Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Inne > O wszystkim i o niczym

Notki

O wszystkim i o niczym O tym wszystkim co nie pasuje gdziekolwiek indziej ;)

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 29-07-2008, 22:32   #321
spider-bialystok
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 06 05 2004
Lokacja: Bialystok
Wiek: 34

Posty: 1,739
Stan: Niegrający
Gildia: Moonblades
Świat: Refugia
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ksiadz32
Po jak na razie idziemy wstecz.
Przypominam, ze w sredniowieczu sluby z 13, 14 latkami byly czyms normalnym, wiec nie mozna powiedziec, ze idziemy wstecz.

To narzekanie, jakie o dziewczyny sa teraz puszczalskie - litosci. Narzekacie jak stare baby. Kiepski to temat na forum, na ktorym wiekszosc, z racji wieku, powtarza tylko to co uslyszeli od innych.
Przejzalem temat i zgadzam sie z Gimlosem. Wiekszosc z was jest niestety oglupiona spolecznymi stereotypami - atrakcyjna dziewczyna, ktora moze przebierac w chlopakach to od razu dziwka, dupodajka i szmata - latwy sposob na pocieszenie sie dla tych, ktorzy boja sie taka dziewczyna po prostu poznac, zanim zaczna wydawac na jej temat opinie. Przeciez tak jest latwiej.
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez ripper
Ale masz rację - wychowywanie dziecka i/lub prowadzenie domu to doświadczenie jak najbardziej pomocne dla pracownika firmy.
Szkoda tylko, że w Polsce tak mało kobiet to wie, a jeszcze mniej pracodawców rozumie.
Tutaj prosze, odkrycie roku. Taki 17 letni ripper lepiej wie co jest przydatne pracownikom firmy niz ludzie, ktorzy kilkanascie/dziesiat lat prowadza przedsiebiorstwa
Proponuje nie wtracac sie do tego, kto kogo u siebie zatrudnia. Juz wystarczy, ze Eurokolchoz sie o to martwi.

Ostatnio edytowany przez spider-bialystok - 29-07-2008 o 23:23.
spider-bialystok jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 29-07-2008, 23:04   #322
MaciejKosiarz
Użytkownik Forum
 
MaciejKosiarz's Avatar
 
Data dołączenia: 20 09 2007
Lokacja: Lublin
Wiek: 32

Posty: 34
Stan: Niegrający
Profesja: Knight
Świat: Refugia
Poziom: 32
Skille: 69/70
Poziom mag.: 5
MaciejKosiarz ma numer GG 2022607 Send a message via Skype™ to MaciejKosiarz
Strzałka

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Kamliss Pokaż post
Chciałbym w tym temacie poruszyć temat szerokiej grupy społecznej jaką są szlaufy. Coraz więcej pięknych młodych dziewic traci swą cnotę w nawet wieku 12 lat, powiększa się liczba niepełnoletnich matek - co z tego wyrośnie? Spora ilość facetów nie toleruje takich kobiet a ich liczba bardzo szybko rośnie - który z was chciałby ożenić się z dziewczyną która była wyruchana XXX razy przez XXX facetów? Jaka jest przyszłość naszych kochanych dziewczynek, które w wieku 14 lat pala szlugi, piją winko i plują na podłogę w domu...?



Ja piję winko, palę szlugi i pluję na podłogę w domu. Dosłownie.. ale pluję z przyzwyczajenia cały czas gdzieś muszę pluć xD

Dobrze mówisz.. po co Ci dziewczyna, którą nawet byś kochał, wiedząc że chłopak jest dla niej zwykłym "popychaczem" i była ona wyrżnięta 1000 500 100 900 razy w stanie nietrzeźwym ... Czy to jest teraz takie elo że dziewczyna mająca 14/15 lat chodzi na imprezy żeby sie nawalić z chłopakiem/chłopakami ! których widzi 4 raz w życiu a potem sie z nim kochać? :|
Nie chciał bym mieć takiej żony która była jechana 400 razy :|
Nie musi być dziewicą, ale 3-4 kolo to przesada! Możecie sie śmiać, ale najchętniej bym wolał dziewice ^^ jak każdy przypuszczam... i nie komentujcie w stylu że wolicie "rozjechane" czy coś tam... Bo na pewno byś nie chciał się ożenić z dziewczyną mającą 19 (powiedzmy) lat która uprawiała sex 150 razy z 20 różnymi osobami :/

