Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Wydarzenia ze światów

Notki

Wydarzenia ze światów Na tym forum możesz porozmawiać o wszelkich ważnych wydarzeniach z Twojego serwera.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 28-06-2006, 22:50   #41
Phoelerius
Użytkownik Forum
 
Phoelerius's Avatar
 
Data dołączenia: 05 02 2005
Lokacja: Lubin
Wiek: 40

Posty: 307
Imię: Phoelerius
Profesja: Elite Knight
Świat: Antica
Poziom: 134
Skille: 93/88
Poziom mag.: 7
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Sattor
Rogni zobaczymy kto bedzie sie smial ostatni...a obiecuje Ci ze ta osoba napewno nie bedziesz Ty...zobaczymy jak wtedy bedzie ci wesolo a po 2 nie powiedzialem ze on mnie obrazil badz wyzywal on sie po prostu wysmiewal...a ze mnie nikt nie mzoe sie wysmiewac...wracajac do osob 3 ktore nigdy nie graly na Antice nie wypowiadajcie sie na ten temat bo i tak nie macie zielonego pojecia kto jak gra sluchacie sie tylko Phoelerisa ktory na 100% bedzie mowil ze SaT uzywa botow bo po prostu nie umieja z nimi wygrac nie twierdze ze oni tego nie robia ale maja tez w swoich szeregach naprawde dobrycg graczy...i Rognis ~See ya on Battlefield~
Z SaT aktualnie Alliance nie walczy(mamy z nimi zawieszenie broni) oni nas nie ruszaja i my ich nie ruszamy... wiec nie pisz ze nie potrafimy z nimi wygrac, bo nawet nie walczymy z soba. Sam nie znasz faktow, a krytykujesz innych za to...

I oczywiscie Burgerking-Belerith aka Botlerith aka Selerith nie uzywa bota, poprostu na jego kliencie nie widac drzew i budynkow.^^
Nie bron go, jak to Dark Side probuje robic na forum Anticy... poki placi za pacca, Cip Soft mu nic nie zrobi, bo po co kasowac klientow.-.-

http://rapidshare.de/files/24212524/...h_bot.rec.html - Link do filmu nagranego przez Sedrare na ktorym widac tego pieknego bota.
__________________
Hail Alliance!

Ostatnio edytowany przez Phoelerius - 28-06-2006 o 22:56.
Phoelerius jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 28-06-2006, 23:03   #42
Knight mathoff
Użytkownik Forum
 
Knight mathoff's Avatar
 
Data dołączenia: 27 07 2005
Wiek: 33

Posty: 212
Profesja: Elite Knight
Gildia: Ndrangheta
Świat: Antica
Poziom: 80
Poziom mag.: 6
Knight mathoff ma numer GG 2183802
Domyślny

Hmm... ciekawych rzeczy się o tobie, Szanowny Panie Rognisie, dowiedziałem. Kiedy będę pewien, że mogę je ujawnić...


Edit:

Co sądzisz o postaci Sir Xoren? Znacie się skądś? A może nigdy o nim nie słyszałeś...

Kłamstwo to zła rzecz... i za nią się płaci...


Ps: Ktokolwiek nie wie o co chodzi w moim poscie, zanim zacznie rzucać we mnie obelgami, niech poczeka. Wkrótce zrozumie.
__________________
"Yossarian ani razu nie przyszedł pomóc przy budowie, za to później, gdy klub już ukończono, przychodził bardzo często, urzeczony tym dużym, pięknym, nieregularnym budynkiem krytym gontem. Była to rzeczywiście wspaniała konstrukcja i Yossariana przepełniało uczucie niekłamanej dumy, ilekroć spojrzał na nią i pomyślał, że nawet nie kiwnął palcem przy jej wznoszeniu."

Paragraf 22, uczymy sie czytać.

