Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Inne > O wszystkim i o niczym

Notki

O wszystkim i o niczym O tym wszystkim co nie pasuje gdziekolwiek indziej ;)

Pokaż wyniki sondy: Czy stołowałbyś/aś się w takim lokalu?
Tak! Świetny pomysł! 21 19.81%
Raczej tak. 37 34.91%
Raczej nie. 28 26.42%
Na pewno nie! 20 18.87%
Głosujących: 106. Nie możesz głosować w tej ankiecie

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 07-02-2009, 18:14   #41
Robin
Tibia.pl support
 
Robin's Avatar
 
Data dołączenia: 02 11 2006
Wiek: 31

Posty: 503
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elder Druid
Świat: Guardia
Poziom: 182
Skille: n/d
Poziom mag.: 76
Domyślny

Jeśli na prawdę otworzysz taką knajpkę to gdzie? Zapewne minie parę miesięcy zanim będziesz miał zyski (skąd weźmiesz warzywa itd.). ALBO jeśli się mylę, to otworzysz sieć restauracji która opanuje rynek gastronomiczny na całym świecie.

PS. Jak/Jeśli otworzysz to gdzie?
Robin jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 07-02-2009, 19:05   #42
Zabanicjowany
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 31 01 2009

Posty: 67
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Robin2000 Pokaż post
Jeśli na prawdę otworzysz taką knajpkę to gdzie? Zapewne minie parę miesięcy zanim będziesz miał zyski (skąd weźmiesz warzywa itd.). ALBO jeśli się mylę, to otworzysz sieć restauracji która opanuje rynek gastronomiczny na całym świecie.

PS. Jak/Jeśli otworzysz to gdzie?
Takie knajpki to nie jest nowy pomysł. W Szwecji, Meksyku, Francji napewno są, tyle, że monopol powoli je zabija. I jest napewno droższe takie jedzenie bo we Francji jak byłem to ceny były wyższe niż w mcd czy kfc. Ja bardzo rzadko wpadam do mcd, wolęiść na pizzę która wydaje mi się "zdrowsza" niż ten syf z mcd. Po drugie to rzeczy z mcd nawet smakują ale dzięki chemii. Jedynie shake'i tam kupuję i raz na miesiąc może wpadnę.

I nie zniechęcam ale aby otworzyć lokal gastronomiczny trzeba mieć pieniądze, to nie jest tak jak zwykła firma, trzeba przejść specjalne badania lekarskie, pózniej lokal sprawdzony jest przez sanepid i tego typu kontrole.

Polecam film http://fast.food.nation.filmweb.pl/

Ostatnio edytowany przez Zabanicjowany - 07-02-2009 o 19:10.
Zabanicjowany jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-02-2009, 19:15   #43
Granteon
Użytkownik Forum
 
Granteon's Avatar
 
Data dołączenia: 25 07 2005

Posty: 513
Stan: Niegrający
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Tharion Pokaż post
On może być pełnoletni choćby jutro, a jeśli za rok - może wykonać analize rynku (np. przez ten temat) pochodzić , pozałatwiać parę rzeczy, dowiedzieć się dużo, i mając te 18 lat wystartować z mocnej (coprawda głównie teoretycznej ale zawsze) pozycji na rynek.

Oraz, nikt nie powiedział że chce to zrobić sam...
Myślisz, że 18 lat to też odpowiedzi wiek na zabawę z inwestycją? Chyba każdy w młodym wieku ma jakieś marzenia wspólne z interesem, ale po pewnym czasie to przechodzi...


Cytuj:
Oryginalnie napisane przez PanKracy Pokaż post
Sam nie jem mięsa 6 lat i znacznie lepiej się czuje niż w czasie którym jadłem mięso.
Chcesz mi powiedzieć, że jedzenie mięsa jest niezdrowe?
__________________



Notka!

