Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Dla początkujących > Mainland

Notki

Mainland Wielki i tajemniczy kontynent... Tutaj odkrywamy jego tajemnice...

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 20-05-2004, 20:19   #1
Pieniopl
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 07 12 2003

Posty: 14
Domyślny MASOWI PK!! RUBERA

dzis (20.05.2004) w godzinach popołudniowych w Thais (Rubera) przybyło z Edronu trzech gosci z SF pal-87lev, pal-99 i kn 91. ..i dla zabawy zabili 3/4 miasta.... potem przyszedł ich wspomóc (jakby sobie nie radzili...) Panxor- pal107lev... naszczescie udalo mi sie zwiac do dp..w którym było chyba ze 100osób.....widziałem jak rycerza na ok 30lev zabili w ok 5sekund.... COŚ TRZEBA W KOŃCU ZMIENIĆ W TEJ TIBII!!!!!!!! Może za taie zabijanie niech dana osoba nie moze przez miesiąc sie zalogować!! i niech automatycznie za takie cos traci po 10 z każdego skilla, i spada o 10lev!!!! INNEGO WYJŚCIA CHYBA NIE MA!!!!.....GM i tak nic nie robi a ci h.levelowcy i jak mają te czerwone czachy tam gdize światło nie dochodzi.....
Pieniopl jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 20-05-2004, 21:58   #2
Villen
Użytkownik Forum
 
Villen's Avatar
 
Data dołączenia: 29 02 2004
Lokacja: Dębowy Zagajnik
Wiek: 42

Posty: 364
Domyślny

Wiem że jak kilka razy w miechu masz red skull to dostajesz bana.Można też zgłosić to GM,wiem że kiedyś w Ab też tak było to kto wyszedł miał głupio...
Villen jest offline  
stary 20-05-2004, 22:43   #3
Bigvirus
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 25 02 2004

Posty: 216
Bigvirus ma numer GG 1493652
Domyślny

No oni hcieli sie troszke rozerwac bo nudno miec taki wysoki lvl i nikogo niezabijac hyba nie zaprzeczysz gdybys mial taki lvl to tez bys se tak zabijal ludzi slabszych od siebie na Danubi tez raz wpadlo czworo ludzi 100+lvl wlezli przed dp i zabijali wszystkich trenujacych fajna zez byla stalem sobie pod drabinka i sie tylko polewalem z tych ludzi kturzy padali ale to ich winna przed dp sie nie powino trenowac
Bigvirus jest offline  
stary 20-05-2004, 23:10   #4
SkiLo
Użytkownik Forum
 
SkiLo's Avatar
 
Data dołączenia: 05 12 2003
Lokacja: Kalisz, Łódź

Posty: 401
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie dodany przez Pieniopl
dzis (20.05.2004) w godzinach popołudniowych w Thais (Rubera) przybyło z Edronu trzech gosci z SF pal-87lev, pal-99 i kn 91. ..i dla zabawy zabili 3/4 miasta.... potem przyszedł ich wspomóc (jakby sobie nie radzili...) Panxor- pal107lev... naszczescie udalo mi sie zwiac do dp..w którym było chyba ze 100osób.....widziałem jak rycerza na ok 30lev zabili w ok 5sekund.... COŚ TRZEBA W KOŃCU ZMIENIĆ W TEJ TIBII!!!!!!!! Może za taie zabijanie niech dana osoba nie moze przez miesiąc sie zalogować!! i niech automatycznie za takie cos traci po 10 z każdego skilla, i spada o 10lev!!!! INNEGO WYJŚCIA CHYBA NIE MA!!!!.....GM i tak nic nie robi a ci h.levelowcy i jak mają te czerwone czachy tam gdize światło nie dochodzi.....
jak zabili 3/4 miasta to powinni miec bana bo po 3 killach non-skullowcow(w 1 godzine,5 w ciagu dnia chyba) sie dostaje czerwona czache, a po prezkroczeniu limitu 2x bana.
__________________
---
"Łatwo jest umrzeć, trudniej jest żyć"

Hail LoV !!!
SkiLo jest offline  
stary 20-05-2004, 23:20   #5
matecki
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 19 09 2003
Lokacja: Szczecin
Wiek: 35

Posty: 191
Profesja: Elite Knight
Świat: Solera
Poziom: 112
matecki ma numer GG 4600375
Domyślny

Jezuuuuuu



PvP to cześć tej gry i nie powinno się tego ograniczać skullami, gmy ograniczyłyby ilość straty expa i skilli przy deadzie i można by było PvP na maxa trenić, wtedy ta gra nabrałaby barw ....
__________________
Sprawdź swoje IQ - wypełnij test:
http://www.iq-test.pl/?d=10245
matecki jest offline  
stary 20-05-2004, 23:46   #6
Soul Hunter
Użytkownik Forum
 
Soul Hunter's Avatar
 
Data dołączenia: 09 10 2003
Lokacja: Gdynia

Posty: 128
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Arcania
Poziom: 50
Poziom mag.: 46
Domyślny

Dzisiaj mnie akurat tam nie było..ale heh gdy oni przychodzą to jest jazda.
Co prawda forb był kiedyś spoko, nawet pomógł mi w questach, ale teraz jush sie zmienili...Nie zabijają zbyt często ludzi bez skull, najczęściej zabijają red skull, lub osoby które niepotrzebnie dojdą do party....
Tak było na słynnym banshee quescie....w tą sobote..
zabili okolo 15 osób, miałbyc screen 'hails sf" gdy mix master zrobil ue...=p no i jazdaaaa

ale cóż począć rubera jest spoko, choć troche pkują....to ja zginąłem od pk 2 razy

1 -13lvl , zabił mnie gosc 21
2 - 19, mystic avatar dopiero co wprowadzili skull system, a ja akurat mialem 2 elf scouty to sie nabawiło białej czaszki

heh, pozdrawiam...

Lord Leszczu - 40lvl master sorcerer, Rubera (jush prawie 50mlvl)

(ps, rubera rox, dopóki mnie nie zabiją =p)
Soul Hunter jest offline  
stary 21-05-2004, 08:53   #7
ca1z
Użytkownik Forum
 
ca1z's Avatar
 
Data dołączenia: 04 02 2004

Posty: 68
Domyślny

lol , kolesie wyruszyli na banshe quest , 15 osob a ci sf ich utukli w party , o jezu ale mieli loot ;] , normalnie takich ludzi to trzeba bylo by ich zamknoc na jednym servie ( del toro , sf i etc osoby ) i zeby sie tam bili w nieskonczonosc
__________________
-------
mm*ca1

mm.esports.pl !!
ca1z jest offline  
stary 10-07-2006, 13:07   #8
Leorcus
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Fajnie tylko ze ja od pk zginolem juz 5 razy zupelnie za nic po prostu se ide dochodzi koles i mnie zabija mozna sie wkurzyc a tym bardziej jak stracimy cos cennego a tym bardziej zdobyty przed chwila lvl
 
Zamkniety temat.


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 22:40.


Powered by vBulletin 3