Ostatnio edytowany przez Knight mathoff - 28-06-2006 o 23:16.
Knight mathoff jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-06-2006, 23:09   #43
Bleidd
Użytkownik forum
 
Bleidd's Avatar
 
Data dołączenia: 17 07 2005

Posty: 9
Stan: Aktywny gracz
Imię: Bleidd
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Antica
Poziom: 63
Poziom mag.: 60
Domyślny

@Rognis

Przeczytaj forum FotG ... i sie zastanow co robisz.
Zawsze mzoesz dojsc do Alliance.
Zawsze tez mozesz miec rooka.

Wybor nalezy do ciebie.





~~Bleidd
Bleidd jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-06-2006, 23:15   #44
BOtter
Użytkownik Forum
 
BOtter's Avatar
 
Data dołączenia: 09 05 2005
Lokacja: Kętrzyn

Posty: 338
Stan: Niegrający
Profesja: Druid
Świat: Nebula
Domyślny

Sattor weź wyjdź z tego tematu...jak narazie prosze Ciebie
Z tego co widzę ludzie Ciebie nie chcą bo ty jesteś "wszech wiedzący" i nikt Ciebie nie potrafi zrozumieć...
Zbierz informacje i potem się sprzeczaj

@Bleidd weź ty tak nie rookuj bo sam możesz tam się znaleść -.- Dużo osób miało mieć twego "rooka"
M.in. Lord of Mirek, Sir Prometeusz, Necromanto...no i teraz Rognis...
To już naprawdę robi się baaaaaaaardzo nudne więc weź wymyśl coś lepszego blzzz

@Tuhamiid ta postać jakby skasowana, nie używam jej
Sam jesteś ciotą (nie wiesz pewnie, że nią jesteś, każdy z Sattor&Piomos FanKlub to ciota nie wiesz?Co na ciemno przyjmowali?)
I gdzie to jest napisane, że ja bronie Phoe?
Ty bronisz Sattora, proste...n/c

JAK JUŻ MÓWIŁEM TEMAT O WOJNIE, PANOWIE !!

/Navrosky
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez graczxxxx Pokaż post
j****e Misie Bimbrownisie Okradly mnie z:bohy,crown helmet,beholder shield,plate legi golden backpack niewierzcie im na chrzcie jak zrobicie 2 zadania to was wezma do podziemi bez eq i spuszcza na was potwory ja dedlem i wzieli mi wszystko niewierzcie tym pedalom
pozdrowienia

Ostatnio edytowany przez BOtter - 28-06-2006 o 23:28.
BOtter jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-06-2006, 23:47   #45
Bleidd
Użytkownik forum
 
Bleidd's Avatar
 
Data dołączenia: 17 07 2005

Posty: 9
Stan: Aktywny gracz
Imię: Bleidd
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Antica
Poziom: 63
Poziom mag.: 60
Domyślny

