Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Fora główne > Poradniki > Poradniki Archiwalne

Notki

Poradniki Archiwalne Poradniki napisane przez użytkowników forum, które dotyczyły poprzednich wersji Tibii i nie są już aktualne.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 18-11-2004, 19:10   #1
Dr.Unknown
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 08 06 2004
Lokacja: 19°58'E 50°05'N
Wiek: 34

Posty: 3,253
Stan: Na Emeryturze
Świat: Secura
Dr.Unknown ma numer GG 3815114 Send a message via Skype™ to Dr.Unknown
Strzałka Jaką profesję mam wybrać- Opis profesji

Mało kto zagląda do działu "Profesje", więc za namową komentujących daję mój temat tu.







--------------------
Pozwoliłem sobie spolszczyć opisy profesji z tibia.com, szukałem czy tego już na forum nie ma, i nie znalazłem, ale jak co to zawsze można usunąć.
UWAGI PRZED CZYTANIEM.
Jestem tylko człowiekiem, mogłem popełnic błędy ortograficzne, interpunkcujne, itp. Informujcie mnie o nich! O powtórzeniach nie mówicie, bo tak w oryginalnym tekście było. Zarzuty co do treści nie kierujcie do mnie, ja tylko tłumaczyłem. Nie wszystko jest tłumaczone dosłownie, wręcz mało co. Czasem coś usunąłem, czasem dodałem coś od siebie. Do rzeczy:


Postacie w Tibii wybierają powołanie, tzn profesje postaci. Powołanie postaci
kształtuje jej dalszą grę. Na przykład, rycerz(knight) szybko pokona
postać magiczną poprzez swoje umiejętności bojowe, podczas gdy profesje posługujące sie magią jak czarodzieje(sorcerer), czy druidzi(druid) mogą w przyszłości rozwinąć swój poziom magiczny (magic level)do poziomów, o których osiągnięciu paladyni(paladin) czy rycerze mogą tylko marzyć.
Są cztery powołanie, do wyboru przez graczy po ukończeniu przez postać 8 poziomu:

a) Druidzi

Druidzi używają magii w najczystszy sposób. Jak czarodzieje, są słabo zbudowani, a ich umiejętności bojowe są kiepskie.
Ale, po co Ci broń skoro możesz powalić przeciwnika potężnym magicznym promieniem?
Druidzi mają kilka czarów ofensywnych do dyspozycji, a doświadczony druid z odpowiednim poziomem magicznym może pokonać
równie silnych przeciwników, co każda inna profesja w świecie Tibii.
Będąc jednością z naturą, i wszystkim co żywe, druidzi skupiają się na magii tworzenia i i magii defensywnej.
Druidzi są najlepszymi uzdrowicielami w świecie Tibii, ich umiejętność leczenia innych czyni ich bardzo popularnymi na tle innych powołań.
Tylko oni wiedzą jak stworzyć runiczną wersję czaru "Ultimate Healing", dzięki temu mogą bardzo dużo na tym zarobić.
Doświadczonym driudom nigdy nie brakuje pieniędzy, ponieważ grający innymi powołaniami z przyjemnością wymieniają pieniądze za runy.
Najbardziej na leczniczych runach zależy rycerzom, ponieważ są słabymi magami.
Często między druidami i rycerzami zachodzi swoista symbioza dla wyżej wymienionych korzyści.
Grający innymi klasami doceniają pomoc druidów jako ratujących życie, dlatego druidzi mają lepszy start jeśli chodzi o przyjaciół.
Jeśli preferujujesz potężną, nie ofensywną magie, i jeśli lubisz być członkiem w drużynie i mieć w niej coś do powiedzenia, powinieneś wybrać druida.

