Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Inne > O wszystkim i o niczym

Notki

O wszystkim i o niczym O tym wszystkim co nie pasuje gdziekolwiek indziej ;)

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 09-07-2008, 18:33   #81
Slythia
Blondynka
 
Slythia's Avatar
 
Data dołączenia: 02 05 2007
Wpisy bloga: 3

Posty: 2,838
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Kamliss Pokaż post
I masz przyklejone na dupie "PIERDOL MNIE".
Wybacz, nie zamierzam dyskutować na takim poziomie. Nie lubię, jak się mnie obraża. Z twej wypowiedzi wynika, że masz do czynienia wyłącznie z takim rodzajem dziewczyn, które krytykujesz. Życzę Ci powodzenia w ewentualnym przyszłym życiu uczuciowym jednocześnie współczując twej dziewczynie.

Przykro mi, w ten sposób mnie obraziłeś.
__________________
"Kiedy znalazłem się na dnie, usłyszałem pukanie od spodu."
S. J. Lec

Ostatnio edytowany przez Slythia - 09-07-2008 o 18:51.
Slythia jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 09-07-2008, 18:34   #82
=eQQ=
Użytkownik Forum
 
=eQQ='s Avatar
 
Data dołączenia: 08 07 2006
Lokacja: Abroad
Wiek: 32

Posty: 270
Stan: Na Emeryturze
=eQQ= ma numer GG 8165568 Send a message via Skype™ to =eQQ=
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Slythia Pokaż post
A ja uwielbiam męski szowinizm ; ).

Owszem, panuje równouprawnienie. Jeśli dorośniesz i zamieszkasz z kobietą to zrozumiesz, na czym tak naprawdę to polega.

Nie zamierzam być mężczyzną - typowo męskie zajęcia pozostawiam mojemu chłopakowi. Lubię krótkie spódniczki, szpilki, makijaż... Lecz czy jest coś złego, jeśli walczę o równe postrzeganie kobiet i mężczyzn? Dlaczego facet ma być za coś chwalony, a kobieta mieszana z błotem? Za tą samą rzecz?

Ja nie dyskryminuje kobiet, tak samo watpie, czy robia to autorzy cytatow przytaczanych w linku ktory podalem w poprzednim poscie. Widze tez ze nie chcialo Ci sie przeczytac ten artykul do konca. Dodatkowo, piszesz ze 'typowo meskie zajecia pozostawiam mojemu chlopakowi', ale jednoczesnie wymagacie, abyscie byly traktowane jednakowo. Czyli sprawdza sie to, co powiedzialem, ze jestescie za rownouprawnieniem w momentach gdy wam to pasuje. Bo jesli chcecie byc tak samo traktowane w sprawach np. sexu, to dlaczego macie byc traktowanie inaczej w sprawach np. zatrudnienia? Jesli zadacie takiego samego traktowania, to dlaczego nie pracujecie w kopalniach, czy nie kopiecie rowow? Wymagacie od nas abysmy stawiali was na rowni, jednak jestescie stawiane wyzej, bo gdy cos wam nie pasuje zaslaniacie sie 'rownoscia', a gdy cos nie pasuje facetom, to zaslaniecie sie swoja kobiecoscia. Jesli powiem to ktorejs dziewczynie w twarz, to zostane nazwany chamem, prostakiem i ze nie jestem prawdziwym facetem, ale juz facet nie moze wam powiedziec czegos takiego.

Jesli jestescie za rownouprawnieniem, to badzcie konsekwentne. Nie zaslaniajcie sie swoja plcia gdy wam brakuje argumentow. 'Bo ja jestem kobieta', dobre...
__________________


Freelancer.
=eQQ= jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-07-2008, 18:39   #83
Berbatov
Użytkownik Forum
 
Berbatov's Avatar
 
Data dołączenia: 09 12 2006

Posty: 152
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Royal Paladin
Świat: Aldora
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Slythia Pokaż post
Tak, teraz to jest prawda. Lecz jest to niesprawiedliwe. Oczywiście, "brzucha" czy ewentualnej skazy nie zmienimy (chociaż... przypadek faceta w ciąży), lecz społeczeństwo i jego postrzeganie można. Lub chociaż spróbować... Wystarczy zaprotestować przeciw takiemu traktowaniu.
W Polsce to niestety niemożliwe. Nasze społeczeństwo jest sto lat za, chociażby zachodem Europy żeby pewne sprawy pojąć.
__________________
Best was the best but Garrincha was better.
Berbatov jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-07-2008, 18:40   #84
Slythia
Blondynka
 
