Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Inne > O wszystkim i o niczym

Notki

O wszystkim i o niczym O tym wszystkim co nie pasuje gdziekolwiek indziej ;)

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 01-09-2007, 23:18   #1401
Enrique_1992
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 01 08 2007

Posty: 11
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Knight
Świat: Astera
Poziom: 50
Skille: 80/80
Poziom mag.: 5
Domyślny

i dobrze tak dla dolhy wpuscil 4 siaty kurde z wislo sie rozestal ;/ alee.... jest pawelek ;] calyy mecz ogladalem i best of the best goal to gol paulisty, ten drugi ;]
Enrique_1992 jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 01-09-2007, 23:19   #1402
Zamor1
Użytkownik Forum
 
Zamor1's Avatar
 
Data dołączenia: 12 03 2004
Lokacja: Sanok
Wiek: 17

Posty: 591
Zamor1 ma numer GG 6632523
Domyślny

@2up
tylko w tym sezonie

a Fulham wydarl Tottenhamowi 3 punkty z rak :<
Zamor1 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-09-2007, 23:27   #1403
Calen Futh
Zbanowany
 
Calen Futh's Avatar
 
Data dołączenia: 21 11 2005
Lokacja: Chrzanów
Wiek: 32

Posty: 1,233
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Zamor1 Pokaż post
@2up
tylko w tym sezonie
True.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Zamor1 Pokaż post
a Fulham wydarl Tottenhamowi 3 punkty z rak :<
Ah ta Premiership ;** Tutaj przynajmniej coś się dzieje
Calen Futh jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-09-2007, 01:16   #1404
Maggic
Chelsea Fan
 
Maggic's Avatar
 
Data dołączenia: 08 04 2006
Lokacja: Szczecin
Wiek: 34

Posty: 1,107
Stan: Na Emeryturze
Maggic ma numer GG 2111891
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez __DARK_SVEN__ Pokaż post
@Yoh
Pewnie i tak w końcu wyjdzie to, że Arsenal jest mocny... tylko w gębie.

Żenaldinho w Czelsi? Czyli kolejny klub, który dołączy do mojej "listy klubów ssących i przeze mnie nie lubianych"(LKSiPZNL)
Kiedyś myślałem że jesteś spoko gostek na poziomie ale po twoich ostatnich komentarzach zmieniłem zdanie...nie masz szacunku do innych klubów i te teksty są szczenięce ;d Powiedział bym coś teraz o Milanie żeby zrobić ci na złość ale nie zrobie tego gdyż uznaje Milan za bardzo dobry klub z tradycjami ;d
__________________
Wy macie historię, my ją tworzymy//
Maggic jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-09-2007, 03:47   #1405
Doom Terror
Zbanowany
 
Doom Terror's Avatar
 
Data dołączenia: 08 04 2006
Lokacja: Kalisz
Wiek: 33

Posty: 716
Imię: Fayter
Profesja: Elite Knight
Świat: Rzyduf
Poziom: >_<
Skille: 85+/84+
Poziom mag.: 7
Doom Terror ma numer GG 9161169
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Kogutt Pokaż post
Prośba do kibiców PSV, CSKA i Fenerbahce. Skopcie dupsko Srinterowi!!!
Bo Juve tylko w Serie A i ewentualnie Copa Italia może ich lać A za rok w LM (o ile ten srinter do LM się dostanie).

PS
Jutro 2 kolejka Serie A: Cagliari - JUVE! Będzie ciekawie ;>
przyklad typowego kibica juve,ktoremu nieobcy jest rasizm klubowy.
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Yoh Asakura Pokaż post
Haha, tak, a Inzaghi walnie hattricka, muahah.
@Down:
Logicznie rozumując to będzie rewanż z Barcą i zwycięstwo Arsenalu.
napinaj sie poki mozesz,aresnal dojdzie max do polfinalu.
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Kogutt Pokaż post
Powiedz mi jak można kupić coś, czego nikt nie sprzedaje? :s

PS
4 listopada - Juve vs Inter
Pierwsze lanie Interu w tym sezonie.