b)Rycerze

Rycerze są najtwardszymi wojownikami w świecie Tibii. Są silni i zwinni, i umieją się posługiwać każdym typem broni do walki w zwarciu ze straszliwym efektem.
Podczas walki zawsze idą na pierwszą linie, mierząc się z najpotężniejszymi przeciwnikami w walce wręcz.
Gdy podróżują z innymi, zwykle to oni zajmują się przeciwnikami, broniąc kompanów.
Poprzez swoją zwinność i wysoką umiejętnością posługiwania się tarczą, rycerze są niemal nie możliwi do pokonania, nawet gdy bitwa jest przegrana,
to właśnie rycerze ostatni polegają.
Jednakże, mimo swojego męstwa w walce mają też wady: Rycerze są stosunkowo słabi w sztuce magii.
Nawet kiedy wiedzą jak rzucić jeden, czy dwa czary, ich magia jest raczej podstawowa.
Właśnie dlatego rycerze polegają na innych, aby leczyli ich nabyte w walce rany, zwykle też sami używają runów zakupionych od druidów.
Pieniądze na runy nie są problemem, ponieważ rycerze łatwo gormadzą dużą ilość złota.
Dzięki swej nadludzkiej sile, mogą nieść dużo przedmiotów i sprzedawać je w mieście, więc rycerz nigdy nie opuszcza podziemi z pustymi rękoma.
Jeśli szukasz łatwego do grania i zdobywania poziomów powołania, wybierz rycerza.

c)Paladyni

Dobrymi w walce w zwarciu są również paladyni. Ich umiejętności w trenowaniu walki w zwarciu stoi na drugim miejscu, po rycerzach.
Umieją też nienajgorzej posługiwać się tarczą, a doświadczeni paladynowie mogą blokować większość przeciwników, nawet jeśli nie są w tym tak dobrzy jak rycerze.
Jednakże, prawdziwą zaletą paladynów jest ich umiejętność walki na dystans. Paladyni są najlepszymi łucznikami jacy tylko istnieją.
Od rzucania prostymi kamieniami, do strzelania z kuszy, paladyni uczą się używać broni dystansowej z zabójczą celnością.
Paladyn trzymający wroga na odległość, łatwo może go pokonać. Ale to nie wszystko.
Są też dobrymi magami, i mają bardzo dużo czarów do swojej dyspozycji.
Jednak ich umiejętności magiczne nie mogą się równać z prawdziwą magią druidów i czarodzieji, paladyni mają jednak dostęp do pewnych czarów,
ponieważ mogą używać prawie każdy run jaki istnieje.
Doświadczony paladyn, strzelający z kuszy i używający runów "Sudden Death" w tym samym czasie, to najstraszniejszy z możliwych widoków!
Jeśli szukasz dobrego wojownika, który umie się również nieźle posługiwać magią, paladyn powinien być twoim wyborem.

d)Czarodzieje

Podobnie jak druidzi, czarodzieje skupiają się na magii. Podobnie do bardziej pokojowych braci, czarodzieje muszą byc cierpliwi jeśli chcą urosnąć w siłe,
ponieważ ich umiejętności walki są bardzo ograniczone, jak druidzi mają słabą budowę.
Jednakże, czarodzieje mają wielki potencjał. W sumie, poprzez ofensywną nature ich zaklęć, czarodzieje są być może najbardziej zabójczymi wśród
wszystkich powołań.
W przeciwieństwie do druidów, którzy skupiają się na magii tworzenia i magii defensywnej, czarodzieje koncentrują się na ciemnej, destrukcyjnej
stronie magii, a ich zaklęcia moga stać się naprawdę dewastujące na wyższych poziomach.
Tylko czarodzieje mogą stworzyć runiczną wersję czaru "Sudden Death", i tylko oni wiedzą jak rzucić apokaliptyczny czar "Ultimate Explosion".
Doświadczony czarodziej może zniszczyć najpotężniejszego wroga mrugnięciem oka, dzięki temu są zawsze mile widziani jako członek drużyny.
Granie czarodziejem jest o wiele trudniejsze niż innymi powołaniami, więc jeśli jesteś nowy w świecie Tibii, powinieneś raczej spróbować się
jako rycerz lub paladyn.
Jednakże, jeśli interesuje cię droga magii, powinieneś zostać czarodziejem.