Slythia's Avatar
 
Data dołączenia: 02 05 2007
Wpisy bloga: 3

Posty: 2,838
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez =eQQ= Pokaż post
Ja nie dyskryminuje kobiet, tak samo watpie, czy robia to autorzy cytatow przytaczanych w linku ktory podalem w poprzednim poscie. Widze tez ze nie chcialo Ci sie przeczytac ten artykul do konca. Dodatkowo, piszesz ze 'typowo meskie zajecia pozostawiam mojemu chlopakowi', ale jednoczesnie wymagacie, abyscie byly traktowane jednakowo. Czyli sprawdza sie to, co powiedzialem, ze jestescie za rownouprawnieniem w momentach gdy wam to pasuje. Bo jesli chcecie byc tak samo traktowane w sprawach np. sexu, to dlaczego macie byc traktowanie inaczej w sprawach np. zatrudnienia? Jesli zadacie takiego samego traktowania, to dlaczego nie pracujecie w kopalniach, czy nie kopiecie rowow? Wymagacie od nas abysmy stawiali was na rowni, jednak jestescie stawiane wyzej, bo gdy cos wam nie pasuje zaslaniacie sie 'rownoscia', a gdy cos nie pasuje facetom, to zaslaniecie sie swoja kobiecoscia. Jesli powiem to ktorejs dziewczynie w twarz, to zostane nazwany chamem, prostakiem i ze nie jestem prawdziwym facetem, ale juz facet nie moze wam powiedziec czegos takiego.

Jesli jestescie za rownouprawnieniem, to badzcie konsekwentne. Nie zaslaniajcie sie swoja plcia gdy wam brakuje argumentow. 'Bo ja jestem kobieta', dobre...
Rozmawiamy o równouprawnieniu w sferze seksualnej, którego w naszym kraju jak nie było, tak nie ma.

Nie chce być wcale traktowana jak facet - ale to nie znaczy, że pozwolę traktować siebie gorzej. Inaczej - tak, ale nie gorzej. Nie możemy mówić, że tylko panowie mają do czegoś prawo odbierając je kobietom. Owszem, istnieje podział na zawody/czynności typowo męskie oraz damskie, lecz w większości wynika to z biologi, predyspozycji, ewentualnej budowy ciała. Wcale się nie buntuję, że gotuję teraz obiady. Chcę i lubię - to dlaczego nie? Lecz w przypadku, gdyby ktoś mi to kazał robić, tylko dlatego, że jestem kobietą to bym była zła...

Chcę mieć prawo do równych zarobków, do wolności, także do spania z kim chce, na takich samych zasadach jak w przypadku mężczyzn. Czy coś jest w tym złego?

Cytuj:
W Polsce to niestety niemożliwe. Nasze społeczeństwo jest sto lat za, chociażby zachodem Europy żeby pewne sprawy pojąć.
Masz rację, jesteśmy w tyle. Lecz powinniśmy być tego świadomi i dążyć do tego, by jak najszybciej dogonić resztę Europy. Zacznijmy więc zmieniać świat od siebie, od naszego najbliższego otoczenia.

Cytuj:
Mylicie się sądząc, że tylko dziewczyna może łatwo utracić dziewictwo. Tysiące nastolatków straciło dziewictwo... masturbując się. Jest to o tyle łatwiejsze, że chłopak zadowala się "sam". Inna sprawa, jeśli dziewczyna się masturbuje (jako dziewica), bo to już jest nienormalne (jeśli masturbację chłopaka można w ogóle nazwać normalnym), bo kobiety z natury są bardziej uczuciowe i seks wiążą z uczuciem (emocje, chociaż cielesne czasem też).
Masturbacja nie jest niczym nienormalnym, zarówno w przypadku kobiet, jak i mężczyzn.
__________________
"Kiedy znalazłem się na dnie, usłyszałem pukanie od spodu."
S. J. Lec

Ostatnio edytowany przez Slythia - 09-07-2008 o 19:10.
Slythia jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-07-2008, 18:53   #85
CytrynowySorbet
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 23 02 2008
Lokacja: Szczecin
Wiek: 32