Ostatnio edytowany przez Granteon - 07-02-2009 o 19:16.
Granteon jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-02-2009, 19:21   #44
spider-bialystok
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 06 05 2004
Lokacja: Bialystok
Wiek: 34

Posty: 1,739
Stan: Niegrający
Gildia: Moonblades
Świat: Refugia
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Robin2000 Pokaż post
Zapewne minie parę miesięcy zanim będziesz miał zyski (skąd weźmiesz warzywa itd.).
Jest cos takiego jak odroczony termin platnosci.
__________________
spider-bialystok jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-02-2009, 19:24   #45
Zabanicjowany
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 31 01 2009

Posty: 67
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez spider-bialystok Pokaż post
Jest cos takiego jak odroczony termin platnosci.
Lub dopłaty bezzwrotne z UE. Ostatnio UE dopłacała po 40000 zł bezzwrotnie ale pod warunkiem, że firma ma się utrzymać rok na rynku.

Ja widziałem taką knajpę w której zamawiałeś sok z wybranych owoców, facet brał owoce (niektóre już obrane) i przy tobie wrzucał do sokowirówki. Wiedziałeś, że pijesz sok z prawdziwych owoców. Można było sobie wybrać przeróżne dodatki oczywiście naturalne.

Ostatnio edytowany przez Zabanicjowany - 07-02-2009 o 19:26.
Zabanicjowany jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-02-2009, 19:26   #46
PanKracy
Użytkownik Forum
 
PanKracy's Avatar
 
Data dołączenia: 17 12 2005
Lokacja: Bełchatów
Wiek: 32

Posty: 199
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Dr.Unknown Pokaż post
Cry me a river. Zawsze się tak ekscytujesz byle czym i mówiąc rzeczy oczywiste, masz nadzieję, że produkujesz coś błyskotliwego?
Widocznie za mało ludzie wiedzą skoro pakują w siebie tą bebeluche z makdonalda i innych fast foodów. To tak samo jak reklamy szerzące ekologie - tylko czemu ludzie zamiast wyrzucić opakowanie do kosza, wyrzucają je przez okno albo w lesie? Przecież to jest oczywiste że powinni je wyrzucić do kosza. Widocznie nie wiedzą albo nie chcą wiedzieć jakie to będzie miało skutki w przyszłości, m.in dla ich dzieci. Dlatego trzeba przekazywać pewne zachowania do tego momentu aż zacznie to skutkować. Ty za to próbujesz być błyskotliwy tylko coś Ci nie wychodzi już od dłuższego czasu na tym forum.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Dr.Unknown Pokaż post
@Khazid
Problem w tym, że takie punkty żywieniowe już, z tego co się orientuję, rozwijają się i w niedługim czasie konkurencja będzie spora.
O jaaaa, jaką ciekawostke napisałeś. Naprawde, nikt tego nie wiedział, że w czasach niezdrowego odżywiania ktoś w końcu wpadnie na pomysł aby otworzyć restauracje ze zdrowym żarciem. Potrzebne były wieloletnie obeserwacje, że każda gałąź gospodarki idzie do przodu i rozwija sie robiąc tym samym konkurencję. Tymbardziej że jest teraz moda na takie "punkty żywieniowe". Chcesz tak rozmawiac? - prosze bardzo.

Ripostuj dalej, będziesz fajny. Masz 19 lat, a zachowanie jak 80 letni laps, który nie ma ochoty żeby coś zmienić i przyczynić się do tego aby żyło się lepiej na świecie.
PanKracy jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-02-2009, 19:34   #47
Zabanicjowany
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 31 01 2009

Posty: 67
Domyślny

Najważniejszą rzeczą jest mieć miejsce na firmę, jeśli na uboczu to taniej ale mniej klientów. W samym Krakowie gdzie mieszkam miesięczne wynajmowanie średniego obiektu na firmę to chyba koszt od 50.000 zł miesięcznie w tych najruchliwszych miejscach więc tylko monopol się utrzyma. Przy mniej znanych ulicach są miejsca do wynajęcia, ale od 10.000 msc, a często drożej bo banki płacą więcej i stawiają swoje placówki wybijając inne firmy z rynku.

