Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Wydarzenia ze światów > Nebula

Notki

Nebula Wydarzenia ze świata Nebula

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 22-07-2008, 03:18   #2721
Mr.eXs
Użytkownik Forum
 
Mr.eXs's Avatar
 
Data dołączenia: 23 04 2008
Lokacja: København

Posty: 14
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Exsiliun
Profesja: Elite Knight
Gildia: Omega
Świat: Nebula
Poziom: 154
Domyślny

Co jest kurwa night fajterzy? Czemu loga daliscie?
Mr.eXs jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 22-07-2008, 03:31   #2722
Mish
Użytkownik Forum
 
Mish's Avatar
 
Data dołączenia: 08 10 2007
Lokacja: Płock
Wiek: 33

Posty: 96
Stan: Niegrający
Imię: Vish'ra
Profesja: Paladin
Świat: Nebula
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Mr.eXs Pokaż post
Co jest kurwa night fajterzy? Czemu loga daliscie?
Bo ty sie lognales a wszyscy sie ciebie boimy:/
Mish jest offline  
stary 22-07-2008, 03:32   #2723
Sck
Użytkownik Forum
 
Sck's Avatar
 
Data dołączenia: 08 01 2007

Posty: 163
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Mitzak
Profesja: Elder Druid
Gildia: :(
Świat: Nebula
Poziom: 6
Skille: 13/15
Poziom mag.: 4
Domyślny

Ile ty masz kurwa lat? Skonczyles jakakolwiek szkole dajaca ci PODSTAWOWE umiejetnosci matematyczne? Umiesz liczyc do 10? Bo okolo tylu nas bylo, z czego 90% to 100-120 lvle, kim mielismy walczyc? Gdzie byles jak VU dostawalo? Oh zapomnialem, w mojej dupie...
Sck jest offline  
stary 22-07-2008, 03:33   #2724
Boytano
Użytkownik Forum
 
Boytano's Avatar
 
Data dołączenia: 09 06 2006
Lokacja: Lublin
Wiek: 33
Wpisy bloga: 9

Posty: 74
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Mr.eXs Pokaż post
Co jest kurwa night fajterzy? Czemu loga daliscie?
a ty czemu dales exita jak noobcharem na vdlu ci battla zrobilismy?
Boytano jest offline  
stary 22-07-2008, 03:37   #2725
ExsiliunFighter
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 22 07 2008

Posty: 5
Domyślny

Cześć Exsiliun. Musiałem zrobić konto bo już nie moge tak patrzeć na twoje jebane super wypowiedzi na forach. Pierwsza sprawa, kim ty wogóle jesteś? Przybiegłeś tu z furorki bo tam chciałeś być kozakiem ale ci nie wyszło. Tu też próbujesz być? Najs VERY NAJS ale jak tak kozakujesz co robimy w nocy to może opowiedz nam jak było w noc, a raczej wieczorem na meetingu Duskiness jak przyjechaleś polizac dupki? Co się stało, powiedz ogólnie na forum. Nara frajerze
ExsiliunFighter jest offline  
stary 22-07-2008, 03:39   #2726
Mish
Użytkownik Forum
 
Mish's Avatar
 
Data dołączenia: 08 10 2007
Lokacja: Płock
Wiek: 33

Posty: 96
Stan: Niegrający
Imię: Vish'ra
Profesja: Paladin
Świat: Nebula
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez ExsiliunFighter Pokaż post
Cześć Exsiliun. Musiałem zrobić konto bo już nie moge tak patrzeć na twoje jebane super wypowiedzi na forach. Pierwsza sprawa, kim ty wogóle jesteś? Przybiegłeś tu z furorki bo tam chciałeś być kozakiem ale ci nie wyszło. Tu też próbujesz być? Najs VERY NAJS ale jak tak kozakujesz co robimy w nocy to może opowiedz nam jak było w noc, a raczej wieczorem na meetingu Duskiness jak przyjechaleś polizac dupki? Co się stało, powiedz ogólnie na forum. Nara frajerze
Podaj jego nick z furory plz xD


