Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Magia

Notki

Magia Magiczne zaklęcia, runy, potężni magowie. Tutaj wszystko o magii w Tibii

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 27-01-2004, 21:27   #41
Asieks
Użytkownik Forum
 
Asieks's Avatar
 
Data dołączenia: 12 09 2003
Lokacja: Pustków City
Wiek: 34

Posty: 172
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Asieks
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Lunara
Asieks ma numer GG 2998491
Domyślny hmm

Moim zdaniem roty nie sa takie zle.Jak juz inni powiedzieli mozna po-expowac zarobic i porobic runki za jednym zamachem to jeden + Po 2 z cienkim lvl (20) nie pujdziesz na smoka czy na GSa praktycznie caly czas spendza sie na robieniu runów.Jak masz Pacca wal na Darashie spox sie expuje;]



===============
Asieks-27-Sorc-Luna-Ab'Dendriel

Asieks jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 27-01-2004, 21:37   #42
Sephiroth
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 01 12 2003

Posty: 151
Domyślny

Cytuj:
Magus
-Gratz za skile (moje 20/25), musiales sporo czasu spedzic 'expujac recznie'.
Chyba zauważyłeś że użyłem sformułowania "jeszcze większe niż moje". Taraz nie jest tak tragicznie, mam lagi ale zwykle da się przy nich jakoś grać, poza tym jak nie mam "teleport laga" (klikasz na mapie, przez kilka sekund nic a potem sie pojawiasz w miejscu na którym kliknąłeś) to mogę iść na guardy z monkami, chociaż nie jest to zbyt opłacalne. (tylko 1 lvl podziemi i połowa expa). O ile mi się lagi zmniejszyły najłatwiej pokazuje przykład ze shield 30 dostałem we wrześniu

PS: chyba faktycznie trochę z tematu zbaczamy
Sephiroth jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-05-2004, 11:19   #43
Caspius
Użytkownik Forum
 
Caspius's Avatar
 
Data dołączenia: 04 02 2004
Lokacja: Na końcu drogi życia..
Wiek: 34

Posty: 240
Domyślny

Ja moim sorcem od 10 do 15 lvla caly czas siedzialem na cycach, a od 15 do 29 caly czas siedze na fibuli (roty i DSy) i nie narzekam. Jak pojde na fibule to zazwyczaj wychodze z ponad 2k w samej kasie i nowym lvlem. Czasem dla urozmaicenia zabije kilka smokow, GSy tez juz ubijalem. I ja nie narzekam, odkad tibia jest trudniejsza to mam weksza chec do gry.

A najciekawsze jest to, ze jak postraszylem kola na 30 lvlu (palka) to uciekl srajac w majtki (mialem wtedy 26 lvl). Jak narazie nie zalogowal sie ani razu od ponad 2 tygodni.

@down
i glupio robisz, bo:
1. marnujesz sdki (22 minuty czekania na mane)
2. w ten sposub szybko zginiesz
3. masz g****e hity, wiec tlyko zachecas wszystkich zeby cie atakowali (atakujac skulla ty dostajesz zoltego, a jak cie wtedy zabija to nie liczy sie jako unjustified)

dalej chyba wymieniac nie musze? tych powodow jest od cholery
__________________
Kiedy umrę, pochowajcie mnie twarzą do dołu, aby wszyscy mogli pocałować mnie w dupę
Helmut Ottenburger
-----------
Koncze z tibia... Ciekawe ile wytrzymam
Caspius jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-05-2004, 11:57   #44
Wiatrak
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 03 05 2004

Posty: 355
Stan: Początkujący
Profesja: Elite Knight
Świat: Arcania
Poziom: 150
Skille: 94/91
Poziom mag.: 8
Wiatrak ma numer GG 2733780
Domyślny

Sorce i druidzi powyżej 25 lvlu to są the best postacie. Wtedy dopiero zaczyna się zabawa. Chociaż ja się treaz bawię stoję pod dp i ciskam z sd do każdego white skulla jaki mi sie na ekranie pojawi. Narazie best hit 87.
Wiatrak jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-05-2004, 14:20   #45
Hubert-pol
Użytkownik Forum
 
Hubert-pol's Avatar
 
Data dołączenia: 24 07 2003
Lokacja: Płock
Wiek: 35

Posty: 68
Hubert-pol ma numer GG 4817893 Hubert-pol ma login Tlenu ohubo
Domyślny

O kurva człowieku, spójrz na to co napisałeś... co słowo to błąd.

