Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Multimedia > Filmy

Notki

Filmy Gdy zdjęcia to za mało do akcji wkraczają filmy.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 19-03-2006, 07:39   #21
Sir Norbertus
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

jesli chodzi o to na koncu zdania to to chyba nie to mnie.


moze to co mowisz na temat taifuna jest prawda.ja pamietam jeszcze z czasow jak gralem na furorze jak mial 160lvl jak jakis jego friend zaczol mnie nim straszyc ten przybiegl i gdyby nie utamo vita juz dawno bym padl..
  Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 19-03-2006, 09:14   #22
August
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 26 06 2005
Wiek: 33

Posty: 294
August ma numer GG 4786311
Domyślny

No popieprzony macie ten server... A z tego co wiem Draverika nekali od poczatku od kad zauwazyli ze ma umiejetnosci lecz pomogl mu Mestor~ potem i jego wy***ali z serva i Taifun znow mial jakies waty do niego... zrobil fikcyjne spotkanie gildiowe... chcial od niego sca na screena on wiedzial co sie swieci i chcial dzidowac, ale wyinvitowali go z gh a przed gh juz byl trap ustawiony i Draverik padl... Frajer zawsze bedzie frajerem no nie taifun? Ty to wiesz najlepiej... poczynajac od Mestora, przez Draverika konczac na tych co teraz padaja...
August jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-03-2006, 10:16   #23
Sir Norbertus
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez August
No popieprzony macie ten server... A z tego co wiem Draverika nekali od poczatku od kad zauwazyli ze ma umiejetnosci lecz pomogl mu Mestor~ potem i jego wy***ali z serva i Taifun znow mial jakies waty do niego... zrobil fikcyjne spotkanie gildiowe... chcial od niego sca na screena on wiedzial co sie swieci i chcial dzidowac, ale wyinvitowali go z gh a przed gh juz byl trap ustawiony i Draverik padl... Frajer zawsze bedzie frajerem no nie taifun? Ty to wiesz najlepiej... poczynajac od Mestora, przez Draverika konczac na tych co teraz padaja...
Dokladnie o to mie chodzilo od Mestora, przez Draverika noob zawsze bedzi noobem nawet jak ma 200lvl...
dla mnie jestes nikim jakis noob a kiedys bylo inaczej pamietam jak zaczynales...
  Odpowiedz z Cytatem
stary 19-03-2006, 14:33   #24
Vil
eX Moderator
 
Vil's Avatar
 
Data dołączenia: 13 11 2004
Lokacja: Helsinki
Wiek: 39

Posty: 4,623
Vil ma numer GG 3989309
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Tony ^^
Tak sie plujecie z tej zazdrosci ze zal.pl...
99/100 z was nawet majac 10braci niezrobila by takiego lvl w 8 miesiecy...
Zaden argument.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Tony ^^
~JE**Ć ZAZDROSNYCH NOOBÓW!!
Jesli sharuje - nie ma czego mu zazdroscic.
Jesli nie sharuje - nie ma czego mu zazdroscic, chyba 15 godzin dziennie spedzanych przed kompem....
__________________
Vil jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-03-2006, 15:16   #25
DaNiO149
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 30 12 2005
Lokacja: Śrem

Posty: 81
Profesja: Rookstayer
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Sir Norbertus
poprostu taifun to frajer leje swoich raz jestescie kumplami raz jestes hunted by kumple..taifun to wedlug mnie najgorszy hlvl i co ze wbil w 8 miechow taki lvl jedzie na 2 ownerow z bratem i ban powinien miec za to...takie jest moje zdanie..a filmu nie musze nawet sciagac bo nie raz widzialem samw tibi co ten taifun wyprawia zobaczcie ile osob odchodzi z furory badz sprzedaje tam postaci wiecie czemu...?? bo taifunowi odbija i huntuje wszystkich ktory sie nie boja..

Nastepny debil ktorego nie rozumiem... To ze gra 10h na dzien i to ze ladnie idzie z levcem oznacza ze musi miec 2 ownerow. Chlopie nie badz ****a smiszny. Moze zaraz sie dowiem ze tym 2. ownerem jestes ty? Co prawda Taifun moze nie ma rl zycia, i to ze gra lepiej niz inni to nie twoja sprawa. A ze wycina starcyh kumpli to tylko jego sprawa...


