Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Inne > O wszystkim i o niczym

Notki

O wszystkim i o niczym O tym wszystkim co nie pasuje gdziekolwiek indziej ;)

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 30-01-2009, 18:40   #21
Exodus
Użytkownik Forum
 
Exodus's Avatar
 
Data dołączenia: 14 02 2005
Lokacja: Bolesławiec
Wiek: 35

Posty: 1,577
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Poki nie robia parad, nie caluja sie na ulicy to mi nie przeszkadza, kiedy lamia ktoras z tych zasad to juz mi przeszkadza.

I oczywiscie lapy precz od dzieci.
Exodus jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 30-01-2009, 18:43   #22
Michoss
Kapłan Preclanski
 
Michoss's Avatar
 
Data dołączenia: 15 09 2006
Lokacja: Sosnowiec
Wpisy bloga: 145

Posty: 2,190
Michoss ma numer GG 5483916
Domyślny

Nie moja sprawa co, kto, komu i gdzie wsadza, jeśli to się nie tyczy mnie.
Tolerować gejów to tak, jak tolerować ludzi w koszulach w kwiatki. Ich gust, ich decyzja, nie moja sprawa.
Dwóch facetów którzy publicznie się całują to dla mnie mniejszy problem, niż dwóch facetów którzy się publicznie biją i obrażają.

Warto obejrzeć Tajemnice Broockback mountain. Film uczłowiecza gejów w ludzkich oczach.
__________________
Pisał to:
ichos
Michoss jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-01-2009, 18:47   #23
Litawor
Użytkownik Forum
 
Litawor's Avatar
 
Data dołączenia: 19 03 2004
Lokacja: Szczecin/Kraków

Posty: 1,657
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Exodus Pokaż post
Poki nie robia parad, nie caluja sie na ulicy to mi nie przeszkadza, kiedy lamia ktoras z tych zasad to juz mi przeszkadza.

I oczywiscie lapy precz od dzieci.
Ale dlaczego akurat homoseksualiści mają się nie całować na ulicy? Ja w ogóle uważam, że namiętne pocałunki i obmacywanie się na oczach przechodniów nie powinny mieć miejsca niezależnie od tego, czy jest to para homo czy hetero. Ale zarazem mają takie samo prawo do okazywania sobie uczuć jak każdy inny i nie powinni musieć się ze swoją orientacją ukrywać.

A "lapy precz od dzieci" tyczy się wszystkich orientacji. Heteroseksualiści też molestują dzieci.

Ostatnio edytowany przez Litawor - 30-01-2009 o 18:49.
Litawor jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-01-2009, 18:51   #24
Dr.Unknown
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 08 06 2004
Lokacja: 19°58'E 50°05'N
Wiek: 34

Posty: 3,253
Stan: Na Emeryturze
Świat: Secura
Dr.Unknown ma numer GG 3815114 Send a message via Skype™ to Dr.Unknown
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Litawor Pokaż post
A "lapy precz od dzieci" tyczy się wszystkich orientacji. Heteroseksualiści też molestują dzieci.
Chodziło raczej o adopcje.

Cytuj:
Mnie nie przeszkadzają.
Uważam lepiej zająć się chociażby pedofilami niż nimi.
Szufladkujesz chorych przestępców, z odmiennymi, aczkolwiek nieszkodliwymi ludźmi. Jak Ty chciałbyś "zająć się" homoseksualistami?

@top
DO GAZU!!!!111one

Ostatnio edytowany przez Dr.Unknown - 30-01-2009 o 18:54.
Dr.Unknown jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-01-2009, 18:52   #25
Litawor
Użytkownik Forum
 
Litawor's Avatar
 
Data dołączenia: 19 03 2004
Lokacja: Szczecin/Kraków

Posty: 1,657
Domyślny

Ach, adopcja. Nie pomyślałem. To już trudniejsza kwestia i nie mam w niej zdania.
Litawor jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-01-2009, 18:56   #26
Slay
Użytkownik Forum
 