I nie wiem dlaczego wypowiadają się tu ludzie, którzy nie mieli maga albo mają gówniane lvle i biją tylko roty...
Ja rotów nie biłem od lvlu 26, czasem sobie skoczyłem... biłem necro z kumplem, pozniej PoH, smoki...

Aktualnie mam 40 lvl, 50 mlvl elder druid ;-).

Bije teraz cały czas GSy ;D

------
Edit by Gremlin
Poprzedni post skasowany ze wzgledu na nieczytelnosc.
__________________
Księżyc świeci, martwiec leci
Sukieneczką szach, szach...
Panieneczko, czy nie strach?
Hubert-pol jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-05-2004, 20:55   #46
Matheous
Użytkownik Forum
 
Matheous's Avatar
 
Data dołączenia: 23 01 2004
Lokacja: Tam, gdzie... Cholera. Tam, gdzie... -Dobranoc.-Powiedzial diabel.
Wiek: 33

Posty: 1,402
Matheous ma numer GG 2872460 Matheous ma login Tlenu emcid@tlen.pl
Domyślny

Hej a gdzie sie najlepiej chodzi na roty(oprocz miejsc dla PACC)? Bo ja na poczatq expowalem w podziemaich rpzed motls a teraz w Dwarf Minesach...Ale slysze ze dosc popularna jest Fibula...Gdzie najlepiej???
PS.Moge isc na cos lepszego na 21 lvlu 27 mlvlu?
__________________
I was the perfect warrior, cold and ruthless! I lived by my strength alone, uninhibited by foolish emotions!
Matheous jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-05-2004, 14:43   #47
Caspius
Użytkownik Forum
 
Caspius's Avatar
 
Data dołączenia: 04 02 2004
Lokacja: Na końcu drogi życia..
Wiek: 34

Posty: 240
Domyślny

Fibula jest bardzo dobrym miejscem, ale jak nie jestes dobrze przygotowany, to musisz bardzo uwazac (DSy ) ogolnie DSy maja resp tlyko w jednym miejscu na "rot zone", ale luruerow na tibi nie brakuje... Ponadto klucz do podziemi fibuli kosztuje 800gp
__________________
Kiedy umrę, pochowajcie mnie twarzą do dołu, aby wszyscy mogli pocałować mnie w dupę
Helmut Ottenburger
-----------
Koncze z tibia... Ciekawe ile wytrzymam
Caspius jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-05-2004, 12:29   #48
Voltimor
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 23 03 2004

Posty: 13
Domyślny

DLACZEGO TYLKO ROTY??? STARY MYSLISZ ZE TAKI SORC NA 30 LV BEDZIE KIBLOWAL NA ROTACH??? MÓJ KUMPEL OSTATNIO BYL NA SMOKACH I SIEKAŁ JE RÓWNO Z DS'AMI!














Voltimor - sorcerer 21 lv 30 mlv Eternia Ab'Dendriel (sprzedane;p)
Vinisto - sorcerer 18 lv 26 mlv Azura Ab'Dendriel <--- new char
Voltimor jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-05-2004, 16:33   #49
Elf Tom
Użytkownik Forum
 
Elf Tom's Avatar
 
Data dołączenia: 28 02 2004

Posty: 44
Elf Tom ma numer GG 7140403
Domyślny

LUDZIE!!!

Tu nie chodzi oto że magowie/druidzi do XX lv. expią na rotach/minosach/dwarfach, bo każdy expi równiez na innych potworach. Ale roty są na tyle bezpieczne że nie używasz prawie żadnych runków. Na rotach zarabiasz bardzo dużo pieniędzy i jeszcze w międzyczasie możesz porobić runki. Hunty na silniejsze potworki bardzo żadko się opłacaja(chodzi tu o finanse) . Tak więc dla druida/maga roty/minosy/dwarfy są najlepszymi potworkami które będzie mógł z broni pokonać (bez czarów i summonów)
__________________
Moj numer gg:6288860
Elf Tom jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-05-2004, 13:27   #50
Faolitiarna
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 14 04 2004

