Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Wydarzenia ze światów

Notki

Wydarzenia ze światów Na tym forum możesz porozmawiać o wszelkich ważnych wydarzeniach z Twojego serwera.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 13-01-2007, 16:00   #61
Anhe
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Paranoja ludzie
  Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 13-01-2007, 16:05   #62
Pitosh
Użytkownik forum
 
Pitosh's Avatar
 
Data dołączenia: 15 12 2006

Posty: 23
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Secret ;p
Profesja: Elder Druid
Gildia: Nie mam
Świat: Pythera 4 EvEr
Domyślny

@evens hmm... sami ustaliliscie ze po ss lista sie kasuje amon lognal sie first wiecj on sobie zajal respa nie wyjebalo go z cav

co i ze sobie zajal respa to juz odrazu jakies fazy od*******a qrwa zal...
co zazdrosciles ze bil lvl na jakis czas sie od niego odczepiles a niedawno znowy cos do niego sapales nie no n/c FH jeban***e Frajery -.-


hail RO
Pitosh jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-01-2007, 16:44   #63
Tagg
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 08 01 2007

Posty: 19
Imię: Taggin
Profesja: Elite Knight
Gildia: Black Sun
Świat: Pythera
Poziom: 141
Skille: 94/89
Poziom mag.: 8
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Meresstrae Pokaż post
Potrafimy walczyc rowniez po ss o czym swiadczy np ten frag czy frag Alberta ( Albert wybiegl z pz zabil giancika i nikt nawet po niego nie przyszedl coz trudno )
13:31 Warning! The murder of Taggin was not justified.
Tak wiec nie musisz sie wymadrzac.

Taggin Let The Body Hit The Floor and n/c

Popelnilem jeden blad nie skopiowalem tutaj wszystkich gratulacji za zabicie cie a bylo ich calkiem sporo chyba nawet wiecej niz przy wbijaniu 100 lvla huhu

Grattis... Ujeb*liscie mnie i sie cieszcie :>

I tak gram dalej play 4fun

Cya

Ostatnio edytowany przez Tagg - 20-01-2007 o 16:54.
Tagg jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-01-2007, 17:21   #64
zruk
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

http://evens.jest.in/

komentraz napisany przez redowin "gratz zajebistego sorca knight tez spoko =]" ahusahsuahs sharing sharing i jeszcze raz sharing !!!

nie cieszcie sie ze taggina ujebaliscie bo i tak ro was ujebie predzej czy puzniej padniecie all za noobstwo p.a
Taggin stracil dwa lvle ale jestesmy my kturych nieujebaliscie jeszcze!!!

cya

Ostatnio edytowany przez Dwimenor - 14-01-2007 o 18:31.
  Odpowiedz z Cytatem Received Infraction
stary 13-01-2007, 17:46   #65
a.t
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 15 05 2006

Posty: 27
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez zruk Pokaż post
nie cieszcie sie ze taggina ujebaliscie bo i tak ro was ujebie predzej czy puzniej padniecie all za noobstwo p.a
Taggin stracil dwa lvle ale jestesmy my kturych nieujebaliscie jeszcze!!!

cya
Coronel Bob Esponja - Jan 13 2007, 15:45:34 CET Killed at Level 135 by Kim De'hell and by Aisha Kuttgar

kolejny przyklad jak RO pomaga swoim, uhal tylko Van Jocker przez moment... reszta uciekala do domkow... szybko i sprawnie
a.t jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-01-2007, 17:57   #66
zruk
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

no i co trzeszczysz zeby to ze 2 padlo przypadkiem naszych w jeden dzien lolki sie wzniecacie jak psy. jak wy napoczatku padaliscie np nevb igniz itp. to plakaliscie jak suki. dzisiaj nas ro jest mniej ;//// niestety dwuch moich koleguw padlo ;/////// ale to co oddamy wam piczki miczki. dzisiaj 13 okazal sie pechowy dla ro bo bylo nas mniej tylko tyle. a ze u was sa nooby sharingi to caly czas jestescie....... srajcie sie i tak przegracie i my bedziemy rzadzic....
  Odpowiedz z Cytatem
stary 13-01-2007, 18:15   #67
Axx
Użytkownik Forum
 
