Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Dla początkujących > Profesje

Notki

Profesje Rycerz, paladyn, czarodziej czy może druid? Wszelkie wywody na temat profesji znajdziesz w tym dziale.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 06-12-2006, 20:59   #101
Levox
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez noobowaty mistrz Pokaż post
3,6mlvl = 3 mlvl i 40% do 4 mlvla.
Matematyka blz?
3 mlvl i 60% = 3,6 mlvl

Jakiś ty "mondry"
  Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 06-12-2006, 23:06   #102
Rekin Master
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 29 01 2006
Lokacja: Szamotuły
Wiek: 33

Posty: 782
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Levox Pokaż post
3 mlvl i 60% = 3,6 mlvl

Jakiś ty "mondry"
a ty nie rozumiesz tego, co czytasz
Rekin Master jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-12-2006, 23:39   #103
grilia
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
@Gril chlopcze i co kurwa temu sorckowi daja te stale duze obrazenia?
Co jest zajebisty w expie?
A nie jest?
Cytuj:
Moze w pvp z knightem sam na sam jest kurwa zajebisty?
Predzej zabije knighta niz knight jego.
Cytuj:
I jeszcze raz wracam do tego ze jesli knight atakuje palka bez tarczy to kurw amac srednia napewno nie ebdzie wynosic 50 hp bo mi wchodzi powyzej 70
Imargam ma srednia 50, ty masz 70. No nic tylko pogratulowac -.-
Cytuj:
palek bez tarczy za*******a to raczej trudno zeby mi hity wchodizly male jak i zazwyczaj pancer zma chujowy ...n/c
Ma plate i to wystarczy zeby srednia nie przekraczala 50.
Cytuj:
Nigdy nie mowilem ze knight nie bije slabo ale nie jest tez tak ze zawsze ma slabe hity.
Knight wali na przemian bardzo slabo i średnio słabo w pvp.
Cytuj:
Grilla to ostatnie zdanie jest ironia czy tylko mi sie wydaje?
No chyba ze tyczy sie to podanych wyzej przykladow knightow
Nie, nie jest ironia. Obrazenia z explo sa 5 razy wieksze od tych z broni. (przynajmniej!)

@all
Ja dalem dowod, teraz wasza kolej. (oczywiscie mowie do tych ktorzy sie ze mna nie zgadzaja)
Gadac to se mozna, sztuka jest udowodnic to co sie mowi a ja udowodnilem - wrzucilem na forum filmik z dupnymi hitami jednego z najlepszych knightow. Wy walicie mocniej od knighta na 200+ lvlu ze skillami 100+? To jakie wy w takim razie macie skille skoro koles na 100+ wali slabiej od was? Macie 150? Jakos mi sie nie chce wierzyc bo EO ma "tylko" 115 bodajze wiec wiecej na pewno nie macie a poza tym jakbyscie mieli to by was bylo widac w statystykach. "Wale po 70 w pala" - walisz to udowodnij. Tak trudno jest nakręcić minutowy film ze swoimi hitami? No ale wy oczywiscie zaraz sie bedziecie wykręcać ze "nie macie czasu" albo "ze nie ma sensu" itd bo wiecie ze jakbyscie nagrali taki film i wrzucili na forum to srednia z hitow w takiego pala nie przekroczylaby 50. (no chyba ze pal by w ogole nie mial na sobie zadnego eq) I apeluje o skonczenie wreszcie z tym gołosłowiem a rozpoczecie udowadniania swoich racji filmem. Ja udowodnilem, teraz wasza kolej...

Ostatnio edytowany przez grilia - 06-12-2006 o 23:47.
  Odpowiedz z Cytatem
stary 09-12-2006, 19:26   #104
^Trial^
Użytkownik Forum
 
^Trial^'s Avatar
 
Data dołączenia: 05 12 2006

Posty: 235
Stan: Aktywny Gracz
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez grilia Pokaż post
A nie jest?

Predzej zabije knighta niz knight jego.

