Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Magia

Notki

Magia Magiczne zaklęcia, runy, potężni magowie. Tutaj wszystko o magii w Tibii

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 27-12-2005, 08:14   #21
jastr
Użytkownik Forum
 
jastr's Avatar
 
Data dołączenia: 18 02 2005
Lokacja: Ełk
Wiek: 39

Posty: 263
Stan: Na emeryturze
Imię: Jastr
Profesja: Sorcerer
Świat: Galana
Poziom: 8
Skille: :)
jastr ma numer GG 4019279
Domyślny

Ehh no cóż nie jestem za updatem zimowym (te poziomy !!!)faktycznie knight (jak zwykle zresztą) nic nie oberwał a sorc i drut :/ ludzie co wy się tak tymi różdżkami podniecacie?? jak bym chciał walić z dystansu to bym palkiem grał teraz fakt mana 4 razy szybciej rośnie ale za to wymogi do czarów(tych ważniejszych) wzrosły również około 4 razy mlvl również wolniej rośnie:/ te update ma za to 1 wielki plus teraz sorc i drut do ~25lvlu nie musi obawiać się pk czemu? no bo po co zabijać jak i tak on nic poza jakąś różdżką nic nie ma ) więc czy nadeszła era knightów??? spójżdzie na statsy światów knightów zawsze było najwięcej już dawno była epoka knightów
jastr jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 27-12-2005, 08:20   #22
Galeon
Użytkownik Forum
 
Galeon's Avatar
 
Data dołączenia: 17 09 2005
Lokacja: Lublin
Wiek: 31

Posty: 237
Stan: Niegrający
Profesja: Knight
Świat: Refugia
Poziom: 40
Skille: 65/65
Poziom mag.: 5
Galeon ma numer GG 2562220 Send a message via Skype™ to Galeon
Domyślny

tez sadze ze knighci sie polepszyli w magii. ale ten mlvl! o boze!
Galeon jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-12-2005, 08:23   #23
Apon
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 25 12 2005
Lokacja: Ostróda
Wiek: 30

Posty: 39
Stan: Aktywny gracz
Imię: Sir Venix
Profesja: Druid
Gildia: Brak
Świat: Eternia
Poziom: 33
Skille: 23/25
Poziom mag.: 36
Domyślny

buahahhaha
no cos Ty czemu knightow sorcow i drutow maja rozdzki na wojnie maja gotowe runy i wala z nich i rozdzek i są lepsi
Apon jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-12-2005, 08:24   #24
lordvatt
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 25 09 2005

Posty: 50
Domyślny

ja gram sorciem mam 31 level (38 pacc days left )
robienie run od wiekszych leveli ? <jupi> mam 31 level moge zrobic explo
pozatym szybka mana fajna sprawa bo mozna uzywac czarow z ktorych inaczej by sie nie skorzystalo

rodzki : wiec tak SD + rozdka + great energy beam !! wiecie jakie comba wale? w potwora po 500 ^^
lordvatt jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-12-2005, 08:28   #25
Galeon
Użytkownik Forum
 
Galeon's Avatar
 
Data dołączenia: 17 09 2005
Lokacja: Lublin
Wiek: 31

Posty: 237
Stan: Niegrający
Profesja: Knight
Świat: Refugia
Poziom: 40
Skille: 65/65
Poziom mag.: 5
Galeon ma numer GG 2562220 Send a message via Skype™ to Galeon
Domyślny

aha! w koncu knighci najlepiej walą nie na dystans swordem axem albo clubem a nie z run! ale gafe strzelilem
Galeon jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-12-2005, 08:30   #26
jastr
Użytkownik Forum
 
jastr's Avatar
 
Data dołączenia: 18 02 2005
Lokacja: Ełk
Wiek: 39

Posty: 263
Stan: Na emeryturze
Imię: Jastr
Profesja: Sorcerer
Świat: Galana
Poziom: 8
Skille: :)
jastr ma numer GG 4019279
Domyślny

hehehe runy gotowe runy uśmiałem się do łez
Widziałeś kiedyś 45lvlowego run mekera ??? nie ja też nie a zgadnij od którego levlu można robić SD ??? No nie śpiesz się iii tak po updacie SD można robić od 45 lvla więc jaki z tego wniosek??? teraz runy będziemy kupować w sklepach wiem że teraz można niezłe kombo walnąć ale jeśli masz SD no i spróbuj teraz zacząć grę sorcem PS.Powodzenia
jastr jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-12-2005, 08:52   #27
Galeon
Użytkownik Forum
 
