Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Wydarzenia ze światów

Notki

Wydarzenia ze światów Na tym forum możesz porozmawiać o wszelkich ważnych wydarzeniach z Twojego serwera.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 29-04-2006, 16:28   #21
Dawids
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 10 04 2005
Lokacja: Poznan
Wiek: 34

Posty: 212
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Saphira
Poziom: 65
Poziom mag.: 55
Domyślny

No nie wiem czy do konca serwerem szwedzkim jak byscie tam grali od poczatku to byscie wiedzieli wiecej a nie tylko o war z Draconami,Draco za bardzo kozaczylo jak bylo z No Painem przeciwko THW.Wkoncu Np wydalo wojne Draconom i poczylo sie z THW.Polowa ludzi z saphiry juz odchodzi nawet te h lvl szwedzkie...Zobaczcie posta na tibia.com jest napisane kto odchodzi na new serwery.Draco odejda z Saphira..Moze tego chcial Chomp~ ale z kim on wtedy bedzie mial wojny??.Oczywiscie z THW(teraz no pain).Wedlug mnie tak bedzie ze polowa z No Pain bedzie przeciwko Chompowi~ tak jak Bylo z Tar'tinem.
Dawids jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 29-04-2006, 18:51   #22
Cruss
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 29 04 2006

Posty: 14
Domyślny

Ja juz wkoncu nie wiem czy grac na saphirze caly czas czy sie przenosic.Dzisiaj przyszedl domnie kumpel i mowi gramy na innym servie bo tutaj nie da sie wytrzymac.I popieram jego slowalecz cos mnie tu trzyma przeciaga.Taki Morderca"blood bro moj kolega z tibi hunca go ale nie chce odejsc a czemu to nie wiem.A ty Yoshi'San masz szczescie ze cie przyjeli do np ty sie czujesz pewnie tutaj nawet nie chodzi czy on sie przyznaje czy jest poalkiem czy nie jest bo napewno z no pain juz o tym wiedza, ale to jest troche bez sensu grac tam gdzie sie codzienie boisz czy cie nie dednom.Ja wykupilem protekcje u nelposa za 5k.Ale co mi po takiej protekcji jak przyjdzie lootarkungen mnie zabije i nelpos juz nic nie zrobia z no pain sie napewno nie wypisze.Zagram jeszcze troche ale powiem tyle .Szczeze mowiac tutaj glowna wladze toma auroth a nie chomp gdyby nie auroth np by dostalo w dupsko od draconias.


NA SAPHIRZE SZWEDZI ZAPROWADZLI KOMUNIZM

Chomp=Stalin
Auroth=Hittler
Cruss jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-04-2006, 19:06   #23
Level
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 18 05 2005

Posty: 209
Domyślny

Draco przegrali i pomału sie wynoszą z serwa lub przestaja grać, no ale to nie musi oznaczac tragedi dla innych graczy .

NP przez jakiś czas bedzie sie upajało zwycięstwem i troche popekuje hlvl pl,ale za jakiś czas bedzie szukało nowego wroga.
Pozatym saphira nie jest e pvp i mało prawdopodobne sa częste masowe pk
Level jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-04-2006, 19:08   #24
Dawids
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 10 04 2005
Lokacja: Poznan
Wiek: 34

Posty: 212
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Saphira
Poziom: 65
Poziom mag.: 55
Domyślny

Yoshi'san
Co do niego to on juz mial hunta dawno temu od Baron von Nebulus
Yoshi zrobil sobie retired a nebu go sciagal zeby zaplacil potem Yoshi wrucil Neb go dalej sciagal o hajs nie wiem czemu go wzieli do No Pain ale Dlugo tam nie bedzie.
Zaluje ze Cie yoshi wtedy na scrabach nie ubilismy z nebem.

You know who...