Przykro mi , ale moge pisac co chce.
I wali mnie to co sobie myslisz.
Wiecej nie napisze an tym forum bo to forum juz nie jest takie jak kiedys.
Czas nadal trwa ...wiec nie mow ze ich nie zrokowalem a nie wiem czemu mialem Necromanto zrokowac jak to moj kumpel ...lol,sie znasz.


~~~Bleidd

Milej gadki chlopcy,gadaniu o niczym co jest warte tej rozmowy i nie potrafieniu sie dogadac.
Bleidd jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-06-2006, 23:47   #46
Phoelerius
Użytkownik Forum
 
Phoelerius's Avatar
 
Data dołączenia: 05 02 2005
Lokacja: Lubin
Wiek: 40

Posty: 307
Imię: Phoelerius
Profesja: Elite Knight
Świat: Antica
Poziom: 134
Skille: 93/88
Poziom mag.: 7
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Knight mathoff
Hmm... ciekawych rzeczy się o tobie, Szanowny Panie Rognisie, dowiedziałem. Kiedy będę pewien, że mogę je ujawnić...


Edit:

Co sądzisz o postaci Sir Xoren? Znacie się skądś? A może nigdy o nim nie słyszałeś...

Kłamstwo to zła rzecz... i za nią się płaci...


Ps: Ktokolwiek nie wie o co chodzi w moim poscie, zanim zacznie rzucać we mnie obelgami, niech poczeka. Wkrótce zrozumie.
A ja moim secondem pekuje, i co z tego?-.-

Nie wiem kim jest Rognis i Sir Xoren, ani co te 2 osoby/postacie zrobily, to jest gra RPG!

Zabijanie, kradniecie + pare innych rzeczy to takze czesc gry RPG zwanej Tibia. Co z tego ze xxx powie ze yyy to zzz? Bedziesz go ze rzeczy z RL huntowal postac zzz, bo yyy krzywo sie na ciebie poptarzyl?

Dzieci z was i tyle...

Pozatym, co Rognis i jego przygody w Tibii maja do jasnej cholery wspolnego z tym tematem?
__________________
Hail Alliance!

Ostatnio edytowany przez Phoelerius - 28-06-2006 o 23:50.
Phoelerius jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-06-2006, 23:52   #47
BOtter
Użytkownik Forum
 
BOtter's Avatar
 
Data dołączenia: 09 05 2005
Lokacja: Kętrzyn

Posty: 338
Stan: Niegrający
Profesja: Druid
Świat: Nebula
Domyślny

Ten konflikt powstał przez pana "wszech wiedzącego"
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez graczxxxx Pokaż post
j****e Misie Bimbrownisie Okradly mnie z:bohy,crown helmet,beholder shield,plate legi golden backpack niewierzcie im na chrzcie jak zrobicie 2 zadania to was wezma do podziemi bez eq i spuszcza na was potwory ja dedlem i wzieli mi wszystko niewierzcie tym pedalom
pozdrowienia
BOtter jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-06-2006, 00:14   #48
Samuelos
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 17 08 2005
Wiek: 37

Posty: 33
Domyślny

Kurde znowu temat dotyczacy Anticy i znowu sobie wrzucaja...

@Sattor
No do jasnej cholery czy do Ciebie nie dociera po n-tej liczbie postow ze drugi screen zostal zrobiony po to by pokazac skad Botlerich walil sd ki ? I juz tak nie bron tych swoich DS ow, bo kazdy glupi wie ze jest tam mase osob uzywajacych botow, np. slawny pan Dinaforce, ktory nagral filmik z Anni~ gdzie cala 4 uzywala cheatow, a potem sie tlumaczyl ze uzywal 2 myszek -.- ... I jak ktos napisal, naprawde szkoda ze "real" Satori nie czyta tego forum, bo dowiedzialoby sie jakich czlonkow ma.

Ps. Troche dziwna sytuacja, ze przez waszego ukochanego Strinna, Wurzel zdecydowal sie na taki, a nie inny krok ....
Samuelos jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-06-2006, 00:49   #49
Arionel
Użytkownik Forum
 
Arionel's Avatar
 
Data dołączenia: 25 09 2005
Lokacja: Rzeszów City
Wiek: 33

Posty: 19
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Arionel
Profesja: Elite Knight
Świat: Antica
Poziom: 83
Skille: 83/80
Poziom mag.: 7
Arionel ma numer GG 4652998
