Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Inne > tibia.pl - opinie, sugestie, błędy, itp.

Notki

tibia.pl - opinie, sugestie, błędy, itp. Tutaj możesz wyrazić swoją opinię na temat strony, wskazać błąd i zasugerować czego brakuje.

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 16-10-2005, 11:37   #21
hoomik
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 29 11 2003

Posty: 2,117
Domyślny

Chyba najwyzsza pora, zeby glos zabral sam zainteresowany...

@Adi Olsztyn:
NIE MUSZE przyjmowac do grupy kazdego kto sie do niej zglosi. Powiem wiecej - nawet gdybym musial, to i tak bym tego nie robil. Co do ciebie, nie podobalo mi sie twoje podanie nr 1, a ze chwile po odrzuceniu tegoz wlasnie zlozyles drugie, dlatego do grupy sie _nie_dostaniesz_. Jakbys czytal moje wczesniejsze posty, to bys wiedzial ze kazdy kto sklada drugie podanie jest automatycznie odrzucany na wieki wiekow. Poza tym smieszny jestes z tym skarzeniem sie na mnie kazdemu gdzie tylko popadnie, wiesz?
Cytuj:
Nie przypominam soebie zebym czyms mu zawadzil co i tak nie jest powodem do tego, by kogos wykluczac
a ja setny raz ci powtarzam, nie doszukuj sie niewiadomo jakich powodow dla odrzucenia twojego podania. Grow up kiddo - no means no. Zreszta, sam mowisz ze teraz juz nie chcesz nalezec do grupy, to po co zaczynasz ta cala awanture? Poskarzyles sie userom, poskarzyles sie adminom... nie zapomnij poskarzyc sie mamie.
Cytuj:
Są też obowiązki np. WYWIAZYWANIE SIE Z CELOW GRUPY!
wywiazywac to ja sie moge ze zlozonych obietnic, a nie z celow grupy.
Cytuj:
grupa ma inny cel niz skupianie jego przyjaciol.
kilku "wrogow" tez by sie znalazlo
I na zakonczenie cytacik z moderatora:
Cytuj:
Żaden punkt regulaminu nie obliguje go do podania jakiegokolwiek powodu odrzucenia zgłoszenia -nie to nie.
Pojales? Nie? Trudno, nie moj problem.

@Badzo
Cytuj:
No to raczej tak troche raczej nie fajnie, bo ktoś chce podyskutować o piłce, a tu wyjeżdża hoomik z jakąś urazą osobistą do osoby i psikus...
psikusa to ty masz, bo przed ta cala afera nie mialem bladego pojecia kto to jest Adi Olsztyn. Nawet w typerku kiedy jeszcze liczylem pkt jego partie dostawal ktos inny, wiec o czym ty tu do mnie rozmawiasz...
Cytuj:
Ale dobra, jego grupa - jego wola...
to nie jest moja grupa. Jej zalozycielem jest djkuter. I poza mna liderami sa jeszcze wlasnie djkuter i afaik Parys.

@Matek
Najpierw mowisz ze mam racje, a zaraz potem ze jestem dziecinny. No to jest bardzo dorosle, nie ma co...
Cytuj:
I ma racje - przynajmniej walczy o swoje. Ty pewie bs odpuscil co? To by bylo dziecinne zachowanie.
Nie, to by nie bylo dziecinne zachowanie. Pogodzenie sie z "porazka" (no bo odrzucenie podania jest w pewnym sensie porazka) nie jest dziecinnym zachowaniem. Gdyby kazda osoba, ktorej podanie odrzucilem, zakladala podobny do tego temat albo skarzyla sie adminom, to by niezle jajca wyszly.


A w ogole to koniec swiata - Oxygane (podkreslam, OXYGANE) stanal po mojej stronie. Apokalipsa juz blisko...
hoomik jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 16-10-2005, 11:41   #22
Parys
Mytho(L)ogy Hero
 
Parys's Avatar
 
Data dołączenia: 13 04 2004
Lokacja: Warszawa
Wiek: 33
Wpisy bloga: 1

Posty: 928
Domyślny

Witam. Chciałbym zacząć, że grupy nie zakładał Hoomik, tylko ja i Dj Kuter. Hoomik został wybrany później, jako jeden z członków, który wyróżniał się kulturą i mocną ręką. Ci użytkownicy, którzy się wyróżniali głupotą zostali wywaleni, ale raczej to za mocne słowo, powiedzmy - wyrzuceni. Od tamtego czasu, grupa trzyma poziom. Żeby dostać się do grupy nie wystarczy w podaniu napisać:
"gram w pilke tszy lata i jestem bramkażem, kocham XXjakis klub)!!!!!"
Sorry vinetu, ale trzeba podać jakieś sensowane uzasadnienie, dlaczego chce się być w grupie. Zresztą, (piszę teraz do wszystkich osób, któych podanie zostało odrzucone), mogliśmy, zoabczyć styl i poziom Twoich postów i uznać, że się nie nadajesz. Ja Hoomik i DjKuter, jesteśmy liderami tej grupy, i my tu ustalamy zasady rekrutacji, więc jak Ci nie pasuje, to nie próbuj tego zmienić. Bo Drom ma swoje prywatne życie, i sądzę, żę gówno go obchodzi, to, że ktoś Cię nie przyjął do grupy.
I tym, jakże miłym akcentem, chciałbym zakończyć swój post.
__________________
Their fight is your fight, their freedom- your freedom WARSAW 44'


Miasto, które przeżyło własną śmierć!

