Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Inne

Notki

Inne To co nie pasuje do któregoś z działów a ma związek z Tibią trafia tutaj.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 11-12-2013, 18:00   #1
KilofMobile
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny Pomoc dla nowego

Witam serdecznie.

Jestem nowym graczem owej gry. W tibie grałem jakies 8 lat temu, teraz zacząłem grać druidem i mam pare pytań z nim związanym, a mianowicie:

1. Nie dawno kupiłem sobie gold na allegro żeby jakoś zacząć grę, kupiłem sobie eq: Royal Helmet, Blue Robe, Demon Shield, Blue Legs i Bohy, czy to jest odpowiedni sprzęt na tą profesję?

2. mam 24lvl postaci i 19 magic lvl, chciał bym się dowiedzieć czym wbijać mlvl.

Z góry dziękuje

Pozdrawiam
Kilof

PS. Wiem, że to nie jest odpowiedni dział ale nie mogłem na innych nic napisać.. Nie wiem dlaczego.
  Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 11-12-2013, 19:41   #2
Jaarienia
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 03 01 2010
Lokacja: Toruń

Posty: 43
Stan: Na Emeryturze
Imię: Jaarienia
Profesja: Sorcerer
Świat: Refugia
Poziom: 14
Domyślny

Cytuj:
1. Nie dawno kupiłem sobie gold na allegro żeby jakoś zacząć grę, kupiłem sobie eq: Royal Helmet, Blue Robe, Demon Shield, Blue Legs i Bohy, czy to jest odpowiedni sprzęt na tą profesję?
Żadne EQ kupione na allegro nie jest dobre, wspierasz tym botterów Z tego co się dowiedziałam, teraz najlepiej na magu na twoim lvl nosić:

Hat of the Mad (+1mlvl)
Focus Cape (+1mlvl)
Taka lub podobna (spellbook) +1mlvl

Teraz bardziej liczy się mlvl, będziesz głównie bił z odległości, ale to też zależy na jakie potwory chodzisz. Jednak inni zalecają powyższy zestaw.

Cytuj:
2. mam 24lvl postaci i 19 magic lvl, chciał bym się dowiedzieć czym wbijać mlvl.
Ja po prostu robiłam runy,ale to było kilka lat temu, teraz mało kto je wytwarza, ale mlvl zawsze wleci. Spalaj manę jak masz pełną, ale i tak głównie mlvl Ci wleci na expie.

Ostatnio edytowany przez Jaarienia - 11-12-2013 o 19:42.
Jaarienia jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-12-2013, 20:03   #3
KilofMobile
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

aha. to teraz sprzedawac moje eq i kupic to zalecane ?? przeważnie chodzę na minotaury do ich (miasteczka) w podziemiach tam nawet szybko mi się expi, kupiłem to eq ze względu ze jak jakiś potwór typu minotaur guard, cyclops to bardzo dużo mi biły, a teraz nawet mogę je blokować

Dziękuje za radę
  Odpowiedz z Cytatem
stary 12-12-2013, 18:12   #4
Jaarienia
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 03 01 2010
Lokacja: Toruń

Posty: 43
Stan: Na Emeryturze
Imię: Jaarienia
Profesja: Sorcerer
Świat: Refugia
Poziom: 14
Domyślny

Zostawić sobie możesz, bo też jest dobre, podałam tylko to co zalecaj inni, jeżeli bijesz z czarów i run ważniejszy jest mlvl, a przed minotaurami zawsze możesz uciekać.
Jaarienia jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 05:42.


Powered by vBulletin 3