Galeon's Avatar
 
Data dołączenia: 17 09 2005
Lokacja: Lublin
Wiek: 31

Posty: 237
Stan: Niegrający
Profesja: Knight
Świat: Refugia
Poziom: 40
Skille: 65/65
Poziom mag.: 5
Galeon ma numer GG 2562220 Send a message via Skype™ to Galeon
Domyślny

thx! zrobie se druta jako uh makera albo ih makera
Galeon jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-12-2005, 09:08   #28
MKM
Użytkownik Forum
 
MKM's Avatar
 
Data dołączenia: 17 01 2005
Lokacja: Przemyśl
Wiek: 19

Posty: 440
Domyślny

Na ere knightów mi to nie wyglada bo nic poza predkością many się nie zmieniło, jedyne co jest denerwójące to brak ludzi którzy sprzedawali by uhy chodźby nawet za 3k :/. Wszystko mi sie podoba ale runy w sklepach powinny stanieć. Wszystkie profesje by na tym skorzystały. Wkońcu niektórzy sorckowie i druidzi zaczeli by grać a nie stać pod dp i robić uhy hmm-y etc.

Ostatnio edytowany przez MKM - 27-12-2005 o 09:16. Powód: ahh ortografia...
MKM jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-12-2005, 09:27   #29
jastr
Użytkownik Forum
 
jastr's Avatar
 
Data dołączenia: 18 02 2005
Lokacja: Ełk
Wiek: 39

Posty: 263
Stan: Na emeryturze
Imię: Jastr
Profesja: Sorcerer
Świat: Galana
Poziom: 8
Skille: :)
jastr ma numer GG 4019279
Domyślny

MKM po zimowym Updacie widziałeś jakiś run mekerów??? Przecież teraz to takie poziomy są potrzebne nawet do głupiego adori gran (HMM) bodajże 25 lvl że nikt tego nie robi. Na tych poziomach to już dragi i gsy z blokerem hunciło się. Jak już pisałem teraz runy kupować się będzie w sklepie a sorcowie i druci od 25lvl do 45 będą nagminnie pkowani dla run. Ceny run zbliżą się bardzo do cen w sklepach i nikt tego nie zatrzyma. Jedyne rozwiązanie to obniżenie cen w sklepach i z całą pewnością zgodzą się ze mną sorcowie druty knighci i pallowie. Mi jako sorcowi lepiej runy kupować w sklepie niż je samemu robić tym bardziej że dopiero zaczynam grę sorcem i nie mogę ich robić
jastr jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-12-2005, 10:21   #30
Crocir
Zbanowany
 
Crocir's Avatar
 
Data dołączenia: 29 11 2005
Lokacja: Barlinek
Wiek: 31

Posty: 63
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Dark Stitl
Profesja: Royal Paladin
Świat: Harmonia
Domyślny

era knightow?no moze tak ale jest to duzo takich znoobialych knightow na 10-13 levelach stojacych w depo w carlin i expiacych na trollach ze skillami 35/35 ja naprzyklad mam druida na 20 levelu przywyklem do tego ze robie diznennie bp uh i sprzedaje za 3k i tak sobie robie te 20k okolo tygodniowo a tu nagle update i no ale coz nie zalamuje sie i nie gram knightem!postanowilem ze zrobie ten 24 level i bede gral jak przed update, poza tym mlevel rosnie troche szybko bo sa te rozdzki
Crocir jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-12-2005, 10:47   #31
Rzorek
Użytkownik Forum
 
Rzorek's Avatar
 
Data dołączenia: 19 09 2005
Lokacja: Polska
Wiek: 34

Posty: 73
Domyślny

modle sie o to zeby knightom zaczely sie lamac miecze i naprawiac u kowala<wtedy byscie nie mielli juz az tyle kasy>
Rzorek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-12-2005, 11:06   #32
Vil
eX Moderator
 
Vil's Avatar
 
Data dołączenia: 13 11 2004
Lokacja: Helsinki
Wiek: 39

Posty: 4,623
Vil ma numer GG 3989309
Domyślny

IMHO:

-ryc w zasadzie zyskuje na update, ceny uhow siegaja cen sklepowych, przez co koszty expienia pozostaja praktycznie takie same, mlvl leci bez zmian, na plus wychodzimy dzieki wiekszej roli exury i wzmocnionym mfom, polecam filmik z tibia.de ( 145 ek expi z exori na behemotach - wbrew pozorom szybko i oplacalnie ).