@ filmik


Szkoda ze Sunblade sobie sami nie mogli poradzic ^^
DaNiO149 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-03-2006, 15:19   #26
Zmięty
Użytkownik forum
 
Zmięty's Avatar
 
Data dołączenia: 12 01 2006
Lokacja: :)

Posty: 24
Stan: Aktywny gracz
Świat: Furora
Domyślny

Tak nigdy nie miałem takiego lvla i pewnie nie będe miał...Ale czego mamy mu zazdrościć??Tego że jest noobem i że zabija każdego którego uzna że go wyminie w expie? Niby jak było z Mestorem??On wymiatał na tym servie i dlatego padł..Ale oczywiście on musiał sobie znaleźć wymówke że niby wisiał mu 80k...
Zmięty jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-03-2006, 18:01   #27
Tony ^^
Użytkownik Forum
 
Tony ^^'s Avatar
 
Data dołączenia: 17 02 2005
Wiek: 33

Posty: 132
Stan: Aktywny Gracz
Świat: Candia
Poziom: 115
Skille: 98/82
Poziom mag.: 21
Domyślny

Znam mestora z rl i wiem troche wiecej od Ciebie ;]
Sharuje acc z bratem to itak wychodzi ze 70mln expa na glowe w 8 miesiecy to tez za***isty wynik wiec zamknac sie nooby zalosne....
pewnie czesc z was sharuje tez bo w tych czasach to normalne tylko niema takiego wyniku wiec uwaza swoj sharing za normalna gre ;]
Idzcie dotlenic mozgi a nie kisicie dupsko przed kompem bo tylko glupsi sie robicie
__________________
Tibiopedia.pl
Tony ^^ jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-03-2006, 19:01   #28
CaldO
Użytkownik Forum
 
CaldO's Avatar
 
Data dołączenia: 25 07 2005
Lokacja: Susz
Wiek: 39

Posty: 126
Stan: Niegrający
Profesja: Knight
Świat: Eternia
Domyślny

Czytam, czytam i ze zdumienia chyba zaraz zemdleje...

Ludzie! Spójrzcie czasami z innego punktu widzenia, a może uda wam się zauważyć, że to tylko GRA.
Po to są światy pvp, żeby była możliwość bicia,
po to jest możliwość bicia, żeby zabijać.

To, że zabija żeby utrzymać się na swojej pozycji nazywa się taktyką.

A czytając tekst typu:
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Sir Norbertus
(...)dla mnie jestes nikim(...)
kiedy to Sir Norbertus ocenia tylko i wyłącznie po tym jak ktoś gra w gry, to włosy stają mi dęba i trace nadzieję na "lepszą Polskę".
__________________
CaldO jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-03-2006, 19:10   #29
MirozzHarmonia
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 20 12 2005
Lokacja: tam gdzie sie jara dziewczyno

Posty: 29
Stan: Na emeryturze
Imię: Mirozz
Profesja: Druid
Świat: Harmonia
Poziom: 110
Domyślny

@tony czy jak ci tam jak Taifun to taki twoj idol to idz mu zrob laske i kazdy bedzie zadowlony skoncz bo jestes szmieszny...Jesli mowisz ze twoj bog sharuje acc niech sam wejdzie na forum i sie przyzna jak tak chodzisz i to opowiadasz
@Taifun film smieszny nie godzien podziwu wyjsc ***nac 2 ue co za problem pokaz co potrafisz zrobic z sd a nie spamujac ue chyba czujesz sie jak na otsie...
@Ludzie ktorzy walcza Przeciwko Taifunowi moge was zapewnic ze wiekszosc ludzi z innych serverow trzyma wasza strone...
@Ta Furora od poczatku byla gownem a nie swiatem do grania Taifun masz najwiekszy lvl a kazesz swojemu czlowiekowi od laski Tonemu pisac ze ludzie cie zdradzili bo odeszli z guldi? no nie osmieszaj sie wchodzis do guldi jakiej chcesz wychodzisz kiedy chcesz i nic na to nie poradzisz jak bys w rl tak szpacil to by cie starzy pod kluczem trzymali bojac sie o twoje zycie

To na tyle co chcialem powiedziec Gl Taifun w sharingu btw stara tez sharujesz z ojcem?