Regulamin
Zbiór poradników Wystaw notkę! Pajacyk
Parys jest offline  
stary 16-10-2005, 12:41   #23
Oxygane
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 13 11 2003
Wiek: 36

Posty: 915
Stan: Niegrający
Oxygane ma numer GG 4384632
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez hoomik
.

A w ogole to koniec swiata - Oxygane (podkreslam, OXYGANE) stanal po mojej stronie. Apokalipsa juz blisko...
HrHr.... czasem i tak bywa.


@Matek
Zmieniasz zdanie jak Tusk poglądy w tych wyborach. Zdecyduj się wreszcie po której stronie stoisz.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Parys
Hoomik został wybrany później, jako jeden z członków, który wyróżniał się kulturą i mocną ręką.
I dobrze, że tak się stało. Dzięki ta grupa jako jedyna jako tako funkcjonuje. W sumie to jest taką następczynią RM ^^ - Wielu by chcialo, a nie każdy moze się dostać

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Matek
TO moze niech przedstawi te zasady, zeby kazdy wiedzial jakie warunki musi spelnic?

Bo - faktycznie - narazie to wyglada na widzimisie hooma co jest strasznie smarkatym zachowaniem.
Zasady są imho bardzo proste - Nie dla idiotów, debilii i dysmózgowców. Być moze wg. Hoomika Adi się łapał pod tą zasade? A co do smakartego zachowania, to nie wydaje mi się, aby smarkacz tak bardzo dbał o swoją grupe.


Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Matek
I ma racje - przynajmniej walczy o swoje. Ty pewie bs odpuscil co? To by bylo dziecinne zachowanie.
No widzisz, a jak ja nie raz walczyłem o swoje, to ta już Ci sie tak nie podobało. Wtedy to ja zostałem zwyzywany od smarkaczy, prowokatorów i kretynów, a teraz nagle wg. Ciebie tak nalezy walczyc? Naprawde masz stary bardzo zmienne poglądy, popracuj nad tym.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Adi
Zrobil to, ale nie wywiazal sie z tego.
Wywiązywać to się mogą partie polityczne z tego co obiecywały podczas kampanii, a czego nie spełniły, a z tego co wiem to hoomik do rządu nie kandydował.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Kamos
Dziecko poczulo sie urazone, bo jak ktos mogl go nie przyjac do grupy?!
Nom, ale wiesz co mnie przeraża? Jakby ten baran wygrał to "starcie" to za chwile powstawały by setki takich samych tematów tematów "Plx plx plx nie dostalem sie plx! xxxxx jest zly!!! PLX! MAMO!!! DROM!!!! MATKUS!!!!!"

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Nekromanta
Moze Adi wlasnie chce porozmawiac o pilce z ludzmi z tego forum?
Ja też wiele chce i wiekszość tych rzeczy nigdy mi sie nie spełni, cóż taki jest lajf. Nigdy nie dostajemy tego, czego najbardziej w zyciu chcemy, los nam to pokazuje, ale nie daje.



A poza tym to pfff.....

Ostatnio edytowany przez Oxygane - 16-10-2005 o 12:45.
Oxygane jest offline  
stary 16-10-2005, 13:16   #24
Pramus
Tupac Legacy
 
Pramus's Avatar
 
Data dołączenia: 05 12 2004
Lokacja: Olsztyn
Wiek: 33

Posty: 817
Stan: Na Emeryturze
Imię: Midurion
Profesja: Elder Druid
Świat: Furora
Pramus ma numer GG 4183891
Domyślny

@Parys, Hoomik i wszyscy stojący po tej drugiej stronie...
Qrde.... Zrozumcie... Mowicie, ze podania typu:

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Parys
..."gram w pilke tszy lata i jestem bramkażem, kocham XXjakis klub)!!!!!"
nie zostaną uwzględnione to podajcie jakie są kryteria przyjęcia do grupy co?
Najlepiej... stworzyć grupę, przyjmować kogoś tylko "po znajomości" i odrzucać każdego innego fana, bo "Mamo, a ja go nie jubie"

I Kuffa nie mowcie mi, ze to jest dziecinne zachowanie, bo walcze o swoje, a nie siedze skulony i nie daje soba pomiatać jak wiekszosc Polskiego spoleczenstwa. Od zawsze jestem taki i nie zamierzam tego zmienic. Jestem uprzejmy gdy ktos jest taki dla mnie. Wiele osob sie na tym forum przekonalo o tym jednak nie ma osoby uwielbianej przez wszystkich.
__________________
"I'm not saying I'm gonna change the world, but I guarantee that I will spark the brain that will change the world."

Tupac Amaru Shakur


Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ujo
To by była akopalipsa czy jak to jej

Ostatnio edytowany przez Pramus - 16-10-2005 o 13:19.
Pramus jest offline  
Zamkniety temat.


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 09:23.


Powered by vBulletin 3