-palek - nadal na niskim levelu expi szybciej od ryca, nadal nie potrzebuje duzo treningu, bola go troche wieksze koszty run. Wiekszy koszt czarow - zazwyczaj ma wystarczajaco many by uzyc np. vity 2-3 razy, a ze mana odnawia sie szybko wiec i z tym nie ma wiekszego problemu. Koszty expienia w wiekszosci przypadkow bez zmian.

-sorc/drut - zgnieciony. Przez pierwsze kilkanascie leveli moze zarabiac jedynie wandem na rotach, pozniej zmuszony jest kupowac runy po horrendalnych cenach, znacznie opoznione jest wykonywanie wiekszosci trudnych questow ( UE ... ), zwlaszcza na nowych swiatach. Oplacalnosc expienia na mid lev spadla z niskiej do bardzo niskiej.


Podsumowujac: knight nie traci nic, przez to dogania palka. Sorc lezy .
__________________
Vil jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-12-2005, 12:28   #33
MKM
Użytkownik Forum
 
MKM's Avatar
 
Data dołączenia: 17 01 2005
Lokacja: Przemyśl
Wiek: 19

Posty: 440
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez jastr
MKM po zimowym Updacie widziałeś jakiś run mekerów???
Widziałem, ale niema ich już w takim stopniu jak pare miesięcy temu...

Najlepszą żeczą (jak dla mnie) było by zrobienie tańszych run w sklepach. To by wszystkim ułatwiło grę która stała by się bardziej atrakcyjna (tak mi się wydaje).
MKM jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-12-2005, 12:37   #34
Dziutrix
Użytkownik Forum
 
Dziutrix's Avatar
 
Data dołączenia: 30 06 2005
Lokacja: Kazordoon
Wiek: 32

Posty: 72
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Sorcerer
Świat: Refugia
Poziom: 20
Skille: magiem?
Poziom mag.: 17
Król Hail Sorki

Od dnia "updejtu" gram sorkiem. Na razie lvl mam, jaki mam, ale muszę przyznać, że sorkiem gra sie o wiele łatwiej niż przed Update'em. Mana szybko regeneruje, czary można często użyuwać, a co do run to po co one jak sie ma różdżke. hmm - 5 strzałów (kiedyś 70) 280 many chyba a za 280 many to tyle razy mozna rozdzka strzelic, że hej... i jeszcze na utevo lux i inne zostanie.
Ostatnio zaatakował mnie o 2 leleve "wyższy" knight. Jak dostał z vand of vortex () parenaście razy to nawet ucieczka nie pomogła i błaaagaaaał o litość
Wg. mnie świetnie sie gra sorkami po updacie, a co do knightów... łatwiej sie gra po updacie
__________________
Postów: 72


TIBIA TYLKO 4 FUN, NIC WIĘCEJ!
Dziutrix jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-12-2005, 12:44   #35
jastr
Użytkownik Forum
 
jastr's Avatar
 
Data dołączenia: 18 02 2005
Lokacja: Ełk
Wiek: 39

Posty: 263
Stan: Na emeryturze
Imię: Jastr
Profesja: Sorcerer
Świat: Galana
Poziom: 8
Skille: :)
jastr ma numer GG 4019279
Domyślny

No wiesz zdażają się jeszcze zapaleńcy 24~30 lvl runmekerzy ale to musisz mieć niezłego protektora żeby móc sobie pozwolić na robienie run. Nigdy w histori tej gry ceny run nie były tak wysokie (za wyjątkiem nowopowstających światów) Przecież to paranoja teraz hunt sorcem i drutem to ogromny wydatek(no są różdzki) ale powtarzam po raz 100 gdybym chciał walić z dystansu to bym został pallem a nie sorcem czy drutem. Kiedyś gra była idealnie wyważona knight w pierwszej lini reszta w obwodzie. pall wali ze strzał/boltów drut i sorc hmm i sd, a teraz to ja już nie wiem co to jest. Ilekroć CIpsoft bieże się za "uleprzanie" profesji to wychodzi jakiś kogelmogel.
jastr jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-12-2005, 12:50   #36
MKM
Użytkownik Forum
 