Na deser:
http://img30.exs.cx/img30/7321/tabelapl.jpg

Ostatnio edytowany przez Dr.Unknown - 30-11-2007 o 11:51.
Dr.Unknown jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 18-11-2004, 19:23   #2
error błąd
Użytkownik Forum
 
error błąd's Avatar
 
Data dołączenia: 11 08 2004
Lokacja: Szczecin,Inferna,Ab'dendriel :P
Wiek: 35

Posty: 116
Domyślny

good job tylko tyle powiem;]
__________________
eh... po co mi tibia?:/
postac: fajna
nick: nie powiem
prof: knight
lvl: 8
skille: 72/69
eq:c-armor, c-legs, c-helmet, c-shield, f-axe, BoHy(skad?, ze starej postaci ;])
swiat: pacera
error błąd jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-11-2004, 19:29   #3
Wilq
Użytkownik Forum
 
Wilq's Avatar
 
Data dołączenia: 09 08 2004
Lokacja: Knurów
Wiek: 35

Posty: 290
Szczęśliwy

Spoko poradnik, moze bylo ich wiele, ale ten mi sie podoba chyba najbardziej
__________________

Ostatnio edytowany przez Wilq - 18-11-2004 o 19:31.
Wilq jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-11-2004, 19:42   #4
Mutares
Użytkownik Forum
 
Mutares's Avatar
 
Data dołączenia: 11 08 2004
Wiek: 39

Posty: 112
Imię: Ethnes
Profesja: Elite Knight
Świat: Solera
Poziom: 122
Skille: 93/90
Poziom mag.: 7
Domyślny

Poradnik mimo kilku błędów ortograficznych i masy interpunkcyjnych( kto pisząc na necie pamieta o przecinku??) Poradnik przyda sie początkującym.
Mutares jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-11-2004, 19:59   #5
Dr.Unknown
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 08 06 2004
Lokacja: 19°58'E 50°05'N
Wiek: 34

Posty: 3,253
Stan: Na Emeryturze
Świat: Secura
Dr.Unknown ma numer GG 3815114 Send a message via Skype™ to Dr.Unknown
Domyślny

Czy ktos nie widzi pierwszych liter robionych z wklejonego obrazka? np.
a)Druidzi
ruidzi używają...
CZY
a)Druidzi
<obrazek "D">ruidzi używają magii....
Dr.Unknown jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-11-2004, 20:02   #6
Ghost Nieudany
Użytkownik Forum
 
Ghost Nieudany's Avatar
 
Data dołączenia: 15 07 2004
Lokacja: TO MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ!

Posty: 1,333
Ghost Nieudany ma numer GG 2875067 Adres Jabbera do Ghost Nieudany
Domyślny

Błędy ortograficzne i interpunkcyjne.

W tabelce: "powili". Może "popili"? Wódką?

Poza tym, poradnik dobry.
__________________
*+10 punktów do lansu
Ghost Nieudany jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-11-2004, 20:15   #7
Earl
Użytkownik Forum
 
Earl's Avatar
 
Data dołączenia: 18 07 2004
Lokacja: Krakow

Posty: 147
Stan: Na emeryturze
Domyślny

Troszku ortow tam jest Przepusc przez worda i bedzie ok. Generalnie fajne tlumaczenie... Tylko ze problem z profesjami byl zawsze i zawsze ludzie beda mieli problemy z wyborem
Earl jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-11-2004, 20:17   #8
Dr.Unknown
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 08 06 2004
Lokacja: 19°58'E 50°05'N
Wiek: 34

Posty: 3,253
Stan: Na Emeryturze
Świat: Secura
Dr.Unknown ma numer GG 3815114 Send a message via Skype™ to Dr.Unknown
Domyślny

@Up
Puszczałem, ale jakiś lipny jest:/(XP SUX) niby autokorekta jest ale tylko podkreśla np. gdzie dac dużą litere(i to błędnie).
Dr.Unknown jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-11-2004, 22:27   #9
Aragorn
Użytkownik Forum
 
Aragorn's Avatar
 
Data dołączenia: 13 09 2004
Lokacja: Białystok/Venore :P

Posty: 35
Aragorn ma numer GG 1109549
Domyślny

Spoko artykul .Zmien "dró zyne" na "druzyne" , to jedyny blad jaki dostrzeglem.Ale jak juz ktos napisal:
Cytuj:
Problem z wyborem profesji : istnial, istnieje i bedzie istnial
.Chociaz nic nie mam do takich poradnikow wazne, ze dobrze napisany, moze sie zawsze przydac .
__________________
Screeny z Hero Hunta
Aragorn jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-11-2004, 14:08   #10
Pasorzytek
Użytkownik Forum
 
Pasorzytek's Avatar
 
Data dołączenia: 05 05 2004
Lokacja: Bydgoszcz
Wiek: 36

Posty: 278
Stan: Niegrający
Profesja: Knight
Świat: Aurea
Poziom: 25
Skille: 75/75
Poziom mag.: 4
Pasorzytek ma numer GG 3955373 Pasorzytek ma login Tlenu pasorzytek@tlen.pl
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Dr.Unknown
Mało kto zagląda do działu "Profesje", więc za namową komentujących daję mój temat tu.
