Posty: 1,753
Domyślny

Mylicie się sądząc, że tylko dziewczyna może łatwo utracić dziewictwo. Tysiące nastolatków straciło dziewictwo... masturbując się. Jest to o tyle łatwiejsze, że chłopak zadowala się "sam". Inna sprawa, jeśli dziewczyna się masturbuje (jako dziewica), bo to już jest nienormalne (jeśli masturbację chłopaka można w ogóle nazwać normalnym), bo kobiety z natury są bardziej uczuciowe i seks wiążą z uczuciem (emocje, chociaż cielesne czasem też).
CytrynowySorbet jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-07-2008, 18:57   #86
Hieyan
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 08 05 2005

Posty: 1,242
Stan: Usunięty
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez CytrynowySorbet Pokaż post
Mylicie się sądząc, że tylko dziewczyna może łatwo utracić dziewictwo. Tysiące nastolatków straciło dziewictwo... masturbując się. Jest to o tyle łatwiejsze, że chłopak zadowala się "sam". Inna sprawa, jeśli dziewczyna się masturbuje (jako dziewica), bo to już jest nienormalne (jeśli masturbację chłopaka można w ogóle nazwać normalnym), bo kobiety z natury są bardziej uczuciowe i seks wiążą z uczuciem (emocje, chociaż cielesne czasem też).
Ty wiesz w ogóle, co to jest dziewictwo? Polecam ci wikipedie:

Cytuj:
Dziewictwo oznacza stan człowieka, mężczyzny lub kobiety, przed podjęciem stosunków seksualnych. Innymi słowy, kobieta jest dziewicą, a mężczyzna prawiczkiem, jeśli nie współżył seksualnie z drugim człowiekiem.
Hieyan jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-07-2008, 18:57   #87
Snick
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez CytrynowySorbet Pokaż post
Mylicie się sądząc, że tylko dziewczyna może łatwo utracić dziewictwo. Tysiące nastolatków straciło dziewictwo... masturbując się. Jest to o tyle łatwiejsze, że chłopak zadowala się "sam". Inna sprawa, jeśli dziewczyna się masturbuje (jako dziewica), bo to już jest nienormalne (jeśli masturbację chłopaka można w ogóle nazwać normalnym), bo kobiety z natury są bardziej uczuciowe i seks wiążą z uczuciem (emocje, chociaż cielesne czasem też).
Co nam chciałeś przekazać tym postem?
Sorka, ale nie rozumiem twojego postu?
Przeczytam go parę razy może coś pomoże. xd


PS: Slythia w avatarze widnieje twoje zdjęcie? xd
  Odpowiedz z Cytatem
stary 09-07-2008, 19:00   #88
Vasudanin
Słitaśny Krulik
 
Vasudanin's Avatar
 
Data dołączenia: 21 05 2007
Wiek: 29
Wpisy bloga: 64

Posty: 2,049
Stan: Niegrający
Imię: Slayekau
Profesja: Rookstayer
Świat: Isara
Poziom: 12
Skille: 18/20
Vasudanin ma numer GG 7128157 Vasudanin ma login Tlenu Vasudanin@tlen.pl Send a message via Skype™ to Vasudanin
Domyślny

Huh, masturbacja w sumie nie jest czymś w rodzaju seksu, jest to wyładowanie emocji związanych z pragnieniem zbliżenia. Owszem idzie z tym przyjemność. Większość nastolatków poprostu masturbuje się, aby się dowiedzieć jakie to uczucie. Uczucie podczas masturbacji jest słabsze, niż prawdziwy seks. Owszem możesz sobie zamknąć oczy i wyobrazić ze na przykład masz zbliżenie z, nie wiem, Dodą (), dobra odbiegłem, uprawiasz w myślach seks z dodą, a w rzeczywistości się masturbujesz. To twoje pierwsze odczucie na temat seksu, ok, bardzo ci się podoba i robisz tak wciąż i wciąż, bo jesteś święcie przekonany że to właśnie prawdziwy seks. I dlatego większość nastolatków systematycznie się masturbuje, bo chce "uprawiać seks z Dodą". Poza tym masturbacja męska jest czymś dobrym, ale z umiarem.
@down
Hehe, mimo to kobiety są w wojsku, pracują za kierownicą potężnych pojazdów, wysadzają ziemię w kamieniołomach, i to już zależy w sumie od psychiki, aniżeli budowy ciała. No oczywiście wozenie cegieł na budowie potrzebuje mięśni ale i tak większość zawodów nie potrzebuje mięśni, trzeba tylko wiedzieć co i jak robić.
__________________
Notek!
_
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Niecny_Rozbojnik Pokaż post
Wiesz, znam osobiście jednego zoofila, i on nigdy nie zrobił krzywdy swojej suczce, nawet jej się to podobało. Tzn. nie wiem jak by było z pchaniem w pipkę, bo tego z nią nie próbował, ale palcówka jej się podobała, nigdy nic na siłę nie robił.