Axx's Avatar
 
Data dołączenia: 22 08 2006

Posty: 77
Stan: Na Emeryturze
Imię: Lord of Ax
Profesja: Elite Knight
Świat: Pythera
Poziom: 152
Poziom mag.: 8
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez zruk Pokaż post
no i co trzeszczysz zeby to ze 2 padlo przypadkiem naszych w jeden dzien lolki sie wzniecacie jak psy. jak wy napoczatku padaliscie np nevb igniz itp. to plakaliscie jak suki. dzisiaj nas ro jest mniej ;//// niestety dwuch moich koleguw padlo ;/////// ale to co oddamy wam piczki miczki. dzisiaj 13 okazal sie pechowy dla ro bo bylo nas mniej tylko tyle. a ze u was sa nooby sharingi to caly czas jestescie....... srajcie sie i tak przegracie i my bedziemy rzadzic....
Humm,zastanawiam się, który z "ziomali z osiedla" tym razem uraczył to forum swoim wielkim intelektem. Lama , pielucha, czy inny dres, który całe dnie spędza przed kafejką paląc fajki i pijąc alkohol? "Naszych" padło ? "Nas" jest mniej ? "Nas" było mniej ? "My" będziemy rządzić?
Czy my rozmawiamy o tym samym wydarzeniu ? Mam spore wątpliwości co do tego

Gratz chłopaki
Axx jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-01-2007, 18:46   #68
Vis
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 15 03 2005
Lokacja: Neverland
Wiek: 38

Posty: 50
Świat: Pythera
Domyślny

Nie sądziłem że będzie mi się chciało jeszcze tu udzielać, ale postanowiłem wtrącić moje trzy grosze

@Taggin

Powiedzmy że doczytałem się i przyjąłem do wiadomości czemu opuściłeś FH. Mógłbyś teraz wytłumaczyć mi dlaczego zatem przyłączyłeś się do ludzi z którymi wcześniej walczyłeś? Z którymi toczyłeś zażarty bój w imię wyższych ideałów? Zbratałeś się z największymi mętami serwa? Jeśli prawdziwa odpowiedź jest inna niż to że tak jak Damu poczułeś odległą woń zwycięstwa i władzy (bądź zemsty za jakieś zatargi z byłymi "przyjaciółmi) to naprawdę się zdziwię. Trzeba było zachować choć trochę klasy i pozostać neutralnym - to nie takie straszne, a honor uratowany

@ Damu

Naprawdę wierzysz że gdyby mogli wyciągnąć z tego taką korzyść to w imię przyjaźni by z tego zrezygnowali? Myślisz że jesteś dla nich cenniejszy niż ich skrupulatnie nasherowane postacie i władza jaką mogą dzięki nim poczuć? Jeśli tak to jesteś większym marzycielem niż twórcy komunizmu
Co do dalszych twoich wypowiedzi... jedyne co mogę powiedzieć to to, że gratuluję Ci chwili szczerości i przyznania się do tego że gdybyś mógł power abusować to robiłbyś to - myślę że tak jak mnie, upewniło to wszystkich jakim typem człowieka jesteś.

PS. Oddaj mi mojego bp'ka proszę. Bądź PA, a nie złodziejskim PA

@ zruk

Muszę przyznać że Twoje argumenty i siła elokwencji zgięły mnie tak że nie potrafię się wyprostować Tak więc oddalam się w pełnej czci ciszy, aby nie skazić myślą tej niczym nie zmąconej głupoty. Jednakże ostrzegam że komisja na maturze z naszego pięknego ojczystego języka może nie być urzeczona popisem takiego krasnomóstwa tak jak ja

@ niektórzy inni

Naprawdę nie szkoda wam czasu / energi / stawów w palcach gdy wchodzicie tu tylko pobluzgać? Jak chcecie się poczuć groźni to idzcie do parku postraszyć wiewiórki albo gołębie, tu wam nie wychodzi

Power off.
__________________
"We must always fear evil men. But there is another kind of evil that we must fear the most, and that is the indifference of good men."

