Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Fora główne > Niusy

Notki

Niusy Nowosci z świata Tibii dostarczone przez naszych nieustraszonych korespondentów.

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 22-06-2005, 19:31   #101
Zaphi
Użytkownik Forum
 
Zaphi's Avatar
 
Data dołączenia: 18 05 2005

Posty: 101
Domyślny

Widze ze prawie wszyscy narzekacie na przepelnione expowiska - lol
Otworzcie sobie mapke Swiata Tibi i zobaczcie jaka ilosc terenu bedzie dodana po updacie - dzungla (teren zajmuje odleglosci z ghostlandu po krance ab i z northportu po same gory kazo[Okolo 1/3 calej mapy TIBI !!!!!!]) wiec mysle ze te 50 osob w zaden sposob nie zablokuje wam expowisk

Z drugiej strony mozna troche wspolczuc faccom - nigdy sami nie odkryjecie dzungli
Zaphi jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 22-06-2005, 20:44   #102
Dared
Użytkownik Forum
 
Dared's Avatar
 
Data dołączenia: 31 05 2005
Lokacja: Warszawa
Wiek: 33

Posty: 30
Dared ma numer GG 1602402
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Klimmek
Może poprostu CipSoft zacząłby się intersować graczami którzy nie mają płatego konta. Napewno zrobienie kilku nowych miast i expowisk wystarczająco rozluźniło by stare miasta i tereny do expienia.
Wiadomo, że jest to wiele pracy, ale przecież w pół roku między aktualizacjamy mozna to zrobic. Oni chyba nie robią nic takiego przez co nie mogliby zająć się powiększeniem świata dla użytkowników darmowych kont. Im też się coś należy.
Fakt, że użytkownikom który zapłacli, należą się nowe tereny, przedmioty i inne pierdoły, bo on daje za to kase i wymaga. Ale nie należy zapominać o FACCach.

Może kiedys, jak zabraknie CipSoftom pomysłów na rozbudowanie PACC Area, zajmą sie FACCami.
Przecież, to jest totalnie od początku do końca oczywiste...

FACCom sie nie należy - Facce dostają z łaski (GRAJĄ ZA FREE)...
PACCom sie należy - Płacą i mają wszystko

I to chyba jest oczywiste, że CIPSoft będzie dbał o PACCów bo to oni dają kase, a facc to darmozjady, a do tego jeszcze pyskują...

A jest to pewien sposób zachęty - dawanie do pacc, żeby facc zapłacili

A powiedzcie mi tylko, że wy byście tak nie zrobili to nie wytrzymam...

PS: Tak ciężko wam przyznać, że lagi to wasza wina... Mówicie, że lagi to wina serwerów... Hmm to wytłumaczcie mi to... Dlaczego ja NIGDY nie mam lagów?
//Dared, z pozdrowieniami!
__________________
Macrohard Doors 2005 P.N.E - Gill Bates
---------------------
Dared Del'Piwko
Aldora
50+

---------------------
Jeżeli uważasz, że to nabity post - Napisz na PW.
Dared jest offline  
stary 22-06-2005, 20:55   #103
vonbayba
Użytkownik forum
 
vonbayba's Avatar
 
Data dołączenia: 05 05 2005
Lokacja: Poznań
Wiek: 34

Posty: 21
Domyślny

No i dobrze ze podniesli limit ale lagi pewnie wieksze beda :/// i resety serwerow :/// to chyba jest najgorsze!!! Hmm a swiatow przybywa i bardzo dobrze
vonbayba jest offline  
stary 22-06-2005, 20:57   #104
Xeltix
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 26 12 2004
Lokacja: Gliwice
Wiek: 35

Posty: 244
Xeltix ma numer GG 20143712
Domyślny

@up
racja facc to zwykłe newbie ktore stoja 24h w depo proszac o"FRI ITANS PLX" , tworzą runy przed depo , i klna na kazdego i robia runy za darmo dla protectow -.-
__________________
I yearn to thee who art darkness in thy rising
Xeltix jest offline  
stary 22-06-2005, 22:52   #105
Slagolash
Użytkownik Forum
 
Slagolash's Avatar
 
Data dołączenia: 14 10 2004
Lokacja: Kwidzyn
Wiek: 33

Posty: 262
Stan: Na emeryturze
Świat: Saphira
Slagolash ma numer GG 3177912
Domyślny

