Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Inne > O wszystkim i o niczym

Notki

O wszystkim i o niczym O tym wszystkim co nie pasuje gdziekolwiek indziej ;)

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 12-02-2009, 14:05   #7301
K.Jay
Użytkownik Forum
 
K.Jay's Avatar
 
Data dołączenia: 04 10 2008
Lokacja: Zielona Góra Ulubiona aktorka: Eliza Dushku
Wiek: 32

Posty: 728
Stan: Aktywny Gracz
K.Jay ma numer GG 8832635
Domyślny

No, Roker Perejro ładną bramkę strzelił, ale co z tego, skoro Polska zagrała słabo.
Tak tu rozmawiacie o Ramsey'u, a wg mnie większą karierę zrobi uszaty Gareth Bale albo Theo Walcott.

K.Jay
__________________


K.Jay jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 12-02-2009, 18:53   #7302
Dark Sven
Użytkownik Forum
 
Dark Sven's Avatar
 
Data dołączenia: 20 08 2005
Lokacja: Śrem

Posty: 2,539
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Straznik Monopolowego Pokaż post
A Ramsey jest az taki slaby ze Fergi chcial go miec u siebie tylko ze ten wybral Arsenal (uhhh zabolalo?)
Toś mi dojeboł ; /...
Dark Sven jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-02-2009, 20:04   #7303
Thomisson
Użytkownik Forum
 
Thomisson's Avatar
 
Data dołączenia: 17 02 2005
Lokacja: Old Trafford
Wiek: 32

Posty: 682
Thomisson ma numer GG 7120620
Domyślny

Miałem zjebany dzien przez to.....
Thomisson jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-02-2009, 21:01   #7304
AnonimowyPowrot
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 12 02 2009

Posty: 756
Domyślny

Dla tego tematu założyłem to konto. Powiem wam tylko tyle, że Arsenal ma najgorszych fanów w Polsce

@Edit

Naszło mnie - czy wy, kurwa mać, nie widzicie, że inne drużyny też mają dobrych młodych zawodników? Rafael, Fabio, Welbeck, Campbell, Evans (!) i da się podciągnąć kilku innych, ale to już nie ma sensu. Do tego przecież taki Rooney, Tevez, Cristiano Ronaldo, Nani czy Anderson to też sama młodość. Evra, Vidic i reszta też jeszcze długo pogra. Najgorsze co nas spotka z waszej strony, to to samo, co prezentuje w tym sezonie Liverpool (mówie tu oczywiście o sytuacji, w której nie kupicie nowych zawodników do pierwszego składu). W najbliższej przyszłości odejdzie tylko Giggs, Scholes i Neville (zaznaczając, że ten ostatni niemalże już całkiem wypadł ze składu, a pierwsi dwaj i tak już nie wyrabiają). Berbatov i Carrick mimo wszystko nie są tak starzy, będą grali na NAJWYŻSZYM poziomie jeszcze pare ładnych lat.

@Edit 2

Mało tego, w tym sezonie potwierdziliście, że nie liczycie się w ogóle w walce o mistrza Anglii, rozgrywki zagraniczne udają wam się wtedy (a i tak nie do końca), jeśli macie szczęście w losowaniu (do tego dochodzą kontuzje itp. itd.), a puchary krajowe są przez wszystkie zespoły traktowane ze sporym dystansem - a Wenger znając sytuację walczy na tych frontach, bo wie, że nie wiele ugra. Przez najbliższy czas macie szansę aby mieć silniej obsadzone tylko kilka pozycji: lewe skrzydło (koniec Giggsa, wachania formy Naniego, zostaje Park); prawa obrona (koniec Nevillea, jest Brown i będzie Rafael); środek pomocy (mówię tu o jednej pozycji, bo jeśli Fabregas nie odejdzie, bo i tak się wszystko zrównoważy). Do tego równa lewa strona obrony.