Nie jestem super bo:
Nie piję do upadłego i nie mam BMW 5 czy tam VW Golfa jakiegoś tam po tuningu.
Dziękuję.
MaciejKosiarz jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-07-2008, 23:19   #323
Gelt
Da Old school.
 
Gelt's Avatar
 
Data dołączenia: 04 12 2005
Lokacja: Szpital dla psychicznie i nerwowo chorych Drewnica

Posty: 2,508
Stan: Na Emeryturze
Gelt ma numer GG 4445444
Domyślny

Jednego czego się nauczyłam od Gimlosa to to.. Że nie wiesz co ktoś z tego forum by wolał.
__________________
Jestem oazą spokoju, zajeb*** wyluzowanym kwiatem na tafli jeziora.

Jeśli Ci będzie smutno i bardzo źle, to pomyśl, że byłeś najbardziej niesfornym i aktywnym plemnikiem w całej swojej grupie.



Poradnik "Jak dojść do Demony"
Gelt jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-07-2008, 23:36   #324
ari2423
Użytkownik Forum
 
ari2423's Avatar
 
Data dołączenia: 17 04 2005
Lokacja: Annihilator Room
Wiek: 33

Posty: 260
Stan: Na Emeryturze
Imię: Aris Xetr
Profesja: Rookstayer
Gildia: Selint Hill
Świat: Guardia
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez spider-bialystok Pokaż post
Przypominam, ze w sredniowieczu sluby z 13, 14 latkami byly czyms normalnym, wiec nie mozna powiedziec, ze idziemy wstecz.
wiesz ja tam dokladnie nie wiem kiedy brali ślub, tylko trzeba wziac pod uwage to ze ludzie nie dozywali tak jak dzisiaj 80-100 lat, tylko polowe z tego. Wiec trza bylo wczesnie dzieci robic bo czasu duzo nie mieli.

A jesli chodzi o to ze sie cofamy do czasow sredniowiecza, to kiepski zart kiedys to byl wymóg teraz jest to poprostu wplyw rozwoju mediow ma czas inicjacji seksualnej no i dzis seks to seks a kiedys seks to rozmnazanie (w obu przypadkach nie do konca ale wiadomo o co chodzi)
ari2423 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-07-2008, 10:42   #325
HubertPol
Ognisty Lis
 
HubertPol's Avatar
 
Data dołączenia: 01 10 2005
Lokacja: Lublin

Posty: 366
Stan: Na Emeryturze
Imię: Będę
Gildia: Piekł
Świat: Ciastka ; )
HubertPol ma numer GG 3489666
Domyślny

1. Rodzice
2. Namawianie przez znajomych na papierosy itd.
3. "Chodźmy to zróbmy"
4. Media

4 czynniki które świadczą o młodym społeczeństwie...
__________________
FAIL


Tompior nup : D

Bo Hubert nie chcial kupic ziemniakow
HubertPol jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-07-2008, 11:07   #326
Zgiera
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 23 04 2008
Lokacja: Białystok

Posty: 14
Stan: Początkujący
Imię: Zgiera
Profesja: Knight
Świat: Hiberna
Poziom: 31+
Zgiera ma numer GG 8766705
Domyślny

Ja nic nie mam do sexu ale ile można? Jak młodzierz ma się ryćkać to niech przynajmniej robią to ostrorznie. Zrobia dziecko-niech wtedy się martwią
Zgiera jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-07-2008, 11:33   #327
Voon
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 26 07 2006

