Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Potwory

Notki

Potwory Wszystko o potworach. Jak się zachowują, jakie taktyki, jakie mają słabe punkty. To wszystko znajdziesz tutaj.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 28-01-2005, 19:56   #521
Vego
Użytkownik Forum
 
Vego's Avatar
 
Data dołączenia: 22 12 2004

Posty: 36
Domyślny

Ale sie temat zrobił długi.....
Trzeba podciągnąć do 100 stron hehehe

Dla knighta:

Ja skilluje 50/50 do 10 lvl na trollach, a potem można już iśc na dwarfy, roty, i po jednym albo dwóch soliderach. Skillować na dwarfach do 20 lvl skile 65/65. Od treningu będziemy już prawdopodobnie żygać, ale można tak na 22 lvl iśc na dragona. Hmmmmm ja miałem wtedy 4 mlvl, ale kolega high lvl dawał mana fluidy, więc nie wiem jak z wami. Aha zapomniałem, na 10 lvl trza kniecznie mieć Scale armor(można z łatwiutkiego questa, Thais), Brass legs, Sworda nie wiem jak tam, ja kupiłem Broad Sworda za 250 gp i było super, Dwarven shield i solider, dark helmet. Dalej nie wiem, duże rozbieżności będą.

P.S Co doradzacie? Swordy, Axe czy Cluby? (knajt)

Ja ide w swordy bo jak będe blokerem to doskonały bright sword, do expienia również doskonały Giant Sword (D lance odpada mały def) i po anihilatorze SoV, 2 gorszy atak od Stoneccuter Axe, ale wspaniały def. o 5 większy.

Nara
Vego jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 28-01-2005, 20:01   #522
Vego
Użytkownik Forum
 
Vego's Avatar
 
Data dołączenia: 22 12 2004

Posty: 36
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Walu 2
Mam knighta 13 lv skille 42/36 eq soldier helmet,scale armor,brass legsy,dark shield,spike sword GDZIE EXPIĆ najlepiej blisko thais
Ja najlepiej proponowałbym na około 2-3 dni przenieś się do kazz, tam expić w kopalniach na rotach, dwarfach, i koniecznie poćwicz skille na 50/50 wtedy po jednym soliderze.
Vego jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-01-2005, 20:22   #523
StoProcentsynu
Użytkownik forum
 
StoProcentsynu's Avatar
 
Data dołączenia: 27 01 2005

Posty: 10
Domyślny Gdzie mam expic

Gdzie mam expic druidem na 28 lvl`u i 45 mlvlu czy bylbym w stanie solowac dragona bądź GS`a? jeśli tak czy walić je z HMMow czy kupic SDeki i ile mniej więcej będzie potrzeba bi UH moje itemki to knight armor plate legs dragon shield warrior helmet i dragon hammer z gory dzięki
StoProcentsynu jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-01-2005, 21:24   #524
Vego
Użytkownik Forum
 
Vego's Avatar
 
Data dołączenia: 22 12 2004

Posty: 36
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez StoProcentsynu
Gdzie mam expic druidem na 28 lvl`u i 45 mlvlu czy bylbym w stanie solowac dragona bądź GS`a? jeśli tak czy walić je z HMMow czy kupic SDeki i ile mniej więcej będzie potrzeba bi UH moje itemki to knight armor plate legs dragon shield warrior helmet i dragon hammer z gory dzięki
Do GS nie waż sie podchodzić, najwyżej możesz huntnąć z blokerem (nie wiem jaki lvl). Z dobrym blokerem poradzicie sobie, ale ty sam na GS masz małe szanse. Dopadnie cie skurbyczyk i zje Ale jak SD to może będziesz walczyć, ale UH pójdzie że szkoda gadać. A poza tym będzie to kompletnie nieopłacalne.

Dragona..... spox, na tym Mlvl to wal z hmm (żeby się opłacało), loot niezły, ale miej przy sobie uh-eki. Możesz zabić od czasu do czasu (dragona) ale nie expić!!!
Vego jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-01-2005, 21:26   #525
Vego
Użytkownik Forum
 
Vego's Avatar
 
Data dołączenia: 22 12 2004

Posty: 36
Domyślny

Pytajcie pytajcie Vego wszystko wie
Vego jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-01-2005, 21:29   #526
Zielevitz
Użytkownik Forum
 
Zielevitz's Avatar
 
Data dołączenia: 16 07 2004

Posty: 320
Domyślny

dpbra mądralo - 61/61 knight plate legs, plate armor, steel helmet, spike sword i dragon shield - gdzie expić (żeby jeszcze kasa leciała - nie mów o soldierach bo żygam nimi już;p)
Zielevitz jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-01-2005, 21:35   #527
Vego
Użytkownik Forum
 