Czy ja wiem czy to taki dobry pomysł? Przeważnie po takich zmianach nie jest zachowywana stabilnosc serwerów, co moze byc powodem masskicków i jeszcze większych lagów (tak na marginesie to 15 minut temu zaliczyłem deda na masskicku ;/). Poza tym - większa ilość osób na serwerze=więcej więcej graczy, osób zajmujących expowiska. Ktoś móglby powiedziec, że te dodatkowe 50 osób to mało - ale ta różnica na pewno będzie zauważalna.
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Dared
PS: Tak ciężko wam przyznać, że lagi to wasza wina... Mówicie, że lagi to wina serwerów... Hmm to wytłumaczcie mi to... Dlaczego ja NIGDY nie mam lagów?
Tutaj ciężko jest ustalić po czyjej stronie leży wina-z jednej strony userzy, którzy grają na starym modemie 56 kbps a winę za lagi zwalają na Cipsoft nie mają racji. Ale z drugiej strony ludzie, którzy na codzień korzystają powiedzmy z neski lub chello i na codzien nie mają problemów z graniem nagle zaczynają być co chwila wyrzucani z gry, nie mogą miec chyba pretensji do providera - tu wina leży ewidentnie po stronie serwerów.

Ostatnio edytowany przez Slagolash - 22-06-2005 o 23:05.
Slagolash jest offline  
stary 22-06-2005, 23:54   #106
trewq
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 13 09 2004

Posty: 7
Brak ikony 50+

50 więcej FACC... będzie kogo zabijać


Im więcej nowych terenów dla PACC, tym mniej ich siedzi w miastach dla darmowych kont.



Uważacie, że gracze z FACC są zbędni? Że przeszkadzają tylko prawdziwym graczom?

Życzę powodzenia przy robieniu kilku BP UH/SD/strzał na poziomie 70+, zamiast kupować je od jakiegoś 11 lev druida za marne grosze. Przecież podczas byle polowania kasa zwraca się szybko, a i gra się dzięki temu przyjemniej.
Wystarczy spojrzeć na server PACC-only...
trewq jest offline  
stary 23-06-2005, 08:24   #107
aerone
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 22 06 2005

Posty: 14
Domyślny

czy wy tego nie rozumiecie ?? jakby mialybyc przepelnione expowiska przez facc to i tak by byly przeciez w koncu sei wbija ! poza tym ci kolesie z Cipsowfu nie stawiaja serwerow na laczy 128 kb/sec bez przesady jak bedzie wiecej ludzi gralo dojdzie dzungla i te inne to wiecej ludzi bedzie pacce kupowalo i jestem prawie pewny ze cip wezmie to na rozbudowanie lacza... tylko ze w zasadzie nie musza
aerone jest offline  
stary 23-06-2005, 10:05   #108
Gzaruś
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 26 03 2005
Lokacja: Łuków
Wiek: 33

Posty: 105
Domyślny

Mnie od czasu podniesienia limitu kicknęło z 10 razu :\.... Na szczęście stałem pod dp/domkiem.

edit: właśnie był mass kick, dedło co najmniej 5 moich kumpli i na pewno wiele innych osób :\.
__________________
Świat chimera

Elder Druid 35vl 21/25 54mlvl 78 fishing

Ostatnio edytowany przez Gzaruś - 23-06-2005 o 10:27.
Gzaruś jest offline  
stary 23-06-2005, 10:57   #109
Gobol
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 23 06 2005

Posty: 15
Cool eh

Mimo ze nie mam swietnego łącza, nie narzekam na lagi, jezeli je juz mam to jedynie w miescie przy depo. Co chodzi o expienie to tez niem mam problemow zawsze znajde sobie jakies miejsce. A pacca raczej nie kupie bo to wywalenie pieniedzy. Domek mi niepotrzebny a co chodzi o expienie to wystarczy mi main. Ogolnie mowiac tibia powinna calkowicie darmowa z tym co ma teraz do zaoferowania. MMORPG o nazwie Eternal Lands przewyższa Tibie 100% i jest calkowicie za free
Gobol jest offline  
stary 23-06-2005, 12:02   #110
Master of flamaster
Guest
 

Posty: n/a
Problem

Lagi są nie do zniesienia!!!!!!!!!!
 
stary 23-06-2005, 12:26   #111
Fish_POL
Użytkownik forum
 
Fish_POL's Avatar
 
Data dołączenia: 16 06 2005
Lokacja: Toruń
Wiek: 33

Posty: 5
Fish_POL ma numer GG 7213996
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Gobol
Mimo ze nie mam swietnego łącza, nie narzekam na lagi, jezeli je juz mam to jedynie w miescie przy depo. Co chodzi o expienie to tez niem mam problemow zawsze znajde sobie jakies miejsce. A pacca raczej nie kupie bo to wywalenie pieniedzy. Domek mi niepotrzebny a co chodzi o expienie to wystarczy mi main. Ogolnie mowiac tibia powinna calkowicie darmowa z tym co ma teraz do zaoferowania. MMORPG o nazwie Eternal Lands przewyższa Tibie 100% i jest calkowicie za free

