Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Dla początkujących > Profesje

Notki

Profesje Rycerz, paladyn, czarodziej czy może druid? Wszelkie wywody na temat profesji znajdziesz w tym dziale.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 13-09-2009, 20:37   #1
Erol19
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 20 08 2009

Posty: 3
Profesja: Knight
Domyślny Knight czy Pall

Cześć,mam problem z wyborem profesji.Mam 11 knighta skille 40/38 i palla na 10lvl i skille 38/35.Obie są na ALDORZE bez pacca.Mam dużo kasy.Nie mam wystarczająco dużo czasu żeby grać dwoma postaciami naraz.

Ostatnio edytowany przez Erol19 - 13-09-2009 o 20:38.
Erol19 jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 13-09-2009, 20:51   #2
Novol
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

jak ci zalezy na dobrej kasie to wybieram palla na 20lvl mialem 70/70 i dragi bilem a jezeli ci chodzi o mocna gre w stylu blocker hardcore exp to wybieram knighta ale byle jak najwieksze skille na knighcie i musisz miec swiadomosc waste na poczatek polecam elvenbane
  Odpowiedz z Cytatem
stary 13-09-2009, 21:29   #3
Yunnanozoon
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Różnicy w lvlu/skillach dużej nie ma, więc powinieneś grać tym dla Ciebie wygodniejszym.
Jeśli dalej nie będziesz mógł się zdecydować to rzuć monetą
  Odpowiedz z Cytatem
stary 13-09-2009, 21:33   #4
Iski1906
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Jaki dylemat 3-4 h gry
  Odpowiedz z Cytatem
stary 14-09-2009, 00:09   #5
Fayek
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Pallkiem o wiele szybciej sie wyskilujesz niz knightem, gdyz szybciej mu wskakuja skille. Bardzo milo sie nim gra, wazne szybko wbic te 70dista i isc expic. Od 30 lvla mozna na dragi z RS'ami chodzic, albo pare lvli pozniej zalezy czy masz troszke kasy na poczatku. [dobrze sie expi zarowno na FACC jak i PACC]

Knightem gra jest z poczatku dosyc meczaca - duzo czasu trzeba poswiecic aby sie wyskilowac i FACC ma malo miejscowek do expienia. Tak knight bardzo szybko zarabia gdyz zaopatruje sie w stale eq i mf - jednakze nie poexpi tak szybko jak palladin (przynajmniej z poczatku). [zeby mial gdzie expic potrzebny PACC]

Tak czy owak obie postacie sa bardzo fajne - najgorsze to skillowanie ale jesli juz je zakonczysz postac szybko sie wybije
  Odpowiedz z Cytatem
stary 14-09-2009, 16:21   #6
ivelios
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 07 09 2009

Posty: 5
Domyślny

pall..
czemu?
Bez pacc knight jest zbyt meczacy... godziny skillowania i setki k wydane na eq nie sa warte wysilku
ivelios jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-09-2009, 19:37   #7
dragonajt
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 10 07 2009

Posty: 37
Stan: Początkujący
Profesja: Knight
Świat: Aldora
Poziom: 28
Skille: 70/70
Poziom mag.: 4
Domyślny

Zobacz to http://forum.tibia.pl/showthread.php?t=219446

i to http://forum.tibia.pl/showthread.php?t=219959

Korzystaj z opcji szukaj
dragonajt jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-09-2009, 20:48   #8
Iski1906
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Ale wy macie dylematy skoro typ na takich lvl sie zastanawia to znaczy że jeszcze nie bardzo ogarnia i że max czas jaki na skilowanie poświęci to z 30 minut więc bez tekstów w stylu wbij 70 dist nie proszę was nie załamujcie mnie
  Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 14:05.


Powered by vBulletin 3