Edit. Fallathanu kociaku. Jak pytalem cie podczas naszej wojny to powiedziales ze to nie ty ;< wstydzisz sie czegos? (((

Ostatnio edytowany przez Mish - 22-07-2008 o 03:49.
Mish jest offline  
stary 22-07-2008, 03:55   #2727
Mish
Użytkownik Forum
 
Mish's Avatar
 
Data dołączenia: 08 10 2007
Lokacja: Płock
Wiek: 33

Posty: 96
Stan: Niegrający
Imię: Vish'ra
Profesja: Paladin
Świat: Nebula
Domyślny

Taaa napisz jakto dostales wpierdol na meetingu ;<



Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Fallathanu Pokaż post
a co do Exsiliuna to juz doszly mnie sluchy ze to ponoc ja xDDDDDDDDDDDD Wiec powiem Ci tak : nie jest mi przykro :< Ale jak chcesz zem na pograc to pisz na prv dam ci ip jakiegos otsa sprawdzimy kto ma lepsze pvp, no chyba ze masz chara na furora to sie pona*******amy przed ss ^^

Ostatnio edytowany przez Mish - 22-07-2008 o 03:57.
Mish jest offline  
stary 22-07-2008, 03:57   #2728
Mr.eXs
Użytkownik Forum
 
Mr.eXs's Avatar
 
Data dołączenia: 23 04 2008
Lokacja: København

Posty: 14
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Exsiliun
Profesja: Elite Knight
Gildia: Omega
Świat: Nebula
Poziom: 154
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Sck Pokaż post
Ile ty masz kurwa lat? Skonczyles jakakolwiek szkole dajaca ci PODSTAWOWE umiejetnosci matematyczne? Umiesz liczyc do 10? Bo okolo tylu nas bylo, z czego 90% to 100-120 lvle, kim mielismy walczyc? Gdzie byles jak VU dostawalo? Oh zapomnialem, w mojej dupie...
10 vs 15 no naprawde byliscie bez szans nocni fajterzy

A co do Twojego zapytania gdzie bylem jak vu dostawalo w dupe to samznasz odpowiedz, jacys frajerzy dawali mirobic kase i shooterow na wojne Wiesz z tego co widze od czasu jak doszlismy do wara to jeszcze opena nie wygraliscie

Widze ze strasznie negatywny emocje u Ciebie wywoluje ta gra, idz sobie herbatke zaparz a ja ide spac, zrobcie jakiegos sneaka o 6 rano wtedy nas nie bedzie pewno

@up

Masz racja inteligencie, moglem sie przyznac ze to moj char i dostac hunta, widac ze w mozg to Cie bozia nie wyposazyla :/ Moge Ci opowiedziec jak Ci tata wpierdolil za to ze padles na paralizzuuuu

ide spac czolem a wy trolujci tu dalej nie bede was juz dzisiaj karmil

Ostatnio edytowany przez Mr.eXs - 22-07-2008 o 04:01.
Mr.eXs jest offline  
stary 22-07-2008, 04:01   #2729
Mish
Użytkownik Forum
 
Mish's Avatar
 
Data dołączenia: 08 10 2007
Lokacja: Płock
Wiek: 33

Posty: 96
Stan: Niegrający
Imię: Vish'ra
Profesja: Paladin
Świat: Nebula
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Mr.eXs Pokaż post
10 vs 15 no naprawde byliscie bez szans nocni fajterzy

A co do Twojego zapytania gdzie bylem jak vu dostawalo w dupe to samznasz odpowiedz, jacys frajerzy dawali mirobic kase i shooterow na wojne Wiesz z tego co widze od czasu jak doszlismy do wara to jeszcze opena nie wygraliscie

Widze ze strasznie negatywny emocje u Ciebie wywoluje ta gra, idz sobie herbatke zaparz a ja ide spac, zrobcie jakiegos sneaka o 6 rano wtedy nas nie bedzie pewno
1st oczywiscie idzie wam lepiej bo tY jestes z vu. podczas robienia kasy na wojne musiales lizac tak duzo az wylizales 154ek. duzo lizania cie to kosztowalo.