Myślę, że Milan i Juve powinny się zjednoczyć przeciwko Srinterowi ;[
takie samo lanie jak w dwoch spotkaniach przed sezonem (przypomina 2x juve dostalo w keko) tak czy siak niby gramy na wyjezdzie ale i tak na stadionie bedzie wiecej kibcow Interu niz Juve,gdyz Stara Dama slynie z pustych trybun.
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Articuno Pokaż post
"weź wyjdź", szkoda, że nie powiedziałeś jak to Inter kupił majstra sezonu 05/06!
kto kupowal,wyladowal w Serie B,Interowi niczego nie mozna zarzucic poza zmyslonymi newsami z juvepoland.com (czy cos w podobie,gdzie newsy o tym ze "inter kupowal cokolwiek" ukazywaly sie tylko na tej stronie zas na oficjalnej stronie juve o tym niczego nie bylo)
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Yoh Asakura Pokaż post
N Coś mi się wydaje, że Czerwone Diabełki nie zwojują zbyt wiele w tym sezonie
Cholera.
uwazam podobnie z tym ze o Arsenalu hmm,prosze ogarnij sie z tym ze Arsenal jest najlepszy dopoki doputy nie udowodni tego na boisku,bo jak na ten moment nawet w Anglii nie jest najlepszy(wylaczajac "prawie wygrany" jakis tam smieszny puchar o ktorym wspominaes pare stron temu).Patrzmy na fakty a nie na to kto jaki klub lubi,bo tak to oceniasz.Smiesza mnie takze komentarze o klubach ktorym poczatek sezonu nie wyszedl,Mistrza sie nie rozlicza z tego jak zaczyna a z tego jak konczy.Przyznam ze tak sie do ciebie doczepiam nie dlatego ze nie lubie Arsenalu lub cos,bo bardzo szanuje zarowno ten jak i kazdy inny klub,poprostu ton z jakim sie odnosisz do innych klubow niz twoj ulubiony mnie bardzo irytuje,prawie tak samo jak rasizm klubowy,ktory sie przejawil u rasistow klubowych,ktorych cytowalem na poczatku.Wydaje mi sie mowisz tak specjalnie aby sprowkowac klotnie,w ktorej jedna twoja teza bedzie "arsenal jest najlepszy" zas argumentem "bo tak".Skumaj to wkoncu ze jesli na koniec sezonu Arsenal nie zdobedzie Mistrzostwa Anglii i nie zwyciezy w CL,to nikt poza fanami Arsenalu nie uzna tego klubu za najlepszy.Oczywiscie Twoim tokiem myslenia Kanonierzy nie musza nic wygrywac (trofea) aby byc najlepszymi "bo poprostu sa"...Takie podejscie do tematu jest zalosnie dziecinne,bezpodstawne i irytujace.

Kogutt,Articuno - wg.Włoskiego prawa Inter jest czysty,niczego mu nigdy nie udowodniono,w przeciwiesntwie do starej damy i zostal ukarany stosownie do swego dzialania,to ze przyznano nam "scudedtto sprawiedliwych" jest uhonorowaniem postawy fair play w rozgrywkach owego sezonu,gdyz Inter byl najwyzej sklasyfikowanym zespolem sposrod druzyn nieuczestniczacych w calciopolli.Rozumiem wasza zawisc ze sa druzyny,ktore nie potrzebuja Moggi'ego dzwoniacego do sedziow aby ustalic wynik meczu... A tekst typu "srinter" idealnie pasuje do piaskownicy,grabek i robienia w tejze piaskownicy basenu gdzie za wode sluzy wlasny mocz,tyle o poziomie posta Kogutt'a.

ps: ale mnie wpieniliscie xd

Dark Sven - przesadziles z tym zenaldinho itp. chociaz sadze ze Chelsea popelnia blad,na ten moment jest paru zawodnikow lepszych od Ronladinho (Kaka,Messi,Quaresma),nie jest on tym samym pilkarzem co dwa sezony temu...