@Edit 3

Jeśli Yoh teraz nazwie mnie debilem, bez podania jakichkolwiek argumentów (lub poda takie, które można podważyć w bardzo prosty sposób), to pierwsza część mojego postu zostanie potwierdzona w 100%. Dotyczy to też jego kumpli, jeden ma avatar z Fabregasem, a drugi z jakimś wilkiem.

Ostatnio edytowany przez AnonimowyPowrot - 12-02-2009 o 21:24.
AnonimowyPowrot jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-02-2009, 21:31   #7305
Yoh Asakura
Użytkownik Forum
 
Yoh Asakura's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2004
Lokacja: Emirates Stadium
Wpisy bloga: 3

Posty: 5,817
Stan: Niegrający
Domyślny

Dobra.
Cytuj:
Rafael, Fabio, Welbeck, Campbell, Evans (!) i da się podciągnąć kilku innych, ale to już nie ma sensu.
No i ? Sorry, ale jakoś przemawia do mnie tylko ten młody prawy obrońca, no Rafael. Reszta imho to poziom takiego Bentleya. W sam raz na spadający Tottenham.

Cytuj:
Do tego przecież taki Rooney, Tevez, Cristiano Ronaldo, Nani czy Anderson to też sama młodość.
Przy Nanim i Andersonie zacząłem się śmiać.

Cytuj:
Mało tego, w tym sezonie potwierdziliście, że nie liczycie się w ogóle w walce o mistrza Anglii
Smutne, ale prawdziwe. Tak to jest, jak sprzedaje się Hleba, Gilberto i puszcza za darmo Flaminiego. Pociesza mnie to, że Wenger powoli otwiera oczy i widzi, że źle się dzieje.

Cytuj:
rozgrywki zagraniczne udają wam się wtedy (a i tak nie do końca), jeśli macie szczęście w losowaniu
Hm ?
Porto, Fenerbahce, nawet to Dynamo - to nie są wcale tacy łatwi rywale. A Arsenal zawsze miał pecha do europejskich pucharów.

Cytuj:
Do tego równa lewa strona obrony.
Może teraz, gdy Clichy ma dołek, tak, ale gdy Gael gra na swoim normalnym poziomie, Evra jest przy nim nikim. Poprzedni sezon to udowodnił.

Cytuj:
W najbliższej przyszłości odejdzie tylko Giggs, Scholes i Neville
No dobra, na prawą stronę macie Rafaela. A kto do środka ? Żywy trup Hargreaves czy arcyprzeciętny Fletcher ? To samo tyczy się Giggsa - bo jeśli na jego pozycji nie będzie grał Ronaldo, to kogo tam dacie ? Bezproduktywnego Parka czy antykreatywnego Naniego ?
__________________
Ooh to be a Gooner.
Yoh Asakura jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-02-2009, 21:49   #7306
Thomisson
Użytkownik Forum
 
Thomisson's Avatar
 
Data dołączenia: 17 02 2005
Lokacja: Old Trafford
Wiek: 32

Posty: 682
Thomisson ma numer GG 7120620
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Yoh Asakura Pokaż post
Przy Nanim i Andersonie zacząłem się śmiać.
No pewnie, lepszy Denilson, czy Bischoff (wtf?)


Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Yoh Asakura Pokaż post
Hm ?
Porto, Fenerbahce, nawet to Dynamo - to nie są wcale tacy łatwi rywale. A Arsenal zawsze miał pecha do europejskich pucharów.
Skoro to nie są łatwi rywale, jacy przeciwnicy to łatwi rywale? Izolator Boguchwała?


Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Yoh Asakura Pokaż post
Może teraz, gdy Clichy ma dołek, tak, ale gdy Gael gra na swoim normalnym poziomie, Evra jest przy nim nikim. Poprzedni sezon to udowodnił.
Ta, a kto pojechał na EURO?