Kolejna rzecz to reklama... Internet, ulotki, plakaty, bilbordy, może w przyszłości również spoty w telewizji...

Nie jest to takie łatwe ale trzymam kciuki

Ostatnio edytowany przez Zabanicjowany - 07-02-2009 o 19:35.
Zabanicjowany jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-02-2009, 20:06   #48
Tharion
Użytkownik Forum
 
Tharion's Avatar
 
Data dołączenia: 26 06 2008
Lokacja: Bydgoszcz

Posty: 636
Stan: Usunięty
Imię: Thar~
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Granteon Pokaż post
Myślisz, że 18 lat to też odpowiedzi wiek na zabawę z inwestycją? Chyba każdy w młodym wieku ma jakieś marzenia wspólne z interesem, ale po pewnym czasie to przechodzi...
Jeśli wie co robi, to nie widze przeszkód
__________________
This is for my boys yo



Tharion jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-02-2009, 20:16   #49
Nokiasymbian
Użytkownik forum
 
Nokiasymbian's Avatar
 
Data dołączenia: 07 02 2009

Posty: 18
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Zabanicjowany Pokaż post
Ja widziałem taką knajpę w której zamawiałeś sok z wybranych owoców, facet brał owoce (niektóre już obrane) i przy tobie wrzucał do sokowirówki. Wiedziałeś, że pijesz sok z prawdziwych owoców. Można było sobie wybrać przeróżne dodatki oczywiście naturalne.

Nie wiem co jest w tym takiego świetnego jak sokowirówka to koszt rzędy 50-100 zł... A i uwież mi że wolę pic Colę niż taki sok bo jakoś po jego wypiciu nie widzę różnicy a za to w Coli mam chociaż zaje...zawalisty smak , + na 100% taka cola będzie tańsza niż ten ,,świeży'' sok z baru - szklanka pewnie za 3 zł... zal

Zara będą posty typu że sok jest zdrowy itp. taa to powiedz jakie mam jego plusy ? Już wolę se w aptece kupic Centrum i mam wszystkie witaminy które potrzebne mi są na 1 dzień więc mogę pic colę litrami gdyż więcej witamin mi nie potrzeba...

A i co do sałatek itp. to uwież mi że jak jestem głodny i kupię sobie takiego hamburgera to mi się ze szczęscia chce płakac a sałatki to nawet za darmola bym nie zjadł (no jeszcze zależy z czego ;p) ale i tak - thx but bye bye

Ostatnio edytowany przez Nokiasymbian - 07-02-2009 o 20:20.
Nokiasymbian jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-02-2009, 20:20   #50
Ulrikk
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

@UP
Może nie widzisz różnicy teraz, ale w końcu zobaczysz. A smak coli to gówno, wole zwykla wode
  Odpowiedz z Cytatem
stary 07-02-2009, 20:25   #51
Syfors
Użytkownik forum
 
Syfors's Avatar
 
Data dołączenia: 31 01 2009

Posty: 105
Stan: Początkujący
Imię: Syfors
Profesja: Druid
Świat: Danubia
Poziom: 24
Poziom mag.: 26
Pergamin

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Nokiasymbian Pokaż post
Nie wiem co jest w tym takiego świetnego jak sokowirówka to koszt rzędy 50-100 zł... A i uwież mi że wolę pic Colę niż taki sok bo jakoś po jego wypiciu nie widzę różnicy a za to w Coli mam chociaż zaje...zawalisty smak , + na 100% taka cola będzie tańsza niż ten ,,świeży'' sok z baru - szklanka pewnie za 3 zł... zal

Zara będą posty typu że sok jest zdrowy itp. taa to powiedz jakie mam jego plusy ? Już wolę se w aptece kupic Centrum i mam wszystkie witaminy które potrzebne mi są na 1 dzień więc mogę pic colę litrami gdyż więcej witamin mi nie potrzeba...