Ostatnio edytowany przez Doom Terror - 02-09-2007 o 04:19.
Doom Terror jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-09-2007, 08:54   #1406
Thomisson
Użytkownik Forum
 
Thomisson's Avatar
 
Data dołączenia: 17 02 2005
Lokacja: Old Trafford
Wiek: 32

Posty: 682
Thomisson ma numer GG 7120620
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Yoh Asakura Pokaż post
Diabełki nie zwojują zbyt wiele w tym sezonie
Cholera. Podczas gdy ja pisałem to Saha strzelił bramkę :<
Cholera, Diabełkom nie wychodzi jeden sezon, a Arsenalowi 10 ostatnich lat. Cholera.
Thomisson jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-09-2007, 11:34   #1407
Exodus
Użytkownik Forum
 
Exodus's Avatar
 
Data dołączenia: 14 02 2005
Lokacja: Bolesławiec
Wiek: 35

Posty: 1,577
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Maggic Pokaż post
Kiedyś myślałem że jesteś spoko gostek na poziomie ale po twoich ostatnich komentarzach zmieniłem zdanie...nie masz szacunku do innych klubów i te teksty są szczenięce ;d Powiedział bym coś teraz o Milanie żeby zrobić ci na złość ale nie zrobie tego gdyż uznaje Milan za bardzo dobry klub z tradycjami ;d
Czego sie spodziewales po 13 latku?

Nie wiem czy ktos pisal , ale jak wszedlem na onet i zobaczylem ze Radwanska wygrala z Szarapowa to az mnie zatkalo. ;p
Exodus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-09-2007, 11:49   #1408
Articuno
Użytkownik Forum
 
Articuno's Avatar
 
Data dołączenia: 27 11 2005
Lokacja: Wrocław

Posty: 1,252
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Exodus

Nie wiem czy ktos pisal , ale jak wszedlem na onet i zobaczylem ze Radwanska wygrala z Szarapowa to az mnie zatkalo. ;p
wiele osob. Teraz Aga trafiła na Peer i ma szansę na ćwierćfinał, ale nawet jak odpadnie nic się nie stanie. Ciekawe co czuje teraz Marta Domachowska
Articuno jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-09-2007, 11:52   #1409
Yoh Asakura
Użytkownik Forum
 
Yoh Asakura's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2004
Lokacja: Emirates Stadium
Wpisy bloga: 3

Posty: 5,817
Stan: Niegrający
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Thomisson Pokaż post
Cholera, Diabełkom nie wychodzi jeden sezon, a Arsenalowi 10 ostatnich lat. Cholera.
BUAHAHAHAHA !!
49 meczy bez porażki, jedyna drużyna od bodajże 1880 która ani razu nie przegrała w lidze, finał LM przegrany tylko dlatego, że Lehmann dostał czerwoną kartkę. Wymieniać dalej ? Oh, zapomniałem o rekordzie ManYoo - 10 goli u siebie w ostatnim sezonie. To jest osiągnięcie !
Cytuj:
napinaj sie poki mozesz,aresnal dojdzie max do polfinalu.
Tak, przegra z Interem. Hehe.
Cytuj:
uwazam podobnie z tym ze o Arsenalu hmm,prosze ogarnij sie z tym ze Arsenal jest najlepszy dopoki doputy nie udowodni tego na boisku,bo jak na ten moment nawet w Anglii nie jest najlepszy(wylaczajac "prawie wygrany" jakis tam smieszny puchar o ktorym wspominaes pare stron temu).Patrzmy na fakty a nie na to kto jaki klub lubi,bo tak to oceniasz.Smiesza mnie takze komentarze o klubach ktorym poczatek sezonu nie wyszedl,Mistrza sie nie rozlicza z tego jak zaczyna a z tego jak konczy.Przyznam ze tak sie do ciebie doczepiam nie dlatego ze nie lubie Arsenalu lub cos,bo bardzo szanuje zarowno ten jak i kazdy inny klub,poprostu ton z jakim sie odnosisz do innych klubow niz twoj ulubiony mnie bardzo irytuje,prawie tak samo jak rasizm klubowy,ktory sie przejawil u rasistow klubowych,ktorych cytowalem na poczatku.Wydaje mi sie mowisz tak specjalnie aby sprowkowac klotnie,w ktorej jedna twoja teza bedzie "arsenal jest najlepszy" zas argumentem "bo tak".Skumaj to wkoncu ze jesli na koniec sezonu Arsenal nie zdobedzie Mistrzostwa Anglii i nie zwyciezy w CL,to nikt poza fanami Arsenalu nie uzna tego klubu za najlepszy.Oczywiscie Twoim tokiem myslenia Kanonierzy nie musza nic wygrywac (trofea) aby byc najlepszymi "bo poprostu sa"...Takie podejscie do tematu jest zalosnie dziecinne,bezpodstawne i irytujace.
Śmieszny puchar ? Hehe, ten puchar jest znacznie ważniejszy niż wszystkie trofea włoskie razem wzięte.
I to chyba oczywiste, że jeśli kibicuje jednej z najlepszych drużyn, to ona będzie dla mnie zawsze najlepsza. Nie spodziewasz się chyba, że będę mówił "kocham Arsenal, ale to Tottenham jest the best !!!".
__________________
Ooh to be a Gooner.