Ostatnio edytowany przez Dawids - 29-04-2006 o 20:05.
Dawids jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-04-2006, 19:13   #25
Sigma Six
Użytkownik forum
 
Sigma Six's Avatar
 
Data dołączenia: 06 10 2005

Posty: 12
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Paladin
Gildia: Draconians
Świat: Saphira
Poziom: 75
Skille: 83/68
Poziom mag.: 18
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ateyah
Cieszy Cie to lizidupo?
Szkoda mi takich ludzi...
A mi szkoda takich polaczków jak Ty Ateyah.



Btw.Auroth nie gra,na jego charze expi i walczy Euroth.
Sigma Six jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-04-2006, 19:41   #26
Cruss
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 29 04 2006

Posty: 14
Domyślny

Mozna powiedziec narazie ze saphira nie jest wolnym swiatem wiec albo masz dobre znajomosci w np albo zdychasz.Ciekawe czemu Sniper'blood bro nie huntuja
Cruss jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-04-2006, 21:20   #27
Siergiey
Użytkownik Forum
 
Siergiey's Avatar
 
Data dołączenia: 31 07 2004

Posty: 458
Gildia: Draco~ 4ever
Świat: j3bac tibie
Domyślny

Bo jest w Unforgivens ;pp a pewnych gildii nie ruszaja ;p co prawda czasem sa wyjatki ^^ pozatym nie zabijaja wszystkich polakow co maja jaki taki lvl ;p patrzcie na gildie Magnara ;p
co wam powiem to wam powiem, ale spier.dolil.smy po calosci i jest mi smutno ;<
Siergiey jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-04-2006, 21:42   #28
Malwin
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 17 01 2006

Posty: 15
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Knight
Świat: Xerena
Domyślny

Hmm moge wam powiedzieć, że jeżeli chcecie osiągnąć jakiś większy lvl to nie twórzcie chara na Saphira. Ja sam przeniosłem sie na xerena xD
Malwin jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-04-2006, 22:22   #29
Sindbat
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 29 12 2004

Posty: 186
Domyślny

Ale ja i tak będę grać na Saphirze i się przyznałem i jakiego kraju jestem. Idę do Kazz, bo tam jest mniej NP. Ja zawsze znajdę sposób xD (niekoniecznie ten, który właśnie wymieniłem).
PS: w podpisie z kąd jestem nic nie zmieniałem od początku mojej gry tym charem więc się nie czepiać
__________________
Nie dyskutuj z idiotą. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
Na czas krótkiego banu (30 dni) przesiadam się na stare konto.
Sindbat jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-04-2006, 22:23   #30
Ateyah
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 25 04 2006

Posty: 17
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Sigma Six
A mi szkoda takich polaczków jak Ty Ateyah.


E jak tak go bronisz to powiedz zeby Ci invita do NP zalatwil
Ateyah jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-04-2006, 02:37   #31
Kensai
Użytkownik Forum
 
Kensai's Avatar
 
Data dołączenia: 04 04 2005
Lokacja: Włocławek

Posty: 237
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Siema
Poziom: 82
Skille: W kurwe
Poziom mag.: OI
Kensai ma numer GG 2882566
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Level
NP wiedzą,ze jestes Polakiem? Może nie jesteś, bo w account inf napisałeś,że jesteś Hose Pedro z Brazyli, wstydzisz sie tego,ze jesteś Polakiem czy boisz sie?
Ten napis jest tam od kiedy powstala ta postac, tfu, od kiedy powstalo to konto czyli od jakis 2 lat, wiec skoro gówno wiesz to STFU. No pain wie ze jestem polakiem, nie wstydze sie tego, nigdy nie wstydzilem i nie bede sie wstydził
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Dawids
Yoshi'san
Co do niego to on juz mial hunta dawno temu od Baron von Nebulus
Yoshi zrobil sobie retired a nebu go sciagal zeby zaplacil potem Yoshi wrucil Neb go dalej sciagal o hajs nie wiem czemu go wzieli do No Pain ale Dlugo tam nie bedzie.
Zaluje ze Cie yoshi wtedy na scrabach nie ubilismy z nebem.

You know who...
Skoro nie wiesz czemu to nie zabieraj głosu. I know who...
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ateyah
E jak tak go bronisz to powiedz zeby Ci invita do NP zalatwil
Jak widze takich polaczków i "rodaków" jak ty to sie ciesze ze jestem ze szwedami...