A i co do sałatek itp. to uwież mi że jak jestem głodny i kupię sobie takiego hamburgera to mi się ze szczęscia chce płakac a sałatki to nawet za darmola bym nie zjadł (no jeszcze zależy z czego ;p) ale i tak - thx but bye bye
Każdy ma inny gust, mi np. bardziej smakuje świeży sok niż cola. ;]
Nie wiem jak Ty [każdy ma inne zdanie, gust, poglądy, ...] ale ja wolę nie opychać się jakimiś sztucznymi witaminami. ;]
#Topic
Sądzę, że więcej zarobisz na tych kanapkach i sokach niż kotletach sojowych, itp... ;]
Syfors jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-02-2009, 20:34   #52
Serious Sam
Użytkownik Forum
 
Serious Sam's Avatar
 
Data dołączenia: 27 04 2006
Wpisy bloga: 16

Posty: 1,470
Serious Sam ma numer GG 1542247
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Nokiasymbian Pokaż post
Nie wiem co jest w tym takiego świetnego jak sokowirówka to koszt rzędy 50-100 zł... A i uwież mi że wolę pic Colę niż taki sok bo jakoś po jego wypiciu nie widzę różnicy a za to w Coli mam chociaż zaje...zawalisty smak , + na 100% taka cola będzie tańsza niż ten ,,świeży'' sok z baru - szklanka pewnie za 3 zł... zal

Zara będą posty typu że sok jest zdrowy itp. taa to powiedz jakie mam jego plusy ? Już wolę se w aptece kupic Centrum i mam wszystkie witaminy które potrzebne mi są na 1 dzień więc mogę pic colę litrami gdyż więcej witamin mi nie potrzeba...

A i co do sałatek itp. to uwież mi że jak jestem głodny i kupię sobie takiego hamburgera to mi się ze szczęscia chce płakac a sałatki to nawet za darmola bym nie zjadł (no jeszcze zależy z czego ;p) ale i tak - thx but bye bye
Wznoszę toast za twoje przyszłe zdrowie!
__________________
Jeżeli potrzebujesz pomocy, napisz. Chętnie pomogę : )



Amor patriae nostra lex!

Miłość ojczyzny naszym prawem!
Serious Sam jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-02-2009, 20:36   #53
Voon
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 26 07 2006

Posty: 1,303
Voon ma numer GG 1528304
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez PanKracy Pokaż post
zamiast wyrzucić opakowanie do kosza, wyrzucają je przez okno albo w lesie?
Haha, już widzę śmieci lecące z 14 piętra bo ''nikomu nie chciało się lecieć z kubłem''.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Nokiasymbian Pokaż post
Już wolę se w aptece kupic Centrum i mam wszystkie witaminy które potrzebne mi są na 1 dzień więc mogę pic colę litrami gdyż więcej witamin mi nie potrzeba...
Zobaczymy za kilka lat, gdy będziesz miał zryty żołądek.

@
Zaszedłbym. Byle było gdzieś blisko, nie na uboczu.
Voon jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-02-2009, 20:37   #54
Zabanicjowany
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 31 01 2009

Posty: 67
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Nokiasymbian Pokaż post
Nie wiem co jest w tym takiego świetnego jak sokowirówka to koszt rzędy 50-100 zł... A i uwież mi że wolę pic Colę niż taki sok bo jakoś po jego wypiciu nie widzę różnicy a za to w Coli mam chociaż zaje...zawalisty smak , + na 100% taka cola będzie tańsza niż ten ,,świeży'' sok z baru - szklanka pewnie za 3 zł... zal

Zara będą posty typu że sok jest zdrowy itp. taa to powiedz jakie mam jego plusy ? Już wolę se w aptece kupic Centrum i mam wszystkie witaminy które potrzebne mi są na 1 dzień więc mogę pic colę litrami gdyż więcej witamin mi nie potrzeba...