Imargam ma srednia 50, ty masz 70. No nic tylko pogratulowac -.-

Ma plate i to wystarczy zeby srednia nie przekraczala 50.

Knight wali na przemian bardzo slabo i średnio słabo w pvp.

Nie, nie jest ironia. Obrazenia z explo sa 5 razy wieksze od tych z broni. (przynajmniej!)

@all
Ja dalem dowod, teraz wasza kolej. (oczywiscie mowie do tych ktorzy sie ze mna nie zgadzaja)
Gadac to se mozna, sztuka jest udowodnic to co sie mowi a ja udowodnilem - wrzucilem na forum filmik z dupnymi hitami jednego z najlepszych knightow. Wy walicie mocniej od knighta na 200+ lvlu ze skillami 100+? To jakie wy w takim razie macie skille skoro koles na 100+ wali slabiej od was? Macie 150? Jakos mi sie nie chce wierzyc bo EO ma "tylko" 115 bodajze wiec wiecej na pewno nie macie a poza tym jakbyscie mieli to by was bylo widac w statystykach. "Wale po 70 w pala" - walisz to udowodnij. Tak trudno jest nakręcić minutowy film ze swoimi hitami? No ale wy oczywiscie zaraz sie bedziecie wykręcać ze "nie macie czasu" albo "ze nie ma sensu" itd bo wiecie ze jakbyscie nagrali taki film i wrzucili na forum to srednia z hitow w takiego pala nie przekroczylaby 50. (no chyba ze pal by w ogole nie mial na sobie zadnego eq) I apeluje o skonczenie wreszcie z tym gołosłowiem a rozpoczecie udowadniania swoich racji filmem. Ja udowodnilem, teraz wasza kolej...

Nie zapominaj ze na tym filmiku bil on 41 knighta? a nie pala bez tarczy
^Trial^ jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-12-2006, 22:27   #105
grilia
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez ^Trial^ Pokaż post
Nie zapominaj ze na tym filmiku bil on 41 knighta? a nie pala bez tarczy
Nie tylko. Przyjrzyj sie jeszcze raz uwaznie.
  Odpowiedz z Cytatem
stary 10-12-2006, 01:11   #106
maszter321
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 01 09 2006

Posty: 262
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Knight
Poziom: 115
Domyślny

Cytuj:
W takim razie czekam na film. Ogladalem wiele wojen i jeszcze nigdy nie widzialem knighta ktory ma srednia hitow z sova/sca powyzej 80. (wlacznie z eternalem). Czyli mam rozumiec ze ty walisz mocniej od eternala? W takim razie prosze to udowodnic. Ja ci moge udowodnic ze nie masz racji dowolnym filmikiem z tibicams bo na zadnym knight nie wali srednio po 80+.
ehhh grilla grilla ty ciagle swoje. obejrzyj se filmik jak EO kopie Menise. Z broni wchodzi po srednio wlasnie 70-80 (trzeba zauwazyc ze Menise to 90 ek ktory najprawdopodobniej wbil rs i dlatego nie uciekal do pz bo mial battle= dobre eq full def) co w tym przypadku nie jest malo a hity z explo wynosily 270. jesli sie myle to sory ale ogladalem ten filmik z 4 m-ce temu
maszter321 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-12-2006, 15:10   #107
Galeon
Użytkownik Forum
 
Galeon's Avatar
 
Data dołączenia: 17 09 2005
Lokacja: Lublin
Wiek: 31

Posty: 237
Stan: Niegrający
Profesja: Knight
Świat: Refugia
Poziom: 40
Skille: 65/65
Poziom mag.: 5
Galeon ma numer GG 2562220 Send a message via Skype™ to Galeon
Domyślny

hmmm jesli wolisz spokojne zycie bez strsu to graj knightem nawet na lagu raczej nie dednie mozesz spokojnie wybierac sie na potwory solo czy to ciasno czy otwarta przestrzen jak wolisz palla to bedziesz potrzebowal capa, duuuzo przestrzeni do zwiewania przed stworami i tak jak wspomniano wczesnijej, szybkiego neta zebys nie mial lagów pozdro
__________________