Ostatnio edytowany przez Vasudanin - 09-07-2008 o 19:06.
Vasudanin jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-07-2008, 19:01   #89
Emok
Użytkownik Forum
 
Emok's Avatar
 
Data dołączenia: 27 12 2005
Lokacja: UK/Łódź
Wiek: 33

Posty: 1,369
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elite Knight
Świat: Titania
Domyślny

@Kamliss
Jesteś idiota. I nie chce wiedzieć ile masz lat, bo z Twoich postów wynika, że chyba 12.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Slythia
Owszem, istnieje podział na zawody/czynności typowo męskie oraz damskie, lecz w większości wynika to z biologi, predyspozycji, ewentualnej budowy ciała.
Dokładnie. Że więcej kobiet zatrudnionych jest na stanowisku np. kosmetyczki, a więcej mężczyzn przy pracy fizycznej na budowie, to wcale nie jest dyskryminacja. Slythia ma rację.
Emok jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-07-2008, 19:08   #90
Thero
Użytkownik Forum
 
Thero's Avatar
 
Data dołączenia: 30 12 2004

Posty: 2,105
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Slythia Pokaż post
Przepraszam bardzo szanownych panów, lecz dlaczego zajmujecie się tylko dziewczynami i ich "dziewictwem"? Faceci to już nie istnieją, prawda?

No tak wiadomo... Dziewczynki mają być grzeczne i czekać najlepiej do ślubu, zaś panów zasada ta nie obowiązuje - mogą robić co chcą i nikt ich za to nie skrytykuje. Mimo wszystko żyjemy w kraju, w którym (teoretycznie) obowiązuje równość płci.
W dzisiejszych czasach to chłopak zdobywa dziewczynę, nigdy odwrotnie (mówię oczywiście o szmatach, czyli gdzieś tak 90% wszystkich kobiet). Dlatego dziewczyna, która się puszcza jest łatwą zdobyczą, a chłopak, który przeleciał całe stado jest zdobywcą. Tak to wygląda na poziomie gimnazjum i dlatego to jest postrzegane tak, a nie inaczej (ciąża, jako ryzyko dla dziewczyny tylko utwierdza w tym przkeonaniu). IMO.
Thero jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-07-2008, 19:13   #91
gavreonien
Użytkownik Forum
 
gavreonien's Avatar
 
Data dołączenia: 28 10 2005
Lokacja: Tarnów, Bochnia, Limanowa, Stary Sącz, Dębica - róznie
Wiek: 36

Posty: 739
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

@Kamilss
To, że dziewczyna lubi makijaż/spódniczki/szpilki czyni ją dziwką? Zapytaj się koleżanek (o ile takie masz) czy lubią takie rzeczy, to jest pewien, że większość odpowie, że tak... Chęć bycia atrakcyjnym, a bycie dziwką to zupełnie co innego.

edit.
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Vasudanin Pokaż post
Uczucie podczas masturbacji jest słabsze, niż prawdziwy seks.
Hmm, to zależy
__________________

Proud Fan

Ostatnio edytowany przez gavreonien - 09-07-2008 o 19:18.
gavreonien jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-07-2008, 19:14   #92
Kamliss
Użytkownik Forum
 
Kamliss's Avatar
 
Data dołączenia: 10 06 2007

Posty: 305
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

/Up : No ok, tylko że jak widzę taką 12 latke, wymalowaną, brzuch na wierzchu, szpilki że mało sie nie przewróci a miniówa taka że widać jej dupe to aż mi jej szkoda, jest fajnie do póki sie nie przesadzi.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Emok Pokaż post
@Kamliss
Jesteś idiota.
No, masz rację! Bo jak nie pisze wszystkiego pięknie i miło na forum to jestem debilem, kretynem i idiotą, na rl pewnie też odzywasz sie tak samo jak na forum, nie?

Cytuj:
I nie chce wiedzieć ile masz lat, bo z Twoich postów wynika, że chyba 12.
Spójrz na Twój cytat wyżej.

/2x down : a co innego miałem napisać o dziewczynach które chcą wyglądać jak te laski z klipów 50 centa biegające z gołą dupą?