Ostatnio edytowany przez Vis - 13-01-2007 o 18:47.
Vis jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-01-2007, 19:33   #69
Vatariel
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 29 10 2006

Posty: 117
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Vatariel
Profesja: Paladin
Gildia: Wave
Świat: Berylia
Poziom: 139
Skille: 102/80
Poziom mag.: 22
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Damu Unix Pokaż post
Giro zet - Jan 13 2007, 10:57:44 CET Killed at Level 98 by Aisha Kuttgar and by Albert Torielus

GZ,tylko na ataki przed ss was stac
To chyba element wojny ale co Ty wiesz o wojowaniu...

Co do Taggina, to widzę że się dzieciaku wycwaniłeś bo ja jeszcze pamiętam jak mnie spamowałeś (gdy jeszcze grałem) o to żebym Ci pomógł z Lord of Axe bo Ci dokucza i straszy w rl ale to tak offtopic z racji tego że wy też nie macie hamulców...
Vatariel jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-01-2007, 19:44   #70
HoRuS l
Użytkownik forum
 
HoRuS l's Avatar
 
Data dołączenia: 11 05 2006

Posty: 4
Profesja: Elite Knight
Świat: Pythera
Poziom: 66
Skille: <>/<>
Poziom mag.: (=
Evul

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez zruk Pokaż post
no i co trzeszczysz zeby to ze 2 padlo przypadkiem naszych w jeden dzien lolki sie wzniecacie jak psy. jak wy napoczatku padaliscie np nevb igniz itp. to plakaliscie jak suki. dzisiaj nas ro jest mniej ;//// niestety dwuch moich koleguw padlo ;/////// ale to co oddamy wam piczki miczki. dzisiaj 13 okazal sie pechowy dla ro bo bylo nas mniej tylko tyle. a ze u was sa nooby sharingi to caly czas jestescie....... srajcie sie i tak przegracie i my bedziemy rzadzic....
Mam jedno małe pytanie... ile ty masz lat dziecko ? to co tu piszesz jest żałosne to samo się tyczy twojej pisowni... zamiast grać w tibie 2h zajrzyj do słownika plx / a co do sharingu,to nic nie chce mówić o twoich kolegach z gildi...
HoRuS l jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-01-2007, 20:10   #71
Tagg
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 08 01 2007

Posty: 19
Imię: Taggin
Profesja: Elite Knight
Gildia: Black Sun
Świat: Pythera
Poziom: 141
Skille: 94/89
Poziom mag.: 8
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Vatariel Pokaż post
To chyba element wojny ale co Ty wiesz o wojowaniu...

Co do Taggina, to widzę że się dzieciaku wycwaniłeś bo ja jeszcze pamiętam jak mnie spamowałeś (gdy jeszcze grałem) o to żebym Ci pomógł z Lord of Axe bo Ci dokucza i straszy w rl ale to tak offtopic z racji tego że wy też nie macie hamulców...

Nie mówiłem ,że starszy na rl powiedziałem jedno słowo a ty zaraz "pff oki czekamy na jaca bla bla"

Wiec nie wiem o co Ci chodzi:/

@Vis
Bo grey to moj bro i mnie prosił

@Ro
Nie mieli w dupi* skoro ich bylo mniej a ja se expiłem =p
Oddali mi za aol wiec nie maja w dupi* =)


Thx cya ;**

Ostatnio edytowany przez Tagg - 13-01-2007 o 20:41.
Tagg jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-01-2007, 21:18   #72
Vatariel
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 29 10 2006

Posty: 117
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Vatariel
Profesja: Paladin
Gildia: Wave
Świat: Berylia
Poziom: 139
Skille: 102/80
Poziom mag.: 22
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Tagg Pokaż post
Nie mówiłem ,że starszy na rl powiedziałem jedno słowo a ty zaraz "pff oki czekamy na jaca bla bla"

Wiec nie wiem o co Ci chodzi:/

@Vis
Bo grey to moj bro i mnie prosił

@Ro
Nie mieli w dupi* skoro ich bylo mniej a ja se expiłem =p
Oddali mi za aol wiec nie maja w dupi* =)