Ostatnio edytowany przez Yoh Asakura - 02-09-2007 o 11:53.
Yoh Asakura jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-09-2007, 12:09   #1410
Kogutt
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 29 07 2007

Posty: 173
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Doom Terror Pokaż post
takie samo lanie jak w dwoch spotkaniach przed sezonem (przypomina 2x juve dostalo w keko)
Hahaha. Śmieszny jesteś. Chodzi ci o Trofeo Birra Moretti? Ten 45 minutowy mecz w drugim składzie? Żałosny jesteś. Towarzyskie turnieje są gówno warte. Zobaczymy co będzie 4 listopada...

No, a Interowi nic nie zarzucano podczas Calciopoli, bo to przecież oni wszystko sprowokowali, zrobili całą afere, bo widzieli, że są zbyt słabi na Serie A, tak więc ukarano Milan, ukarano Juve, no a Inter kupił sobie dwa tytuły. n/c. Ten klubik jest niepoważny.
Kogutt jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-09-2007, 12:12   #1411
Calen Futh
Zbanowany
 
Calen Futh's Avatar
 
Data dołączenia: 21 11 2005
Lokacja: Chrzanów
Wiek: 32

Posty: 1,233
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Jak ja lubię te forumowe napinki ^^"

1. Ronaldinho w Chelsea - On nie ma tam co szukać. Angielscy obrońcy go zniszczą. Ogólnie to zawiodłem się na nim - myślałem, że zostanie z Barcą, a ten już uciekać chce.

2. Postawa Manyoo - Zobaczymy na święta kto gdzie będzie i wtedy będziemy mogli oceniać po części postawę teamów.

3. Doom tam wspominał o rasizmie klubowym - No wiesz. Jakbyscie nie wiedzieli, to kazdy zespol ma swoich wrogów. Ogólnie to jak już jesteśmy przy włoskiej lidze to mnie te rozgrywki dobijają ;< Tam chyba tylko ten Juventus gra w miare przyjemny football. Tak to mamy defensywny Milan, którego nie lubię. "Super Inter" co tam tylko ten Ibrahimowic coś robi, no i ta Roma, która potrafi raz zagrać ładnie, a raz spieprzyć mecz, a tak to cała reszta to jakaś podwórkowa liga przepełniona korupcją

4. Yoh - o bramkach strzelonych przez Manyoo i Arsenal w tamtym sezonie nawet nie wspomniaj, bo Arsenal strzlił bodaj 20 bramek mniej niż Manyoo i nie zaszczycił nikim ze swojego składu w pierwszej 10tce listy Najlepszych strzelców ;<

5. Exodus napisał, o tym czego można się spodziewać po 13to latku. Otóż jak może nie wiecie, to czasem 13to latek potrafi powiedzieć coś 2 razy mądrzej niż 17to latek.