Domyślny

Temat dotyczy konfliktu MS vs. SaT.

Chyba niechcecie żeby to był kolejny temat w którym przez 21 stron będą wałkowane wszystkie sprawy, ale nie ta o której jest temat, hę?

Pozdro 621
__________________
Visca el Barca !
Arionel jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-06-2006, 10:26   #50
Knight mathoff
Użytkownik Forum
 
Knight mathoff's Avatar
 
Data dołączenia: 27 07 2005
Wiek: 33

Posty: 212
Profesja: Elite Knight
Gildia: Ndrangheta
Świat: Antica
Poziom: 80
Poziom mag.: 6
Knight mathoff ma numer GG 2183802
Domyślny

... Najeżdżają, bo... bądź co bądź, boty są tu zabronione.
Dobry bot? Kupisz na allegro. Albo nawet za darmo, z jakiejść podrzędnej strony o tibii.


Phoelerius. Możliwe, że wszystkiego nie rozumiesz (nie wiesz). A możliwe, że już zrozumiałeś i...

Po co okłamywać ludzi... a on okłamał ich perfidnie. Był w 2 guildiach na raz... i nikt o tym (przez jakiś czas) nie wiedział. Nie lubię, kiedy osoba z guildii, w której właśnie się znajduję, mnie obraża )... Najeżdżają, bo... bądź co bądź, boty są tu zabronione.
Dobry bot? Kupisz na allegro. Albo nawet za darmo, z jakiejś podrzędnej strony o tibii.
__________________
"Yossarian ani razu nie przyszedł pomóc przy budowie, za to później, gdy klub już ukończono, przychodził bardzo często, urzeczony tym dużym, pięknym, nieregularnym budynkiem krytym gontem. Była to rzeczywiście wspaniała konstrukcja i Yossariana przepełniało uczucie niekłamanej dumy, ilekroć spojrzał na nią i pomyślał, że nawet nie kiwnął palcem przy jej wznoszeniu."

Paragraf 22, uczymy sie czytać.
Knight mathoff jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-06-2006, 11:03   #51
Phoelerius
Użytkownik Forum
 
Phoelerius's Avatar
 
Data dołączenia: 05 02 2005
Lokacja: Lubin
Wiek: 40

Posty: 307
Imię: Phoelerius
Profesja: Elite Knight
Świat: Antica
Poziom: 134
Skille: 93/88
Poziom mag.: 7
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Knight mathoff
... Najeżdżają, bo... bądź co bądź, boty są tu zabronione.
Dobry bot? Kupisz na allegro. Albo nawet za darmo, z jakiejść podrzędnej strony o tibii.


Phoelerius. Możliwe, że wszystkiego nie rozumiesz (nie wiesz). A możliwe, że już zrozumiałeś i...

Po co okłamywać ludzi... a on okłamał ich perfidnie. Był w 2 guildiach na raz... i nikt o tym (przez jakiś czas) nie wiedział. Nie lubię, kiedy osoba z guildii, w której właśnie się znajduję, mnie obraża )... Najeżdżają, bo... bądź co bądź, boty są tu zabronione.
Dobry bot? Kupisz na allegro. Albo nawet za darmo, z jakiejś podrzędnej strony o tibii.
Eeeeee... jak mozna byc jednoczesnie we 2 gildiach?
__________________
Hail Alliance!
Phoelerius jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-06-2006, 11:08   #52
Sattor
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 17 04 2006

Posty: 48
Imię: Sattor
Profesja: Druid
Gildia: Satori
Świat: Antica
Poziom: 58
Domyślny

Dociera to do mnie i rozumiem to ze to ejst zrobione specjalnie ale nie rozumiem prpagandy Phoeleriusa i innych Alliance z wyzywaniem Dark Side ,czemu nazywasz Beleritha BurgerKingiem?bo jest gruby?co 3 amerykanin ma problem z nadwaga i co to tez BuregerKingowie?widzisz gruba osobe na miescie tez ja wyzywasz?moze jeszcze ja bijesz?dorosnij chlopie bo slyszalem ze juz studjujesz a zachowujesz sie jak osoba z podstawowki ,co ci ludzie ci zrobili ze ich na forum wyzywasz?zabijaja was?trudno sie mowi?uzywaja botow?tez uzywajcie broni wam ktos?nie wiec po co sie tyle plujesz.A ty Rognis sprawdz lepiej to forum FoTG.
Sattor jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-06-2006, 11:09   #53
