Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Multimedia > Fake'i

Notki

Fake'i Zdjęcia troche inne od normalnych... przerobione mniej lub bardziej. Tutaj je znajdziesz.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 17-08-2006, 02:28   #161
Caer
Użytkownik Forum
 
Caer's Avatar
 
Data dołączenia: 15 01 2005
Lokacja: Łódź

Posty: 967
Caer ma numer GG 6319946
Domyślny

Jeden z lepszych fake'ów na tym forum ;> Można znaleźć dość sporo powiązań z innymi grami/filmami... ale wykonanie jest naprawdę bardzo dobre, a i fabuła wystarczająco zamotana ;]

8/10
__________________
Follower of the Flying Spaghetti Monster.
Proud Pastafari.
Caer jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 17-08-2006, 13:39   #162
Baradax
Użytkownik Forum
 
Baradax's Avatar
 
Data dołączenia: 12 06 2005
Lokacja: Sztockholm
Wiek: 31

Posty: 626
Baradax ma numer GG 10159461
Domyślny

Fajne ;p
Tylko troche duzo tego, wiec trudno wszystko zapamietac etc, ale tak to mi sie podoba

pozdro,
__________________
Czy zrobie comeback?
Nie zrobie raczej... ale na forum bede ^^.
Old time fake roxior.
Baradax jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-08-2006, 16:23   #163
Zillek Edonek
Zbanowany
 
Data dołączenia: 30 01 2006

Posty: 471
Domyślny

Tak, fajne ale szkooda, że stara trawa...
Zillek Edonek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-09-2006, 20:45   #164
Xibron
Użytkownik Forum
 
Xibron's Avatar
 
Data dołączenia: 21 02 2006
Lokacja: Daleko

Posty: 22
Imię: Hero-Norbi
Profesja: Sorcerer
Świat: Eternia
Poziom: 28
Skille: 31/24=)
Poziom mag.: 34
Xibron ma numer GG 2857831
Domyślny

Ujmę to w dwóch słowach: DO BANI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!! Ocena???-(minus)10000000000000000/10


PS. przestań robic fake plz
Xibron jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-09-2006, 17:02   #165
Alanus Lutinum
Użytkownik Forum
 
Alanus Lutinum's Avatar
 
Data dołączenia: 28 07 2005
Wpisy bloga: 1

Posty: 735
Stan: Niegrający
Profesja: Elite Knight
Świat: Obsidia
Alanus Lutinum ma numer GG 6972780
Domyślny

Bardzo fajne, mi się bardzo podoba.
Fabuła 8.5/10 (jakieś wojny zabijanie blablabla)
Grafika: 9,5/10 (bardzo dobra, lecz nie ma cieniowania, szczegół)

Fabuła jest super, ale troszkę oklepana zaś jakieś wojny, zadyma wybrańcy blalblabla. Ogólnie jest super.
Alanus Lutinum jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-09-2006, 20:17   #166
eerion
CS Tibia.pl Team
 
eerion's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2003
Lokacja: Utopia
Wiek: 35
Wpisy bloga: 2

Posty: 2,908
Stan: Niegrający
eerion ma numer GG 4323111
Domyślny

@Xibron
Yeyeye
pierwsza negatywna opinia
A jeśli możesz to umotywuj swoją odpowiedź - przyda się wiedzieć co się ludziom (tutaj akutat tobie nie podoba)
@Alanus Lutinum
hm...
oklepana?
Może odrobinę trochę, ale wszędzie można anzleść coś co ejst okepane.
Byłbym zadowolny gdybyś mógł rozpisać swoją opinię

BTW - nowy odcinek powinien być gdzieś w weekend (już mam ostry zawał nauką i mam sporo roboty z 3 kompami więc to się troche ciągnie)
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Shinjix
Jezeli juz jestesmy przy Vision of Escaflowne - fajnego hentaja z tego widzialem
Wpuścić takiego maniaka do tematu o anime

eerion.blogspot.com - Jak to gaijin Japonię ogarniał, czyli relacja z kraju kwitnącej wiśni.