2nd czemu nie napisales nic o meetingu. Pisz fajterze, posmija sie wszyscy ^^



"Masz racja inteligencie, moglem sie przyznac ze to moj char i dostac hunta, widac ze w mozg to Cie bozia nie wyposazyla :/ Moge Ci opowiedziec jak Ci tata wpierdolil za to ze padles na paralizzuuuu"

nie pierdol ze nie napisales bo nie chciales hunta. czlowieku wszyscy cie za szmate uwazaja. wole nie miec tego mozgu niz byc psem i posmiewiskiem. masz cos do moich starych?

Ostatnio edytowany przez Mish - 22-07-2008 o 04:03.
Mish jest offline  
stary 22-07-2008, 04:08   #2730
Nebulafighter
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Mish Pokaż post
1st oczywiscie idzie wam lepiej bo tY jestes z vu. podczas robienia kasy na wojne musiales lizac tak duzo az wylizales 154ek. duzo lizania cie to kosztowalo.

2nd czemu nie napisales nic o meetingu. Pisz fajterze, posmija sie wszyscy ^^



"Masz racja inteligencie, moglem sie przyznac ze to moj char i dostac hunta, widac ze w mozg to Cie bozia nie wyposazyla :/ Moge Ci opowiedziec jak Ci tata wpierdolil za to ze padles na paralizzuuuu"

nie pierdol ze nie napisales bo nie chciales hunta. czlowieku wszyscy cie za szmate uwazaja. wole nie miec tego mozgu niz byc psem i posmiewiskiem. masz cos do moich starych?
Ty nie masz mozgu, maja cie wszyscy za szmate i posmiewisko.
To chyba gorzej co nie? Idz lizac jaja razem z mietkiem, stworzycie prefekcyjna pare dwoch jadro lizaczy, NASZ NAROD POTRZEBUJE TAKICH LUDZI JAK TY. Dobra ide grac dalej w mario, wczesna pora jest
 
stary 22-07-2008, 10:25   #2731
Finix
Użytkownik Forum
 
Finix's Avatar
 
Data dołączenia: 19 01 2007

Posty: 94
Imię: Finix
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Nebula
Domyślny

@Exsiliun
I co myślisz że jak doszliscie do wojny 60-80lvl to cos znaczycie? Myslisz ze to dzieki wam Vu teraz wygrywa? Uważaj bo marnujesz czas i nie zdarzysz komus w
du*e wejsc Danish? ;>

A i skupcie się na wojnie nie "walce" na wyzwiska na forum.

/Jaca
__________________
For a better Nebula xD
Finix jest offline  
stary 22-07-2008, 11:13   #2732
Mish
Użytkownik Forum
 
Mish's Avatar
 
Data dołączenia: 08 10 2007
Lokacja: Płock
Wiek: 33

Posty: 96
Stan: Niegrający
Imię: Vish'ra
Profesja: Paladin
Świat: Nebula
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Nebulafighter Pokaż post
Ty nie masz mozgu, maja cie wszyscy za szmate i posmiewisko.
To chyba gorzej co nie? Idz lizac jaja razem z mietkiem, stworzycie prefekcyjna pare dwoch jadro lizaczy, NASZ NAROD POTRZEBUJE TAKICH LUDZI JAK TY. Dobra ide grac dalej w mario, wczesna pora jest
Moje pisanie na forach juz nie bedzie tak czeste i nie bede musial czytac jak pisza takie sciery jak ty. Jak nauczysz sie pisac na poziomie polskiego przecietniaka to moze ci kiedys odpisze ale narazie nie zaslugujesz na to bo nawet sie nie przyznasz kim jestes macie ten sam syndrom z eksiljónem boicie sie ze beda sie z was smiac bo pewnie zwykla cipa jestes tak jak fallathanu albo cos pokroju seredo Wkoncu bende mugl nolajfowac bo pak bendzie. czym sie i elo marginesie
Mish jest offline  
stary 22-07-2008, 11:17   #2733
Legendanebuli
Zbanowany
 