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Yoh Asakura Pokaż post
No dobra, na prawą stronę macie Rafaela. A kto do środka ? Żywy trup Hargreaves czy arcyprzeciętny Fletcher ? To samo tyczy się Giggsa - bo jeśli na jego pozycji nie będzie grał Ronaldo, to kogo tam dacie ? Bezproduktywnego Parka czy antykreatywnego Naniego ?
Środek - Gibson, Lee Martin, Possebon (z tych młodszych)
Lewa strona - Tosić

Szkoda , ze ci zawodnicy, ktorych nazwiska wymieniles (Nani, Park itd.)
mielby pewne miejsce w skladzie Arsenalu. Sad, but true
Thomisson jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-02-2009, 22:09   #7307
AnonimowyPowrot
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 12 02 2009

Posty: 756
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Yoh Asakura Pokaż post
Dobra.

No i ? Sorry, ale jakoś przemawia do mnie tylko ten młody prawy obrońca, no Rafael. Reszta imho to poziom takiego Bentleya. W sam raz na spadający Tottenham.
Rafael już teraz jest na poziomie Bentleya, który był swego rodzaju hitem tamtego sezonu. Da Silva będzie zawodnikiem na poziomie ~Daniego Alvesa.

Cytuj:
Przy Nanim i Andersonie zacząłem się śmiać.
Nani posiada wielkie umiejętności, brakuje mu tylko ogrania i boiskowego sprytu, a wszystko przyjdzie z wiekiem i nabytym doświadczeniem. Anderson też się rozwinie, a już jest dobrym zawodnikiem, który udowodnił, że liga angielska mu pasuje.

Cytuj:
Smutne, ale prawdziwe. Tak to jest, jak sprzedaje się Hleba, Gilberto i puszcza za darmo Flaminiego. Pociesza mnie to, że Wenger powoli otwiera oczy i widzi, że źle się dzieje.
To nie wymaga komentarza. Mogę dodać, że to nikogo nieusprawiedliwia.

Cytuj:
Hm ?
Porto, Fenerbahce, nawet to Dynamo - to nie są wcale tacy łatwi rywale. A Arsenal zawsze miał pecha do europejskich pucharów.
Porto, Fenerbache czy Dynamo to są właśnie SŁABIACY Z LIGI MISTRZÓW!

Cytuj:
Może teraz, gdy Clichy ma dołek, tak, ale gdy Gael gra na swoim normalnym poziomie, Evra jest przy nim nikim. Poprzedni sezon to udowodnił.
Gael chyba wpadł do Rowu Mariańskiego. Clichego można zaliczyć do tej samej klasy. Reprezentacja tylko to potwierdza. Z czasem to się wyrówna.

Cytuj:
No dobra, na prawą stronę macie Rafaela. A kto do środka ? Żywy trup Hargreaves czy arcyprzeciętny Fletcher ? To samo tyczy się Giggsa - bo jeśli na jego pozycji nie będzie grał Ronaldo, to kogo tam dacie ? Bezproduktywnego Parka czy antykreatywnego Naniego ?
Hargreaves, Anderson, Park, Tosic, Nani, Fletcher, Gibson, Martin, Hewson, Possebon, Gray, Cleverley, Drinkwater, Derbyshire, Llajic <- w każdym albo są nadzieje (których nie spełni ponad połowa), albo już są dobrymi piłkarzami.

@Edit

Do tego całkiem możliwa jest gra Rooneya na lewym skrzydle lub Teveza na prawym (zmiana taktyki na 4-3-3, gdzie rolę skrzydłowych będą pełnić właśnie Roo i Ronaldo).