Ostatnio edytowany przez Calen Futh - 02-09-2007 o 12:13.
Calen Futh jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-09-2007, 12:23   #1412
Kogutt
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 29 07 2007

Posty: 173
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Calen Futh Pokaż post
Tam chyba tylko ten Juventus gra w miare przyjemny football.
Tak, prawda. Gdy do Juve przyszedł Ranieri (no wkońcu Chelsea długo trenował) Bianconeri zaczęli grać bardzą ciekawą piłkę. Trochę w angielskim stylu Dużo atakują, mają świetnego play makera i wogóle dzisiaj rozniosą Cagliari
Kogutt jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-09-2007, 12:44   #1413
Yoh Asakura
Użytkownik Forum
 
Yoh Asakura's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2004
Lokacja: Emirates Stadium
Wpisy bloga: 3

Posty: 5,817
Stan: Niegrający
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Calen Futh Pokaż post


4. Yoh - o bramkach strzelonych przez Manyoo i Arsenal w tamtym sezonie nawet nie wspomniaj, bo Arsenal strzlił bodaj 20 bramek mniej niż Manyoo i nie zaszczycił nikim ze swojego składu w pierwszej 10tce listy Najlepszych strzelców ;<
No tak, bo przecież przez połowę sezonu trzeba nastrzelać co najmniej 25 bramek. :< Kontuzje, kontuzje, jeszcze raz kontuzje. Henry zapewne znowu byłby królem strzelców gdyby nie to, że odpadł w połowie sezonu, jak Van Persie zresztą. A atak z Baptistą i Aliadierem (sic!) w Anglii dziwnym trafem się nie sprawdza
__________________
Ooh to be a Gooner.

Ostatnio edytowany przez Yoh Asakura - 02-09-2007 o 12:50.
Yoh Asakura jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-09-2007, 12:49   #1414
Martka
Music addict
 
Martka's Avatar
 
Data dołączenia: 11 06 2007
Lokacja: Siemianowice Śl.
Wiek: 33

Posty: 1,072
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elite Knight
Martka ma numer GG 8189306 Send a message via Skype™ to Martka
Domyślny Mały offtop ;)

Pozwoliłam sobie zrobić mały offtop, ponieważ okazja jest wyśmienita .

Nasza najlepsza tenisistka (Agnieszka Radwańska) pokonała w trzeciej rundzie wielkoszlemowego turnieju US Open, rozstawioną z numerem drugim Marię Szarapową (v-ce liderka rankingu tenisistek, obrończyni tytułu sprzed roku)!

Jest to niewątpliwie największy wyczyn Agnieszki, od kiedy pokonała była liderkę rankingu, Martinę Hingis.

W ćwierćfinale zmierzy się ze zwyciężczynią spotkania: Nicole Vaidisova - Shahar Peer.

Brawo Aga, tylko tak dalej!!
__________________
Martka's last.fm
Martka jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-09-2007, 12:54   #1415
Dark Sven
Użytkownik Forum
 
Dark Sven's Avatar
 
Data dołączenia: 20 08 2005
Lokacja: Śrem

Posty: 2,539
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Yoh Asakura Pokaż post
I to chyba oczywiste, że jeśli kibicuje jednej z najlepszych drużyn, to ona będzie dla mnie zawsze najlepsza. Nie spodziewasz się chyba, że będę mówił "kocham Arsenal, ale to Tottenham jest the best !!!".
Ale nie chodzi o to, że masz mówić, że inny klub jest najlepszy. Po prostu brakuje ci obiektywizmu...