Galeon jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-12-2006, 19:06   #108
Etan Marth
Użytkownik Forum
 
Etan Marth's Avatar
 
Data dołączenia: 15 05 2006
Lokacja: Wrocław
Wiek: 32

Posty: 345
Imię: Etan Marth
Profesja: Elite Knight
Świat: Berylia
Etan Marth ma numer GG 7164295
Domyślny

@up
Dobry, wysoko lvl'owy (szybki) pall nie potrzebuje "duuuuuuuuzo" przestrzeni.
@grilla
Hity z explo conajmniej 5x mocniejsze? A nie wiesz, ze mozna nawet nie trafic z explo?
Nie trafiam mocno w palla bez shielda?
Jak znajde jakiegos palla, ktory sie zgodzi na test, zrobie film.
__________________

Combo by Mahrdis+2 Dragons+1 Dragon Lord=173EK Owned
Thor Rheon [30]: ej wiesz dlaczego mi kutas staje jak mame zobacze??
Etan Marth jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-12-2006, 22:32   #109
Piotrek Marycha
Użytkownik Forum
 
Piotrek Marycha's Avatar
 
Data dołączenia: 16 02 2006
Lokacja: Legionowo
Wiek: 34

Posty: 1,529
Stan: Niegrający
Imię: Dobrzejszy
Profesja: Paladin
Gildia: ';..;'
Świat: Xerena
Poziom: 64
Skille: 81
Poziom mag.: 16
Piotrek Marycha ma numer GG 7952466
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Etan Marth Pokaż post
@up
Dobry, wysoko lvl'owy (szybki) pall nie potrzebuje "duuuuuuuuzo" przestrzeni.
@grilla
Hity z explo conajmniej 5x mocniejsze? A nie wiesz, ze mozna nawet nie trafic z explo?
Nie trafiam mocno w palla bez shielda?
Jak znajde jakiegos palla, ktory sie zgodzi na test, zrobie film.
tiaa najwazniejsze motto wszystkich knightów: "bo w pala mocno trafiam", tylko co z tego? jezeli nie jestes naprawde duzo szybszy od tego palla to na nic ci sie to nie zda bo nadal pall bedzie wolniej zuzywac mf'y w stosunku do uhów knighta ( testowane z kumplem, ja z bohami , on - bez), po drugie "pociesz" sie ze tego pala i tak nie zabijesz bo wrzuci jakas tarcze i truchcikiem dobiegnie do jakiegos miasta, oczywiscie mozna lac go np we pięciu ale to chyba zadna rewelacja ubic kogos 5v1...
__________________
"Istnieja dwie bezgraniczne rzeczy - wszechswiat i ludzka glupota. Chociaż co do wszechswiata nie jestem calkiem pewien... " (ALBERT EINSTEIN )
-------------------------------------------------------------------------------
Piotrek Marycha jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-12-2006, 01:34   #110
Fagaro
Użytkownik Forum
 
Fagaro's Avatar
 
Data dołączenia: 06 06 2006

Posty: 493
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Fagaro
Profesja: Elite Knight
Gildia: Redeemers
Świat: Eternia
Poziom: 209
Skille: 99/97
Poziom mag.: 9
Domyślny

tak samo dziala to w druga strone, predzej palkowi sie skoncza be;ty zanim zabile knighta na podobnym levelu zapakowanego uhami na hunta.
Fagaro jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-12-2006, 12:51   #111
Cadonis
Użytkownik Forum
 