Ostatnio edytowany przez eerion - 06-09-2006 o 20:19.
eerion jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-09-2006, 17:02   #167
Xibron
Użytkownik Forum
 
Xibron's Avatar
 
Data dołączenia: 21 02 2006
Lokacja: Daleko

Posty: 22
Imię: Hero-Norbi
Profesja: Sorcerer
Świat: Eternia
Poziom: 28
Skille: 31/24=)
Poziom mag.: 34
Xibron ma numer GG 2857831
Domyślny

Po 1:Fabuła to tak troche........nie zrozumiala i jak juz ktos powiedzial wyzej "oklepana".
Po 2:Łatwo tu sie pogubić a szczególnie z tymi przedstawicielami czy jak to tam,7 w obu druzynach ale ktura to zla a ktura dobra?gdzie ilu zostalo?
Po 3rażni mnie to przemieszczanie sie takie szybkie...mogłeś pokazać jak sie klepia na poczatku a to tylko jest, nie ma i pada...
Po 4:Tu jest o wojnach tylko mówione a czemu nie ma zadnych wiekszych bitew?
Po 5:Nie mam zbyt czasu dalej gadac a zreszta mi sie nie chce
Po 6:Może byłem troche za ostry, no ale czasem trzeba
Xibron jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-09-2006, 17:27   #168
Drakon
Użytkownik Forum
 
Drakon's Avatar
 
Data dołączenia: 10 03 2006
Lokacja: Taka ławeczka za monopollowym
Wpisy bloga: 1

Posty: 1,544
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Knight
Świat: Wszedzie
Drakon ma numer GG 3812510 Drakon ma login Tlenu drakon91@o2.pl
Domyślny

Fabuła nie jest ani zła, ani oklepana. Wy jej po prostu nie rozumiecie. TU nie chodzi tylko o jakieś wojny, tylko o to że czas tak jak by stanął w miejscu i wszystko się powtarza co każdy "cykl".
Może praca Eeriona jest trochę, podkreślam "trochę", trudna do zrozumienia, ale jeśli ktoś będzie uważnie śledził bieg wydarzeń, to na pewno się nie pogubi.
Z tego co zauważyłem to albo niektórzy z was nie uważali oglądając kolejne odcinki, albo mają problemy z czytaniem ze zrozumieniem.

A tak w ogóle Eerion. Masz może zamiar się wziąć do roboty i kończyć ten fake, bo się nudno robi na forum...
To samo się tyczy ludzi takich jak Oerta(w szczególności), Kwaso(sprężaj się ze swoim fake’iem a nie innym pomagasz), Norah(nie załamuj się tylko staraj się szybciej wyrabiać w czsie), Avager(ruszaj tyłek miszczu) i inni świetni Fake'owcy o których zapomniałem wspomnieć.
__________________
99% dzieci neo uważa, że teksty podobne temu są fajne. Jeśli też tak uważasz, to masz ze sobą wielki problem... ^^


100 Anni Inter!!

Ostatni Odcinek Tibia Turnaments 2
Tibia Turnaments - Fake Story
Ukończony
Mni spis treści:
Str.1, Str.3, Str.4, Str.5, Str.5, Str.6, Str.7

Mój Deviant
Drakon jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-09-2006, 22:59   #169
eerion
CS Tibia.pl Team
 
eerion's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2003
Lokacja: Utopia
Wiek: 35
Wpisy bloga: 2