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Kogutt Pokaż post
No, a Interowi nic nie zarzucano podczas Calciopoli, bo to przecież oni wszystko sprowokowali, zrobili całą afere, bo widzieli, że są zbyt słabi na Serie A, tak więc ukarano Milan, ukarano Juve, no a Inter kupił sobie dwa tytuły. n/c. Ten klubik jest niepoważny.
Pf... Milan miał pod koniec ponad 20 punktów straty do Interu... Przecież i tak by Serie A nie wygrali... Tak poza tym jest to chyba gdybanie zazdrośnika. Trudno, korupcja była, kara była i to powinno być bardziej nauczką, i przestrogą, a dalsze bez sensowne doszukiwanie się czegoś, czego prawdopodobnie nie było, nie ma sensu.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Calen Futh Pokaż post
Jak ja lubię te forumowe napinki ^^"

1. Ronaldinho w Chelsea - On nie ma tam co szukać. Angielscy obrońcy go zniszczą. Ogólnie to zawiodłem się na nim - myślałem, że zostanie z Barcą, a ten już uciekać chce.

3. Doom tam wspominał o rasizmie klubowym - No wiesz. Jakbyscie nie wiedzieli, to kazdy zespol ma swoich wrogów. Ogólnie to jak już jesteśmy przy włoskiej lidze to mnie te rozgrywki dobijają ;< Tam chyba tylko ten Juventus gra w miare przyjemny football. Tak to mamy defensywny Milan, którego nie lubię. "Super Inter" co tam tylko ten Ibrahimowic coś robi, no i ta Roma, która potrafi raz zagrać ładnie, a raz spieprzyć mecz, a tak to cała reszta to jakaś podwórkowa liga przepełniona korupcją
Nie ^^? Rzucasz hasełko, a tu jak Mohery na reporterów TVN'u ; >.

1. IMO, sztuczki Ronadinha się już przegryzły, i większość klasowych obrońców sobie z nimi radzi.

3. Ten rasizm klubowy, jeżeli nie przechodzi w fanatyzm, to jakby nie patrzeć, dodaje smaczku, i doprowadza własnie do takich nie ustających rozmów. A co do ligi włoskiej... Cóż... już to mówiłem, każda liga coś ma, a my Polacy o korupcji nie powinnismy się wypowiadać ^^'.

Jeżeli kogoś uraziłem poprzednim postem to przepraszam, ale cóż, w/w zawodnik jest piłkarzem, którego jak wiele innych gwiazd nie trawie, i czasem mimo woli musze coś kąśliwego lub w tym wypadku chamskiego powiedzieć.
__________________
Cytuj:
- Nie wszyscy mogą być mądrzy, panie oberlejtnant – rzekł Szwejk tonem głębokiego przekonania. – Głupi muszą stanowić wyjątek, bo gdyby wszyscy ludzie byli mądrzy, to na świecie byłoby tyle rozumu, że co drugi człowiek zgłupiałby z tego.

Ostatnio edytowany przez Dark Sven - 02-09-2007 o 12:57.
Dark Sven jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-09-2007, 12:58   #1416
Thomisson
Użytkownik Forum
 
Thomisson's Avatar
 
Data dołączenia: 17 02 2005
Lokacja: Old Trafford
Wiek: 32

Posty: 682
Thomisson ma numer GG 7120620
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Yoh Asakura Pokaż post
BUAHAHAHAHA !!
49 meczy bez porażki, jedyna drużyna od bodajże 1880 która ani razu nie przegrała w lidze, finał LM przegrany tylko dlatego, że Lehmann dostał czerwoną kartkę. Wymieniać dalej ? Oh, zapomniałem o rekordzie ManYoo - 10 goli u siebie w ostatnim sezonie. To jest osiągnięcie !
Śmieszne rzeczy mówisz.
Osiągnęcia MU w ostatnich 10 latach: Puchar Europy (1999), Puchar Interkontynentalny (1999), 6 Mistrzostw Anglii (1997, 1999, 2000, 2001, 2003, 2007), 2 Puchary Anglii (1999, 2004), Puchar Ligi Angielskiej (2006), Tarcza Dobroczynności (2007)

Osiągnięcia Arsenalu w ciągu 10 ostatnich lat: 3 Mistrzostwa Anglii (1998, 2002, 2004), 4 Puchary Anglii (1998, 2002, 2003, 2005), 4 Tarcze Wspolnoty (1998, 1999, 2002, 2004)