--------------------
Pozwoliłem sobie spolszczyć opisy profesji z tibia.com, szukałem czy tego już na forum nie ma, i nie znalazłem, ale jak co to zawsze można usunąć.
UWAGI PRZED CZYTANIEM.
Jestem tylko człowiekiem, mogłem popełnic błędy ortograficzne, interpunkcujne, itp. Informujcie mnie o nich! O powtórzeniach nie mówicie, bo tak w oryginalnym tekście było^^. Zarzuty co do treści nie kierujcie do mnie, ja tylko tłumaczyłem. Nie wszystko jest tłumaczone dosłownie, wręcz mało co. Czasem coś usunołem, czasem dodałem coś od siebie. Do rzeczy:


Postacie w Tibii wybierają powołanie, tzn profesje postaci. Powołanie postaci
kształtuje jej dalszą grę. Na przykład, rycerz(knight) szybko pokona
postać magiczną poprzez swoje umiejętności bojowe, podczas gdy profesje posługujące sie magią jak czarodzieje(sorcerer), czy druidzi(druid) mogą w przyszłości rozwinąć swój poziom magiczny (magic level)do poziomów, o których osiągnięciu paladyni(paladin) czy rycerze mogą tylko marzyć.
Są cztery powołanie, do wyboru przez graczy po ukończeniu przez postać 8 poziomu:

a) Druidzi

ruidzi używają magii w najczystszy sposób. Jak czarodzieje, są słabo zbudowani, a ich umiejętności bojowe są kiepskie.
Ale, po co Ci broń skoro możesz powalić przeciwnika potężnym magicznym promieniem?
Druidzi mają kilka czarów ofensywnych do dyspozycji, a doświadczony druid z odpowiednim poziomem magicznym może pokonać
równie silnych przeciwników, co każda inna profesja w świecie Tibii.
Będąc jednością z naturą, i wszystkim co żywe, druidzi skupiają się na magii tworzenia i i magii nie agresywnej. lepiej by było ofensywnej lub obronnej
Druidzi są najlepszymi uzdrowicielami w świecie Tibii, ich umiejętność leczenia innych czyni ich bardzo popularnymi na tle innych powołań.
Tylko oni wiedzą jak stworzyć runiczną wersję czaru "Ultimate Healing", dzięki temu mogą bardzo dużo na tym zarobić.
Doświadczonym driudom nigdy nie brakuje pieniędzy, ponieważ grający innymi powołaniami z przyjemnością wymieniają pieniądze za runy.
Najbardziej na leczniczych runach zależy rycerzom, ponieważ są słabymi magami.
Często między druidami i rycerzami zachodzi swoista symbioza dla wyżej wymienionych korzyści.
Grający innymi klasami doceniają pomoc druidów jako ratujących życie, dlatego druidzi mają lepszy start jeśli chodzi o przyjaciół.
Jeśli preferujujesz potężną, nie ofensywną magie, i jeśli lubisz być członkiem w dróżynie i mieć w niej coś do powiedzenia, powinieneś wybrać druida.

b)Rycerze

ycerze są najtwardszymi wojownikami w świecie Tibii. Są silni i zwinni, i umieją się posługiwać każdym typem broni do walki w zwarciu ze straszliwym efektem.
Podczas walki zawsze idą na pierwszą linie, mierząc się z najpotężniejszymi przeciwnikami w walce wręcz.
Gdy podróżują z innymi, zwykle to oni zajmują się przeciwnikami, broniąc kompanów.
Poprzez swoją zwinność i wysoką umiejętnością posługiwania się tarczą, rycerze są niemal nie możliwi do pokonania, nawet gdy bitwa jest przegrana,
to właśnie rycerze ostatni polegają.
Jednakże, mimo swojego męstwa w walce mają też wady: Rycerze są stosunkowo słabi w sztuce magii.
Nawet kiedy wiedzą jak rzucić jeden, czy dwa czary, ich magia jest raczej podstawowa.
Właśnie dlatego rycerze polegają na innych, aby leczyli ich nabyte w walce rany, zwykle też sami używają runów zakupionych od druidów.
Pieniądze na runy nie są problemem, ponieważ rycerze łatwo gormadzą dużą ilość złota.
Dzięki swej nadludzkiej sile, mogą nieść dużo przedmiotów i sprzedawać je w mieście, więc rycerz nigdy nie opuszcza podziemi z pustymi rękoma.
Jeśli szukasz łatwego do grania i zdobywania poziomów powołania, wybierz rycerza.