Knight mathoff
Użytkownik Forum
 
Knight mathoff's Avatar
 
Data dołączenia: 27 07 2005
Wiek: 33

Posty: 212
Profesja: Elite Knight
Gildia: Ndrangheta
Świat: Antica
Poziom: 80
Poziom mag.: 6
Knight mathoff ma numer GG 2183802
Domyślny

Rotfl... naczysie jednak wszystkiego nie wiesz (albo niezrozumiałeś).
__________________
"Yossarian ani razu nie przyszedł pomóc przy budowie, za to później, gdy klub już ukończono, przychodził bardzo często, urzeczony tym dużym, pięknym, nieregularnym budynkiem krytym gontem. Była to rzeczywiście wspaniała konstrukcja i Yossariana przepełniało uczucie niekłamanej dumy, ilekroć spojrzał na nią i pomyślał, że nawet nie kiwnął palcem przy jej wznoszeniu."

Paragraf 22, uczymy sie czytać.
Knight mathoff jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-06-2006, 11:17   #54
Samuelos
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 17 08 2005
Wiek: 37

Posty: 33
Domyślny

Sattor, tu chodzi o przyjemnosc z gry. Ja rozumiem wojne bez botow, gdzie wynik bitwy zalezy od umiejetnosci, a nie programow. Przeciez twoj ex-leader pokazal, ze zrobienie sorca na 60 lvl nie jest juz problemem, poczekalby jeszcze miesiac i mialby 100 lvl i maszyne bitewna gotowa. Zreszta jesli grasz w jakies FPP po sieci to nie wnerwiaja Cie tam gracze z aimbotami ?
Samuelos jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-06-2006, 11:21   #55
Phoelerius
Użytkownik Forum
 
Phoelerius's Avatar
 
Data dołączenia: 05 02 2005
Lokacja: Lubin
Wiek: 40

Posty: 307
Imię: Phoelerius
Profesja: Elite Knight
Świat: Antica
Poziom: 134
Skille: 93/88
Poziom mag.: 7
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Sattor
Dociera to do mnie i rozumiem to ze to ejst zrobione specjalnie ale nie rozumiem prpagandy Phoeleriusa i innych Alliance z wyzywaniem Dark Side ,czemu nazywasz Beleritha BurgerKingiem?bo jest gruby?co 3 amerykanin ma problem z nadwaga i co to tez BuregerKingowie?widzisz gruba osobe na miescie tez ja wyzywasz?moze jeszcze ja bijesz?dorosnij chlopie bo slyszalem ze juz studjujesz a zachowujesz sie jak osoba z podstawowki ,co ci ludzie ci zrobili ze ich na forum wyzywasz?zabijaja was?trudno sie mowi?uzywaja botow?tez uzywajcie broni wam ktos?nie wiec po co sie tyle plujesz.A ty Rognis sprawdz lepiej to forum FoTG.
Niewiem czy jest gruby czy nie, Oxgurd go tak nazwal na forum i jakos mi sie to spodobalo.^^

Tak zabijaja nas i uzywaja botow do tego, my nie bedziemy ich uzywac poniewaz jestesmy Alliance, a nie banda 15 letnich oszolomow ze Szwecji, z ktorych polowa ma na dodatek kupione postacie...
__________________
Hail Alliance!
Phoelerius jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-06-2006, 11:42   #56
Knight mathoff
Użytkownik Forum
 
Knight mathoff's Avatar
 
Data dołączenia: 27 07 2005
Wiek: 33

Posty: 212
Profesja: Elite Knight
Gildia: Ndrangheta
Świat: Antica
Poziom: 80
Poziom mag.: 6
Knight mathoff ma numer GG 2183802
Domyślny

SaT kolejny raz chciało "łaskawie" podpisać rozejm z MS... za jedyne 5 mln+...

MS się nie zgodziło, i postanowiło walczyć nadal.
__________________
"Yossarian ani razu nie przyszedł pomóc przy budowie, za to później, gdy klub już ukończono, przychodził bardzo często, urzeczony tym dużym, pięknym, nieregularnym budynkiem krytym gontem. Była to rzeczywiście wspaniała konstrukcja i Yossariana przepełniało uczucie niekłamanej dumy, ilekroć spojrzał na nią i pomyślał, że nawet nie kiwnął palcem przy jej wznoszeniu."

Paragraf 22, uczymy sie czytać.
Knight mathoff jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-06-2006, 13:13   #57
BOtter
