Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Gildie

Notki

Gildie Szukasz gildi? A może szukasz członków do gildi? Tutaj możesz załatwiać takie sprawy.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 07-03-2010, 21:21   #1
Sygus
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny RL Tibia Team PK

Witam.
Poszukuje osób które chciałyby wbić na reala i trochę popekować . Poszukuje minimum 20 osób do teamu,najwięcej profesji magicznym,kilku palków i z 4 knightów.Pacc nie jest obowiązkowy i wiem ze na pewno będzie ktoś zainteresowany gra na realu . Świat który preferuje do grania to Thoria , Pandoria lub Azura .

Mile widziane Ventrilo 2.1.4 (obowiązkowe) - mikro (nieobowiązkowy ale lepiej go posiadać to ułatwi grę tobie jak i twoim kumplą) i jakaś znajomość grania w tibie.
Jeżeli ktoś chce dojść pisać najlepiej na gg 5125833 lub w poście.

Napisze teraz zasady :
Nie kłócimy się ze sobą nawzajem!
Nie płaczemy jak padniemy ! (jeżeli nawet to będzie wina twojego kolegi np. ze się nie odsunął.)
Pomagamy sobie nawzajem i nie okradamy się z przedmiotów.
Jeżeli jakaś osoba którą zabijemy padnie,dzielimy się lotem wspólnie !
Jeżeli coś robimy to robimy to razem !
Nie poddajemy się !

Myślę że pk zaczniemy od 20-25 lv . Miedzy czasie wyexpiamy się .
Chciałem też przypomnieć ze nie wbijamy specjalnie fragów , bo prowadzi to do red skulla i będzie problem z expieniem !

Dziękuje za przeczytanie posta i za błędy których nie wychwyciłem zachęcam do teamu !

W poście proszę pisać swój nr gg i profesje jaką zrobisz na realu !

O stanie osób w teamie będę pisał co jakiś czas bo to nie jest jedyne forum w którym napisałem tego posta !

@down
Aktualnie 7 osob !
@down
11 osob !

Ostatnio edytowany przez Sygus - 07-03-2010 o 22:16.
  Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 18-04-2010, 19:56   #2
jordans8873
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 18 04 2010

Posty: 3
Evul wholesale from china

When we plan to shop wholesale jordans online,there is a trend to compare the prices with several wholesale jordan shoes stores,much cheaper is good for us,because we understand that all Jordan Shoes online from China are made from the same original manufacturer,therefore the quality is almost the same.If one store sells the shoes in high price,actually,you will get the same wholesale from china from the other supplier at a low price.For example,I am a Jordans fans, but I often shop Cheap Jordan Shoes from Jordans-cheap.com,because the price they offer is unbeatable,quality is high,fast delivery and best service.That is keeping me come back again,You may have a try!
jordans8873 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 09:58.


Powered by vBulletin 3