CS Tibia.pl Team
 
Rybzor's Avatar
 
Data dołączenia: 06 09 1970
Lokacja: Gliwice
Wiek: 33
Wpisy bloga: 1

Posty: 8,452
Stan: Początkujący
Adres Jabbera do Rybzor
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez hoomik Pokaż post
Inna sprawa, ze po technikum mozna dokonac obrotu o 180 stopni i z tym profilem na studiach nie miec nic wspolnego, czego ja sam jestem doskonalym przykladem... ;P
Przetransformowałeś się z elektryka na elektronika?
Rybzor jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-09-2009, 16:33   #133
morwin
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 05 01 2008

Posty: 127
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Albertus Pokaż post
moze nie 95% ale to fakt , ze jest duzo przeglupow , tylko ze oni maja madrosc zyciowa , bo chca sie nauczyc jakiejs roboty i to robic zeby z tego zyc. Co w tym glupiego?

Dla mnie duzo glupsi sa ludzie ktorzy byli takimi samymi (moze troche mniej) przygłupami a poszli do liceum.
a czy ja mówie, że głupotą jest szkolić sięw danym zawodzie ? po 4 latach w technikum i potym jak codziennie mijałem się z ludźmi z zawodówki moge szczerze powiedzieć to co napisałem wyżej. co do liceów to ogólnie też są szkoły dla tych 'słabszych', a to że progi są wyższe to sprawa mitu w który większość wierzy.
morwin jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-09-2009, 16:35   #134
kochamcienzarufki
Użytkownik Forum
 
kochamcienzarufki's Avatar
 
Data dołączenia: 23 07 2009
Lokacja: Sólencjin :***

Posty: 83
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Albertus Pokaż post
moze nie 95% ale to fakt , ze jest duzo przeglupow , tylko ze oni maja madrosc zyciowa , bo chca sie nauczyc jakiejs roboty i to robic zeby z tego zyc. Co w tym glupiego?
Jaką mądrością życiową można kierować się w zawodówce? Nauczyć się robienia na tokarce?
Sorry, ale jakieś 80% tych z zawodówki to albo jełopy, gdzie nigdzie ich już nie chcieli, albo zwykłe nieuki nie mające pojęcia, że mogą stworzyć sobie lepszą perspektywę życia, choćby w technikum. Zawsze lepsze to niż robota na budowie za 1500 złoty. Jeśli tak sobie wyobrażasz zawodówkę, płynącą miodem to GL.
__________________
Ironia, proszę, raz!
kochamcienzarufki jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-09-2009, 16:55   #135
Albertus
Użytkownik Forum
 
Albertus's Avatar
 
Data dołączenia: 07 07 2006
Lokacja: Siemiatycze
Wiek: 31

Posty: 1,787
Stan: Na Emeryturze
Imię: Moon Durus
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Candia
Poziom: 181
Skille: 29
Poziom mag.: 76
Domyślny

ehh , ale jak ktos nie nada sie do niczego wiecej niz budowa czy cos. TO PO CO MA SIE PCHAC NA SILE tam gdzie bedzie robil wiecej szkod i wogle bedzie mial problemy??

myslicie jak typowa dzisiejsza mlodzierz , ide do szkoly tam bo ida wszyscy , chociaz ze po tej szkole pracy nie dostane itp. Bo ja nie wiem co kto ma po liceum... (jak sie na studia nie dostanie) , technikum to inna sprawa , technikum nie jest glupie ale uwazam ze tam tez powinny isc madrzejsze osoby niz ida na ogol (przynaimniej moi koledzy) dla mnie kojazy sie ze jak ktos kto skonczy technikum powinien byc powiedzmy brygadzista na budowie i mowic kto co ma robic a ludzie po zawodowce powinni pracowac. tylko najgorsze jest jak i jedni i drudzi sa na tym samym poziomie , tylko ze tamten zna troszke teorii na tematy nie zwiazane z zawodem...

nie myslcie tylko o sobie bo to sie obruci przeciwko wam... kazdy z 4 ludzi bedzie myslal tylko o sobie jeden zostanie lekarzem , drugi majstrem na budowie , trzeci urzednikiem w urzedzie pracy a czwarty przyznaje renty.(jest tym orzecznikiem itp.)