Cadonis's Avatar
 
Data dołączenia: 17 05 2004

Posty: 346
Domyślny

Dlatego walki PvP osób o podobnych lvlach w sytuacji, gdy jednej ze stron zależy tylko na ucieczce, są z założenia skazane na przegraną drugiej osoby. Chyba, że uciekający jest kompletnie nieprzygotowany do ucieczki (nie ma UHów itp), albo nie umie się bronić.
__________________
Kavari es, lar agrunea venir Akharlen!

~~~~
Cadonis jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-12-2006, 19:55   #112
Tentotrix
Użytkownik Forum
 
Tentotrix's Avatar
 
Data dołączenia: 04 10 2006
Lokacja: Stąd

Posty: 358
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Etan Marth Pokaż post
@up
Dobry, wysoko lvl'owy (szybki) pall nie potrzebuje "duuuuuuuuzo" przestrzeni.
@grilla
Hity z explo conajmniej 5x mocniejsze? A nie wiesz, ze mozna nawet nie trafic z explo?
Nie trafiam mocno w palla bez shielda?
Jak znajde jakiegos palla, ktory sie zgodzi na test, zrobie film.
ta,ale pall moze zalozyc shielda i mu nic nie zrobisz -.- ja mam 68 skilla w shieldzie,załozylem demonke i 120 ek mi jechał po 5-10 -.- best to chyba 20...a taki sorc nic nie zrobi zeby zmniejszyc hity,pozatym teraz pall ma iron bolty które są piekielnie silne,oraz nie wiadomo co bedzie robic airblast.
Tentotrix jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-12-2006, 20:24   #113
Arut
Użytkownik Forum
 
Arut's Avatar
 
Data dołączenia: 09 05 2005
Lokacja: Arkadia

Posty: 216
Stan: Początkujący
Arut ma numer GG 5617877
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Tentotrix Pokaż post
ta,ale pall moze zalozyc shielda i mu nic nie zrobisz -.- ja mam 68 skilla w shieldzie,załozylem demonke i 120 ek mi jechał po 5-10 -.- best to chyba 20...a taki sorc nic nie zrobi zeby zmniejszyc hity,pozatym teraz pall ma iron bolty które są piekielnie silne,oraz nie wiadomo co bedzie robic airblast.
Taa, widziales kiedys palla bijacego z power boltow w knighta solo...? Nie wiem co to jest iron bolt, ale jesli ci chodzi o infernal bolty to tak samo jak z power boltami, beda za cenne zeby tracic w knighta ktory bedzie sie leczyc o wiele taniej. Airblast? Co to? Arbalest, ma o 1 kratke wiecej zasiegu od zwyklej kuszy, ot co!

Ostatnio edytowany przez Arut - 15-12-2006 o 20:27.
Arut jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-12-2006, 21:07   #114
Tentotrix
Użytkownik Forum
 
Tentotrix's Avatar
 
Data dołączenia: 04 10 2006
Lokacja: Stąd

Posty: 358
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Domyślny

@up
taaaaaa skad to wiesz?jakies dowody?film?news na tibia.com? nie? to nie mów nic bo nie wiesz jak jest naprawde -.-
Tentotrix jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-12-2006, 01:52   #115
Piotrek Marycha
Użytkownik Forum
 
Piotrek Marycha's Avatar
 
Data dołączenia: 16 02 2006
Lokacja: Legionowo
Wiek: 34

Posty: 1,529
Stan: Niegrający
Imię: Dobrzejszy
Profesja: Paladin
Gildia: ';..;'
Świat: Xerena
Poziom: 64
Skille: 81
Poziom mag.: 16
Piotrek Marycha ma numer GG 7952466
Domyślny

a po co mu dowody? wystarczy ze mu kolega kumpla znajomego powiedzial... taak 1 kratke dalej, czyli w potwory za ekran bedziesz strzelal inteligencie? -.-
bedzie napewno mocniejsza od kuszy bo w jej opisie pisze ze jest bardzo precyzyjna, pozatym po co by ja dawali jezeli by nic nie dawala (1 kratka dalej to jest wlasnie NIC)
__________________
"Istnieja dwie bezgraniczne rzeczy - wszechswiat i ludzka glupota. Chociaż co do wszechswiata nie jestem calkiem pewien... " (ALBERT EINSTEIN )
-------------------------------------------------------------------------------
Piotrek Marycha jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-12-2006, 02:13   #116
P0nury