MKM's Avatar
 
Data dołączenia: 17 01 2005
Lokacja: Przemyśl
Wiek: 19

Posty: 440
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rzorek
modle sie o to zeby knightom zaczely sie lamac miecze i naprawiac u kowala<wtedy byscie nie mielli juz az tyle kasy>
Lepiej nie paplaj takich głupot bo jeszcze tak zrobią i bedzie strasznie

Z tego wszystkiego najlepiej wychodzą rookstyerzy, tam im się nic nie zmienia... ale kto wie... :|
MKM jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-12-2005, 13:06   #37
szkodi
Użytkownik Forum
 
szkodi's Avatar
 
Data dołączenia: 15 01 2004
Lokacja: London
Wiek: 37

Posty: 233
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Askara
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez LookAS
Hmmm. Nie sądze... Teraz czas na drutów + sorców- są praktycznie nie do zabicia (bez sdkow, na nizszym lvl) dzieki odnawianiu sie czarow, o rozdzkach juz nie wspominajac... A knght, jak to knight.... Na poczatku dobry, pozniej tylko blokuje....
zdziwilbys sie ze tylko blokuje pozniej pozniej moze expic na dragach/necro/wrl/behe czy vampach ;] do tego dolicz guardy czy cycki ;] szybko sie tym expi i na wyzszych lvlach juz naprawde jest na czym
szkodi jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-12-2005, 20:45   #38
Xyrax Knight
Użytkownik Forum
 
Xyrax Knight's Avatar
 
Data dołączenia: 16 11 2005
Lokacja: Ankrahmun
Wiek: 32

Posty: 92
Profesja: Elite Knight
Świat: HAIL REFUGIA
Poziom: 61
Skille: 80/75 +
Poziom mag.: 5
Domyślny Ubdate

Są + i - ubdate bo szybciej przynajmniej mana rośnie, ale zle zrobili dlamnie bo teraz gram na świecie refugia i tam zaden DRUID nie sprzedaje uh....I weś tu żyj....Ciekawe komu by sie chciało robic uh makera ;/
__________________
~~--~~I am Back ;]~~--~~
Fear Factor Forever in love
Pzdro... Kocham...!:**
Xyrax Knight jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-12-2005, 21:27   #39
Karat Akus
Użytkownik forum
 
Karat Akus's Avatar
 
Data dołączenia: 01 05 2005
Wiek: 32

Posty: 20
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Sorcerer
Świat: Harmonia
Poziom: 16
Poziom mag.: XX
Karat Akus ma numer GG 1411537
Domyślny

Według mnie sorci wychodzą na plus w tym update. Po 1: mają różdżki. Po 2: szybciej się expi na low lv. Po 3: dzięki różdżką mogę chodzić na silniejsze potwory niż przed update. Który sorc na 12/13 lv i mniej więcej takim samym mlv, chodziłby na dsy?? Praktycznie żaden. A teraz co chwila widzę na dsach sorci.
Karat Akus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-12-2005, 22:54   #40
Nyksus
Użytkownik Forum
 
Nyksus's Avatar
 
Data dołączenia: 15 12 2005
Lokacja: Wrocław

Posty: 660
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Świat: Guardia
Poziom: 85+
Skille: 82+
Poziom mag.: 16
Nyksus ma numer GG 9762142
Domyślny Re:

Nom, co chwile sorca widac na dsach i oni mają po 10 lvl Jednak to jest te chamstwo ze knight musi trenic, meczyc sie i miec duzy lvl zeby zabic dsa a tutaj taki sorc na 10 lvl z wandem przybiega i zabija na luzie :/

PS : Co do lamania mieczy to niech tak zrobia a jade do cipsofta i skopie ich rowno
__________________
Fajni Chlopacy _/
Nyksus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 20:01.


Powered by vBulletin 3