Vego's Avatar
 
Data dołączenia: 22 12 2004

Posty: 36
Domyślny

Czy moge blokować Demona na 67 lvl??? Byłoby spox, ale reszta grupy to kaszanka, o ile można nazwać to grupą 2 Palladyni lvl 48 i 51. aha mój shielding 84. Tarcza Demon, Zbroja Dagon scale mail legsy knight i hełm Royal.
Vego jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-01-2005, 21:37   #528
Vego
Użytkownik Forum
 
Vego's Avatar
 
Data dołączenia: 22 12 2004

Posty: 36
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Zielevitz
dpbra mądralo - 61/61 knight plate legs, plate armor, steel helmet, spike sword i dragon shield - gdzie expić (żeby jeszcze kasa leciała - nie mów o soldierach bo żygam nimi już;p)
Jaki lvl? Szybko bo czekam.
Vego jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-01-2005, 23:11   #529
Xeltix
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 26 12 2004
Lokacja: Gliwice
Wiek: 36

Posty: 244
Xeltix ma numer GG 20143712
Domyślny

vego od ktorego lvl i x/x skille chodzic na beholdera ? jestem palem i czy brac kusze ?
__________________
I yearn to thee who art darkness in thy rising
Xeltix jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-01-2005, 23:27   #530
StoProcentsynu
Użytkownik forum
 
StoProcentsynu's Avatar
 
Data dołączenia: 27 01 2005

Posty: 10
Domyślny ...

Vega mam jeszcze jedno pytanie
czy gdybym utrzymywal dystans z GSem walil go z SD i przy tym z burst arrows mialbym szanse? nie chodzi mi tu o masowe zabijanie GS chodzi mi o jedna sztuke tak dla satysfakcji
StoProcentsynu jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-01-2005, 00:02   #531
Tibiańczyk
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 20 07 2004
Lokacja: ﻑﻐﻍﻗﻞ ﻛﺴﺕﺎﺘ
Wiek: 33

Posty: 345
Stan: Na emeryturze
Profesja: Elder Druid
Poziom: 68
Poziom mag.: 65
Send a message via Skype™ to Tibiańczyk
Domyślny

@up
No niewiem tak na 40% moze przezyjesz.Utani gran hur + Time Ring + BoH, przy czym ciągłe sdowanie i nawalanie burstkami, możesz ewentualnie kombinowac cos z magic wallami, choc lepsza metoda to "gora sd dol" na respie gsa przy blood herb quescie.
@Vego about Demon
No myśle że dasz rade choć nigdy nie waliłem demona jednak slyszalem ze z shieldem 80 knigci juz blokowali przy dobrych zdolnosciach PvP (uhanie sie). Demon wali 1000 comba a ty masz 1070 hp wiec paladyni powinni szybko uporac sie z demonkiem.
__________________

Tibiańczyk jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-01-2005, 00:12   #532
patrikoz
Zbanowany
 
Data dołączenia: 10 12 2004
Lokacja: okolice Tych
Wiek: 33

Posty: 198
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez StoProcentsynu
Vega mam jeszcze jedno pytanie
czy gdybym utrzymywal dystans z GSem walil go z SD i przy tym z burst arrows mialbym szanse? nie chodzi mi tu o masowe zabijanie GS chodzi mi o jedna sztuke tak dla satysfakcji
wszystko zalezy od farta - jesli rzuci Haste moze Cie zlapac - uwazaj tez na trucizne, i droge, zebys nie wpadl na inne potwory albo do slepej uliczki
patrikoz jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-01-2005, 06:06   #533
Zielevitz
Użytkownik Forum
 
Zielevitz's Avatar
 
Data dołączenia: 16 07 2004

Posty: 320
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Vego
Jaki lvl? Szybko bo czekam.
15 ;p a mlvl 4 za godzine
Zielevitz jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-01-2005, 06:54   #534
Witifi
Użytkownik Forum
 
Witifi's Avatar
 
Data dołączenia: 08 11 2004
Lokacja: Łódz-Eudezet
Wiek: 35

Posty: 50
Stan: Na emeryturze
Profesja: Paladin
Świat: Kyra
Poziom: 9
Skille: 26/25
Poziom mag.: 1
Witifi ma numer GG 3681885
Domyślny

teoretycznie da sie z bohami utani gran hur i time ringiem uciec przed gs ale w mraktyce jest to marna szansa dlatego ze w polsce niema neta gdzie niema lagów
Witifi jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-01-2005, 08:06   #535
Vego
Użytkownik Forum
 