YOH IST KRIEG ;[

@Edit 2 - "kontrargument"

Grając w FM'a Manchesterem City (no co... dużo kasy mają!) zauważyłem, że Arsenal to najmocniejsza drużyna w lidze, nie dość, że strzelają najwięcej, to jeszcze tracą najmniej, a co sezon stają się silniejsi. Mało tego! Kupują nowych graczy! Przegraliśmy ; (

Ostatnio edytowany przez AnonimowyPowrot - 12-02-2009 o 22:14.
AnonimowyPowrot jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-02-2009, 22:15   #7308
Straznik Monopolowego
Użytkownik Forum
 
Straznik Monopolowego's Avatar
 
Data dołączenia: 21 06 2005
Lokacja: Chelm

Posty: 898
Domyślny

Denilson jest lepszy od tych 2 debili z MU ciekawe kto andersonowi takie ladne wakoczyki zaplatal czyzby to byl boski KRIS ?! =D

Akcje Alvesa to ja widzialem w meczu Wlochy Brazylia i lepiej zeby ten Da Silva nie byl na jego poziomie

Cytuj:
Hargreaves, Anderson, Park, Tosic, Nani, Fletcher, Gibson, Martin, Hewson, Possebon, Gray, Cleverley, Drinkwater, Derbyshire, Llajic
Sorry ale o tych 8 osatnich to ja nawet nie slyszalem a ty ich nazywasz zawodnikami swiatowej klasy ? Puknij ty sie w leb oni nawet talentu nie maja

A co do Gaela to Evra mu moze piety lizac jezeli chodzi o ofensywe a co do defensywy to uwazam ze troche mu brak do doskonalosci ale i tak jest lepszy od Evry
__________________
Cytuj:
i tam gral taki zespul prawdopodobnie jakis z metalici i cos tam spiewali "BANG BANG".
Straznik Monopolowego jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-02-2009, 22:17   #7309
Calen Futh
Zbanowany
 
Calen Futh's Avatar
 
Data dołączenia: 21 11 2005
Lokacja: Chrzanów
Wiek: 32

Posty: 1,233
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Yoh, aś Ty się uczepił tego Naniego. Osobiście sądzę, że ten właśnie zawodnik był autorem najładniejszych bramek w poprzednim sezonie dla Manyoo. Rzuć okiem na jakieś kompilacje- cud, miód i orzeszki.

@up: po chuju z tym Evrą. Chyba we wspomnianym wcześniej już FMie.

A na miejscu działaczy Arsenalu to Wengera bym już na zbity pysk wyrzucił. Wenger dla mnie wypalił się po tym świetnym sezonie bez porażki w lidze.

Ostatnio edytowany przez Calen Futh - 12-02-2009 o 22:20.
Calen Futh jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-02-2009, 22:22   #7310
Fintex
Użytkownik Forum
 
Fintex's Avatar
 
Data dołączenia: 17 08 2005
Lokacja: Krosno
Wiek: 34

Posty: 968
Stan: Na Emeryturze
Imię: Seecinha
Świat: Astera
Poziom: 123
Fintex ma numer GG 5302851 Fintex ma login Tlenu maciekz9@tlen.pl
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Yoh Asakura Pokaż post
Przy Nanim i Andersonie zacząłem się śmiać.
śmiać to ty się bedziesz mógł wtedy gdy twoja druzyna coś osiągnie. narazie naśmiewanie się z mistrzów premiership i CL to z twojej strony lekka żałość.

Cytuj:
Porto, Fenerbahce, nawet to Dynamo - to nie są wcale tacy łatwi rywale. A Arsenal zawsze miał pecha do europejskich pucharów.
no tak, yhy, mhm rzeczywiscie trudni rywale. czelzi, liverpool, bayern, barca to przy nich mięczaki.



