Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Wydarzenia ze światów

Notki

Wydarzenia ze światów Na tym forum możesz porozmawiać o wszelkich ważnych wydarzeniach z Twojego serwera.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 12-06-2006, 12:42   #41
d3m0drAss
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 12 06 2006

Posty: 16
Domyślny

HAHHAHAHAHHAHA tyle wam powiem jestescei żałośni z tekstami ze anni jest nie możliwy bez bota... jest bardzo wiele osob ktore to wykonaly po za tym i tak exhausted trwa tyle samo czy ma sie bota czy nie jesli ma sie + 1700 hp a knightem na +120 sie ma to przy umiejetnosci uspokojena nerwow i wmiare szybkiej reki quest nie ejst trudny po za tym skoro macei po 50 lvle i jaracie tym dupe ze wiecie co to jest annihilator a nigdy na nim nie byliscie to nie udzielajcie sie na ten temat
d3m0drAss jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 12-06-2006, 17:40   #42
Lukaszes
Użytkownik forum
 
Lukaszes's Avatar
 
Data dołączenia: 09 06 2006
Lokacja: Toruń

Posty: 4
Stan: Niegrający
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Galana
Poziom: 33
Poziom mag.: 45
Lukaszes ma numer GG 776126
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez d3m0drAss
HAHHAHAHAHHAHA tyle wam powiem jestescei żałośni z tekstami ze anni jest nie możliwy bez bota... jest bardzo wiele osob ktore to wykonaly po za tym i tak exhausted trwa tyle samo czy ma sie bota czy nie jesli ma sie + 1700 hp a knightem na +120 sie ma to przy umiejetnosci uspokojena nerwow i wmiare szybkiej reki quest nie ejst trudny po za tym skoro macei po 50 lvle i jaracie tym dupe ze wiecie co to jest annihilator a nigdy na nim nie byliscie to nie udzielajcie sie na ten temat

Szybko was podsumowal. i gratulacje na niego. jezeli wykonales go bez bota to jest to powod do dumy ale zapewne nikt ci nie uwierzy......
Lukaszes jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-06-2006, 21:29   #43
Stożek
Użytkownik Forum
 
Stożek's Avatar
 
Data dołączenia: 05 07 2005
Lokacja: 50 cm od ekranu

Posty: 759
Stan: Niegrający
Imię: Forestman
Profesja: Elder Druid
Świat: Eternia
Poziom: 33
Skille: 13/21
Poziom mag.: 29
Stożek ma numer GG 9888628
Domyślny

Dziwni jestescie.. Cipsoft zrobil Anihilator aby ludzie zdobyli swietne itemy, jednak zrobili go rowniez bardzo ciezkim do wykonania. Czy myslicie, ze programiscie ustalili:"zrobimy tyle demonow w pokoju i ludzie benda robic boty i bendzie fajnie!" NIE! Ten quest jest prosty jak wydostanie sie z Kazordoon, jak przejscie rooka, jak zabicie pierwszego draga! Anihilator to quest jak kazdy inny tylko tyle, ze przeznaczony on jest dla osob majacych duze doswiadczenie i klucenie sie was-ludzi nie przekraczajacych pozomu 30 o to czy mozna to bez bota zrobic, jest pozbawione sensu!
Stożek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-06-2006, 22:12   #44
majk
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 18 09 2005
Lokacja: Gdańsk
Wiek: 33

Posty: 118
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Royal Paladin
Świat: Obsidia
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez d3m0drAss
HAHHAHAHAHHAHA tyle wam powiem jestescei żałośni z tekstami ze anni jest nie możliwy bez bota... jest bardzo wiele osob ktore to wykonaly po za tym i tak exhausted trwa tyle samo czy ma sie bota czy nie jesli ma sie + 1700 hp a knightem na +120 sie ma to przy umiejetnosci uspokojena nerwow i wmiare szybkiej reki quest nie ejst trudny po za tym skoro macei po 50 lvle i jaracie tym dupe ze wiecie co to jest annihilator a nigdy na nim nie byliscie to nie udzielajcie sie na ten temat



jezeli ten text 50lvle jest do mnie to wybacz ale sprzedalem chara i gram od nowa a co do tego czy mozna wykonac bez bota to mozna ale to naprawde trzeba miec stalowe nerwy i szybka reke (czego u 90% graczy brak) a i jeszcze 1 nie odpowiadaj na moja wypowiedz niemam zamiaru sie wyzywac sie ani nic w tym stylu, nie bawi mnie to... z gory dziekuje

Ostatnio edytowany przez majk - 12-06-2006 o 22:14.
majk jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-06-2006, 12:11   #45
Hellraider
Użytkownik Forum
 
Hellraider's Avatar
 
Data dołączenia: 19 10 2004
Lokacja: Wrocław ;)
Wiek: 33

Posty: 298
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Vesh
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Do Dupy :(
Świat: Iridia
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez majk
doklanie jezeli ktos annhiego nie robil i niewie jak to jest niech sie nie wypowiada...
Idiota. Tu chce zakonczyc nasza rozmowe. Po prostu ziomek mnie slabisz.
__________________
-nZo- mą jedyną miłością...
-nZo- mym przeznaczeniem...
-nZo- mym jedynym pRo klanem...

