Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Inne

Notki

Inne To co nie pasuje do któregoś z działów a ma związek z Tibią trafia tutaj.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 17-02-2013, 20:29   #1
TheBestius
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny oszustwo

Witam może w zly dzial dodalem watek ale jestem tu od dzisiaj.

No to tak gram na serwie Harmonia w mieście Venore.Bylem w depo i gadalem sobie z typkiem bo on chcial mi dac eq za zaufanie ale ja nie chcialem bo on chcial bym mu dal cale moje eq ale ja chcialem tylko za tarcze mam 15lvl pallek.Tarcza to vampire shield i wtedy do mnie napisal gracza z nickiem Sellion Fire.powiedzial ze da mi za zaufanie "vampirka" zaoan robe.pisalem do niego czy jak dam mu vampirke to da mi zaoan on napisal nom "nawet mam screena".rzucilem mu ta tarcze a on powiedzial reszta eq a ja powiedzialem ze umowa to tylko vampirka a on ze ja klamie i za to ze go klamie zabral vampirke i uciekl.co z tym zrobic zglosic do gm ?? prosze o pomoc moj nick w grze Hunter Agenor.
  Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 17-02-2013, 22:13   #2
Duch Niespokojny
Moderator
 
Duch Niespokojny's Avatar
 
Data dołączenia: 10 09 2005

Posty: 2,347
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Potraktuj to jako lekcję życia - nikomu niepotrzebne Twoje "zaufanie" (bo i na co mu to?), jest to po prostu prymitywny (do bólu, ale jak widać niestety skuteczny) sposób nabierania graczy. Następnym razem się zastanowisz, zanim zaufasz komuś, kto udaje wielkiego altruistę, więc jakiś pozytyw z tego jest
Nie jest to natomiast wbrew zasadom - równie dobrze mogliby przecież zakazać choćby zabijania innych graczy. Po prostu trzeba być ostrożnym i tyle.
Zawsze, kiedyś jakiś nieznajomy Ci coś proponuje, zastanów się nad dwiema rzeczami:
1. Co on z tego będzie miał? Traci swój czas, gp, przedmioty dla Twojej przyjemności? Tacy ludzie nie istnieją Więc jeśli ktoś jest szczególnie wspaniałomyślny, powinno to wzbudzić podejrzenia.
2. Jakie niebezpieczeństwa się za tym kryją? W Twoim przypadku odpowiedź jest prosta - jeśli komuś dasz przedmiot, to on może go sobie po prostu wziąć. Okazja czyni złodzieja. Jeśli dajesz komuś obcemu (a nierzadko i znajomemu) coś "na przechowanie", to spodziewaj się, że tego już nie odzyskasz.
Duch Niespokojny jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-02-2013, 21:59   #3
Boompowl
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 15 02 2013

Posty: 11
Domyślny

jesteś naiwny a ten typ to wykorzystał jak pisal poprzednik ,,lekcja zycia''
Boompowl jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 10:49.


Powered by vBulletin 3