Użytkownik Forum
 
P0nury's Avatar
 
Data dołączenia: 19 07 2005

Posty: 724
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elite Knight
Poziom: 60
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Piotrek Marycha Pokaż post
a po co mu dowody? wystarczy ze mu kolega kumpla znajomego powiedzial... taak 1 kratke dalej, czyli w potwory za ekran bedziesz strzelal inteligencie? -.-
bedzie napewno mocniejsza od kuszy bo w jej opisie pisze ze jest bardzo precyzyjna, pozatym po co by ja dawali jezeli by nic nie dawala (1 kratka dalej to jest wlasnie NIC)
AFAIR mocny nie znaczy to samo, co celny. Niewykluczone, że nowa kusza zwiększy po prostu ilość trafień, ewentualnie pomoże celować precyzyjniej w najwrażliwszą część potwora/człowieka, dzięki czemu zadamy mu większe obrażenia. Na razie można jedynie gdybać.
P0nury jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-12-2006, 06:41   #117
Celtio'S
Użytkownik forum
 
Celtio'S's Avatar
 
Data dołączenia: 10 12 2006

Posty: 3
Problem !!

[quote=Szaryy;1017051]
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Avaris Pokaż post
No niby pallkiem się na początku szybciej expi. Lecz na wyższym poziomie robi się nudno .
Nie tak nudno jak knightem.
Ty mowisz ze palladynem sie nudno expi ?NO WAY! Czy wbijanie 90k/h na Demoni jest nudne ?To pomysl o knighie ktory zeby duzo nie tracic to siedzi na dragach z healerem. Pallem idzesz na wszystko co chcesz. Jak wyzej wspomnialem idzesz na demone na 60 lvl z blokerem i exp na poł poniewaz ty tylko z boltow on z broni ew. explo jak zniknie wrl . Knight do 70-80 lvl exp bardzo powoli porownujac do palka. Obydwoma profesjami trzeba skillowac (wedlug mnie to skille to podstawa)Zeby zaczac ciekawie expic Knightem to trzeba miec skille 80/80+ i z 60 lvl. Pallem mozesz od 70 dysta siedziec na guardach ale wedlug mnie lepiej potrenic do 80 dyst. i tłuc cały czas dragi.

I niech nikt mi nie mowi ze pallem sie expienie nudzi ... Jak ktos potrafi grac
bedzie zadowolony z palla ..

PzDr..
Celtio'S jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-12-2006, 06:55   #118
morwi
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 31 08 2004
Lokacja: [HACKED]
Wiek: 34

Posty: 1,439
morwi ma numer GG 4695891
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Tentotrix Pokaż post
@up
taaaaaa skad to wiesz?jakies dowody?film?news na tibia.com? nie? to nie mów nic bo nie wiesz jak jest naprawde -.-
hmm z test serwera ? infernal bolty były testowane i wyszło na to że są troche silniejsze od power boltów, a co do arabalesta to jedni mówią o jednej kratce zasięgu więcej, a jedni o lepszej precyzji...
__________________
[HACKED]
morwi jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-12-2006, 08:58   #119
shoq
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 14 08 2005
Lokacja: Mordor

Posty: 915
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Druid
Poziom mag.: 45
Domyślny

Pallem expi się zupełnie inaczej niż knightem. Palem bije się silne potwory uciekając przed nimi, a knightem dużo słabsze od siebie potwory (tylko musi być ich DUŻO)
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez forum.tibia.pl
Mam XX kasy. Co kupić? Co wybrać?
Kup.Se.Musk
Dzisiaj, 09:12 >
shoq jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-12-2006, 09:16   #120
Zong
Użytkownik Forum
 
Zong's Avatar
 
Data dołączenia: 13 12 2006
Lokacja: Z Dupy

Posty: 29
Stan: Aktywny Gracz
Zong ma numer GG 3050404
Domyślny

a na non pvp?
bo zastanawiam sie czy grac knightem czy palkiem
mam sporo kasy
kogo mam wybrac??
__________________
Zong jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 11:04.


Powered by vBulletin 3