Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Inne

Notki

Inne To co nie pasuje do któregoś z działów a ma związek z Tibią trafia tutaj.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 31-05-2015, 21:46   #1
andargon
Guest
 

Posty: n/a
LOL Szukam kogos do wspolnej gry

Witam.

szukaj kogos kto chcial by pograc na serwerze "Secura". Szukam nawet osoby ktora dopiero zaczyna gre jestem w stanie wyjasnic tyle ile wiem glownie chodzi o to zeby podczas gry mozna bylo do kogo morde otworzyc. Jak ktos chce poexpic porobic questy i porobic sobie jaja to piszcie smialo mam 20 lat wiec szukam osoby mniej wiecej w moim wieku jak cos to piszcie elo.

Ostatnio edytowany przez andargon - 31-05-2015 o 22:02.
  Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 31-05-2015, 22:30   #2
Vadimq
Użytkownik Forum
 
Vadimq's Avatar
 
Data dołączenia: 04 05 2008
Lokacja: Płock
Wiek: 31

Posty: 565
Profesja: Elder Druid
Świat: Secura/Pacera
Poziom: 500
Domyślny

Jak chcesz pomocy w jakimś queście to pisz w tym temacie W tym pomogę zawsze. Ze wspólną grą ciężko, trochę duży mam już lvl
__________________

Vadimq jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 22-06-2015, 17:13   #3
Qwhy
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 18 06 2015

Posty: 3
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez andargon Pokaż post
Witam.

szukaj kogos kto chcial by pograc na serwerze "Secura". Szukam nawet osoby ktora dopiero zaczyna gre jestem w stanie wyjasnic tyle ile wiem glownie chodzi o to zeby podczas gry mozna bylo do kogo morde otworzyc. Jak ktos chce poexpic porobic questy i porobic sobie jaja to piszcie smialo mam 20 lat wiec szukam osoby mniej wiecej w moim wieku jak cos to piszcie elo.
Siemano, w sumie fajnie się składa bo gram na Securze na moim 58lvl palku, lat mam też 20 i chętnie bym razem coś popykał W najbliższych dniach powinienem dostać pacca więc pasowałoby żebyś też miał to można latać razem ale jak nie to zawsze pogadać można Pisz na securze jak mnie złapiesz: Argherger
Qwhy jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 09:46.


Powered by vBulletin 3