Vego's Avatar
 
Data dołączenia: 22 12 2004

Posty: 36
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Xeltix
vego od ktorego lvl i x/x skille chodzic na beholdera ? jestem palem i czy brac kusze ?
Nigdy nie byłem paladynem, ale solowałem pojedyńczy resp beholdera (kazz) na 14 lvl. Problem w tym że było to przed uptade. Teraz to trzeba mieć tak 20+ lvl i (na wszelki wypadek UH ). Nie polecam ci respu koło kazz, bo jest tam mało miejsca dla paladynów a do tego beholder jeszcze szkielety przywołuje. W twoim podpisie czytam, że używasz już kuszy na 12 lvl. Żeby używać kuszy trzeba mieć duże skille. Nie wiem jakie palem nie gram, tyle wiem od kolegów.
Vego jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-01-2005, 08:14   #536
Vego
Użytkownik Forum
 
Vego's Avatar
 
Data dołączenia: 22 12 2004

Posty: 36
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Zielevitz
dpbra mądralo - 61/61 knight plate legs, plate armor, steel helmet, spike sword i dragon shield - gdzie expić (żeby jeszcze kasa leciała - nie mów o soldierach bo żygam nimi już;p)
Na 15 lvl to niestety tylko Solidery. No cóż, taki lvl. Spróbuj też po jednym na klate Minotaur Guard. Niezły exp i loot. Tylko wybierz dobry resp. A na 20+ Dwarf Guardy ( po jednym). Jak chcesz żeby kasa leciała to sporadyczie używaj UH. Jak masz prawie czerwone życie to siadnij na uboczu i zjadaj rybki

Ostatnio edytowany przez Vego - 29-01-2005 o 08:17.
Vego jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-01-2005, 08:20   #537
Mlody Kojot
Użytkownik forum
 
Mlody Kojot's Avatar
 
Data dołączenia: 26 01 2005
Lokacja: Shadow Caves 14
Wiek: 30

Posty: 30
Domyślny

Ostatnio bylem na dragonie, ale troche UHow na niego poszlo i zrozumialem, ze jest to nieoplacalne. Gdzie na tym levelu i przy tych skillach [patrz - podpis] moge huntowac przy minimalnym nakladzie UH?
Mlody Kojot jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-01-2005, 08:26   #538
Vego
Użytkownik Forum
 
Vego's Avatar
 
Data dołączenia: 22 12 2004

Posty: 36
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez StoProcentsynu
Vega mam jeszcze jedno pytanie
czy gdybym utrzymywal dystans z GSem walil go z SD i przy tym z burst arrows mialbym szanse? nie chodzi mi tu o masowe zabijanie GS chodzi mi o jedna sztuke tak dla satysfakcji
Vego a nie Vega.

GDYBYŚ utrzymywał dystans to teroetycznie rozwaliłbyś go na 10 lvl
Teraz na poważnie. Z SD i burst arrows..... niezłe combo, ale pytanie masz PACC??? Jak tak to utani gran hur (chyba tak sie pisze) i na 55-65% wygrasz.
Ale jak spanikujesz to nie ma rady. Musisz maksymalnie się skupić na klikaniu na te głupie runy
Vego jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-01-2005, 08:32   #539
Vego
Użytkownik Forum
 
Vego's Avatar
 
Data dołączenia: 22 12 2004

Posty: 36
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Mlody Kojot
Ostatnio bylem na dragonie, ale troche UHow na niego poszlo i zrozumialem, ze jest to nieoplacalne. Gdzie na tym levelu i przy tych skillach [patrz - podpis] moge huntowac przy minimalnym nakladzie UH?
Na guardy za wcześnie, możesz po jednym Mino guardzie brać. Tak jak gdzieś to powieziałem, zamiast UH to bierz rybki i jedz Na tym lvl to ciągle powtarzam: kopalnie w kazz. Solidery, dwarfy i roty. Co poradzić, taki lvl choć Mino Guard to niezły exp (160 chyba), ale uważaj na archerów, a mino guarda 1 albo 2 na klate

Ostatnio edytowany przez Vego - 29-01-2005 o 08:33.
Vego jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-01-2005, 08:38   #540
Mlody Kojot
Użytkownik forum
 
Mlody Kojot's Avatar
 
Data dołączenia: 26 01 2005
Lokacja: Shadow Caves 14
Wiek: 30

Posty: 30
Domyślny

Dzieki za odpowiedz. Postanowilem, aby wybrac sie na cyclopy i nabic w koncu ten 20 level, bo na guardy jest za wczesnie (moze od 70/70 sprobuje sie z nimi pobawic).
Mlody Kojot jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 11 (zarejestrowanych: 0, gości: 11)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 09:44.


Powered by vBulletin 3