Posty: 2,908
Stan: Niegrający
eerion ma numer GG 4323111
Domyślny

Cytuj:
Po 1:Fabuła to tak troche........nie zrozumiala i jak juz ktos powiedzial wyzej "oklepana".
Owszem jest "troszke" niezrozumiała, ale wolę stworzyć coś co pozostawia czytającemu w głowie apre pytań niż kompletnie czyste cuś
A co do oklepania - wszędzie znajdziesz gdzieś odniesienia. I zawsze będa płytszę lub głębsze. Mimo wsyztsko staram się aby była jak najoryginalniejsza
Cytuj:
Po 2:Łatwo tu sie pogubić a szczególnie z tymi przedstawicielami czy jak to tam,7 w obu druzynach ale ktura to zla a ktura dobra?gdzie ilu zostalo?
Łatwo się zgubić czasami fakt - Ale gdybym chciał wsyztskoz robić tak żeby się nikt nie pogubił fake byłby 2* dłuższy i 4* nudniejszy więc... xD
Drużyna zła i dobra... ja wcześniej w którmś poście pisałem że są to określenia umowne - ponieważ ani jedni ani drudzy nie są źli do szpiku chrząstki, anie święci jak paladyni ze świątyni. To są abrdziejw artości umowne - po prostu obu stronom bardizej przyświeca inna ideologia
Ilu gdzie jest? policz w jednej, policz w drugiej, odejmij z jednej nefiva, odejmij trupy, gangrel team i masz
ewentualnie prościej - policz w ostatnim odcinku grupowym ilu jest w obu grupach, odejmij nefiva oraz (jeżeli jest) grupę gangrela (gangrel i jego 2 towarzyszy) i masz
Cytuj:
Po 3rażni mnie to przemieszczanie sie takie szybkie...mogłeś pokazać jak sie klepia na poczatku a to tylko jest, nie ma i pada...
Wstęp był robiony jak byłem kompeltnym amatorem - musisz mi wybaczyć. Jak skończe cykl (a już jestem za połową) będe wiele rzecyz zmieniał w tym prolog (praktycznie cały idzie do przeróbki) oraz światynie (amatorska grafika)
nad resztą się pomyśli
Zapewniam że prolog będzie pod wzgledem tej klepaniny ciekawszy ^^
Cytuj:
Po 4:Tu jest o wojnach tylko mówione a czemu nie ma zadnych wiekszych bitew?
Było w jednym z początkowych odcinków - rozmowa o tym, decyzje, itd.
Motyw wojenny będzie bardziej widoczny później, zaś czy sama bitwa będzie jeszcze pod rodze? zobaczymy
Cytuj:
Po 5:Nie mam zbyt czasu dalej gadac a zreszta mi sie nie chce
lajcik
Cytuj:
Po 6:Może byłem troche za ostry, no ale czasem trzeba
Ktoś musi.
Szanuje twoje zdanie, ale skoro jesteś piewszym który mnie zjechał (nie licząc początku ;p) to wyciskam z ciebie ile krytyki się da - bo dzieki temu wiem co się lduziom nie podoba
Ale cieszy mnie że się komuś nie spodobało, bo jeżeli praca nie ma przeciwników to znacyz że coś jest nie tak

Cytuj:
Fabuła nie jest ani zła, ani oklepana. Wy jej po prostu nie rozumiecie.
Niekoniecznie nie rozumieją. Może się podobać, a oklepanego ma na pewno coś w sobie.
Cytuj:
TU nie chodzi tylko o jakieś wojny, tylko o to że czas tak jak by stanął w miejscu i wszystko się powtarza co każdy "cykl".
tylko każdy cykl kończy się wojną
więc jest ona trwale z nim związana
Cytuj:
Może praca Eeriona jest trochę, podkreślam "trochę", trudna do zrozumienia
Może to zabrzmi nie wiadomo jak, ale pozwole sobie stwierdzić, że móje fake story jest obecnie najtrudniejszym (do pojęcia, itd. oczywiście ) fake na tym forum.
Cytuj:
ale jeśli ktoś będzie uważnie śledził bieg wydarzeń, to na pewno się nie pogubi.
Mam taką nadzieję
Cytuj:
Z tego co zauważyłem to albo niektórzy z was nie uważali oglądając kolejne odcinki, albo mają problemy z czytaniem ze zrozumieniem.
Mogli nie uważać.
Albo w ogóle nie czytają - są takie okazy które tylko na obrazki patrzą. A takim się na pewno cykl nie spodoba bogo kompletnie nie zrozumieją
Cytuj:
A tak w ogóle Eerion. Masz może zamiar się wziąć do roboty i kończyć ten fake, bo się nudno robi na forum...
Wybacz - zamierzałem wydać kolejny odcinek w ten weekend, ale format + isntalowanie sieci lan bezprzewodowej i konfigurowanie jej + masa zadań i rzeczy do nauki (klasa maturalna) skutecznie mi spowalniają pracę
Tak czy siak odcinek nowy powoli idzie do przodu
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Shinjix
Jezeli juz jestesmy przy Vision of Escaflowne - fajnego hentaja z tego widzialem
Wpuścić takiego maniaka do tematu o anime

eerion.blogspot.com - Jak to gaijin Japonię ogarniał, czyli relacja z kraju kwitnącej wiśni.
eerion jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-09-2006, 10:46   #170
Torog Velrock
Użytkownik Forum
 