zakladajac ze kazdy z nich to tuman ktory przepychal sie z klasy do klasy mamy taka sytuacjie

Zwykly pracownik lamie noge na budowie u majstra ktory jest na tyle glupi ze kazal zle costam rozstawic czy cos , pracownik idzie do szpitala a tam lekarz idiota ktory nie sluchal na wykladach tylko przepychal sie po znajomosci , zle zlozyl mu noge , zdenerwowany majster wywala kolesia z roboty ktory mowi ze to wina majstra bo zle zlecil zrobienie czegos co zakonczylo sie wypadkiem , facet idzie do urzedu pracy gdzie tuman urzednik nie moze mu znalesc roboty bo wlasnie popija kawke z kolezanka z pracy a ma w dupie prace , siedzi tam po znajomosci i mowi do kolesia zeby przyszedl pozniej bo teraz nie ma pracy dla budowlanca (jednoczesnie sprowadzajac budowlancow z za granicy) w miedzy czasie zle poskladana noga sie odzywa i koles staje sie inwalida , idzie zalatwic rente gdzie tuman ktory byl przepychany z klasy do klasy , mowi ze jest na tyle zdrowy ze moze pracowac i leci w H...

i o to jak 4 tumanow zmarnowalo zycie dla czlowieka ktory musial utrzymac rodzine
__________________



Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rzyttofrajer Pokaż post
potem takie mniej inteligentne beholdery to podchwyca i za wszelka cene chca pokazac ze oni sa jak ich "bogowie"
Albertus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-09-2009, 17:02   #136
Liper
Użytkownik Forum
 
Liper's Avatar
 
Data dołączenia: 12 12 2006
Wiek: 33

Posty: 712
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez kochamcienzarufki Pokaż post
Jaką mądrością życiową można kierować się w zawodówce? Nauczyć się robienia na tokarce?
Sorry, ale jakieś 80% tych z zawodówki to albo jełopy, gdzie nigdzie ich już nie chcieli, albo zwykłe nieuki nie mające pojęcia, że mogą stworzyć sobie lepszą perspektywę życia, choćby w technikum. Zawsze lepsze to niż robota na budowie za 1500 złoty. Jeśli tak sobie wyobrażasz zawodówkę, płynącą miodem to GL.
Albo nie chce się im uczyć, myślisz że po technikum masz chuj wie ile ?
jesteś w błędzie czasami po dobrej zawodówce masz więcej, dużo więcej niż po technikum . Sam chodzę do technikum elektronicznego i uważam że to syf, po prostu poszedłem do technikum bo to te 'dobre technikum'
Liper jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-09-2009, 17:09   #137
hoomik
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 29 11 2003

Posty: 2,117
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rybzor Pokaż post
Przetransformowałeś się z elektryka na elektronika?
failowe sa te twoje proby dosrania mi, srsly. Idz lepiej pograc sobie w csa, czy w co ty tam nolajfisz.

Albertus pisz w Wordzie albo wlacz sobie funkcje autokorekty, bo te twoje orty w*****ajace sie robia. Raz moze sie zdarzyc, ale nie 3 orty w kazdym zdaniu.

Cytuj:
TO PO CO MA SIE PCHAC NA SILE tam gdzie bedzie robil wiecej szkod i wogle bedzie mial problemy??
swiadomosc swoich mozliwosci - nie kazdy ja posiada. Presja rodzicow/otoczenia - druga kwestia.
Cytuj:
Zwykly pracownik lamie noge na budowie u majstra ktory jest na tyle glupi ze kazal zle costam rozstawic czy cos , pracownik idzie do szpitala a tam lekarz idiota ktory nie sluchal na wykladach tylko przepychal sie po znajomosci , zle zlozyl mu noge , zdenerwowany majster wywala kolesia z roboty ktory mowi ze to wina majstra bo zle zlecil zrobienie czegos co zakonczylo sie wypadkiem , facet idzie do urzedu pracy gdzie tuman urzednik nie moze mu znalesc roboty bo wlasnie popija kawke z kolezanka z pracy a ma w dupie prace , siedzi tam po znajomosci i mowi do kolesia zeby przyszedl pozniej bo teraz nie ma pracy dla budowlanca (jednoczesnie sprowadzajac budowlancow z za granicy) w miedzy czasie zle poskladana noga sie odzywa i koles staje sie inwalida , idzie zalatwic rente gdzie tuman ktory byl przepychany z klasy do klasy , mowi ze jest na tyle zdrowy ze moze pracowac i leci w H...
na instytucje publiczne (urzedy, szpitale) nie ma co liczyc, bo tam nikt nawet nie stara sie ukrywac, ze maja wyjebane na prace. W public service liczy sie TYLKO papier i/lub znajomosci, nikogo nie interesuje twoje doswiadczenie. Wszyscy narzekaja na prywaciarzy, a ja osobiscie wole robic wlasnie u prywaciarza, niz w budzetowce, bo mimo ze ryzyko wyjebania na zbity ryj jest duzo wieksze, to przynajmniej taki owner sklepu/warsztatu/whatever bedzie patrzyl nie na papier, a na umiejetnosci/doswiadczenie. A jak stwierdzi, ze sa one niewystarczajace, zawsze moze zorganizowac szkolenia, ktore leza w jego wlasnym interesie.
hoomik jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-09-2009, 17:11   #138
Lasooch
Użytkownik Forum
 