Ostatnio edytowany przez Kensai - 30-04-2006 o 02:58.
Kensai jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-04-2006, 09:14   #32
Ateyah
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 25 04 2006

Posty: 17
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Kensai
Jak widze takich polaczków i "rodaków" jak ty to sie ciesze ze jestem ze szwedami...
To sie ciesz ale uwazam ze zabijanie rodakow[mowie o drako] jest chyba niefair ale ta kwestie pozostawiam do przemyslenia Tobie..
Ateyah jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-04-2006, 09:52   #33
shadow1230
Użytkownik Forum
 
shadow1230's Avatar
 
Data dołączenia: 12 03 2005
Lokacja: Łódź
Wiek: 33

Posty: 165
Imię: Człowiek
Świat: Realny
Domyślny

Offtop -- No i co Ty Yoshi robisz jak całe dnie przesiadujesz w dp albo przed w ankh. Co Ci daje to całe No pain, protekcje ??. Ludzie wolą, żeby ktoś robił coś za nich, a sami nic nie robią bo po co ?? Lepiej grzać 4 litery i mieć spokój niż próbować coś robić.
A co do tematu. Właśnie przez tych co odchodza Saphira zostanie z 30 ludźmi online i to wszyscy z No Pain. Jasne pojedyńcze jednostki zostaną, bo coś chcą osiągnąć, a reszta odejdzie, bo uzna, że nie ma sensu. Jak by każdy tak myślał to by Polski nie było. Założe się, że 3/4 Polaków w życiu nie powie na Saphirze, że są Polakami. Będą gadać, że ME is Swe, dont keal mi plx, aj pej. Ale jest w tym jakiś sens ?? Nie mówie, że wygra się od razu, do wszystkiego potrzeba czasu, ale jak się dobrze przygotujemy to się uda. Wystarczy chcieć...
__________________
For the brothers at my side id be willin to die
Getting high all the time id be willin to die
We keep riding the streets me and my posse in crime
For whats left of my life id be willin to die
---------------------------------------------------
shadow1230 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-04-2006, 10:38   #34
Kajulec
Użytkownik Forum
 
Kajulec's Avatar
 
Data dołączenia: 17 07 2004

Posty: 1,632
Imię: Raititute
Profesja: Elite Knight
Gildia: Satanica
Świat: Astera
Kajulec ma numer GG 2445317
Domyślny

Na Saphirze dopiero stawiam malutkie, pierwsze kroczki, ale nie boje sie przyznac, ze jestem Polakiem. Moze i kiedys sie to na mnie zemsci, ale poki co nie jest zle.
Fakt, gram dopiero kilka dni na Saphirze, ale juz widzialem te bitwy Polsko-Szwedzkie. Nie bedzie latwo, ale czym jest gra bez ryzyka i wrogow?
A wszyscy, ktorzy uciekli z Saphiry sa zwyklymi tchorzami, ktorzy wola grzac dupe na jakims 'Polskim' serwie.
Pozdrawiam.
__________________

retired/retarded
Kajulec jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-04-2006, 12:10   #35
Cruss
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 29 04 2006

Posty: 14
Domyślny

Tak moze i dupe zwinalem i sie przenioslem na inny swiat ale to nie oznacza ze do saphiry nie powroce mam palka na 49 lvl i go tutaj zostawiam benda lepsze czasy to wroce na saphire ale narazie to nie ma co expic bo co zdobendziesz lvl to i tak go stracisz bo cie np zabije.Wole przeczekac niech sie sami zaczna zabijac a pozniej czas pokaze po ktorej stronie sie stanie.
Jakby byl jakis zryw ja bym chetnie uczestniczyl przeciwko np.
Ale narazie saphire zostawiam w spokoju.I bujam na Xerene jak wiekszosc polakow z saphiry.
Cruss jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-04-2006, 13:29   #36
Level
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 18 05 2005