FAIL!
Fintex jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-02-2009, 22:24   #7311
Straznik Monopolowego
Użytkownik Forum
 
Straznik Monopolowego's Avatar
 
Data dołączenia: 21 06 2005
Lokacja: Chelm

Posty: 898
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Calen Futh Pokaż post
A na miejscu działaczy Arsenalu to Wengera bym już na zbity pysk wyrzucił. Wenger dla mnie wypalił się po tym świetnym sezonie bez porażki w lidze.
Dlatego tacy ludzie jak ty nie zarzadaja niczym wielkim
__________________
Cytuj:
i tam gral taki zespul prawdopodobnie jakis z metalici i cos tam spiewali "BANG BANG".
Straznik Monopolowego jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-02-2009, 22:25   #7312
Yoh Asakura
Użytkownik Forum
 
Yoh Asakura's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2004
Lokacja: Emirates Stadium
Wpisy bloga: 3

Posty: 5,817
Stan: Niegrający
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez AnonimowyPowrot Pokaż post
Rafael już teraz jest na poziomie Bentleya, który był swego rodzaju hitem tamtego sezonu. Da Silva będzie zawodnikiem na poziomie ~Daniego Alvesa.
Może. Powiedziałem, że tylko w nim widzę talent i potencjał.

Cytuj:
Nani posiada wielkie umiejętności, brakuje mu tylko ogrania i boiskowego sprytu, a wszystko przyjdzie z wiekiem i nabytym doświadczeniem. Anderson też się rozwinie, a już jest dobrym zawodnikiem, który udowodnił, że liga angielska mu pasuje.
Nani i Anderson to Arsenalowy Diaby i Denilson.

Cytuj:
Porto, Fenerbache czy Dynamo to są właśnie SŁABIACY Z LIGI MISTRZÓW!
Fenerbahce, które dotarło do 1/4 LM i które na swoim stadionie potrafi ograć każdego. Porto jest nieobliczalne. Nie nazwałbym ich słabiakami.

Cytuj:
Gael chyba wpadł do Rowu Mariańskiego. Clichego można zaliczyć do tej samej klasy. Reprezentacja tylko to potwierdza. Z czasem to się wyrówna.
Gael jest wyżej niż Evra.

Cytuj:
Hargreaves, Anderson, Park, Tosic, Nani, Fletcher, Gibson, Martin, Hewson, Possebon, Gray, Cleverley, Drinkwater, Derbyshire, Llajic <- w każdym albo są nadzieje (których nie spełni ponad połowa), albo już są dobrymi piłkarzami.
No ja mogę wymienić: Merida, Gibbs, Bischoff, Barazite, Wilshere, Ramsey, Simpson, i 3/4 drużyny U-18. Nasi górą!!

Cytuj:
Do tego całkiem możliwa jest gra Rooneya na lewym skrzydle lub Teveza na prawym (zmiana taktyki na 4-3-3, gdzie rolę skrzydłowych będą pełnić właśnie Roo i Ronaldo).
Henry też może grać na lewym skrzydle, ta...




Thomi~, twoja ignorancja już od dawna mnie przeraża.

Cytuj:
No pewnie, lepszy Denilson, czy Bischoff (wtf?)
Denilson = Anderson.
Bischoffa nawet nie staraj się oceniać. Nigdy nie widziałeś jego gry, nie masz pojęcia na co go stać. Widziałem próbkę jego umiejętności w rezerwach. Wizja gry, podanie, strzał, technika. Wenger w tym przypadku wie, co robi. No ale pewnie. Mało grał to leszcz, trzeba wyśmiać.

Cytuj:
Ta, a kto pojechał na EURO?
Hm...
Gomis zamiast Trezegueta ?
No sorry, ale spadaj z takimi durnymi odnośnikami. Najlepszy lewy obrońca Premiership - nie podważaj tego faktu.

Cytuj:
Szkoda , ze ci zawodnicy, ktorych nazwiska wymieniles (Nani, Park itd.)
mielby pewne miejsce w skladzie Arsenalu. Sad, but true
__________________
Ooh to be a Gooner.