Thx cya ;**
Mówiłeś że wydzwania do Ciebie przez telefon po nocach i wyzywa/straszy i nie opisałeś tego jednym słowem tylko szeregiem słów zwanymi zadaniami i byłeś przy tym strasznie obs***y
W sumie nie potrzebnie zaczynałem głupi wątek nie wnoszący nic do tematu za co serdecznie przepraszam
Co do tematu to może i Fh przegra ale i tak wrócą bo to nie będzie ostatnia wojna (takie zdanie żeby nie było że cała wypowiedź nie nawiązuje do tematu ktoś to już ładnie określił nazywając "beczką prochu").
Vatariel jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-01-2007, 22:04   #73
Meresstrae
Użytkownik Forum
 
Meresstrae's Avatar
 
Data dołączenia: 27 12 2006
Lokacja: Leszno
Wiek: 34

Posty: 18
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Meresstrae
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Pythera
Poziom: 149
Poziom mag.: 75
Meresstrae ma numer GG 8389307 Send a message via Skype™ to Meresstrae
Cool

Ehehe fajnie fajnie to ze padne to mi to zwisa wiec cmoknij mnie w pompke =0 eheh ogolnie to co pisze Taggin i Damu to mnie zdeka nie obchodzi bo mam dla nich zero szacunku ^^ jesli chodzi o przeszlosc co ubiles mnie z Lordem mielismy styczke na rl ktora juz jest dawno za nami wiec sie tak nie ciesz hihi

Pozdro666 ;C huhu

Btw.
Znajdzcie sobie cos lepszego do roboty niz tylko Tibia ;P
Bo wam niektorym mozg od Tibi sie juz znalnsowal na maxa ( damu ty tylko zyjesz tibia )

O BOZE... znow udana akcja FH i 4 fragi
Coz Raza pokazala co potrafi jak zaatakowala z nienacka i tak meczyla sie z naszymi towarzyszami coz teraz odgrywamy sie na nich szybkimi atakami... eheh

Hail Final Heaven Till The End...
__________________
"Everybody wants to go heaven but noone wants to die."

Ostatnio edytowany przez Dwimenor - 14-01-2007 o 18:34.
Meresstrae jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-01-2007, 12:55   #74
Valdios
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 28 05 2006

Posty: 22
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez zruk Pokaż post
no i co trzeszczysz zeby to ze 2 padlo przypadkiem naszych w jeden dzien lolki sie wzniecacie jak psy. jak wy napoczatku padaliscie np nevb igniz itp. to plakaliscie jak suki. dzisiaj nas ro jest mniej ;//// niestety dwuch moich koleguw padlo ;/////// ale to co oddamy wam piczki miczki. dzisiaj 13 okazal sie pechowy dla ro bo bylo nas mniej tylko tyle. a ze u was sa nooby sharingi to caly czas jestescie....... srajcie sie i tak przegracie i my bedziemy rzadzic....
Żal mi Ciebie dzieciaku... Nie masz pojęcia co piszesz... Kto jest non stop online? Raczej w RO są sharzerzy. Ale ty oczywiście będziesz szukał dziury w całym.
Co do wojny to ostatnia akcja (13 I) była świetna! Jest to przykład wspomagania się (Aeron atakowany otrzymał wsparcie kolegów, co zaowocowało kilkoma fragami ).
Ten dzień doskonale pokazał ktoo jak umie walczyć, a RO opiera się tylko na ilości członków i levelach...