A i co do sałatek itp. to uwież mi że jak jestem głodny i kupię sobie takiego hamburgera to mi się ze szczęscia chce płakac a sałatki to nawet za darmola bym nie zjadł (no jeszcze zależy z czego ;p) ale i tak - thx but bye bye
Hamburgery i inne rzeczy też są dobre w smaku ale nie wziąłeś pod uwagę dlaczego. A no dlatego bo rypie się chemię gdyby dano Ci taki stek bez dodatku chemii to byś go wyżygał. Btw był kiedyś ciekawy artykuł odnośnie gnicia żarcia i normalny hamburger kilkakrotnie szybciej rozkłada się niż te z mcd, tak samo jest z frytkami. Konserwantów tam jest od groma.

A odnośnie witamin udowodniono, że te z owoców są o wiele bardziej pożyteczne niż te z proszku w tabletkach. Poza tym te z owoców sąlepiej przyswajalne przez organizm, a te z tabletek w większości wydalane przez organizm. Poszukaj w google, dowodów jest masa. Poczytaj koleś, a nie dawaj dziecinnych farmazonów.

Popatrz na składniki produktów które spożywasz E cośtam i popatrz jak działają na człowieka. Tu masz listę większości, polecam. http://data.fuskbugg.se/skalman01/Ko...niki%20itp.doc

Akurat mam w domu coca colę i popatrzyłem co jest w składnikach i m.in. jest E 150d czyli karmel amoniakalno-siarczynowy; brązowy

z wikipedii http://pl.wikipedia.org/wiki/Karmel_...no-siarczynowy
- u szczurów toksyczny[potrzebne źródło]
- u królików hamuje metabolizm witaminy B6

A teraz pytanie jak działa na ludzi?

Jeśli coś wam smakuje to radzę się jeszcze przyjrzeć składnikom bo często to co dobre jest niezdrowe, a odczujemy w przyszłości gdy miniemy granicę 40 lat, a może nawet wcześniej. Aczkolwiek najważniejszy jest napewno umiar.

Ostatnio edytowany przez Zabanicjowany - 07-02-2009 o 20:46.
Zabanicjowany jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-02-2009, 20:53   #55
Nokiasymbian
Użytkownik forum
 
Nokiasymbian's Avatar
 
Data dołączenia: 07 02 2009

Posty: 18
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Serious Sam Pokaż post
Wznoszę toast za twoje przyszłe zdrowie!
a czy ja mówie że nie jem nic innego tylko fast food? Jestem chudy jak patyk (może na razie ;p) ale fast food uwielbiam... Nie jest tak że na śniadanie ide do McDonalda na obiad do KFC a na kolacje na pizze... po prostu jak mam kase i chęci idę na jakiegoś fast food bo po prostu on mi smakuje a że nie jestem jakimś otyłym grubasem to czemu mam przestac?

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Zabanicjowany Pokaż post
Akurat mam w domu coca colę i popatrzyłem co jest w składnikach i m.in. jest E 150d czyli karmel amoniakalno-siarczynowy; brązowy

z wikipedii http://pl.wikipedia.org/wiki/Karmel_...no-siarczynowy
- u szczurów toksyczny[potrzebne źródło]
- u królików hamuje metabolizm witaminy B6
No ta zwierzętom to może i szkodzi ale ludziom nie więc? To tak jakby pisac że ludzie nie mogą jeśc czekolady bo szkodzi ona zwierzętom (np. psom) no niestety ludzie jedzą i nic im nie jest - no chyba że pare kilo zjedzą no ale to już co innego...


EDIT
a i wiem że niektóre posiłki są nie zdrowe no ale coś za coś chce zjeśc coś smacznego i to co lubie to nie będę brał się za sałatkę sorka , jak zrobisz jakieś danie zdrowe i smaczne to ok zjem ale ziom bez przesady niektóry ,,niby'' zdrowe posiłki smakują prawie jak gówno (a i żeby nie było domysłów że je próbowałem...)