Legendanebuli's Avatar
 
Data dołączenia: 28 04 2008
Lokacja: Białystok ;]
Wpisy bloga: 1

Posty: 129
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elite Knight
Świat: Nebula ;];];];]
Poziom: 14
Skille: 32/29
Poziom mag.: 2
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Mr.eXs Pokaż post
Co jest kurwa night fajterzy? Czemu loga daliscie?
A przypomnieć ci "walkę" w AB? Jak zrobiliście na mnie nieudanego mass loga, a później se biegałem sam i biłem całą Omege? Stanąłem w Hellgate, jak zacząłem z niego wybiegać, to wy wszyscy "utani hury, gran hury" i do dp. Dopiero jak Tana ci poradził, żebyście jednak mnie bili ( za moją namową ) wbiegliście i zaczeliście mnie bić. I wtedy było 1 vs 15, CZEMU NIE CHCIELIśCIE WYJść WTEDY? STRACH? ;<

Pozdro Poćwicz pionku
Legendanebuli jest offline  
stary 22-07-2008, 12:06   #2734
Sck
Użytkownik Forum
 
Sck's Avatar
 
Data dołączenia: 08 01 2007

Posty: 163
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Mitzak
Profesja: Elder Druid
Gildia: :(
Świat: Nebula
Poziom: 6
Skille: 13/15
Poziom mag.: 4
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Mr.eXs Pokaż post
10 vs 15 no naprawde byliscie bez szans nocni fajterzy

A co do Twojego zapytania gdzie bylem jak vu dostawalo w dupe to samznasz odpowiedz, jacys frajerzy dawali mirobic kase i shooterow na wojne Wiesz z tego co widze od czasu jak doszlismy do wara to jeszcze opena nie wygraliscie

Widze ze strasznie negatywny emocje u Ciebie wywoluje ta gra, idz sobie herbatke zaparz a ja ide spac, zrobcie jakiegos sneaka o 6 rano wtedy nas nie bedzie pewno

@up

Masz racja inteligencie, moglem sie przyznac ze to moj char i dostac hunta, widac ze w mozg to Cie bozia nie wyposazyla :/ Moge Ci opowiedziec jak Ci tata wpierdolil za to ze padles na paralizzuuuu

ide spac czolem a wy trolujci tu dalej nie bede was juz dzisiaj karmil


Opena? To powiedz mi gdzie i kiedy... Ah zapomnialem, jestes tylko kolejnym pionem dla vu tak jak waterfall i reszta ciot i masz tu gowno do gadania.
A czy ta gra wywoluje we mnie zle emocje? Moze i tak, jak widze takie cioty jebane.
Sck jest offline  
stary 22-07-2008, 13:22   #2735
Mietek919.
Użytkownik Forum
 
Mietek919.'s Avatar
 
Data dołączenia: 28 06 2008
Lokacja: Zgorzelec
Wpisy bloga: 1

Posty: 31
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elite Knight
Świat: Nebula
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Nebulafighter Pokaż post
Ty nie masz mozgu, maja cie wszyscy za szmate i posmiewisko.
To chyba gorzej co nie? Idz lizac jaja razem z mietkiem, stworzycie prefekcyjna pare dwoch jadro lizaczy, NASZ NAROD POTRZEBUJE TAKICH LUDZI JAK TY. Dobra ide grac dalej w mario, wczesna pora jest
Pogadamy jak dorośniesz.... 14 latku

