Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Inne

Notki

Inne To co nie pasuje do któregoś z działów a ma związek z Tibią trafia tutaj.

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 13-07-2005, 22:32   #1
boorek
Guest
 

Posty: n/a
Smutny Dziwna sprawa !

Pomocy !! nie wiem co sie dzieje...mam postac na mainie 20 lvl knight i na rooku..gralem sobie ta postacia na rooku i na trade zobaczylem dobra opcje dla mojego knighta na mainie a mianowice...."need people to guild 15 lvl ++ " spoko zgadzam sie pomyslalem. Napisałem do goscia te sprawy voc. skille mlvl itd okazalo sie ze to polak powiedzial ze nastepny mlvl zdobede szybko on mi pomoze itd...podal wczesniej strone jako strona gildii...zapytalem sie ( poniewaz to moja pierwsza gildia) co mam zrobic zeby do niej nalezec...powiedzial cos w stylu (nie pamietam dobrze) zeby sie zalogowac na stronie (i cos tam jeszcze lecz nie pamietam) ..spoko wszedlem na stronke zalogowalem sie i spoko..strona wygladala tak samo jak www.tibia.com ale inny adres...nie dlugo myslac jak wyzej napisalem zalogowalem sie tam i ujrzalem poprostu swoje konto (postacie itp poprostu wszystko wygladalo tak samo jak na www.tibia.com) ...koles od gildii powiedzial cos jeszcze ze po jakims restarcie bedzie widac moja gildie pod look...i pytal sie kiedy sie zaloguje moim knightem bo on musi wiedziec ze aktualizowac czy cos takiego...ok ..niby na tym samym koncie dodalem do vip list go i sie przelogowalem na knighta..na knighcie nie bylo go zapisanego wiec znow na rooka...i nie wiem czego ale TAM on sie zapisal w tej liscie zalogowalem sie byl dostepny lecz odrazu po 2 sekundach ndst sie zrobil ..:/ zapamietalem nazwe i pomyslalem ze zaloguje sie na knighcie i tam wpisze go do vipow....moze sie zaraz dost zrobi....iii...chce sie zalogowac a tu accountnumber or password is incorrect !...przerazilem sie...odrazu wszedlem na ta strone gildii ( bo byla w pasku jeszcze wlaczona) wylogowalem sie z tamtad natychmiastowo ...i ok...wchodze na www.tibia.com chce sie zalogowac i...napis ten sam co w tibii !! ja juz zrozpaczony probuje zalogowac sie znow na postac rookowa i tym razem inny napis " account disabled for five minuts. Please wait." ! myslee co jesssttt ... probuje w rozpaczy i bezradnosci resa (nie zczailem o jakiego mu chodzilo wiec zrestartowalem kompa) w miedzy czasie minelo to 5 minut...i jest tak...jak chce sie zalogowac na knighta na mainie to pisze Accountnumber OR PASSWORD is incorrect" a jak na inne to to o tych 5 minutach......jest jakies 20-30 minut po zdarzeniu sytuacja jest jeszcze swieza nie wiem o co chodzi i baarrrdzzoo prosze o pomoc i o nie kasowanie tego tematuu jak umiescilem go zle bo nie wiem gdzie go umiescic !!! HELPP
 

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 13-07-2005, 22:36   #2
Lesara2
Użytkownik forum
 
Lesara2's Avatar
 
Data dołączenia: 01 07 2005

Posty: 16
Domyślny omg!!!

zrobił cię jak małe dziecko...nigdy nie loguj się na inną strone niz www.tibia.com musi być ten adres i zaden inny teraz musisz odzyskać konto...nie chce mi się ci tłumaczyć jak to zrobić
Lesara2 jest offline  
stary 13-07-2005, 22:37   #3
Parapsyhol
Użytkownik Forum
 
Parapsyhol's Avatar
 
Data dołączenia: 13 07 2005
Lokacja: z kątowni

Posty: 31
Domyślny

Koleś ci zrobił wała, jeśli strona wyglądała podobnie jak tibia.com, a adres był inny to fake czyli oszustwo. Teraz ten ziomek okradnie ci postać. Możesz wejść na tibia.com i zmienić hasło na inne (nowe hasło przyjdzie chyba emailem jakoś tak). Ale myślę że już wtedy twoja postać będzie "goła". Następnym razem jeśli ktoś podaje ci jakiegoś linka to nie wchodź na strony, których adres jest inny niż tibia.com.
Ale z tego co widzę 18 level, więc chyba zbyt wiele nie stracisz? To takie małe pocieszenie
__________________
Name: Parapsyhol
Proffesion: Druid
Level: 5
Mlvl: 0
World: Thoria
Residence: Rookgaard

Nie gram już, nie chce mi się, i wogóle szkoda wakacji, zajmijcie sie czymś innym, pa.

Ostatnio edytowany przez Parapsyhol - 13-07-2005 o 22:38.
Parapsyhol jest offline  
stary 13-07-2005, 22:37   #4
Pacek
Użytkownik Forum
 
Pacek's Avatar
 
Data dołączenia: 18 07 2004
Lokacja: Bełchatów
Wiek: 37

Posty: 603
Stan: Niegrający
Imię: Pacek man
Profesja: Brak (Rookgaard)
Świat: Julera
Domyślny

dałeś sie nabrać, zostałeś shakowany, ostatnią deską ratunku jest wejście na tibia.com i podjęcie zdecydowanych działań w kierunku przywrócenia numeru i konta, w my account weź account lost i tam powypełniać powinieneś dostać nowe hasło [; jeśli gośc nie zmienił ci e maila
__________________
"Czemu nas tam nie ma gdzie za darmo wszystko dają...."