Użytkownik Forum
 
BOtter's Avatar
 
Data dołączenia: 09 05 2005
Lokacja: Kętrzyn

Posty: 338
Stan: Niegrający
Profesja: Druid
Świat: Nebula
Domyślny

Sattor dziewczynko, bo już nie mam jak Ciebie nazwać, weź załóż własny temat i tam wykładaj swoje wykłady, ponieważ nikt Ciebie tutaj nie słucha
To się naprawdę robi baaaaaaaaaardzooooo nuuuuuudneeeeeee

Czekamy na kolejny odcinek MR.Sattor'a p.t. "Pan wszech wiedzący i jego wykłady"
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez graczxxxx Pokaż post
j****e Misie Bimbrownisie Okradly mnie z:bohy,crown helmet,beholder shield,plate legi golden backpack niewierzcie im na chrzcie jak zrobicie 2 zadania to was wezma do podziemi bez eq i spuszcza na was potwory ja dedlem i wzieli mi wszystko niewierzcie tym pedalom
pozdrowienia

Ostatnio edytowany przez BOtter - 29-06-2006 o 13:15.
BOtter jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-06-2006, 13:37   #58
emilok
pokrzywa
 
emilok's Avatar
 
Data dołączenia: 24 06 2004
Lokacja: malopolska
Wiek: 37

Posty: 1,772
Stan: Niegrający
Profesja: Knight
Świat: Solera
Poziom: 111
Skille: 94/92
Poziom mag.: 7
emilok ma numer GG 8170610 emilok ma login Tlenu emilok@o2.pl
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez BOtter
Sattor dziewczynko, bo już nie mam jak Ciebie nazwać, weź załóż własny temat i tam wykładaj swoje wykłady, ponieważ nikt Ciebie tutaj nie słucha
To się naprawdę robi baaaaaaaaaardzooooo nuuuuuudneeeeeee
Czekamy na kolejny odcinek MR.Sattor'a p.t. "Pan wszech wiedzący i jego wykłady"
Weź koleś zluzuj bo robisz z siebie większego błazna niż ten co go krytykujesz.

Wyganiasz go z tematu w pierwszym zdaniu, w ostatnim oczekujesz jego odpowiedzi.......
__________________
Najlepsze strony o WseiSeoNinja w internecie -> WSEISEONINJA oraz WSEISEONINJA
emilok jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-06-2006, 14:19   #59
BOtter
Użytkownik Forum
 
BOtter's Avatar
 
Data dołączenia: 09 05 2005
Lokacja: Kętrzyn

Posty: 338
Stan: Niegrający
Profesja: Druid
Świat: Nebula
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez emilok
Weź koleś zluzuj bo robisz z siebie większego błazna niż ten co go krytykujesz.

Wyganiasz go z tematu w pierwszym zdaniu, w ostatnim oczekujesz jego odpowiedzi.......
Żebyś czytał jego wypowiedzi od początku i w innych tematach, miałbyś takie same zdanie o nim tak jak ja...
On krytykuje mnie, a ja mu odpowiadam

@emilok masz rację nie będę się kłócić, z wszech wiedzącym ^.^
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez graczxxxx Pokaż post
j****e Misie Bimbrownisie Okradly mnie z:bohy,crown helmet,beholder shield,plate legi golden backpack niewierzcie im na chrzcie jak zrobicie 2 zadania to was wezma do podziemi bez eq i spuszcza na was potwory ja dedlem i wzieli mi wszystko niewierzcie tym pedalom
pozdrowienia

Ostatnio edytowany przez BOtter - 29-06-2006 o 16:54.
BOtter jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-06-2006, 14:38   #60
emilok
pokrzywa
 
emilok's Avatar
 
Data dołączenia: 24 06 2004
Lokacja: malopolska
Wiek: 37

Posty: 1,772
Stan: Niegrający
Profesja: Knight
Świat: Solera
Poziom: 111
Skille: 94/92
Poziom mag.: 7
emilok ma numer GG 8170610 emilok ma login Tlenu emilok@o2.pl
Domyślny

Nie kłóć się z głupcem, ludzie mogą nie dostrzec różnicy.

A czytac to właśnie przeleciałem jego posty, cóż, jest jaki jest więc patrz 1 zdanie.
__________________
Najlepsze strony o WseiSeoNinja w internecie -> WSEISEONINJA oraz WSEISEONINJA
emilok jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 20:06.


Powered by vBulletin 3