Ostatnio edytowany przez Nokiasymbian - 07-02-2009 o 21:01.
Nokiasymbian jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-02-2009, 21:00   #56
Khazid
Użytkownik Forum
 
Khazid's Avatar
 
Data dołączenia: 03 04 2005

Posty: 261
Stan: Niegrający
Domyślny

Chciałem tylko sprostować mój wiek - konto znajomego, nie musicie komentować wieku ; )

Co do lokalizacji - prawdopodobnie gdzieś w centrum miasta. Niekoniecznie duże miasto, jak Kraków, ale takie, gdzie będzie też dobry utarg (250tys. mieszkańców już brzmi zachęcająco).
__________________
Khazid jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-02-2009, 21:19   #57
Dark Sven
Użytkownik Forum
 
Dark Sven's Avatar
 
Data dołączenia: 20 08 2005
Lokacja: Śrem

Posty: 2,539
Domyślny

Poza tym, co wy się tak martwicie. Ktoś ma plany, marzenia i niekoniecznie musi się to na nich skończyć. Sam bardzo chętnie otworzyłbym w przyszłości jakąś knajpkę, no ale w moim przypadku to są marzenia.

Co do zdrowego i niedobrego jedzenia - bzdura. Kwestia przygotowania, dobrego pomysłu, odpowiedniego przyprawienia, no i oczywiście nastawienia. Ze zdrowego jedzenia można zrobić super posiłek.

Co do mcd. Póki co, w Polsce nie jest to tak popularne jak w hameryce i mało ludzi stołuje się tam na co dzień, więc póki co jeszcze nie ma problemów z tym. W końcu wszystko jest dla ludzi, byle z umiarem.
Dark Sven jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-02-2009, 21:37   #58
Bananowy_Korniszon
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

O ile założenie takiego lokalu to ciekawy pomysł i mógłby wypalić, o tyle "zdrowa żywność" to pojęcie względne. Nie ma już czegoś takiego, chyba że w jakimś kraju w Afryce, gdzie nie mają słowa "fabryka". Załóżmy, że chcesz zrobić ten zdrowy sok z owoców. Ale te owoce przecież są skądś kupowane, a hodowane na pestycydach i wszelakich chemiach. Bo chyba nie zamierzasz ich uprawiać w ogródku. Zresztą i tak wszystkie ziemie są skażone. A mięso? Krowy, hodowane bez możliwości ruchu w boksach, żrące tylko nafaszerowane chemią jedzenie.
@Nokiasymbian: Gratuluję pomysłu. Kup sobie zestaw wszystkich witamin i minerałów potrzebnych do życia człowiekowi, zeżryj dokładnie odmierzoną potrzebną ich ilość, a potem już wystarczy żebyś uzupełniał wodę i energię. Zobaczymy, czy dzięki temu będziesz zdrowy i pełen sił... Chemia zamknięta w kapsułce to nie zdrowie.
@Edit: Jeszcze jedno - jestem przeciwnikiem żarcia tylko soi i kiełków, jeśli nie byłoby mięcha ani niczego, co nadawałoby temu wszystkiemu taki rzeczywiście fast-foodowy charakter, to raczej bym nie wpadał. Ale jeśli robiłbyś coś w stylu BigMaca z normalnych naturalnych składników, to bardzo chętnie bym się tam nażarł. Z piciem zaś musiałbyś mieć jakiś pomysł, najlepiej po prostu te naturalne soki niech będą takim reklamowym produktem, a sprzedawaj też colę, fantę itp., bo czasami nie ma się ochoty na gęsty sok z frędzlami po wyciskaniu (chociaż są dobre).

@Edit2: PS. Zimny soczek jabłkowo-malinowy ftw!