Tak więc twój śmieszny klubik rządzi jedynie w Pucharach Krajowych, gdzie silne zespoły wystawiają zazwyczaj rezerwowych. A te swoje klubowe rekordy to możesz wsadzić w armatę i wystrzelić na Emirates Stadium, bo osiągnięcia w ostatnich 10 latach Arsenalu są śmieszne w porównaniu do MU

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Yoh Asakura Pokaż post
No tak, bo przecież przez połowę sezonu trzeba nastrzelać co najmniej 25 bramek. :< Kontuzje, kontuzje, jeszcze raz kontuzje. Henry zapewne znowu byłby królem strzelców gdyby nie to, że odpadł w połowie sezonu, jak Van Persie zresztą. A atak z Baptistą i Aliadierem (sic!) w Anglii dziwnym trafem się nie sprawdza
Nie płacz, ze ławki rezerwowej nie mieliście.

Ostatnio edytowany przez Thomisson - 02-09-2007 o 13:00.
Thomisson jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-09-2007, 13:15   #1417
Doom Terror
Zbanowany
 
Doom Terror's Avatar
 
Data dołączenia: 08 04 2006
Lokacja: Kalisz
Wiek: 33

Posty: 716
Imię: Fayter
Profesja: Elite Knight
Świat: Rzyduf
Poziom: >_<
Skille: 85+/84+
Poziom mag.: 7
Doom Terror ma numer GG 9161169
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Yoh Asakura Pokaż post
Śmieszny puchar ? Hehe, ten puchar jest znacznie ważniejszy niż wszystkie trofea włoskie razem wzięte.
Owszem w fifie 98 na poziomie ama.W rzeczywistosci inaczej to wyglada.
Doom Terror jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-09-2007, 13:17   #1418
Articuno
Użytkownik Forum
 
Articuno's Avatar
 
Data dołączenia: 27 11 2005
Lokacja: Wrocław

Posty: 1,252
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Yoh Asakura
Śmieszny puchar ? Hehe, ten puchar jest znacznie ważniejszy niż wszystkie trofea włoskie razem wzięte.
Jest wazniejszy od Scudetto, Coppa Italia, tylko dlatego, że ty tak sądzisz ??
Articuno jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-09-2007, 13:20   #1419
Doom Terror
Zbanowany
 
Doom Terror's Avatar
 
Data dołączenia: 08 04 2006
Lokacja: Kalisz
Wiek: 33

Posty: 716
Imię: Fayter
Profesja: Elite Knight
Świat: Rzyduf
Poziom: >_<
Skille: 85+/84+
Poziom mag.: 7
Doom Terror ma numer GG 9161169
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Kogutt Pokaż post
Hahaha. Śmieszny jesteś. Chodzi ci o Trofeo Birra Moretti? Ten 45 minutowy mecz w drugim składzie? Żałosny jesteś. Towarzyskie turnieje są gówno warte. Zobaczymy co będzie 4 listopada...

No, a Interowi nic nie zarzucano podczas Calciopoli, bo to przecież oni wszystko sprowokowali, zrobili całą afere, bo widzieli, że są zbyt słabi na Serie A, tak więc ukarano Milan, ukarano Juve, no a Inter kupił sobie dwa tytuły. n/c. Ten klubik jest niepoważny.
Tez jestes smieszny,nie masz ani 1 faktu,argumentu aby potwiedzic ze Inter kupil 2 tytuly,to sa chore domysle twoje i tobie podobnych.Denerwuje mnie takie publiczne klamstwo na temat innego klubu,ktory jest mowiac slangiem czysty.Co do Birra Moretti i tego drugiego turnieju,podczas tych meczy Inter tez gral rezrwowymi/nowymi zawodnikami,ktorzy mieli sie ogrywac jednak i tak bez problem pocisneli Stara Dame,czy chcesz czy nie takie sa fakty.Takie same fakty dotycza tego ze inter niczego nie sprowokowal,mowisz to bez zadnych podstaw i widze ze dalsza rozmowa z toba nie ma sensu...