__________________
Lubie też bleach
Mietek919. jest offline  
stary 22-07-2008, 13:40   #2736
Legendanebuli
Zbanowany
 
Legendanebuli's Avatar
 
Data dołączenia: 28 04 2008
Lokacja: Białystok ;]
Wpisy bloga: 1

Posty: 129
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elite Knight
Świat: Nebula ;];];];]
Poziom: 14
Skille: 32/29
Poziom mag.: 2
Domyślny

Dobra, chciałbym tylko oznajmić, że narazie jestem bardzo retired, ale na forum będę wchodzić i na tibię czasami pogadać z kolegami (ale rymuje chcehcheh).







Ahh zapomniałbym czegoś napisać.
Kiedyś tu wrócę. Być może prędzej niż myślicie ;]]]]
Legendanebuli jest offline  
stary 22-07-2008, 16:07   #2737
Seredo
Użytkownik Forum
 
Seredo's Avatar
 
Data dołączenia: 19 01 2008

Posty: 112
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Seredo
Profesja: Knight
Świat: Nebula
Poziom: 112
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Mish Pokaż post
Moje pisanie na forach juz nie bedzie tak czeste i nie bede musial czytac jak pisza takie sciery jak ty. Jak nauczysz sie pisac na poziomie polskiego przecietniaka to moze ci kiedys odpisze ale narazie nie zaslugujesz na to bo nawet sie nie przyznasz kim jestes macie ten sam syndrom z eksiljónem boicie sie ze beda sie z was smiac bo pewnie zwykla cipa jestes tak jak fallathanu albo cos pokroju seredo Wkoncu bende mugl nolajfowac bo pak bendzie. czym sie i elo marginesie
Masz coś do mnie Klopsie ?? powiem ci tyle Wy*******aj bo wołają cię na lizanie dupska. Nie chce mi się już komentować tych twoich dennych postów. Więc proszę ciebie kulturalnie odpierdol się od mojej osoby bo ja nie latam z jęzorem na wierzchu w przeciwieństwie do ciebie.
Seredo jest offline  
stary 22-07-2008, 16:14   #2738
Mish
Użytkownik Forum
 
Mish's Avatar
 
Data dołączenia: 08 10 2007
Lokacja: Płock
Wiek: 33

Posty: 96
Stan: Niegrający
Imię: Vish'ra
Profesja: Paladin
Świat: Nebula
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Seredo Pokaż post
Masz coś do mnie Klopsie ?? powiem ci tyle Wy*******aj bo wołają cię na lizanie dupska. Nie chce mi się już komentować tych twoich dennych postów. Więc proszę ciebie kulturalnie odpierdol się od mojej osoby bo ja nie latam z jęzorem na wierzchu w przeciwieństwie do ciebie.
jak mi podasz chociaz jeden nick z vo z kim rozmawiam to sie odpierdole
Mish jest offline  
stary 22-07-2008, 17:08   #2739
Boytano
Użytkownik Forum
 
Boytano's Avatar
 
Data dołączenia: 09 06 2006
Lokacja: Lublin
Wiek: 33
Wpisy bloga: 9

Posty: 74
Domyślny

Seredo jak mówisz o lizaniu dupska to spójrz na siebie. Ale chyba jestes taki sobie w tym fachu skoro Castor z ciebie kpił
Boytano jest offline  
stary 22-07-2008, 17:28   #2740
August
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 26 06 2005
Wiek: 33

Posty: 294
August ma numer GG 4786311
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Boytano Pokaż post
Seredo jak mówisz o lizaniu dupska to spójrz na siebie. Ale chyba jestes taki sobie w tym fachu skoro Castor z ciebie kpił
Ty bys z takiego kretyna nie kpił?
August jest offline  
Zamkniety temat.


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 17:04.


Powered by vBulletin 3