Torog Velrock's Avatar
 
Data dołączenia: 12 07 2005
Lokacja: mwahahahahahahahaha
Wiek: 30
Wpisy bloga: 6

Posty: 451
Stan: Usunięty
Profesja: Elite Knight
Świat: hahahahahahahah
Poziom: hah
Skille: hahahah
Poziom mag.: ha
Torog Velrock ma numer GG 6504355
Domyślny

Ludzie...
W wojnach nie ma podziału na "Zli" oraz "Dobrzy" bo:
1 Ty najeżdrzasz na kogoś - ten ktos jest zły a ty dobry ?
2 Jeśli ty jesteś najeżdżany przez kogoś to on jest dla ciebie zły ale patrząc ze strony atakujących on są dobrzy ;] więc nie można podzielać wojny na "Dobro" i "zło" Ponieważ po przeciwnej stronie jest na odwrót ;]
"Ja jestem dobry a wy źli" wróg to powie i napisze to samo ;] i wychodzi że
"my jesteśmy dobrzy a oni źli"
Torog Velrock jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-09-2006, 21:25   #171
eerion
CS Tibia.pl Team
 
eerion's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2003
Lokacja: Utopia
Wiek: 35
Wpisy bloga: 2

Posty: 2,908
Stan: Niegrający
eerion ma numer GG 4323111
Domyślny

<Bezczelny up >
Wybaczcie mi tą przerwę, ale tak się złożyło - najpierw troche roboty i wyjazdów, potem wyskoczył rok szkolny.
Ale chciałbym was pocieszyć - najnowszy odcinek wyjdzie na 99% w środę ^^
To pierwsza wiadomość jaką chciałbym przekazać.
Druga jest taka, że przerwa była też tym spowodowana, ze na obeecny odcinek nie mam zbytnio weny graficznej (dlatego jeden z efektów będzie komplwetnie kiczowaty - trudno mam tła, później jak mnie natchnie to go najwyzej zmienię )
Trzecia - na podstawie tego fake story zacząłem pisać opko - byłbym wdzięczny za komentarze
Tutaj daje link do opka
http://forum.tibia.pl/showthread.php?t=95206
Czwarta wiadomość którą chciałbym ogłosić będzie taka, że (niektórzy wiedzą) Cykl nieuchronnie zbliża się do końca - najprawdopodobniej wiecej jak 10 odcinków już nie będzie
Piąta wiadomość - cały świat nie zniknie po cyklu, tak jak ja nie ksończe na tym fake story.
Następna historia będzie działa w tym samym świecie - ale nie zdradze wam nic dokłądniej
powiem tylko że są 3 możliwości
a) przed wydarzniemai z cyklu (może nawet o jego uształtowaniu)
b) kolejne podejście do zniszczenia cyklu (czyli bardziej taki remake tylko porządniej zrobiony oraz ~2*bardziej rozwinięty z większą dawką akcji i pewnymi sytuacjami zmienionymi)
c) wydarzenia po cyklu (jeżeli cykl zostanie zniszczony - a tego jeszcze sam nie jestem pewien. To będzie zależało od tego które zakończenie mi się na końcu bardziej spodoba
No i ostatnia - szósta i dość ważna wiadomość
Za bodajże 3 odcinki (ten co wyjdzie w srode będzie miał nr. 1) będziecie mogli doświadczyć najwspanialszej bitwy (o ile mi wyjdzie oczywiście ) jaka kiedykolwiek była w fake na tym forum. Niestety będzie się to wiązało z drobnym opóźnieniem terminu wydania 3 części, ale jak uda mi się coś zrobić to stworze coś tak dopieszczonego że nie pogadacie

No, ale na wsyzstko przyjdzie czas.
Na razie proponuje pokomentować trochę ten temacik - im wiećej komentarzy tym większy zapał do pracy - nawet nie wiecie jakiego to potrafi dać kopa. A kop mi się w tej sytuacji najbardziej przyda, bo ostanito mam troche lenia
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Shinjix
Jezeli juz jestesmy przy Vision of Escaflowne - fajnego hentaja z tego widzialem
Wpuścić takiego maniaka do tematu o anime

eerion.blogspot.com - Jak to gaijin Japonię ogarniał, czyli relacja z kraju kwitnącej wiśni.