Slay's Avatar
 
Data dołączenia: 27 03 2005

Posty: 1,427
Slay ma numer GG 1676568
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Gordorczyk Pokaż post
Kosciol mowi tez by ich szanowac (tego akurat nie przestrzegam x))
To jestes idiota.
A tak przede wszystkim, to zanim uzyjesz jakiegos madrego slowka (w tym wypadku 'tolerancja'), to do jasnej cholery ZAJRZYJ do slownika i SPRAWDZ, co to slowo znaczy.

edit: fascynujaca sprawa - na tym forum bylo juz milion tematow o homoseksualistach, ale za kazdym razem w kazdym kolejnym udziela sie wiecej osob niz pryszczatych nastolatkow w komentarzach na redtubie.

Ostatnio edytowany przez Slay - 30-01-2009 o 18:58.
Slay jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-01-2009, 19:00   #27
Vasudanin
Słitaśny Krulik
 
Vasudanin's Avatar
 
Data dołączenia: 21 05 2007
Wiek: 29
Wpisy bloga: 64

Posty: 2,049
Stan: Niegrający
Imię: Slayekau
Profesja: Rookstayer
Świat: Isara
Poziom: 12
Skille: 18/20
Vasudanin ma numer GG 7128157 Vasudanin ma login Tlenu Vasudanin@tlen.pl Send a message via Skype™ to Vasudanin
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Litawor Pokaż post
Ach, adopcja. Nie pomyślałem. To już trudniejsza kwestia i nie mam w niej zdania.
Czy ja wiem, czy trudniejsza? Dla mnie to jest oczywiste, żeby nie pozwolić na adopcję przez homoseksualistów dzieci, bo postaw się na miejscu takiego dziecka w szkole czy na ulicy. Ludzie są takim gatunkiem, że takich ludzi będą wytykać palcami.
__________________
Notek!
_
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Niecny_Rozbojnik Pokaż post
Wiesz, znam osobiście jednego zoofila, i on nigdy nie zrobił krzywdy swojej suczce, nawet jej się to podobało. Tzn. nie wiem jak by było z pchaniem w pipkę, bo tego z nią nie próbował, ale palcówka jej się podobała, nigdy nic na siłę nie robił.
Vasudanin jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-01-2009, 19:01   #28
Wielkimanitu
Zbanowany
 
Data dołączenia: 13 01 2009
Lokacja: Kraina zamków i jednego klucza...
Wpisy bloga: 25

Posty: 302
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Michoss Pokaż post
Warto obejrzeć Tajemnice Broockback mountain. Film uczłowiecza gejów w ludzkich oczach.
Ale przecież nie o to tu chodzi! Temat szerokim łukiem omija normalnych gejów - gdzieś z 90% całej polskiej społeczności homoseksualnej.
Czy gejów trzeba "uczłowieczać"? Nie każdy gej jest socjalistą. Nie każdy gej ubiera się w obcisłe, różowe ciuszki z napisem "Jestem gejem". Nie każdy gej "żyje wyłącznie seksem".

Tu chodzi o zjawisko zwane gejizmem:

Cytuj:
Gejizm – Pogląd głoszący (nie wprost ma się rozumieć, ale w sposób stosunkowo mało zawoalowany), że osoby chore na homoseksualizm są mądrzejsze, piękniejsze, wrażliwsze, i w ogóle pod każdym względem lepsze od heteroseksualnych podludzi. W związku z tym faktem osobom cierpiącym na homoseksualizm po prostu należy się, jak psu zupa, szereg przywilejów prawnych (np. napaść na homoseksualistę ma być karana surowiej niż napaśc na heteroseksualnego untermenscha, podobnie np. testamenty h. mają mieć większą moc prawną), czy fiskalnych (mniejsze podatki poprzez rozciągniecie na h. przywilejów którymi cieszą się inne grupy, np. małżeństwa). Gejizm samozwańczo głosi że reprezentuje interesy homoseksualistów. Nie jest to jednak prawda. Osób cierpiących na tą przypadłość jest w Polsce zapewne grubo ponad milion i gdyby wszyscy, albo przynajmniej znaczna większość z nich zagłosowała na polityczną reprezentację gejizmu, to gejiści nie mieliby żadnych problemów w dostaniu się do sejmu i stworzeniu tam silnego klubu. A tak pozostają hałaśliwym i jazgotliwym, ale jednak marginesem.
Proszę odnosić się do tego.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Dr.Unknown Pokaż post
Szufladkujesz chorych przestępców [pedofilów -W]
Ciekawe, biorąc pod uwagę to, że w Polsce można zostać okrzykniętym pedofilem za poklepanie pod tyłku 14 latki, albo za posiadanie rysunku (!) jakiejś roznegliżowanej pani podpisanego: Anka, 14 lat...
Wielkimanitu jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-01-2009, 19:05   #29
Litawor
Użytkownik Forum
 