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Calen Futh Pokaż post
Jak ja lubię te forumowe napinki ^^"

3. Doom tam wspominał o rasizmie klubowym - No wiesz. Jakbyscie nie wiedzieli, to kazdy zespol ma swoich wrogów. Ogólnie to jak już jesteśmy przy włoskiej lidze to mnie te rozgrywki dobijają ;< Tam chyba tylko ten Juventus gra w miare przyjemny football. Tak to mamy defensywny Milan, którego nie lubię. "Super Inter" co tam tylko ten Ibrahimowic coś robi, no i ta Roma, która potrafi raz zagrać ładnie, a raz spieprzyć mecz, a tak to cała reszta to jakaś podwórkowa liga przepełniona korupcją
Zawsze kazdy klub mial swoich zarowno kibicow jak i wrogow.Ale na forum trzeba trzymac poziom a nie rzucac falszywe informacje o innych klubach,bo zapewne tez uwazasz to za zalosne. Ogolnie jak jestesmy przy wloskiej lidze,to trzeba najpierw obejrzec wiecej niz 3 mecze aby ja ocenic.Ps,nigdzie nie napisalem "super inter" ani cos pokroju ze jest najlepszy,wiec nie wiem o co ten komentarz oraz wiecej niz Ibra robi chociazby Zanetti,Maxwell czy tez Maicon.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Kogutt Pokaż post
Taka prawda, że Juve dzisiaj zrobi kolejny krok do zdobycia Scudetto. Tydzień temu rozgromili Livorno, a dzisiaj zrobią to samo z Cagliari. Później przyjdzie czas na CIUT lepsze kluby niż Livorno i Cagliari, np. Inter (Juve poradzi sobie bez problemu). Później już będzie walka między dwoma faworytami: Milanem i Juve. Inter zostanie w środku tabeli. Jednak po wiosennej rundzie Juve będzie na fotelu lidera i zgarnie trzydziesty (dwa zostały nie słusznie odebrane) tytuł mistrza Włoch.
Jakby odjąć te dwa niesłusznie zabrane Scudetti to będzie to "dopiero" 28 scudetto ;>
Za 2 sezony trzecia gwiazdka. Nikt tyle nie ma
Keep dreaming,Scudetto zostanie w Mediolanie,moze nie w Interze,ale napewno w Mediolanie.Mowiac ze Inter zostanie w srodku tabeli znowu przemowila przez ciebie szczenieca zawisc a nie obiektywizm.Scuedtto zostaly zabrane slusznie,gdyz udowodniono wam korpucje nie bede sie znowu rozpisywal o tym samym bo i tak zdania nie zmienisz.

Ostatnio edytowany przez Doom Terror - 02-09-2007 o 13:33.
Doom Terror jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-09-2007, 13:24   #1420
Kogutt
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 29 07 2007

Posty: 173
Domyślny

Taka prawda, że Juve dzisiaj zrobi kolejny krok do zdobycia Scudetto. Tydzień temu rozgromili Livorno, a dzisiaj zrobią to samo z Cagliari. Później przyjdzie czas na CIUT lepsze kluby niż Livorno i Cagliari, np. Inter (Juve poradzi sobie bez problemu). Później już będzie walka między dwoma faworytami: Milanem i Juve. Inter zostanie w środku tabeli. Jednak po wiosennej rundzie Juve będzie na fotelu lidera i zgarnie trzydziesty (dwa zostały nie słusznie odebrane) tytuł mistrza Włoch.
Jakby odjąć te dwa niesłusznie zabrane Scudetti to będzie to "dopiero" 28 scudetto ;>
Za 2 sezony trzecia gwiazdka. Nikt tyle nie ma

PS
Jestem prorokiem

Ostatnio edytowany przez Kogutt - 02-09-2007 o 13:26.
Kogutt jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 01:09.


Powered by vBulletin 3