Ostatnio edytowany przez eerion - 18-09-2006 o 21:26.
eerion jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-09-2006, 21:54   #172
dap-galothij
Użytkownik Forum
 
dap-galothij's Avatar
 
Data dołączenia: 15 09 2004
Wiek: 31

Posty: 660
dap-galothij ma numer GG 1502311
Domyślny

No Eerion, kopię Cię
Jesteś jedynym powodem dla którego wchodzę na to forum (raz na 3 miechy?), a dokładniej twój fake, a od dzisiaj także opko.
Więc rób tego fake'a, zrób tą super bitwę, kiedyś zrobię lepszą Tak dla konkurencji.

<kopię cię jeszcze raz>
dap-galothij jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-09-2006, 22:20   #173
Gangrel
Fallen Angel
 
Gangrel's Avatar
 
Data dołączenia: 26 01 2004
Lokacja: At the end of Rainbow.
Wiek: 34

Posty: 3,001
Stan: Na Emeryturze
Imię: Va'esse
Profesja: Elite Knight
Gildia: Dreamers
Świat: Secura
Poziom: 48
Gangrel ma numer GG 1366254 Gangrel ma login Tlenu gangrel_6@tlen.pl
Domyślny

Mogę się założyć że albo mnie zabije eerion albo ten dziadek. Wkońcu jestem mighty zły.
__________________
Va'esse deireadh aep eigean...

Gangrel jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-09-2006, 22:03   #174
eerion
CS Tibia.pl Team
 
eerion's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2003
Lokacja: Utopia
Wiek: 35
Wpisy bloga: 2

Posty: 2,908
Stan: Niegrający
eerion ma numer GG 4323111
Domyślny

Cytuj:
Mogę się założyć że albo mnie zabije eerion albo ten dziadek. Wkońcu jestem mighty zły.
Who knows.

Po wlanięciu bezczelneog upa chciałbym coś przekazać

nie nie kończe z cyklem - doprowadze tą historię do końca, ba zacznę następną, ale to nie o tym.
Problem ejst w tym - że w sprawie tej walki za 3 odcinki - aby moła mieć skutek muszę stworzyć pewien bardzo zaawansowany outfit - problem ejst w tym, że ja w pixelartach nie ejstem da masta i obecnie muszę próbować - dopóki nie uda mi się zrobić tego outu prace nad cyklem będą wstrzymane (znaczy cały czas idą skoro robie outfit, ale to nieważne)
No i nadal mam dylemat co do pewnej zdolności w najbliższym docinku - bo to moje tak kichowato wygląda... :/

Tak czy siak przepraszam za opóźnienia - ale nie dość że szkoła mnei zasyopuje robotą, to jeszcze w cyklu będą spore wyzwania.
PS chyba dla relaksu pomiędzy robieniem outa zrobie jakiś komiks paskowy jako bonus
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Shinjix
Jezeli juz jestesmy przy Vision of Escaflowne - fajnego hentaja z tego widzialem
Wpuścić takiego maniaka do tematu o anime

eerion.blogspot.com - Jak to gaijin Japonię ogarniał, czyli relacja z kraju kwitnącej wiśni.
eerion jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-09-2006, 06:47   #175
Sezu
Zbanowany
 
Sezu's Avatar
 
Data dołączenia: 21 06 2006
Lokacja: W bloku

Posty: 311
Stan: Na emeryturze
Świat: Taki duży...
Poziom: 666
Skille: 666
Poziom mag.: -9
Wyślij wiadomość przez ICQ do Sezu Sezu ma numer GG 6070154
Domyślny

Ale ciesze się, że nie porzuciłeś tego Fake ;] I mam nadzieje, że szybko sobie z tym poradzisz P
Sezu jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-09-2006, 08:06   #176
Groszek
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 11 02 2005