Litawor's Avatar
 
Data dołączenia: 19 03 2004
Lokacja: Szczecin/Kraków

Posty: 1,657
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Slay Pokaż post
edit: fascynujaca sprawa - na tym forum bylo juz milion tematow o homoseksualistach, ale za kazdym razem w kazdym kolejnym udziela sie wiecej osob niz pryszczatych nastolatkow w komentarzach na redtubie.
To na RedRube'ie można dodawać komentarze?

Ja tu jestem od niedawna i tylko chwilowo - zatrzymał mnie temat o narkotykach. A przy okazji próbuję trochę oświecać "was" (przepraszam za taki zbiorowy zaimek) w takich kwestiach jak ta
Litawor jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-01-2009, 19:08   #30
Nari
Użytkownik Forum
 
Nari's Avatar
 
Data dołączenia: 06 12 2006
Lokacja: www.tibiaspy.com

Posty: 1,549
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Zależy jak rozumiemy słowo tolerancja. Dla niektórych tolerancja to akceptacja. A dla innych jest to znoszenie czegoś z wyraźnym trudem. Ja jestem raczej z tych drugich: nigdy nie zaakceptuje, choć, z trudem, nie zacznę wyzywać.


Btw. ciekawostka o gejach,
Kiedyś czytałem w gazecie, że Lech Kaczyński w swojej kampanii wyborczej użył przekreślonego wizerunku jakichś gejów trzymających się za rękę, czy coś. Geje ci zainteresowali się sprawą i od dłuższego czasu starają się skontaktować z prezydentem w celu wyjaśnienia wzajemnych stosunków... : P.


@down
No właśnie, mogę się mylić z szczegółami ; ).
__________________
*Tooku sora mado no mukou*


Ostatnio edytowany przez Nari - 30-01-2009 o 19:17.
Nari jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-01-2009, 19:12   #31
Litawor
Użytkownik Forum
 
Litawor's Avatar
 
Data dołączenia: 19 03 2004
Lokacja: Szczecin/Kraków

Posty: 1,657
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Nari Pokaż post
Btw. ciekawostka o gejach,
Kiedyś czytałem w gazecie, że Lech Kaczyński w swojej kampanii wyborczej użył przekreślonego wizerunku jakichś gejów trzymających się za rękę, czy coś. Geje ci zainteresowali się sprawą i od dłuższego czasu starają się skontaktować z prezydentem w celu wyjaśnienia wzajemnych stosunków... : P.
Pewnie mówisz o gejach, których ślub został pokazany podczas orędzia prezydenta. Jeden z nich (niezbyt z tego faktu zadowolony) rzeczywiście chciał/chce spotkać się z Kaczyńskim.

Gdyby użył w kampanii, to pół biedy, ale to było pokazane podczas orędzia głowy państwa w publicznej telewizji i było międzynarodowym skandalem.