Powiem Wam coś w tajemnicy... NIECH ŻYJE ODBYT !!
Hellraider jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-06-2006, 16:48   #46
Malyszek
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 09 06 2005
Lokacja: Cieszyn
Wiek: 34

Posty: 130
Stan: Niegrający
Profesja: Paladin
Gildia: aktualnie
Świat: sie
Poziom: uce
Skille: fszkole
Poziom mag.: pa
Malyszek ma numer GG 7580090
Domyślny

Mamy świetny przykład mięczków, którzy używają bot'a bo ich nie stać na coś odważnego. Zapewne podobna sytuacja jest u tych dzieci na podwórku (jeśli wogóle wychodzą). Annihilator to jest jak kolega tego samego wieku wysportowany bo nie gra w tibie 15h dziennie. Powiedzmy, że zachodzi sytuacja, że KOLEGA (annihilator) zrobił coś koledze (w tym wypadku jest to osoba używająca bot'a) i przychodzi z rodzicem albo z całą bandą starszych kolegów i idzie pokonać Annihilatora.

Ci którzy zrozumieli moje przesłanie - dziękuję.

Dla mnie osoby używające bot'a są nic nie warci.





@Gedy
Wybieram się z moimi kumplami na nowy server. Zawitasz tam z nami ?
__________________
-A never ending dream-

Completed 2nd dream - met Cascada in Berlin

-Techno 4 evah !
Malyszek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-06-2006, 23:40   #47
d3m0drAss
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 12 06 2006

Posty: 16
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez majk
jezeli ten text 50lvle jest do mnie to wybacz ale sprzedalem chara i gram od nowa a co do tego czy mozna wykonac bez bota to mozna ale to naprawde trzeba miec stalowe nerwy i szybka reke (czego u 90% graczy brak) a i jeszcze 1 nie odpowiadaj na moja wypowiedz niemam zamiaru sie wyzywac sie ani nic w tym stylu, nie bawi mnie to... z gory dziekuje
To jest forum ja sie z nikim nie wyzywam tylko komentuje publicznie wypowiedzi ludzi na ten temat i robie to na swoj sposob ;>
d3m0drAss jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-06-2006, 00:05   #48
Isildur's Earl
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 20 05 2006
Wiek: 37

Posty: 35
Stan: Niegrający
Imię: -
Profesja: Knight
Gildia: -
Świat: Antica
Poziom: 74
Skille: 96/96
Poziom mag.: 7
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Malyszek
Mamy świetny przykład mięczków, którzy używają bot'a bo ich nie stać na coś odważnego. Zapewne podobna sytuacja jest u tych dzieci na podwórku (jeśli wogóle wychodzą). Annihilator to jest jak kolega tego samego wieku wysportowany bo nie gra w tibie 15h dziennie. Powiedzmy, że zachodzi sytuacja, że KOLEGA (annihilator) zrobił coś koledze (w tym wypadku jest to osoba używająca bot'a) i przychodzi z rodzicem albo z całą bandą starszych kolegów i idzie pokonać Annihilatora.

Ci którzy zrozumieli moje przesłanie - dziękuję.

Dla mnie osoby używające bot'a są nic nie warci.
Dobrze to wytłumaczyłeś, może co niektórzy skapują o co chodzi ^^
Tak samo jak powyżej dla mnie osoby z botami są poprostu słabe.
"Hey, wiesz co, dzisiaj XXX zrobił annihilator room! o0 Serio? No to gościu jest dobry! Hehe, ale leciał na bocie ^^ Acha -.-"

Co to za wyczyn użyć bota? To jest tak jakbyś w jakiejś strategii wpisał kod i masz od razu xxx surowców etc. a potem tylko budujesz armię i rozwalasz kolesia na lajcie ;] Jeżeli jakaś osoba od początku gry nie używa botów, to kiedy zdecyduje się wykonać tego questa to najczęściej przeżywała już akcje, że musiała sie uhać przez dłuższy okres albo coś w tym stylu. Zna swojego chara, wie co i jak, ma wyćwiczone UHanie się (zwłaszcza knights).
Niemożliwe nie istnieje
Isildur's Earl jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-06-2006, 00:24   #49
Gedd
Użytkownik Forum
 
Gedd's Avatar
 
Data dołączenia: 23 11 2005

Posty: 202
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Malyszek
Mamy świetny przykład mięczków, którzy używają bot'a bo ich nie stać na coś odważnego. Zapewne podobna sytuacja jest u tych dzieci na podwórku (jeśli wogóle wychodzą). Annihilator to jest jak kolega tego samego wieku wysportowany bo nie gra w tibie 15h dziennie. Powiedzmy, że zachodzi sytuacja, że KOLEGA (annihilator) zrobił coś koledze (w tym wypadku jest to osoba używająca bot'a) i przychodzi z rodzicem albo z całą bandą starszych kolegów i idzie pokonać Annihilatora.

Ci którzy zrozumieli moje przesłanie - dziękuję.

Dla mnie osoby używające bot'a są nic nie warci.





@Gedy
Wybieram się z moimi kumplami na nowy server. Zawitasz tam z nami ?
obawiam się ze nie
sposob na wywalenie mnie z kyry jest tylko jeden, taki sam jak na arcani ...
Gedd jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 12:48.


Powered by vBulletin 3