To graj sobie w Eternal Lands a nie zasmiecasz forum -.-
Fish_POL jest offline  
stary 23-06-2005, 12:29   #112
Lord Pelar
Użytkownik Forum
 
Lord Pelar's Avatar
 
Data dołączenia: 03 03 2005
Lokacja: Opole
Wiek: 33

Posty: 26
Stan: Początkujący
Imię: Lord Pelar
Profesja: Elite Knight
Świat: Arcania
Poziom: 79
Skille: 84/82
Poziom mag.: 6
Lord Pelar ma numer GG 9172934
Cool

Mi tam ogólnie nie przeszkadza bo teraz wiekszość czesu spędzam na ankrahmun
Lord Pelar jest offline  
stary 23-06-2005, 12:46   #113
mih-u
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 09 08 2004

Posty: 20
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Master of flamaster
Lagi są nie do zniesienia!!!!!!!!!!
jak sie gra na modemie to sie ma lagi
mih-u jest offline  
stary 23-06-2005, 13:20   #114
Xelman
Guest
 

Posty: n/a
LOL

Mysle i mam nadzieje ze powstana w tym miesiacu jakies nowe servery.... .Pozdro narx :*:*:*
 
stary 23-06-2005, 14:18   #115
Dowizul z Inferny
Użytkownik Forum
 
Dowizul z Inferny's Avatar
 
Data dołączenia: 29 07 2004
Lokacja: Ostrów Wlkp.
Wiek: 31

Posty: 424
Dowizul z Inferny ma numer GG 3923320
Domyślny

powinni tez zrobic nowe miasto dla fac lub powiekszyc dpp bo ciagle zawalone tak ze sie boje parcel wylac bo jak by cos bylo nie tak to koniec
__________________
glosujcie

Dowizul z Inferny jest offline  
stary 23-06-2005, 14:46   #116
Pawus
Użytkownik forum
 
Pawus's Avatar
 
Data dołączenia: 09 11 2004
Wiek: 33

Posty: 11
Pawus ma numer GG 1524838
LOL rel

no wkońcu coś zrobili dla graczy
Pawus jest offline  
stary 24-06-2005, 12:20   #117
Migotqa
Guest
 

Posty: n/a
Evul :p

Tesz chcem new server , zostalo mi tylko 20 dni pacca , omg wkurze sie jak nie bedzie dzisiaj nowego servera
 
stary 24-06-2005, 12:39   #118
Migotqa
Guest
 

Posty: n/a
Pergamin Kto by zalozyl jakas rodzine na new serverze?

Chem zalozyc roddzine jakas albo gildie
 
stary 24-06-2005, 12:49   #119
Palladni
Użytkownik Forum
 
Palladni's Avatar
 
Data dołączenia: 18 09 2004
Lokacja: Nowogard
Wiek: 34

Posty: 353
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Pacera
Poziom: 40+
Poziom mag.: 51
Palladni ma numer GG 5971635
Domyślny

@Migotqa:
Wpierwej naucz się edytować posty...

@Topic:
Niby zmiana na dobre, ale o conajmniej 50 osób więcej na expowiskach...
__________________
Palladni jest offline  
stary 24-06-2005, 13:20   #120
Van Gul'dan Moose
Użytkownik Forum
 
Van Gul'dan Moose's Avatar
 
Data dołączenia: 01 03 2005
Lokacja: Nie mam PACC

Posty: 56
Van Gul'dan Moose ma numer GG 5539738
Cool Taa

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Gobol
Mimo ze nie mam swietnego łącza, nie narzekam na lagi, jezeli je juz mam to jedynie w miescie przy depo. Co chodzi o expienie to tez niem mam problemow zawsze znajde sobie jakies miejsce. A pacca raczej nie kupie bo to wywalenie pieniedzy. Domek mi niepotrzebny a co chodzi o expienie to wystarczy mi main. Ogolnie mowiac tibia powinna calkowicie darmowa z tym co ma teraz do zaoferowania. MMORPG o nazwie Eternal Lands przewyższa Tibie 100% i jest calkowicie za free
Zwłaszcza potworami...Ale trzeba przyznac że fajne jest robienie sobie przedmiotów.EL będzie miała stopień rozudowania Tibi za 5 lat,wspomnicie moje słowa...

Na temat:zgadzam się z twierdzeniem o UHmakerach,ich więcej to więkasz podaż----> niższsze ceny
__________________
May Adun be with you
Avatar pochodzi ze strony www.losux.prv.pl
Godne Polecenia komiksy:
www.Bundz.prv.pl
www.calvin.prv.pl
www.paski.org
Van Gul'dan Moose jest offline  
Zamkniety temat.

Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 17:56.


Powered by vBulletin 3