"płoń płoń płoń parlamęcie niech spali cię ogień na historii zakręcie"

Pacek jest offline  
stary 13-07-2005, 22:39   #5
Radlic
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 19 06 2005

Posty: 145
Stan: Niegrający
Domyślny

Zostałeś schakowany, leć i szybko odzyskaj pass chociaż i tak na 99% niemasz już nic tam :/

TO JEST GŁÓWNIE TWOJA WINA ... żeby dodać kogoś do gildii wystarczy iż doda on twoj nick do listy 'invited players' na podstronie gildii (tibia.com/community) i to potwierdzić. Niepotrzebuje on twoich danych (accnumber-password) ... Niedaj się Omamić Lamerom nastepnym razem ]=)
Radlic jest offline  
stary 13-07-2005, 22:56   #6
boorek
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny no nieeeee

ALE CO Z TEGO ZROBILEM TAK A HASLO DALEJ NIE PRZYCHODZI NA MAILA ! no wiesz...on cos mowil ze wzial mnie invited i wystarczy sie zalogowac tym knightem na tibii zebym byl w gildii.....ale nie wiem co on tam nagadal juz nic nie pamietam.. szkoda mi tej postaci fajny knighcik bohy 2bp uh 2bp sd crown shield k armor crown helmet p legs fire sword wiec tak malo to nie stracilem..a nastepnego razu to juz chyba nie bedzie bo przestaje grac w tibie ...

Ostatnio edytowany przez boorek - 13-07-2005 o 22:57.
 
stary 13-07-2005, 23:01   #7
Parapsyhol
Użytkownik Forum
 
Parapsyhol's Avatar
 
Data dołączenia: 13 07 2005
Lokacja: z kątowni

Posty: 31
Domyślny

Dzisiaj przestajesz a za pare dni znowu zaczniesz (tak to bywa )
__________________
Name: Parapsyhol
Proffesion: Druid
Level: 5
Mlvl: 0
World: Thoria
Residence: Rookgaard

Nie gram już, nie chce mi się, i wogóle szkoda wakacji, zajmijcie sie czymś innym, pa.
Parapsyhol jest offline  
stary 13-07-2005, 23:02   #8
boorek
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny .

http://www.cipsoftger.prv.pl/ to jest ta strona spojrzcie rzeczywiscie sie rozni odrobine mozna bylo sie domyslic wiec strzezcie sie jej ! narka 3majcie sie
 
stary 13-07-2005, 23:04   #9
Mazur199
Użytkownik Forum
 
Mazur199's Avatar
 
Data dołączenia: 03 07 2005
Lokacja: krk

Posty: 1,221
Stan: Zbanowany
Profesja: Royal Paladin
Adres Jabbera do Mazur199
Domyślny

Zostales po prostu chamsko hackniety na jakim serwerze to sie stalo i jaki koles mial nick?na przyszlosc nie wchodz na inne strony procz tibie.com i tibia.pl a gry w tibie nie przerywaj zobaczysz ze zrobisz sobie jeszcze lepsza postac
Mazur199 jest offline  
stary 13-07-2005, 23:05   #10
Marixon
Użytkownik Forum
 
Marixon's Avatar
 
Data dołączenia: 11 06 2005
Lokacja: Bełchatów

Posty: 355
Profesja: Royal Paladin
Świat: Berylia
Marixon ma numer GG 7189912
Cool Moje zdanie...

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez boorek
ALE CO Z TEGO ZROBILEM TAK A HASLO DALEJ NIE PRZYCHODZI NA MAILA ! no wiesz...on cos mowil ze wzial mnie invited i wystarczy sie zalogowac tym knightem na tibii zebym byl w gildii.....ale nie wiem co on tam nagadal juz nic nie pamietam.. szkoda mi tej postaci fajny knighcik bohy 2bp uh 2bp sd crown shield k armor crown helmet p legs fire sword wiec tak malo to nie stracilem..a nastepnego razu to juz chyba nie bedzie bo przestaje grac w tibie ...
Może podajesz złego e-maila?? Jeśli nawet rzeczy są skradzione to zrób nową postać oraz poproś kumpli o zabicie tego oszusta ... Popieram przedmówców: to Twoja wina...
Marixon jest offline  
stary 13-07-2005, 23:16   #11
boorek
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny ok

Ta wiem ze to moja wina ...ale dzialanie ze strony tego kolesia blyskawiczne...jest to swiat Morgana...juz wszystko wporzo e-mail doszedl tylko opoznienie bylo... o ile sobie przypominam koles nazywal sie Elah Destructor czy jakos tak wiem ze na poczatku 4 literki i "h" na koncu a potem cos z destrukcja ...ale nie pamietam nie gwarantuje ..jakos szybko to zapomnialem...
A co do tej strony...naprawde wszystko jest zrobione profesjonalnie wszystko IDENTYCZNE JAK W tibia.com procz 2 jedynych roznic...player on-line i przy rejestracji na hackerskiej stronie przy wpisywaniu numbera nie ma zoltej ramki...i to wystarczy zeby udowodnic ze to hackerska strona..szkoda ze wtedy nie pomyslalem ...
 
stary 14-07-2005, 01:42   #12
stan_rok
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 14 07 2005

Posty: 10
Domyślny

stary dales sie wrobic jak niewiem ostatnio coraz wiecej takich oszustow jest trzeba uwazac ;/
stan_rok jest offline  
Zamkniety temat.


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 06:39.


Powered by vBulletin 3