Btw. wypowiedzi niektórych są żenujące i nie warto je czytać... (wiecie o kim piszę )
Pozdro
Valdios jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-01-2007, 16:22   #75
zruk
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

sam jestes dzieciak...

patrz jak nie ma ro to fh se cieka. Jak tylko troche ro sie wloguje to fh w pz hasuhsauhs najczesciej ww domku w edron lolllllll. fh cwane jak ro wylogowane takto w majty posrane to fh pojebane


RO

FH BLEE

PS. KVA KVA KVA KUUUUU (kogut) aHsuahsuahsuahsuah
  Odpowiedz z Cytatem Received Infraction
stary 14-01-2007, 17:04   #76
Grandas
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

A czy członkowie RO nie boją się, że po ewentualnym zwycięstwie nad FH nastąpi rozłam i kolejna wojna. Przecież w RO są osoby, które się nienawidziły lub wciąż się nienawidzą. Niechybnie nastąpi kolejny konflikt i zastanawiam się, po której stronie opowiedzą się takie osoby jak Taggin czy Damu Unix. Pewnie znowu po tej teoretycznie silniejszej, bo tak jest najłatwiej, kiedy nie umie się korzystać z mózgu. A przecież wystarczy odrobina wyobraźni, żeby przewidzieć konsekwencje bratania się z wrogiem.
Przykład:
Załóżmy, że jest gildia X składająca się z członków A i B oraz gildia Y składająca się z członków C. Gildia X walczy przeciwko Y. Po jakimś czasie X wygrywa. Następnie dochodzi do konfliktu i rozłamu glidii X na A i B. A pozostają w gildii X, B łaczą się z C i otrzymują nową nazwę R (pamiętajmy że członkowie gildii R niedawno przeciwko sobie walczyli). R jest obecnie potężniejsza od X, ale w jej wnętrzu panują konflikty, które niszczą ją od środka. Pojedynczy członkowie tej gildii z czasem będą się wyłamywać chcąc przystąpić do X lub pozostać neutralnym. Niestety w tej systuacji nie będzie to możliwe. Nawet jeśli gildia R wygra wojnę, to i tak z czasem nastąpi jej samodestrukcja, a wtedy ci dwulicowcy będą mocno żałowali tego, do czego doprowadzili swoim postępowaniem.

P.S.
Przestańcie grać w tą grę, bo to tylko strata czasu (kieruję to głównie do intelektualnie niedorozwiniętych). Przecież można rozwijać się intelektualnie, fizycznie i ogólnie życiowo, zamista marnować czas na iluzję, która tak na prawdę dotyczy ok. 3000 osób (chyba ok. tylu osób gra w sumie na jednym serwerze). Może czas wyjśc na ulicyę i pokazać co się potrafi.

P.S.2
Gdy patrze się na wypowiedzi ludzi związanych lub popierających OR, to dobija mnie do podłogi poziom ich inteligencji.
Może zacytuję kilka przykładów:
zruk:
niestety dwuch moich koleguw padlo
nie cieszcie sie ze taggina ujebaliscie bo i tak ro was ujebie predzej czy puzniej padniecie all za noobstwo p.a (tu już nie czepiam się ortografii, ale tego "all" - czy nie można było napisać "wszyscy")

Pitosh:
sami ustaliliscie ze po ss lista sie kasuje amon lognal sie first wiecj on sobie zajal respa nie wyjebalo go z cav (szczyt inteligencji - do tego dążę)

co i ze sobie zajal respa to juz odrazu jakies fazy od*******a qrwa zal...
co zazdrosciles ze bil lvl na jakis czas sie od niego odczepiles a niedawno znowy cos do niego sapales nie no n/c FH jeban***e Frajery -.- (to brzmi jak bełkot pijanego człowieka, który nie bardzo wie, co chce powiedzieć)

To chyba tyle mojego wywodu

Ostatnio edytowany przez Grandas - 14-01-2007 o 17:10.
  Odpowiedz z Cytatem
stary 15-01-2007, 00:47   #77
Meresstrae
Użytkownik Forum
 
Meresstrae's Avatar
 
Data dołączenia: 27 12 2006
Lokacja: Leszno
Wiek: 34

Posty: 18
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Meresstrae
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Pythera
Poziom: 149
Poziom mag.: 75
Meresstrae ma numer GG 8389307 Send a message via Skype™ to Meresstrae
Pergamin

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez zruk Pokaż post
sam jestes dzieciak...

patrz jak nie ma ro to fh se cieka. Jak tylko troche ro sie wloguje to fh w pz hasuhsauhs najczesciej ww domku w edron lolllllll. fh cwane jak ro wylogowane takto w majty posrane to fh pojebane