c)Paladyni

obrymi w walce w zwarciu są również paladyni. Ich umiejętności w trenowaniu walki w zwarciu stoi na drugim miejscu, po rycerzach.
Umieją też nienajgorzej posługiwać się tarczą, a doświadczeni paladynowie mogą blokować większość przeciwników, nawet jeśli nie są w tym tak dobrzy jak rycerze.
Jednakże, prawdziwą zaletą paladynów jest ich umiejętność walki na dystans. Paladyni są najlepszymi łucznikami jacy tylko istnieją.
Od rzucania prostymi kamieniami, do strzelania z kuszy, paladyni uczą się używać broni dystansowej z zabójczą celnością.
Paladyn trzymający wroga na odległość, łatwo może go pokonać. Ale to nie wszystko.
Są też dobrymi magami, i mają bardzo dużo czarów do swojej dyspozycji.
Jednak ich umiejętności magiczne nie mogą się równać z prawdziwą magią druidów i czarodzieji, paladyni mają jednak dostęp do pewnych czarów,
ponieważ mogą używać prawie każdy run jaki istnieje.
Doświadczony paladyn, strzelający z kuszy i używający runów "Sudden Death" w tym samym czasie, to najstraszniejszy z możliwych widoków!
Jeśli szukasz dobrego wojownika, który umie się również nieźle posługiwać magią, paladyn powinien być twoim wyborem.

d)Czarodzieje

odobnie jak druidzi, czarodzieje skupiają się na magii. Podobnie do bardziej pokojowych braci, czarodzieje muszą byc cierpliwi jeśli chcą urosnąć w siłe,
ponieważ ich umiejętności walki są bardzo ograniczone, jak druidzi mają słabą budowę.
Jednakże, czarodzieje mają wielki potencjał. W sumie, poprzez ofensywną nature ich zaklęć, czarodzieje są być_może najbardziej zabójczymi wśród
wszystkich powołań.
W przeciwieństwie do druidów, którzy skupiają się na magii tworzenia i magii nieagresywnej, czarodzieje koncentrują się na ciemnej, destrukcyjnej
stronie magii, a ich zaklęcia moga stać się naprawdę dewastujące na wyższych poziomach.
Tylko czarodzieje mogą stworzyć runiczną wersję czaru "Sudden Death", i tylko oni wiedzą jak rzucić apokaliptyczny czar "Ultimate Explosion".
Doświadczony czarodziej może zniszczyć najpotężniejszego wroga mrugnięciem oka, dzięki temu są zawsze mile widziani jako członek drużyny.
Granie czarodziejem jest o wiele trudniejsze niż innymi powołaniami, więc jeśli jesteś nowy w świecie Tibii, powinieneś raczej spróbować się
jako rycerz lub paladyn.
Jednakże, jeśli interesuje cię droga magii, powinieneś zostać czarodziejem.

Na deser:
kilka błędów znalazłem możesz poprawić
__________________
Pasorzytek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-11-2004, 14:24   #11
Dr.Unknown
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 08 06 2004
Lokacja: 19°58'E 50°05'N
Wiek: 34

Posty: 3,253
Stan: Na Emeryturze
Świat: Secura
Dr.Unknown ma numer GG 3815114 Send a message via Skype™ to Dr.Unknown
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Pasorzytek
kilka błędów znalazłem możesz poprawić
Mógł byś je łaskawie wymienić.
I na przyszłość nie cytuj takich długich postów.
Dr.Unknown jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-11-2004, 16:53   #12
Pasorzytek
Użytkownik Forum
 