Ostatnio edytowany przez Yoh Asakura - 12-02-2009 o 22:27.
Yoh Asakura jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-02-2009, 22:30   #7313
Calen Futh
Zbanowany
 
Calen Futh's Avatar
 
Data dołączenia: 21 11 2005
Lokacja: Chrzanów
Wiek: 32

Posty: 1,233
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Straznik Monopolowego Pokaż post
Dlatego tacy ludzie jak ty nie zarzadaja niczym wielkim
No tak. Lepiej mieć klub który zamiast aspirować do największych trofeów od pięciu lat niczego nie wygrał. Brawo, wybitnie ynteligentna decyzja. No tak! Zapomniałem! Przecież Wenger jest pół-Bogiem bo przecież młode talenty znajduje! Ciekawe ile jeszcze francuzik pociągnie na tej wymówce. Po tym sezonie zapewne też Arsenal go nie wyrzuci. No co tam, że nie będą nawet w LM, bo chłopaki z Birningham wymiatają ostatnio. Phi, Puchar Uefa też w końcu jest fajny.

@Yoh: Jeżeli Porto, Fenerbache i Dynamo to nie słabiaki no to powiedz mi kto jest. Barca, Chelsea i Real?

Ostatnio edytowany przez Calen Futh - 12-02-2009 o 22:32.
Calen Futh jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-02-2009, 22:31   #7314
Yoh Asakura
Użytkownik Forum
 
Yoh Asakura's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2004
Lokacja: Emirates Stadium
Wpisy bloga: 3

Posty: 5,817
Stan: Niegrający
Domyślny

Calen, odwal się od Wengera. W sezonie 07/08 udowodnił, że z drużyny, którą każdy spisuje na straty, potrafi zrobić najpiękniej grający klub w Europie, który mistrzostwa nie zdobył dlatego, że uwzięli się na niego sędziowie i właściwie ukradli w drugiej części sezonu sporo punktów. To samo tyczy się Ligi Mistrzów.
__________________
Ooh to be a Gooner.
Yoh Asakura jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-02-2009, 22:32   #7315
MatiCFC
Użytkownik Forum
 
MatiCFC's Avatar
 
Data dołączenia: 25 04 2008
Lokacja: Pila

Posty: 442
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Knight
Świat: Harmonia
Poziom: 15
Skille: 51/50
Poziom mag.: 3
MatiCFC ma numer GG 9424160
Domyślny

Wywalenie Wengera na zbity pysk to debilizm na miare nie zwolnienia Scolariego po 2 miesiacach pracy z CFC.
Jeśli już, to bym go przesunął na całkowite szkolenie młodzieży, a jako głownego trenera zatrudnił bym kogoś kto jest głodny pucharów. wtedy Arsenal byłby cud miód. Teraz cud miód nie jest.

Strażnik Mono~ jesteś debilem, jeśli oceniach Daniego po jednym nic nie znaczącym towarzyskim meczu.

Co do wypowiedzmi Yoha, ma racje, o tym że Fener jest mocnym zespołem w LM, o tym, że denilson czy diaby to jak Anderson(...) Itd... Zgadzam się.

EDIT. Yoh o tych sędziach to daj spokój, ogólnie to kiedyś dotyka każdego zespołu, to jest stały nieodłączny element futbolu- sędziowanie z epoki kamienia łupanego. Każdego to spotyka. To żadna wymówka.

Wenger jest najlepszym na świecie szkoleniowcem młodzieży. Ale trener jako "trener" z niego nie cudowny.

Edit: Down: Z tym do ludzi, że jest różnica ocenić kogoś po jednym meczu(Ty Daniego), a po kilku sezonach, czyli powiedzmy 100 meczach.(Ja czy ktoś Wengera)
__________________
My Blue Heart beat for Chelsea FC.
Life's Ours. We Live it Our way.