RO

FH BLEE

PS. KVA KVA KVA KUUUUU (kogut) aHsuahsuahsuahsuah

W przeciwienstwie do RO FH cechuje sie spokojem taktyka i przemysleniami. RO to tylko zmasowany atak na jaknajmniejsza liczbe wrogow obejzyj mlody czlowieku film jak Bob Esponja pada. Jedynym czlowiekiem ktoremu mozna chylic honor jest Van Jocker ktory JAKO JEDYNY zostal by pomoc towarzyszowi reszta uciekla jak kurczaczki do kurnika. W tym 191 elite knight najwyzszy na servie lvl tylko pogratulowac odwagi. FH nie walczy zeby zginac czyli wychodzac na pewna smierc czekaja na odpowiedni moment.... Ale coz ty tego nie zrozumiesz powodzenia.

Ps.
Siedzimy w domku na edron bo to rozkaz a RO rozkazy ma w d***
Koment Boba Esponji opisuje RO idealnie.

Pozdro666

Ojc zapomnialem dopisac Kva Kva Kva Kva Kuuuuuuu to nie jest kogut raczej witamy w przedszkolu.
__________________
"Everybody wants to go heaven but noone wants to die."

Ostatnio edytowany przez Meresstrae - 15-01-2007 o 00:50.
Meresstrae jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-01-2007, 03:13   #78
badboy
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

AFF!!!!
nie chcialem brac udzialu w tym forum gdyz moim zdaniem to co tu sie dzieje smieszy nawet ludzi nie grajacych w tibie. A wiec do rzeczy Fh moim zdaniem ma bardzo sczytne cele i nie dodalo w swoje szeregi takich szumowiny jak coronel madureira czy green. ludzie ktorzy kiedys byli w jednej gildi i walczyli przeciwko nim nagle zmienili front i przeniesli sie, mowa tu o Shirseizu, coronel greyu czy Tagginie. to mnie najbardziej zastanawia w tym wszystkim dlaczego przylaczyli sie sie do RO a nie zostali w Fh. hmm to juz widza tylko oni. Czas pokaze kto gra wygra a w tej wojnie widac kto mysli a kto ....
CYA
  Odpowiedz z Cytatem
stary 15-01-2007, 08:59   #79
Darcik_ridaow
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 08 01 2007

Posty: 41
Domyślny

@up:
Co dotego ze odeszli shizowi sie wcale niedziwię. Padł od Fh za ciągłe nadużywanie swojej pozdycji a Grey to całkime inna historia.
Oczywiście nietwierdze iż Fh jest wolne on p.a bo to jest niemożliwe.

Co do wojny:
Dziwia mnie wypowiedzi na tem tego że Fh sie boi wyjsc.
Przepraszam bardzo ale jeżeli z Ro jest online 30 osob i next 30 jest gotowych do mass loga a nas 20 to n/c.

Pozatym kto powiedział że mamy walczyć na zasadach RO ??
W ro panuje zasada. Ze 100 osob musi byc online 70 w tym Shiz i Skroll, Peko,
BARTHO ZEBY ZACZĄć sie bić )))) . Niestety ale to FH wygrywa wojne. Tylko niemow ze expicie bo sie zbrechtam xD.
Kronos popelnia samobujstwo na dragach bo wie ze poniego idizemy a jego gildia mu niepomorze LoL2.
Alin padla juz 2 razy. Wogule old hrp ciągle pada widac wyszli z prawy
Darcik_ridaow jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-01-2007, 11:15   #80
Damu Unix
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny ...

Wczoraj bylo nas 27 osob i 0 osob w masslogu...a to ze wy macie jakies leki,to nei moja wina...

Alin moze i padla,ale juz odrobila,Nyrus wbil 4 lvle,Tenente Furioso 3 lvle, Igor Madera 3 lvle, Coronel Green 2 lvle,Coronel Abrok 2 lvle, Lord Naix 2 lvle,Hellxiz 2 lvle... i wilu innych...i my nie expimy?
  Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 04:03.


Powered by vBulletin 3