Posty: 1,303
Voon ma numer GG 1528304
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez MaciejKosiarz Pokaż post
Dobrze mówisz.. po co Ci dziewczyna, którą nawet byś kochał, wiedząc że chłopak jest dla niej zwykłym "popychaczem" i była ona wyrżnięta 1000 500 100 900 razy w stanie nietrzeźwym ... Czy to jest teraz takie elo że dziewczyna mająca 14/15 lat chodzi na imprezy żeby sie nawalić z chłopakiem/chłopakami ! których widzi 4 raz w życiu a potem sie z nim kochać? :|
Nie możesz być kierowcą to bądź chociaż pasażerem tego autobusu.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez MaciejKosiarz Pokaż post
Nie jestem super bo:
Nie piję do upadłego i nie mam BMW 5 czy tam VW Golfa jakiegoś tam po tuningu.
Dziękuję.
Wracaj do pokeballa.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez ari2423 Pokaż post
ludzie nie dozywali tak jak dzisiaj 80-100 lat, tylko polowe z tego
Prawie trafiłeś.
Voon jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-07-2008, 13:18   #328
Killuminati
Użytkownik Forum
 
Killuminati's Avatar
 
Data dołączenia: 01 03 2008
Lokacja: Arendal (Norway)

Posty: 342
Stan: Zbanowany
Profesja: Royal Paladin
Świat: Hiberna
Poziom: 41+
Killuminati ma numer GG 6029245
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez MaciejKosiarz Pokaż post
Ja piję winko, palę szlugi i pluję na podłogę w domu. Dosłownie.. ale pluję z przyzwyczajenia cały czas gdzieś muszę pluć xD

Dobrze mówisz.. po co Ci dziewczyna, którą nawet byś kochał, wiedząc że chłopak jest dla niej zwykłym "popychaczem" i była ona wyrżnięta 1000 500 100 900 razy w stanie nietrzeźwym ... Czy to jest teraz takie elo że dziewczyna mająca 14/15 lat chodzi na imprezy żeby sie nawalić z chłopakiem/chłopakami ! których widzi 4 raz w życiu a potem sie z nim kochać? :|
Nie chciał bym mieć takiej żony która była jechana 400 razy :|
Nie musi być dziewicą, ale 3-4 kolo to przesada! Możecie sie śmiać, ale najchętniej bym wolał dziewice ^^ jak każdy przypuszczam... i nie komentujcie w stylu że wolicie "rozjechane" czy coś tam... Bo na pewno byś nie chciał się ożenić z dziewczyną mającą 19 (powiedzmy) lat która uprawiała sex 150 razy z 20 różnymi osobami :/

Nie jestem super bo:
Nie piję do upadłego i nie mam BMW 5 czy tam VW Golfa jakiegoś tam po tuningu.
Dziękuję.

Tutaj tak piszesz, a zakładasz temat godny polecenia do jakieś RuShOfffEj gazety rodem "Bravo Girl". Zal dupe ściska.

Cytuj:
Ja nic nie mam do sexu ale ile można? Jak młodzierz ma się ryćkać to niech przynajmniej robią to ostrorznie. Zrobia dziecko-niech wtedy się martwią
A ja mam dużo do tego, żebyś zajrzał do słownika.
__________________
Makaveli in this... Killuminati, all through your body
The blow's like a twelve gauge shotty
Uh, feel me!
And God said he should send his one begotten son
to lead the wild into the ways of the man
Follow me; eat my flesh, flesh and my flesh



Tupac Amaru Shakur [1971-1996] Rest in Peace!
Killuminati jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-07-2008, 13:48   #329
ripper
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 01 08 2004
Wiek: 33