Ostatnio edytowany przez Litawor - 30-01-2009 o 19:15.
Litawor jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-01-2009, 19:13   #32
Michoss
Kapłan Preclanski
 
Michoss's Avatar
 
Data dołączenia: 15 09 2006
Lokacja: Sosnowiec
Wpisy bloga: 145

Posty: 2,190
Michoss ma numer GG 5483916
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Wielkimanitu Pokaż post
Ale przecież nie o to tu chodzi! Temat szerokim łukiem omija normalnych gejów - gdzieś z 90% całej polskiej społeczności homoseksualnej.
Czy gejów trzeba "uczłowieczać"? Nie każdy gej jest socjalistą. Nie każdy gej ubiera się w obcisłe, różowe ciuszki z napisem "Jestem gejem". Nie każdy gej "żyje wyłącznie seksem".
Właśnie o to chodzi, ten film pokazuje, jacy na prawdę są geje. Że ich celem życiowym nie jest wsadzenie fiuta w odbyt X mężczyznom.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Stereotypy i mity na temat gejów, Wikipedia
niemal każdy pedofil jest homoseksualistą
(...)
Aby potwierdzić tę tezę, Wierzejski polecił prokuraturze zbadanie powiązań między środowiskami homoseksualnymi, a pedofilskimi. Prokuratura, w odpowiedzi, stwierdziła brak takich powiązań[63]. Błędne przekonanie o związkach między pedofilią a homoseksualizmem zostało zdementowane także przez Polskie Towarzystwo Seksuologiczne oraz Amerykańskie Towarzystwo Psychologiczne.
Zajęli by się lepiej powiązaniami między stanem kapłańskim a pedofilstwem...


@Down
Daruj, ale twoja wypowiedź zabrzmiała jak rozciągnięte 'co to ma do rzeczy'

Cytuj:
O ho ho, to jest jakieś?
Zapewne podobne co przy homoseksualizmie ;D
__________________
Pisał to:
ichos

Ostatnio edytowany przez Michoss - 30-01-2009 o 19:21.
Michoss jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-01-2009, 19:19   #33
Wielkimanitu
Zbanowany
 
Data dołączenia: 13 01 2009
Lokacja: Kraina zamków i jednego klucza...
Wpisy bloga: 25

Posty: 302
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Michoss Pokaż post
Właśnie o to chodzi, ten film pokazuje, jacy na prawdę są geje. Że ich celem życiowym nie jest wsadzenie fiuta w odbyt X mężczyznom.
A czy ja pisałem co innego?

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Michoss Pokaż post
Zajęli by się lepiej powiązaniami między stanem kapłańskim a pedofilstwem...
O ho ho, to jest jakieś? Na początek radzę zapoznać się ze znaczeniem terminu "pedofilia". Bo pewnie chodzi Ci o te "setki" księży molestujących "setki" ministrantów.


@EDIT
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Michoss Pokaż post
Zapewne podobne co przy homoseksualizmie ;D
Zręcznie się wywinąłeś

Ostatnio edytowany przez Wielkimanitu - 30-01-2009 o 19:24. Powód: coś
Wielkimanitu jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-01-2009, 19:22   #34
Dr.Unknown
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 08 06 2004
Lokacja: 19°58'E 50°05'N
Wiek: 34

Posty: 3,253
Stan: Na Emeryturze
Świat: Secura
Dr.Unknown ma numer GG 3815114 Send a message via Skype™ to Dr.Unknown
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Vasudanin Pokaż post
bo postaw się na miejscu takiego dziecka w szkole czy na ulicy. Ludzie są takim gatunkiem, że takich ludzi będą wytykać palcami.
Myślę, że od wstydu ważniejszy jest tutaj brak możliwości wychowania dziecka normalnie przez parę homoseksualną...
Dr.Unknown jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-01-2009, 19:23   #35
Slay
Użytkownik Forum
 
Slay's Avatar
 
Data dołączenia: 27 03 2005

Posty: 1,427
Slay ma numer GG 1676568
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Nari Pokaż post
Zależy jak rozumiemy słowo tolerancja. Dla niektórych tolerancja to akceptacja.
tolerancja
1. «poszanowanie czyichś poglądów, wierzeń, upodobań, różniących się od własnych»
akceptacja
1. «aprobata»
2. «formalna zgoda na coś»

Jak wielkim trzeba byc idiota, zeby nie widziec roznicy miedzy szanowaniem czegos a zgadzaniem sie z czyms?
Slay jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-01-2009, 19:25   #36
Litawor
Użytkownik Forum
 