Posty: 209
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Kensai
Ten napis jest tam od kiedy powstala ta postac, tfu, od kiedy powstalo to konto czyli od jakis 2 lat, wiec skoro gówno wiesz to STFU. No pain wie ze jestem polakiem, nie wstydze sie tego, nigdy nie wstydzilem i nie bede sie wstydził
To,ze nie znam pewnych tajemniczych i wstydliwych faktów z twojego zycia to nie znaczy,ze nie moge powiedziec tego,ze napis,ze jesteś Hose Pedro z Brazyli podczas gdy tu udajesz żarliwego patriote jest poprostu smieszny ,a twoje wyjasnienia są naciagane bo napis mozna zmienić,ale ty z jakiś (tajemniczych powodów których nie znam)nie zrobiłes tego.
Widocznie bardziej odpowiada tobie to,zeby inny uznawali cie za Hose Pedro

...a może to konto wciąż nalezy do Hose Pedro z Brazyli?
Level jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-04-2006, 14:04   #37
Malwin
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 17 01 2006

Posty: 15
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Knight
Świat: Xerena
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Kajulec
Na Saphirze dopiero stawiam malutkie, pierwsze kroczki, ale nie boje sie przyznac, ze jestem Polakiem. Moze i kiedys sie to na mnie zemsci, ale poki co nie jest zle.
Fakt, gram dopiero kilka dni na Saphirze, ale juz widzialem te bitwy Polsko-Szwedzkie. Nie bedzie latwo, ale czym jest gra bez ryzyka i wrogow?
A wszyscy, ktorzy uciekli z Saphiry sa zwyklymi tchorzami, ktorzy wola grzac dupe na jakims 'Polskim' serwie.
Pozdrawiam.
Twoja wypowiedź mnie rozbawiła "A wszyscy, którzy uciekli..." ble ble ble. Jeśli tobie sprawia przyjemność robienie tego samego lvlka po raz któryś to gratuluje. Ja przynajmiej wole iść z lvlem w góre nie w dół dlatego przeniosłem się na xerena. Hail Xerena!
Malwin jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-04-2006, 14:46   #38
Cruss
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 29 04 2006

Posty: 14
Domyślny

Ja tam Takze ide na Xerene I mam To w 4 literach co kto o mnie mysli.
Chcecie sie meczyc na saphirze prosze bardzo ale tam nic nie osiagniecie albo bendziecie tacy jak my ale nie bendzie was wcale.
Cruss jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-04-2006, 17:18   #39
Sigma Six
Użytkownik forum
 
Sigma Six's Avatar
 
Data dołączenia: 06 10 2005

Posty: 12
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Paladin
Gildia: Draconians
Świat: Saphira
Poziom: 75
Skille: 83/68
Poziom mag.: 18
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ateyah
To sie ciesz ale uwazam ze zabijanie rodakow[mowie o drako] jest chyba niefair ale ta kwestie pozostawiam do przemyslenia Tobie..
Tibia to nie rl,żeby być takim "patriotą".To,że Yoshi jest pl,nie oznacza wcale,że musi iść do Draconians,bo "eful swe ich bijom".Jego wybór,a te wszystkie: "polak,a w gildi swe i bije polaków" świadczą o tym,jak Ktoś wielkim jest rasistą.

Btw. nie muszę nikogo prosić o invite do No Pain,wcale nie chcę iść do tej gildii, moją jedyną gildią na Saphirze jest Draconians,i Jej pozostanę wierny do końca.
Sigma Six jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-04-2006, 19:47   #40
Malwin
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 17 01 2006

Posty: 15
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Knight
Świat: Xerena
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Cruss
Ja tam Takze ide na Xerene I mam To w 4 literach co kto o mnie mysli.
Chcecie sie meczyc na saphirze prosze bardzo ale tam nic nie osiagniecie albo bendziecie tacy jak my ale nie bendzie was wcale.
Nie zapomnij mi podać nicku na gg jak zaczniesz tam grać mam pare podstawowych itemków dla ciebie xD. Hail Xerena!
Malwin jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 21:34.


Powered by vBulletin 3