Posty: 3,349
Stan: Na emeryturze
ripper ma numer GG 3603576
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez spider-bialystok Pokaż post
Tutaj prosze, odkrycie roku. Taki 17 letni ripper lepiej wie co jest przydatne pracownikom firmy niz ludzie, ktorzy kilkanascie/dziesiat lat prowadza przedsiebiorstwa
Proponuje nie wtracac sie do tego, kto kogo u siebie zatrudnia. Juz wystarczy, ze Eurokolchoz sie o to martwi.
Nie tyle ja, co ludzie, którzy zajmują się badaniem takich rzeczy. To zdanie napisałem, ponieważ w jakimś tam czasopiśmie, którego nazwę zatarł czas, przeczytałem dość ciekawy artykuł na temat zatrudniania kobiet.
I poluzuj poślady.
ripper jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-07-2008, 14:42   #330
spider-bialystok
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 06 05 2004
Lokacja: Bialystok
Wiek: 34

Posty: 1,739
Stan: Niegrający
Gildia: Moonblades
Świat: Refugia
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez ripper Pokaż post
Nie tyle ja, co ludzie, którzy zajmują się badaniem takich rzeczy. To zdanie napisałem, ponieważ w jakimś tam czasopiśmie, którego nazwę zatarł czas, przeczytałem dość ciekawy artykuł na temat zatrudniania kobiet.
I poluzuj poślady.
W tej kwestii najbardziej kompetentni sa odnoszacy sukcesy przedsiebiorcy. Kobiety jak najbardziej moga odnoscic sukcesy w biznesie (w najblizszej rodzinie mam tego przyklady), ale akurat wychowywanie dziecka czy prowadzenie domu bardzo rzadko sa przydatne w pracy, wbrew temu co glosi propaganda.
__________________
spider-bialystok jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-07-2008, 14:45   #331
Nari
Użytkownik Forum
 
Nari's Avatar
 
Data dołączenia: 06 12 2006
Lokacja: www.tibiaspy.com

Posty: 1,549
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez spider-bialystok Pokaż post
W tej kwestii najbardziej kompetentni sa odnoszacy sukcesy przedsiebiorcy. Kobiety jak najbardziej moga odnoscic sukcesy w biznesie (w najblizszej rodzinie mam tego przyklady), ale akurat wychowywanie dziecka czy prowadzenie domu bardzo rzadko sa przydatne w pracy, wbrew temu co glosi propaganda.
Wychowywanie dziecka, oraz prowadzenie domu uczy dojrzałości fizycznej i psychicznej co jest potrzebne w pracy niemalże tak bardzo jak kwestia wyuczenia zawodu.
__________________
*Tooku sora mado no mukou*

Nari jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-07-2008, 15:17   #332
piternet
Frequenter
 
piternet's Avatar
 
Data dołączenia: 01 01 2007
Lokacja: Radom
Wpisy bloga: 9

Posty: 671
Stan: Na Emeryturze
piternet ma numer GG 8247274
Domyślny

Może moje zdanie jest trochę odmienne, ale się nim z Wami podzielę

Wg. ludzie coraz częściej przeciwstawiają się naturze. Jeszcze jakieś 300 lat temu ludzie nie używali określenia "sex", po prostu rodzili dzieci... Dziś ludzie olewają to, że stworzono ich nie tylko po to , aby mieli rozrywki... Sex traktują jako zabawę, używają tabletek antykoncepcyjnych, prezerwatyw, czy innych środków zapobiegających spłodzeniu dziecka. I tu nie zgodzę się ze Slythią -
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Slythia
I mówi to facet. Jako kobieta chcę mieć władzę nad własnym ciałem - płód do jakiegoś momentu ciężko jest nazwać dzieckiem. Ważniejsze dla Ciebie jest parę komórek czy zdrowie psychiczne i fizyczne kobiety?
Otóż płód jest uznawany jako dziecko, bynajmniej w Polsce, w której panuje katolicyzm! Ty też kiedyś byłaś tymi "paroma komórkami", wiesz? Ja zdecydowanie przeciwstawiam się aborcji czy antykoncepcji. Ludzie coraz bardziej odchodzą od wiary, od jej zasad. W średniowieczu najważniejszą organizacją był Kościół! A dziś co? Ludzie robią wszystko przeciw niemu, oraz przeciw naturze. Jako przykład można podać różne depilacje czy upiększania. Brwi stworzony po to, by do oczu nie dostawały się szkodliwe pyłki; teraz kobiety używają przeróżnych narzędzi tylko po to by je skrócić, wydłużyć czy zagęścić! Zastanówcie się!