Legenda Ducha Prypeci

Ostatnio edytowany przez MatiCFC - 12-02-2009 o 22:36.
MatiCFC jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-02-2009, 22:35   #7316
Straznik Monopolowego
Użytkownik Forum
 
Straznik Monopolowego's Avatar
 
Data dołączenia: 21 06 2005
Lokacja: Chelm

Posty: 898
Domyślny

[quote=MatiCFC;2461925.Strażnik Mono~ jesteś debilem, jeśli oceniach Daniego po jednym nic nie znaczącym towarzyskim meczu.
QUOTE]


Skoro wy oceniacie Wengera po paru sezonach nie patrzac na przeszlosc i co on zrobil dla tego zespolu to z czym do ludzi ?
__________________
Cytuj:
i tam gral taki zespul prawdopodobnie jakis z metalici i cos tam spiewali "BANG BANG".
Straznik Monopolowego jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-02-2009, 22:36   #7317
Thomisson
Użytkownik Forum
 
Thomisson's Avatar
 
Data dołączenia: 17 02 2005
Lokacja: Old Trafford
Wiek: 32

Posty: 682
Thomisson ma numer GG 7120620
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Yoh Asakura Pokaż post
Fenerbahce, które dotarło do 1/4 LM i które na swoim stadionie potrafi ograć każdego. Porto jest nieobliczalne. Nie nazwałbym ich słabiakami.
Fenerbache, które jest obecnie 5. w lidze tureckiej, Porto, które przed tym sezonem sprzedało najlepszych graczy z powodu afery korupcyjnej.



Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Yoh Asakura Pokaż post
Thomi~, twoja ignorancja już od dawna mnie przeraża.
Dla Ciebie każdy, który podważa Twoje wymysły jest ignoirantem ; )


Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Yoh Asakura Pokaż post
Bischoffa nawet nie staraj się oceniać. Nigdy nie widziałeś jego gry, nie masz pojęcia na co go stać. Widziałem próbkę jego umiejętności w rezerwach. Wizja gry, podanie, strzał, technika. Wenger w tym przypadku wie, co robi. No ale pewnie. Mało grał to leszcz, trzeba wyśmiać.
O kurcze, dobrze gra w rezerwach, dziwię się, że nominacji do France Football nie dostał. 22-latek, który przegrywa rywalizacje w skladzie z 16-17 latkami. Geniusz to musi byc niesamowity.
Thomisson jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-02-2009, 22:37   #7318
Calen Futh
Zbanowany
 
Calen Futh's Avatar
 
Data dołączenia: 21 11 2005
Lokacja: Chrzanów
Wiek: 32

Posty: 1,233
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez MatiCFC Pokaż post
Wywalenie Wengera na zbity pysk to debilizm na miare nie zwolnienia Scolariego po 2 miesiacach pracy z CFC.
No, miałem na myśli wywalenie na zbity pysk z posady trenera.
Calen Futh jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-02-2009, 22:39   #7319
Arka_Sath_Wielki
Użytkownik Forum
 
Arka_Sath_Wielki's Avatar
 
Data dołączenia: 23 12 2006
Lokacja: Bdg
Wiek: 30

Posty: 971
Stan: Na Emeryturze
Arka_Sath_Wielki ma numer GG 8017890 Send a message via Skype™ to Arka_Sath_Wielki
Domyślny

Wy sie tu kłócicie a Barca i tak by wszystkich zmiotła
__________________
23-12-2006 <-> 09.07.10 dzięki za wszystko.
Arka_Sath_Wielki jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-02-2009, 22:39   #7320
Calen Futh
Zbanowany
 
Calen Futh's Avatar
 
Data dołączenia: 21 11 2005
Lokacja: Chrzanów
Wiek: 32

Posty: 1,233
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Straznik Monopolowego Pokaż post

Skoro wy oceniacie Wengera po paru sezonach nie patrzac na przeszlosc i co on zrobil dla tego zespolu to z czym do ludzi ?
No to ze względu na przeszłość można przymrużyć na jeden, dwa sezony bez sukcesów. Ale żeby pięć?!
Calen Futh jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 20:36.


Powered by vBulletin 3