Ostatnio edytowany przez Bananowy_Korniszon - 07-02-2009 o 21:50.
  Odpowiedz z Cytatem
stary 07-02-2009, 21:38   #59
Michoss
Kapłan Preclanski
 
Michoss's Avatar
 
Data dołączenia: 15 09 2006
Lokacja: Sosnowiec
Wpisy bloga: 145

Posty: 2,190
Michoss ma numer GG 5483916
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Nokiasymbian Pokaż post
Nie wiem co jest w tym takiego świetnego jak sokowirówka to koszt rzędy 50-100 zł... A i uwież mi że wolę pic Colę niż taki sok bo jakoś po jego wypiciu nie widzę różnicy a za to w Coli mam chociaż zaje...zawalisty smak , + na 100% taka cola będzie tańsza niż ten ,,świeży'' sok z baru - szklanka pewnie za 3 zł... zal

Zara będą posty typu że sok jest zdrowy itp. taa to powiedz jakie mam jego plusy ? Już wolę se w aptece kupic Centrum i mam wszystkie witaminy które potrzebne mi są na 1 dzień więc mogę pic colę litrami gdyż więcej witamin mi nie potrzeba...

A i co do sałatek itp. to uwież mi że jak jestem głodny i kupię sobie takiego hamburgera to mi się ze szczęscia chce płakac a sałatki to nawet za darmola bym nie zjadł (no jeszcze zależy z czego ;p) ale i tak - thx but bye bye
1) Jeśli możesz pic colę litrami i nadal ci smakuje, radze jak najszybciej udać się do lekarza. Możesz mieć groźne zaburzenia metabolizmu lub zaawansowanie uszkodzenie łączeń nerwowych.

2) Jeśli pijesz cole litrami, to najlepiej od razu weź baseballa i wybij sobie zęby. Na cole i tabletki witaminowe wystarczy (przecież to wszystko co ci do życia potrzeba, nie?) a zaoszczędzisz sobie bólu jak cukier zacznie ci się przez zęby dostawać do nerwu.

3) Płaczesz na widok hamburgera? O ile nie mieszkasz w kraju trzeciego świata, radziłbym udać się do okulisty by zbadał twoje kanaliki łzowe. Możliwe że masz uszkodzenie mięśni i cebula w hamburgerach wywołuje u ciebie spotęgowany łzotok.

Cytuj:
a czy ja mówie że nie jem nic innego tylko fast food? Jestem chudy jak patyk (może na razie ;p) ale fast food uwielbiam... Nie jest tak że na śniadanie ide do McDonalda na obiad do KFC a na kolacje na pizze... po prostu jak mam kase i chęci idę na jakiegoś fast food bo po prostu on mi smakuje a że nie jestem jakimś otyłym grubasem to czemu mam przestac?
Życzę wspaniałej przyszłości. Będą pokazywać w TV jak cię będą wywozić przez okno dźwigiem.
__________________
Pisał to:
ichos
Michoss jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-02-2009, 21:45   #60
Nokiasymbian
Użytkownik forum
 
Nokiasymbian's Avatar
 
Data dołączenia: 07 02 2009

Posty: 18
Domyślny

Nie no ja wale w (prawie) każdym swoim poście piszę że nie jem non-stop fast fooda to te cały czas że będę otyłym grubasem - sorry nie mam tyle kasy żeby codziennie wydawac po 50 zł na hamburgerki + napoje. Ja napisałem że piję colę ale nie napisałem że piję TYLKO colę... choc lubię colę (kurde jak się powtarzam) to uwielbiam też herbatę liptona. A mówiąc że lubię fast-food nie chodzi mi o to że jem po 30 hamburgerów dziennie + 5 litrów coli , a w nocy jak jestem jeszcze głodny to dzwonię po pizzę...
Choc jak już pisałem nie jem tylko i wyłącznie fast-foodów to powiem szczerze nie wiem jak wegetarjanie wytrzymują bez mięska.
Nokiasymbian jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 23:51.


Powered by vBulletin 3