Pasorzytek's Avatar
 
Data dołączenia: 05 05 2004
Lokacja: Bydgoszcz
Wiek: 36

Posty: 278
Stan: Niegrający
Profesja: Knight
Świat: Aurea
Poziom: 25
Skille: 75/75
Poziom mag.: 4
Pasorzytek ma numer GG 3955373 Pasorzytek ma login Tlenu pasorzytek@tlen.pl
Domyślny

zaznaczyłem je pogróbioną czcionką
__________________
Pasorzytek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-11-2004, 14:34   #13
globi
Użytkownik Forum
 
globi's Avatar
 
Data dołączenia: 02 06 2004
Lokacja: Gliwice
Wiek: 36

Posty: 271
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Axemir
Profesja: Knight
Świat: Pandoria :D
Poziom: 52
Skille: 74/71
Poziom mag.: 6
Domyślny

Tak na dobra sprawe nie liczy sie to ze sa bledy ortograficzne, ale liczy sie to co tam pisze<tresc>. Artykul badzo fajny. PozdrO.
__________________
yours
Globus

Loyal till the end...
globi jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-11-2004, 21:22   #14
Dr.Unknown
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 08 06 2004
Lokacja: 19°58'E 50°05'N
Wiek: 34

Posty: 3,253
Stan: Na Emeryturze
Świat: Secura
Dr.Unknown ma numer GG 3815114 Send a message via Skype™ to Dr.Unknown
Domyślny

Zmieniłem pierwsze ozdone litery na zwykłe, coś sie zepsuły
Dr.Unknown jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-11-2004, 17:56   #15
szopenfeldziarz
Użytkownik Forum
 
szopenfeldziarz's Avatar
 
Data dołączenia: 06 09 2004
Lokacja: pod mostem

Posty: 185
Domyślny

Jedyny mankament, mały, mógłbyś podać, że ryc regeneruje życie co 6s, druid co 12s itd. Chyba, że napisałeś "powoli/szybko" ze względu na zachowanie klimatu i unikanie techincznej sztuczności.
szopenfeldziarz jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-11-2004, 23:49   #16
Fajowaziomaleczka
Użytkownik forum
 
Fajowaziomaleczka's Avatar
 
Data dołączenia: 16 10 2004
Lokacja: z miasta

Posty: 21
Domyślny

poradnik jest swietny, naprawde dobra robota
Fajowaziomaleczka jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-12-2004, 16:18   #17
]v[ichal
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 20 03 2004
Lokacja: Bydgoszcz, 4don
Wiek: 34

Posty: 619
Imię: Odin Raven
]v[ichal ma numer GG Nie podaje...
Domyślny

Cytuj:
jeśli lubisz być członkiem w dróżynie i mieć w niej coś do powiedzenia, powinieneś wybrać druida.
pisze sie Drużyna (nie dróżyna) , tak to chyba w porządku
__________________
.hail Metal Militia.
]v[ichal jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-12-2004, 21:00   #18
S.P.M
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 10 06 2004

Posty: 386
S.P.M ma numer GG pisz to ci dam
Domyślny Nieźle

Całkiem nieźle przetłumaczone, szkoda, że jeszcze tych fajnych grafik co na tibia.com są nie wkleiłeś. Trochę błędów ale i tak nikomu by się chyba nie chciało tłumaczyć.
P.S. Kolor tabelki mógłbyś dla niepoznaki zmienić
S.P.M jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-12-2004, 22:14   #19
Swir
Użytkownik Forum
 
Swir's Avatar
 
Data dołączenia: 03 10 2004
Lokacja: Rybnik
Wiek: 32

Posty: 100
Stan: Na emeryturze
Swir ma numer GG 6326539
Domyślny

No bdb napisany poradnik lecz o jaki promien u druida ci chodzilo ????
Swir jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-12-2004, 22:18   #20
Stary mistrz Otenko
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 04 12 2004

Posty: 10
Cool

Muszę przyznać, że nieźle ci ten opis postaci wyszedł.

Może dopatrzyłem się kilku drobnych usterek, ale nie będe o nich pisał.

Oby tak dalej!

(chwilowo nie gram, ale jeszcze o mnie usłyszycie!)
Stary mistrz Otenko jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 19:08.


Powered by vBulletin 3