Posty: 56
Domyślny

kiedyś myślałem tak jak magus ale po tym jak ci zabijają ciągle twojego palka/sorca/druida przez lagi pozostaje niestety tylko rycerz więc... gram rycerzem i pokochałem tą postać naprawdę! tyle się słyszy jaki to nudny, jaki upośledzony, ale tak na prawdę to gra samemu jest nudna! możesz się świetnie bawić rycerzem jako bloker grupy magów, druidów, palków, ważne żeby mieć jak najmniejsze lagi i dobrać adekwatną do tego postać, a jaką to juz nie ważne! dobra grupa nie może się składać z 4 palków, ale jeżeli masz grupę kumpli to zrób postać jakiej nikt tam nie ma a i tak ci się będzie podobało !


więcej optymizmu to tylko BARDZO fajna gra
Faolitiarna jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-05-2004, 07:27   #51
Siweczek
Użytkownik Forum
 
Siweczek's Avatar
 
Data dołączenia: 26 05 2004
Lokacja: Przemysl
Wiek: 34

Posty: 84
Domyślny

Cytuj:
DLACZEGO TYLKO ROTY??? STARY MYSLISZ ZE TAKI SORC NA 30 LV BEDZIE KIBLOWAL NA ROTACH??? MÓJ KUMPEL OSTATNIO BYL NA SMOKACH I SIEKAŁ JE RÓWNO Z DS'AMI!
NA ds to jeszcze malo dam ci link co gosciu sieka 5 demonow na raz. A ja gram sorcem i mi to wcale nie przeszkadza pomecze sie na drafach rotach a od 50 levelu mam z gorki. http://img22.photobucket.com/albums/v67/Ingek/
Sorc
Level:18 Ciagle rosnie
Wiecej damych nie podam bo mnie z hakujecie )
__________________
Powiem wam jedno a wiem to napewno tibia dla mnie to sedno! Sedno ? Czego ? Nie wiem ! improwizuje zajebiscie sie rymuje

http://s2.*********.pl/c.php?uid=29971 Fajna Gierka...
Siweczek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-05-2004, 11:18   #52
Maxmix
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Gdzie jest dóżo rotów ?? Mam 10lv i 7mlv i chce sobie poxpić do 11lv i robić hmm )
  Odpowiedz z Cytatem
stary 26-05-2004, 11:34   #53
Gewof
Rybzor to moja dzifka
 
Gewof's Avatar
 
Data dołączenia: 08 01 2004
Wpisy bloga: 2

Posty: 694
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie dodany przez Maxmix
Gdzie jest dóżo rotów ?? Mam 10lv i 7mlv i chce sobie poxpić do 11lv i robić hmm )
Duzo rotow i zwyklych dwarfow mozesz znalezc w kopalniach na zachod od Kazzodron. Poszukaj na mapie albo kogos zapytaj.
__________________
Jestem fanem sailor moon!
Gewof jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-05-2004, 12:52   #54
Wannodup
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 30 03 2004

Posty: 32
Domyślny

Narzekanie.. Ja tam mam sorca, może nie najlepszego ale jakoś sobie radzę. Roty (tak, roty) do 20 levelu. Czasem nawet bugi. Po 20 zacząłem zabierać się za minosy zwykłe. Tym sposobem robie runy a ich nie uzywam. Dopiero dzisiaj poszedłem na skorpiony z hmm i w 3 godziny zrobiłem koło 20k expa nie zużywając przy tym ani jednego uha. Kasy z tego mało ale w 4 godziny robie level tam. Oczywiście mając stały dostęp hmm
Wannodup jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-05-2004, 16:28   #55
Realm
Użytkownik Forum
 
Realm's Avatar
 
Data dołączenia: 27 03 2004
Lokacja: Malbork
Wiek: 34

Posty: 89
Stan: Tutor
Imię: Bubble
Profesja: Elder Druid
Świat: Isara
Poziom: 220
Skille: 100/100
Poziom mag.: 10
Realm ma numer GG 1211525
Domyślny

Hmmmm ja nie wiem czy to polacy są tak inteligętni aby sorc lub druidami chodzic na rotach do 20 lvl'a czy poprostu słuchacie sie innych co nie widzą co mówią.

A zadam wam pytanie i sami se na nie odpowiedzcie:

czy nie lepiej nabić 10 lvl na trolach, potem zrobić kilka bp hmmów, nabić 2x mlv i iść na cyce / bh?