/3x down : no chyba że tak, odebrałem Twoją wypowiedz trochę innaczej, ale 90% takich "lasek" chce być fajna a nawet nie potrafi.

/Gavreonien : w tym poście nie chodziło mi o same 12 latki, lecz głównie o sporą przesadę dziewczyn, które niedługo będą nosić spódniczki krótsze od majtek.

Ostatnio edytowany przez Kamliss - 09-07-2008 o 19:31.
Kamliss jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-07-2008, 19:18   #93
Mystlich
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 24 04 2008
Wiek: 30
Wpisy bloga: 4

Posty: 201
Domyślny

Wojtiziom i Slythia moają 100% w swoich postach^^

Choć szczerze mówiąc , kiczowato wiem co wam chodiz , ale jeśli jest poruszany temat , któy negatywnie opisuje dziewczyny to niestety psuje mi to dzień i pyszną kolację._.

Ja kurde nie mam nic do dziewczyn ba! Nawet ich chronię , rozumiem , koleguję się(tylko mam koleżanki i 0 kolegów). I co ???? AUTKO!!! -.- Mozecie mnie objechać , obluzgać , pocharmotać , potargać a i tak nie zmienie swego nastawienia -.-

Ja zawsze jestem za tymi decyzjami co dziewczyna powie a przeciw to co powie chłopiec...... i koniec

To o czym mowa jest w temacie , nie wiem o co chodzi , ale wiem że to jest na bank złe ...... i wiem że będe sieod tego trzymał tak daleko jak trzymam się od broni czy też siłowni(czyli mówiąc krótko: b.daleko)

Narqa
__________________
Misja ma na tym forum dobiegła końca. Mam już to co potrzebne mi jest. Nawet nie wiecie jak naiwni byliście ;]

"...Robie wszystko to, czego wiara mi nie zabroni."
Mystlich jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-07-2008, 19:18   #94
Vasudanin
Słitaśny Krulik
 
Vasudanin's Avatar
 
Data dołączenia: 21 05 2007
Wiek: 29
Wpisy bloga: 64

Posty: 2,049
Stan: Niegrający
Imię: Slayekau
Profesja: Rookstayer
Świat: Isara
Poziom: 12
Skille: 18/20
Vasudanin ma numer GG 7128157 Vasudanin ma login Tlenu Vasudanin@tlen.pl Send a message via Skype™ to Vasudanin
Domyślny

Dobra, pisz co chcesz ale nie mogłęś napisać zamiast "PIERDOL MNIE" innego słowa, określającego to samo?
@up
Przyznaj się, mało znasz otaczający cię świat. Heh masz czternaście lat, powinieneś się teraz zacząć interesować o tym co cię otacza, dziewczyny... owszem dobre koleżanki ale z niektórymi jest tak jak tutaj napisaliśmy. Poza tym twój post odbiega od tematu strasznie, nawet nie rozumiem o co ci w nim chodzi. Weź go jakoś tak ztiuninguj żeby był zrozumiały dla wszystkich, Ok? =]
@edit
@2up
Teraz mówisz o lask"ach" a przedtem było to skierowane do Slythi, zaprzeczasz sam sobie.

Ostatnio edytowany przez Vasudanin - 09-07-2008 o 19:30.
Vasudanin jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-07-2008, 19:22   #95
Slythia
Blondynka
 
Slythia's Avatar
 
Data dołączenia: 02 05 2007
Wpisy bloga: 3

Posty: 2,838
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Kamliss Pokaż post
/Up : No ok, tylko że jak widzę taką 12 latke, wymalowaną, brzuch na wierzchu, szpilki że mało sie nie przewróci a miniówa taka że widać jej dupe to aż mi jej szkoda, jest fajnie do póki sie nie przesadzi.
Ale ja mam 19 lat, moja spódniczka ma odpowiednią długość. W szpilkach radzę sobie bardzo dobrze. Brzuch mam zakryty co najmniej dwiema bluzkami. Więc w czym problem?

Btw, nie nazywaj kobiet ani dziwkami, ani dupeczkami. Mnie to obraża. Ja Cię chujem nie nazywam.
__________________
"Kiedy znalazłem się na dnie, usłyszałem pukanie od spodu."
S. J. Lec
Slythia jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-07-2008, 19:24   #96
gavreonien
Użytkownik Forum
 
gavreonien's Avatar
 
Data dołączenia: 28 10 2005
Lokacja: Tarnów, Bochnia, Limanowa, Stary Sącz, Dębica - róznie
Wiek: 36

Posty: 739
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Kamliss Pokaż post
/Up : No ok, tylko że jak widzę taką 12 latke, wymalowaną, brzuch na wierzchu, szpilki że mało sie nie przewróci a miniówa taka że widać jej dupe to aż mi jej szkoda, jest fajnie do póki sie nie przesadzi.

