Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Inne > O wszystkim i o niczym

Notki

O wszystkim i o niczym O tym wszystkim co nie pasuje gdziekolwiek indziej ;)

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 30-11-2015, 20:36   #1
Caffrey
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny Przywróćmy wspólnie dawną wersję Tibii 7.4-7.6 petycją do Cipsoftu!

Witam, wyszedłem dzisiaj z kolejną petycją po dwóch latach w kierunku Cipsoftu. W 2013 roku zorganizowałem podobną, jednakże nawet uzbieranie 24 tysięcy głosów nic nie pomogło. Mam nadzieję, że wspólnie uda nam się od dzisiaj spróbować chociaż przemówić do Cipsoftu, aby stworzył dla nas ze dwa serwery na starych warunkach z przed kilku/kilkunastu lat. Wtedy sam zobaczy ile stracił, likwidując stary klient.

Dla niektórych może to się okazać nerdowskie wprost ujmując, nawet wiedząc, że jestem za stary na takie rzeczy, ale chcę, aby inni również czerpali z tego przyjemność wiedząc, ile serwerów prywatnych jest ze starymi wersjami, a wcale nie musi tak być, gdyby Cipsoft coś z tym zrobił. Wszyscy by wrócili wówczas na starą Tibię.

Bardzo proszę o niekomentowanie w tym temacie ludzi niegrających i nienawidzących tej gry. Grałem w nią kilkanaście lat temu od wersji 7.1 do 7.6 potem przestałem. Teraz w tym roku wracam do klienta 7.4 na prywatnych serwerach i korci mnie aby pograć w Tibię na Cipsoftowskich serwerach. Więc proszę Was o odrobinkę szacunku w moją stronę i nie wypowiadanie się ani w moim kierunku, ani mojego tematu. Liczę na komentarze i głosy graczy z owej gry.

Pozdrawiam

http://www.ipetitions.com/petition/w...world-of-tibia <--- klikacie zielony przycisk dołączając, możecie ale nie musicie komentować.

P.S Proszę także o niekomentowanie błędów w tym co napisałem na stronie, bo jeżeli takie zaistniały to przepraszam, idealny w tym nie jestem.
  Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 08:07.


Powered by vBulletin 3