Posty: 89
Profesja: Sorcerer
Domyślny

czekam na next part
Groszek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-09-2006, 08:35   #177
songossj4
Użytkownik Forum
 
songossj4's Avatar
 
Data dołączenia: 19 09 2005
Wiek: 35

Posty: 201
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Sorcerer
Świat: Astera
Poziom: 25
Skille: 10/21
Poziom mag.: 35
songossj4 ma numer GG 4789662 songossj4 ma login Tlenu songossj4@tlen.pl
Domyślny

Muszę przyznać że już dość sporo fake'ów na forum widziałem ale ten jest jednym z lepszych o ile nie najlepszych.Wygląda ładnie, ładne efekty i ciekawa fabuła.Bardzo dynamiczna akcja w połączeniu z zarąbistymi efektami i zarąbistą fabułą daje efekt wiecznego niedosytu w oglądaniu tego fake'a.Cały czas chce się więcej i więcej, tak więc czekam na next part
A ocena to 10/10 bo moim zdaniem zasługujesz na taką ocenę za ciekawy pomysł i estetyczne wykonanie
__________________
Śmieszne teksty forumowiczów:

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Shuki Pokaż post
Phi... Pierdne i już leżysz. Muahahaha!
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Sarix Pokaż post
a ja jestem pstrykacz roz********cz...<pstryk nie ma was>
songossj4 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-10-2006, 20:43   #178
Drakon
Użytkownik Forum
 
Drakon's Avatar
 
Data dołączenia: 10 03 2006
Lokacja: Taka ławeczka za monopollowym
Wpisy bloga: 1

Posty: 1,544
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Knight
Świat: Wszedzie
Drakon ma numer GG 3812510 Drakon ma login Tlenu drakon91@o2.pl
Domyślny

Z pewnego źródła wiem że prace nad next partem cyklu ruszyły pełną parą...
Więc odświeżam temat z drugiej strony, byście sie rozgrzali...
Prawdopodobnie next part cyklu będzie na dniach...

P.s.
Chciałeś masz stary
__________________
99% dzieci neo uważa, że teksty podobne temu są fajne. Jeśli też tak uważasz, to masz ze sobą wielki problem... ^^


100 Anni Inter!!

Ostatni Odcinek Tibia Turnaments 2
Tibia Turnaments - Fake Story
Ukończony
Mni spis treści:
Str.1, Str.3, Str.4, Str.5, Str.5, Str.6, Str.7

Mój Deviant
Drakon jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-10-2006, 20:45   #179
Veruis
Użytkownik Forum
 
Veruis's Avatar
 
Data dołączenia: 15 08 2006
Wiek: 30

Posty: 1,359
Veruis ma numer GG 5328971
Domyślny

Z jakiego zrodla Chetnie z tym "zrodlem" pogadam ;>

Jak nas czyms niezaczkoczysz ... to zabijemy!!
__________________
Dziesięciu Najlepszych,

Dziewięciu można skreślic,

Bo jestem Ja,

I nie ma reszty!


Sprobuj skopiowac... : >

Veruis jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-10-2006, 20:53   #180
eerion
CS Tibia.pl Team
 
eerion's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2003
Lokacja: Utopia
Wiek: 35
Wpisy bloga: 2

Posty: 2,908
Stan: Niegrający
eerion ma numer GG 4323111
Domyślny

@up:
ten odcinek zaskoczy najprawdopodobniej
następny troche mniej raczje
ale za to trzeci (chyba ze drugi się rozwlecze to czwarty)...
Łoj panie, takiej akcji to jeszcze nie widziałeś.
Planuje coś koło 15-30 obrazkó czystej akcji, walki i pięknej efektownej naparzaniny
Co ty na to?
^^
Ja jestem źródłem.
PRace, dzięki pomocy Drake'a ruszyły.
Jutro moge się nie wyrobić, bo musze rejestrator postawić starszemu, ale pojutrze raczje będzie
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Shinjix
Jezeli juz jestesmy przy Vision of Escaflowne - fajnego hentaja z tego widzialem
Wpuścić takiego maniaka do tematu o anime

eerion.blogspot.com - Jak to gaijin Japonię ogarniał, czyli relacja z kraju kwitnącej wiśni.
eerion jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 01:31.


Powered by vBulletin 3