To nie są dziewczyny, to są ca najwyżej dzieci.
__________________

Proud Fan
gavreonien jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-07-2008, 19:25   #97
Snick
Guest
 

Posty: n/a
Strzałka

Dobra ale mówmy na temat. A nie szukajmy "innego słowa".
Przypominam tytuł "Gdzie sie podziały dziewice?".
  Odpowiedz z Cytatem
stary 09-07-2008, 19:27   #98
domin3x
Użytkownik Forum
 
domin3x's Avatar
 
Data dołączenia: 13 10 2005
Lokacja: Silesia Inferior

Posty: 2,162
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Xevezq
Profesja: Knight
Świat: Pacera
Poziom: 166
Skille: 96/90
Poziom mag.: 8
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Mystlich Pokaż post
Wojtiziom i Slythia moają 100% w swoich postach^^

Choć szczerze mówiąc , kiczowato wiem co wam chodiz , ale jeśli jest poruszany temat , któy negatywnie opisuje dziewczyny to niestety psuje mi to dzień i pyszną kolację._.

Ja kurde nie mam nic do dziewczyn ba! Nawet ich chronię , rozumiem , koleguję się(tylko mam koleżanki i 0 kolegów). I co ???? AUTKO!!! -.- Mozecie mnie objechać , obluzgać , pocharmotać , potargać a i tak nie zmienie swego nastawienia -.-

Ja zawsze jestem za tymi decyzjami co dziewczyna powie a przeciw to co powie chłopiec...... i koniec

To o czym mowa jest w temacie , nie wiem o co chodzi , ale wiem że to jest na bank złe ...... i wiem że będe sieod tego trzymał tak daleko jak trzymam się od broni czy też siłowni(czyli mówiąc krótko: b.daleko)

Narqa
Innymi słowy nie masz swojego zdania - to przykre : (
domin3x jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-07-2008, 19:27   #99
Mystlich
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 24 04 2008
Wiek: 30
Wpisy bloga: 4

Posty: 201
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Slythia Pokaż post
Btw, nie nazywaj kobiet ani dziwkami, ani dupeczkami.
Vasudanin włąśnie oto mi biega =]
Mam dosć jjak ktoś tak obraża dziewczyny -,- Ja je darzę szacunek a nawet je słucham....

Teraz wiesz o co kaman ?????=]

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Vasudanin Pokaż post
Weź go jakoś tak ztiuninguj żeby był zrozumiały dla wszystkich, Ok? =]
Twoje posty mnie rozwalają xD
__________________
Misja ma na tym forum dobiegła końca. Mam już to co potrzebne mi jest. Nawet nie wiecie jak naiwni byliście ;]

"...Robie wszystko to, czego wiara mi nie zabroni."
Mystlich jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-07-2008, 19:28   #100
Vasudanin
Słitaśny Krulik
 
Vasudanin's Avatar
 
Data dołączenia: 21 05 2007
Wiek: 29
Wpisy bloga: 64

Posty: 2,049
Stan: Niegrający
Imię: Slayekau
Profesja: Rookstayer
Świat: Isara
Poziom: 12
Skille: 18/20
Vasudanin ma numer GG 7128157 Vasudanin ma login Tlenu Vasudanin@tlen.pl Send a message via Skype™ to Vasudanin
Domyślny

Poza tym przy takich dwunasto latkach, już winę mają rodzice w czym takie dziecko chodzi, przecież, widzą w czym wychodzi z domu. Poza tym mnie skręca też takie coś, dziewczyna ubierze sobie spodnie do połowy "tyłka" a pod spód różowe stringi w koronkę. I co siądzie, się pochyli czy wypnie, zawsze wyjdą na wiechrz. To już jest prowokacja totalna.
__________________
Notek!
_
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Niecny_Rozbojnik Pokaż post
Wiesz, znam osobiście jednego zoofila, i on nigdy nie zrobił krzywdy swojej suczce, nawet jej się to podobało. Tzn. nie wiem jak by było z pchaniem w pipkę, bo tego z nią nie próbował, ale palcówka jej się podobała, nigdy nic na siłę nie robił.
Vasudanin jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 05:55.


Powered by vBulletin 3