Lasooch's Avatar
 
Data dołączenia: 08 02 2006

Posty: 3,852
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Inferna
Poziom: 5x
Skille: nvm/nvm
Poziom mag.: 4x
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Albertus Pokaż post
Wedlug mnie Liceum powinno wprowadzic wymog , ze jak nie masz minimum 4.3+ sredniej to nawet nie startuj , technikum powiedzmy od 3.4
Średnia to absurdalne kryterium, bo po wsiach w szkołach wszyscy maja 5.0, a potem nic nie umieją. Ja sam nigdy nie miałem średniej wyższej niż 4.5 (a od początku gimnazjum nigdy wyższej niż 4.0), a uważam, że umiem (względnie) dużo. Już lepszą miarą jest egzamin gimnazjalny, który jest śmiesznie prosty, a średnia krajowa wynosi (sprawdziłem) 57,70/100. Sam miałem 96.
__________________
If you come here... you'll find me. I promise.

Ostatnio edytowany przez Lasooch - 03-09-2009 o 17:13.
Lasooch jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-09-2009, 17:20   #139
CytrynowySorbet
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 23 02 2008
Lokacja: Szczecin
Wiek: 32

Posty: 1,753
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Albertus Pokaż post
Bo ja nie wiem co kto ma po liceum... (jak sie na studia nie dostanie)
Ale do liceum idzie się właśnie z założeniem, że na studia się dostanie. To tak jakby mówić co kto ma po zawodówce... (jak nie będzie roboty na budowie).

Zresztą ty nie odpowiadaj jak to u ciebie i w ogóle nic nie wymyślaj, wszyscy wiemy że masz spaczone dzieciństwo ;
CytrynowySorbet jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-09-2009, 17:23   #140
Kuronasuka
Użytkownik Forum
 
Kuronasuka's Avatar
 
Data dołączenia: 24 08 2009

Posty: 47
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Albertus Pokaż post
Wedlug mnie Liceum powinno wprowadzic wymog , ze jak nie masz minimum 4.3+ sredniej to nawet nie startuj , technikum powiedzmy od 3.4 +
Załóżmy, że jestem dosyć często chory, przez co mam braki w sprawdzianach, ale uczę się ogólnie dobrze. Nauczyciele ze względu na wahania w ocenach wystawiają mi w 3ciej klasie oceny na 4.0, ale ja napisałem testy po 45 pkt oba. Idąc Twoim tokiem rozumowania- osoba która miałaby w tym wypadku średnią 4.3 a z testów po 35 w dostałaby się to liceum przede mną. Czy to jest uczciwe?

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Lasooch Pokaż post
Średnia to absurdalne kryterium, bo po wsiach w szkołach wszyscy maja 5.0, a potem nic nie umieją. Ja sam nigdy nie miałem średniej wyższej niż 4.5 (a od początku gimnazjum nigdy wyższej niż 4.0), a uważam, że umiem (względnie) dużo. Już lepszą miarą jest egzamin gimnazjalny, który jest śmiesznie prosty, a średnia krajowa wynosi (sprawdziłem) 57,70/100. Sam miałem 96.
Masz 100% racji
__________________

矮星のばかです
Kuronasuka jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 04:21.


Powered by vBulletin 3