Miam kumpla który przez tydzień na rotach / dwarfach nabił 30 lvl, a inny kumpel przez ten tydzień nabił 56 lvl i 58 mlv -.-

ogólnie chodzenie Sorcem na takie potworki to strata czasu, co innego huntowanie dwarf guardów z hmm'ami.
__________________
Moderator's Power!
Realm jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-05-2004, 17:25   #56
Gremlin
Buuuuu
 
Gremlin's Avatar
 
Data dołączenia: 06 10 2003
Lokacja: Edron

Posty: 1,637
Stan: Niegrający
Imię: Sir Grali
Profesja: Elder Druid
Gildia: Dreamers
Świat: Secura
Domyślny

re: Siwaczek
Zglos sie tutaj jak juz nabijesz ten 50 i bedziesz mial "z gorki", wlasnie o to chodzilo zalozycielowi tematu ze b. dlugo mag/druid musi lac cieniutkie potwory.

re: Wannodup
Minosy to prawie to samo co roty (z punktu widzenia expienia na nich magiem). A co do twojego "expienia" na skorpach to ile dasz rade tak expic zanim ci sie runy skoncza? (bo zarobic na skorpach nie zarobisz na nowe runy bo nic nie zostawiaja).

re: Realm
Mam rozumiec mowisz ze zdobyli od 1 lvl takie lvl w tydzien?
Czy moze koles na 30 zaczynal od 28 a koles na 56 zaczynal od 54-55?
W pierwszym wypadku uwieze jak zobacze ze ktos robi 56 lvl w tydzien, w drugim co to za porownanie kolesi z dwukrotna roznica lvl?
__________________
To juz koniec i nie bedzie wiecej.
Gremlin jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-05-2004, 17:43   #57
Siweczek
Użytkownik Forum
 
Siweczek's Avatar
 
Data dołączenia: 26 05 2004
Lokacja: Przemysl
Wiek: 34

Posty: 84
Domyślny

Ja sie z toba gremlin calkowicie zgadzam. Tylko chcialem zasugerowac ze warto sie pomeczyc zeby potem bylo latwiej i byc szukanym przez np: Rycków do pomocy o to mi chodzilo a 50 to tak szybko nie zrobie Ale mam tez pytanie ) Czy na smoki zwykle wystepujace po jeden na raz oplaca sie wykozystywac SD czy walic z hmm 8) bo nie wiem a moze z czegos calkowicie innego. Ale ten Gosciu z linku co dalem byl spox jak by ktos mial takich wiecej to prosze podac
Pamietaj GM zawsze ma racje no moze nie zawsze ale tylko wtedy jak sie myli )
__________________
Powiem wam jedno a wiem to napewno tibia dla mnie to sedno! Sedno ? Czego ? Nie wiem ! improwizuje zajebiscie sie rymuje

http://s2.*********.pl/c.php?uid=29971 Fajna Gierka...
Siweczek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-05-2004, 20:11   #58
Gremlin
Buuuuu
 
Gremlin's Avatar
 
Data dołączenia: 06 10 2003
Lokacja: Edron

Posty: 1,637
Stan: Niegrający
Imię: Sir Grali
Profesja: Elder Druid
Gildia: Dreamers
Świat: Secura
Domyślny

re: Up
Na smoki jesli chcesz polowac to tylko i wylacznie HMM, SD na sytuacje awaryjne.
__________________
To juz koniec i nie bedzie wiecej.
Gremlin jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-05-2004, 05:19   #59
Siweczek
Użytkownik Forum
 
Siweczek's Avatar
 
Data dołączenia: 26 05 2004
Lokacja: Przemysl
Wiek: 34

Posty: 84
Domyślny

Dzieki Gremlin a jeszcze jedno jaki ja mam miec Level zebym nie zgina ale nie samemu tylko z blokerem Rycek z 43 level <moj kumpel> ???
__________________
Powiem wam jedno a wiem to napewno tibia dla mnie to sedno! Sedno ? Czego ? Nie wiem ! improwizuje zajebiscie sie rymuje

http://s2.*********.pl/c.php?uid=29971 Fajna Gierka...
Siweczek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-05-2004, 06:23   #60
Siweczek
Użytkownik Forum
 
Siweczek's Avatar
 
Data dołączenia: 26 05 2004
Lokacja: Przemysl
Wiek: 34

Posty: 84
Domyślny

Temat przenioslem http://www.tibia.pl/thread.php?threa...9159f0eee2aa90
__________________
Powiem wam jedno a wiem to napewno tibia dla mnie to sedno! Sedno ? Czego ? Nie wiem ! improwizuje zajebiscie sie rymuje

http://s2.*********.pl/c.php?uid=29971 Fajna Gierka...
Siweczek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 22:13.


Powered by vBulletin 3