Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Inne

Notki

Inne To co nie pasuje do któregoś z działów a ma związek z Tibią trafia tutaj.
Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 28-02-2012, 18:51   #1
Qorisend
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny Świat open PVP

Witam,

Szukam świata open pvp w którym jest najmniej random PK (wojny gildiowe nie obchodzą mnie). Chcę tylko sobie expić bez obaw, że jakis koleś wejdzie z chęcią zabicia losowej osoby. Drugim moim warunkiem są tanie ceny. A tak pozatym nie obchodzi mnie ile Polaków gra na servie byle umieli mówić po angielsku. Będę grał początkowo bez pacca więc te warunki muszą spełniać obszary przeznaczone dla FACC
  Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 10-03-2012, 00:41   #2
Gabija Demon
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 15 10 2005

Posty: 6
Domyślny

Brak PK na faccu? Śnisz

Nie ma serwera pvp, na którym nikt Ci nigdy nie wbije (zwłaszcza na facc!) i przypadkowo Cię nie zabije. Jeśli nie chcesz być zabijany - graj na nonpvp. Generalnie im mniej ludzi na serwerze, tym prawdopodobieństwo pkera mniejsze (grupy pk zwykle wybierają zaludnione serwery gdzie mają więcej ofiar). Z drugiej strony na takich serwerach nie idzie grać jak już wylevelujesz z powodu dużego PA. Przykładem jest bardzo pusta Ocera, na której może i random PK nie ma tak dużo, jednak serwer zdominowany jest przez jedną gildię, która nie daje innym grać.
Gabija Demon jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-03-2012, 14:25   #3
Shar'Lornael
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 07 03 2012

Posty: 6
Domyślny

PK masz wszędzie, czy to będzie Premia, Amera, Antica czy cokolwiek innego. Tylko np na tych wymienionych i wielu innych piszesz na Adevert~ czy English Chatie i sprawa załatwiona. Wbiega ekipa po pekerów, tyle że Ty i tak padasz. Druga sprawa zakup premium, bo ta gra nie ma najmniejszego sensu na faccu.

Co do cen to wszędzie są takie same i sprecyzuj o jakie itemy Ci chodzi. Bo np Softy na Inferni (Hardcore PvP) zakupisz do 200k, a na innym losowym Open PvP około 400-500k.
Shar'Lornael jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 
Opcje tematu

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 11:54.


Powered by vBulletin 3