Litawor's Avatar
 
Data dołączenia: 19 03 2004
Lokacja: Szczecin/Kraków

Posty: 1,657
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Dr.Unknown Pokaż post
Myślę, że od wstydu ważniejszy jest tutaj brak możliwości wychowania dziecka normalnie przez parę homoseksualną...
Co masz na myśli? Myślę, że kochająca para homoseksualistów wychowałaby dzieci lepiej niż niejedna rodzina heteroseksualna.
Litawor jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-01-2009, 19:28   #37
Serious Sam
Użytkownik Forum
 
Serious Sam's Avatar
 
Data dołączenia: 27 04 2006
Wpisy bloga: 16

Posty: 1,470
Serious Sam ma numer GG 1542247
Domyślny

Niech się ''kochają'', tylko, żebym tego na ulicy nie widział.

''Co masz na myśli? Myślę, że kochająca para homoseksualistów wychowałaby dzieci lepiej niż niejedna rodzina heteroseksualna. ''

Tak? Mówią, że dzieci biorą przykład z rodziców. Tym samym te dzieci, na przykład rodziców musiały by wyrosnąć na homoseksualistów. Jeszcze jedno: to, że rodzice są homoseksualistami, wcale nie musi oznaczać, że wychowają dzieci lepiej, niż normalni rodzice. To zależy od ludzi.
__________________
Jeżeli potrzebujesz pomocy, napisz. Chętnie pomogę : )



Amor patriae nostra lex!

Miłość ojczyzny naszym prawem!

Ostatnio edytowany przez Serious Sam - 30-01-2009 o 19:30.
Serious Sam jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-01-2009, 19:29   #38
GargoinX
Just an Orange
 
GargoinX's Avatar
 
Data dołączenia: 06 04 2008
Lokacja: Płock
Wiek: 29
Wpisy bloga: 34

Posty: 1,242
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Knight
Świat: Eternia
Poziom: 31
Skille: 65/64
Poziom mag.: 4
GargoinX ma numer GG 3751106
Domyślny

Może i by wychowywała dziecko lepiej, ale dziecko nie miałoby życia wśród rówieśników.
"- Jak się nazywa twoja mama?
- Adam.
- Ahahaha!"
Chciałbyś tak? Bo ja nie.
__________________

Literka Z, literka K, literska S jak ZKS!

Gargoin na Last.fm!

Notka dla Gargulca.
GargoinX jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-01-2009, 19:30   #39
Litawor
Użytkownik Forum
 
Litawor's Avatar
 
Data dołączenia: 19 03 2004
Lokacja: Szczecin/Kraków

Posty: 1,657
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Serious Sam Pokaż post
Tak? Mówią, że dzieci biorą przykład z rodziców. Tym samym te dzieci, na przykład rodziców musiały by być homoseksualistami.
Gdyby tak było, to homoseksualizm by nie istniał. Prawie wszyscy homoseksualiści są dziećmi rodziców heteroseksualnych.

@GargoinX
Z tym się mogę zgodzić.
Litawor jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-01-2009, 19:31   #40
Michoss
Kapłan Preclanski
 
Michoss's Avatar
 
Data dołączenia: 15 09 2006
Lokacja: Sosnowiec
Wpisy bloga: 145

Posty: 2,190
Michoss ma numer GG 5483916
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Dr.Unknown Pokaż post
Myślę, że od wstydu ważniejszy jest tutaj brak możliwości wychowania dziecka normalnie przez parę homoseksualną...
Czy wy myślicie, że homoseksualny 'tatuś 1' będzie mówił "nie, nie patrz na tę dziewczynkę synu, patrz, tam jest taki ładny chłopaczek"?
Homoseksualiści, po tym co sami przeszli z ludźmi, imho jeszcze bardziej staraliby się wychować dziecko na 'normalnego' (definicja "normalności" jest bardzo niestabilna) członka społeczeństwa.
__________________
Pisał to:
ichos

Ostatnio edytowany przez Michoss - 30-01-2009 o 19:33.
Michoss jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 02:03.


Powered by vBulletin 3