GoodLuck Przeciwnicy Taifuna trzymamy kciuki ;]
MirozzHarmonia jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-03-2006, 19:15   #30
Zmięty
Użytkownik forum
 
Zmięty's Avatar
 
Data dołączenia: 12 01 2006
Lokacja: :)

Posty: 24
Stan: Aktywny gracz
Świat: Furora
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Tony ^^
Znam mestora z rl i wiem troche wiecej od Ciebie ;]
Sharuje acc z bratem to itak wychodzi ze 70mln expa na glowe w 8 miesiecy to tez za***isty wynik wiec zamknac sie nooby zalosne....
pewnie czesc z was sharuje tez bo w tych czasach to normalne tylko niema takiego wyniku wiec uwaza swoj sharing za normalna gre ;]
Idzcie dotlenic mozgi a nie kisicie dupsko przed kompem bo tylko glupsi sie robicie
Czy odrazu musisz wyzywać innych od noobów tylko dlatego że wyrazili swoją opinię i zajęli inne stanowisko od twojego??Boli Cię coś jak inni wyrażają swoje zdanie?Zastanów się trochę nad sobą...
Zmięty jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-03-2006, 19:15   #31
Zmięty
Użytkownik forum
 
Zmięty's Avatar
 
Data dołączenia: 12 01 2006
Lokacja: :)

Posty: 24
Stan: Aktywny gracz
Świat: Furora
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Tony ^^
Znam mestora z rl i wiem troche wiecej od Ciebie ;]
Sharuje acc z bratem to itak wychodzi ze 70mln expa na glowe w 8 miesiecy to tez za***isty wynik wiec zamknac sie nooby zalosne....
pewnie czesc z was sharuje tez bo w tych czasach to normalne tylko niema takiego wyniku wiec uwaza swoj sharing za normalna gre ;]
Idzcie dotlenic mozgi a nie kisicie dupsko przed kompem bo tylko glupsi sie robicie
Czy odrazu musisz wyzywać innych od noobów tylko dlatego że wyrazili swoją opinię i zajęli inne stanowisko od twojego??Boli Cię coś jak inni wyrażają swoje zdanie?Zastanów się trochę nad sobą...
Zmięty jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-03-2006, 19:35   #32
Eldyn
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 07 04 2005
Lokacja: Sulechów

Posty: 509
Imię: Shanoz
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Azura
Poziom: 120
Poziom mag.: 67
Domyślny

taifun to noob i zawsze byl falszywa szmata
Eldyn jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-03-2006, 19:38   #33
Piróg(Wymiatacz Techno)
Użytkownik forum
 
Piróg(Wymiatacz Techno)'s Avatar
 
Data dołączenia: 18 03 2006
Lokacja: Stalowa Wola

Posty: 57
Stan: Aktywny gracz
Piróg(Wymiatacz Techno) ma numer GG 7888149
Oczko

Ludzie! Spójrzcie czasami z innego punktu widzenia, a może uda wam się zauważyć, że to tylko GRA.
Po to są światy pvp, żeby była możliwość bicia,
po to jest możliwość bicia, żeby zabijać.

To, że zabija żeby utrzymać się na swojej pozycji nazywa się taktyką.
^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^



całkowita racja bo poco =cipy=(zawsze jak to mowie chce mi sie smiac) mieliby dawać światy pvp, poto żeby się zabijać a jak Taifun zrobil w 8 miechow 200 level to wszytskich zbaija bo jest bardzo dobry i chce pozostać bardzo dobrym
Piróg(Wymiatacz Techno) jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-03-2006, 20:23   #34
Ma'tys
Użytkownik Forum
 
Ma'tys's Avatar
 
Data dołączenia: 29 01 2006

Posty: 137
Profesja: Elite Knight
Gildia: Titania
Świat: Titania
Poziom: 204
Poziom mag.: 9
Domyślny

Mówicie że zabił frajersko bo spam z UE. Poto ma te swoje 6k~ many żeby z tego korzystać, miał z hmm bić?
Mówicie ze zdradził. Było przeczytać na guild chacie jak wypowiadał wojne z nimi że sun~ pomagało Dusk~ to teraz oni im pomogą. Pogu(ó)dzcie sie z tym ze Taifun panuje nad serverm i raczej już tego nikt nie zmieni.
Ma'tys jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-03-2006, 20:41   #35
Tibijczyk Maciek
Użytkownik Forum
 
Tibijczyk Maciek's Avatar
 
Data dołączenia: 30 07 2005
Lokacja: Warszawa/Józefów
Wiek: 30

Posty: 25
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Rookstayer
Świat: Astera
Poziom: 16
Domyślny

Dla mnie filmik spox ale nie chciał bym grać na furrorze bo z tego co widze to tam niezla Rzeźnie jest
Tibijczyk Maciek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-03-2006, 21:30   #36
Nataniel
Użytkownik Forum
 
Nataniel's Avatar
 
Data dołączenia: 21 02 2006
Lokacja: Płock

Posty: 86
Profesja: Royal Paladin
Poziom: 100
Nataniel ma numer GG 4184087
Domyślny

Tajfun to polska duma tibijskiego Świata a jednoczesnie najwieksza zakała.
Jest najszybciej expiacym graczem a jegnoczesnie frajerem zabijajacym własnych rodakow niszczac ich dluga ciezka prace, chociaz sama jego pozycja i prestiż doprowadzil by do kompromisu po krotkiej rozmowie. Czemu to robi ? Poniewaz sie boi ze tkos mu doruwna, ktos sie zbuntuje, ze ktos go pokona, czy moze to go bawi robienie komus na zlosc psucie czyjejs pracy jak pekowanie paruletnich dzieci dla zabawy nei kozysci.
On chce poprostu zadzic. Czemu nie jest najsilniejszy zasluguje na wladze ale czy musi byc az tak surowa...

Nie piszcie ze jest noobem bo nikt z was nie osiagnal tego co on wiec nie macie prawa go tak go oceniac.
Nie piszcie ze jest cienki w pvp bo walil ue a nie sd, bo to wlasnie swiadczy o jego wysokich umiejetnosciach, skutecznosci zabijania.

Moze wszystkie ofjary Tajfuna przeskrobaly cos podpadly, ale mogl to zalatwic w inny sposob, kazdy by mu ustapil i bardziej uwazal w koncu doprowadzi do tego ze sam zostanie na serwerze z garstka nowicjuszy.
Nataniel jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-03-2006, 21:40   #37
ripper
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 01 08 2004
Wiek: 33

Posty: 3,349
Stan: Na emeryturze
ripper ma numer GG 3603576
Domyślny

@film
Mógłby ktoś na rapidshare wrzucić? Tibicams.com mi nie działa.
@co do taifuna
Może sharuje, może nie - jego sprawa. Nawet, jeśli jedzie z bratem to i tak ładnie im ten lvl wyszedł. Co do jego pvp, to pvp sorca na high lvlu często ogranicza się do Ue. Z resztą, co to jest za gadanie "on tylko Ue umie używać"? Wbrew pozorom Ue trzeba umieć wykorzystać, poza tym, dlaczego potępiacie go za używanie czegoś, co mu się należy? Nie po to gra sorcem, żeby nie używać Ue.
ripper jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-03-2006, 22:30   #38
Lazar
Użytkownik Forum
 
Lazar's Avatar
 
Data dołączenia: 13 08 2004
Wiek: 33

Posty: 51
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Paladin
Świat: Elysia
Poziom: 28
Skille: 82/70
Poziom mag.: 11
Wyślij wiadomość przez ICQ do Lazar Lazar ma numer GG 2021380 Lazar ma login Tlenu niema@o2.pl
Domyślny Heh

Yo.

A ja mam takie małe pytanko.
Czy Taifun Devilry to Taifun La'Elder z Hiberni ?:>
Słyszałem, że tak ale chcem się tylko upewnić.

Jeśli tak to pewnie z Yberem sharuje
Lazar jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-03-2006, 23:23   #39
Piróg(Wymiatacz Techno)
Użytkownik forum
 
Piróg(Wymiatacz Techno)'s Avatar
 
Data dołączenia: 18 03 2006
Lokacja: Stalowa Wola

Posty: 57
Stan: Aktywny gracz
Piróg(Wymiatacz Techno) ma numer GG 7888149
Domyślny ...

Tak Taifun La'Elder to Taifun Devilry ale Taifun La'Elder dostal delete na Hibernie za łamanie regulamin ale to jego obydwie postacie
Piróg(Wymiatacz Techno) jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-03-2006, 00:33   #40
Sir-Wojtek Hiberna
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 10 07 2005

Posty: 51
Stan: Aktywny gracz
Imię: Sir-Wojtek
Profesja: Elite Knight
Gildia: Brute Force
Świat: Hiberna ^';,;'^
Poziom: 113
Skille: 90/83
Poziom mag.: 7
Król

Tak ogólnie: to człowiek który zabija swoich kumpli, to po prostu frajer, a to
ze czasem sie zdarza ze frajer frajera zabija to juz inna sprawa

A teraz konkretniej: O Taifunie szkoda gadac, gardze kolesiem i tyle.
Zal mi jest tylko tej wojny bo pasterz i ekipa ladnie Sunblade klepali.


Btw,Sharing to sharing, nie ma sie co rajcowac. Nom a jesli dalej myslicie
ze taki cudowny gracz z Taifuna to czemu nie nabijal tak cudownie ;S
na Hibernie...... konkurencja jakos moze??? za trudno bylo??? aaa no i ten
ban :S za cheating.
__________________
Shake it twice.
Sir-Wojtek Hiberna jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 11:56.


Powered by vBulletin 3