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Slythia
Dlaczego uważasz, że tzw przez kościół cudzołóstwo jest złe? Czy śpiąc ze swoim chłopakiem, z którym mieszkam ranie kogokolwiek? Dlaczego miałabym tego nie robić? Przez jakieś "wyższe" zasady moralne, ustanowione dwa tysiące lat temu?
Tak! Zasady, których ludzie trzymali się blisko 2 tys. lat nagle upadają przez ludzi takich jak ty! Dlaczego żądacie tylko przyjemności? Nie zdajecie sobie sprawy z tego, że może to wyjść na złe i Wam i tym, jak to wcześniej ujęłaś "paru komórkom"? Pewnie sama nie wiesz co robisz... Seks - czyli przyjemność dla ludzi twojego pokroju jest rozrywką... A gdy nagle zjawi się problem, bo "zapomniałam łyknąć tabletki;/" czyli zajdziesz w ciąże to co? Mój znajomy ma siostrę (obecnie 13 lat - ma dziecko). Zaszła w ciąże na imprezie. Ukrywała przed matką ciążę przez całe 9 miesięcy, a ona nic się nie zorientowała. Gdy dziewczyna trafiła do szpitala, a matka dowiedziała się o dziecku zmarła na zawał... Tym zakończę mój post. Wiem, że wielu z Was nie zgodzi się ze mną, ale ... Już nic Może, dlatego, że jestem młodszy od wielu z was (14 lat)?...
Pozdrawiam
Piternet

@down
Cytuj:
Skoro już mamy się kierować Twoim tokiem rozumowania to Bóg nie stworzylby by nas tak jak stworzył. Tak, że odbieramy z seksu przyjemność. I co jest złego w antykoncepcji.? Nie mówię to o spirali która zatrzymuje wzrost płodu, ale np. o prezerwatywach.
Ależ stworzył nas tak jak stworzył... Gdyby ludzie nie myśleli tylko o tym co dla nich dobre - nigdy nie doszłoby do tego co jest dziś. Jak mówi fragment Starego Testamentu, ten o Adamie i Ewie, ludzie z początku ciekawscy świata zaczęli rozwijać się w złą stroną, starając się być lepszym od samych sił niebieskich. Zjedli jabłko wbrew zakazom Boga. Potem ludzie próbowali dojść do nieba budując Wieżę Babel? I czym to się skończyło? Tego dowiesz czytając Pismo Święte <joke>. Ludzie zeszli na złą drogę, ot co!

Cytuj:
Co do kościoła.. Taki wspaniały.? Tyle dobrego.? A kto palił kobiety na stosie.? Z czyjego rozkazu.? Tak, kościoła: ) Kto spowodował, że kobiety nie miały praktycznie zycia.?: D -> Kościół: )
Tak? A kto uznawał się za czarownice? Kto zarabiał kasę na naiwnych ludziach próbujących znieść klątwę na innych? Kto sobie hokus-pokusował? Kto sprzeciwiał się Kościołowi?

Ostatnio edytowany przez piternet - 30-07-2008 o 15:41.
piternet jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-07-2008, 15:28   #333
Gelt
Da Old school.
 
Gelt's Avatar
 
Data dołączenia: 04 12 2005
Lokacja: Szpital dla psychicznie i nerwowo chorych Drewnica

Posty: 2,508
Stan: Na Emeryturze
Gelt ma numer GG 4445444
Domyślny

Uprawiałeś seks.? Wiesz coś o nim.? Nie. Nie odwzoruje Ci tego żaden artykuł, film, zdjęcia, gry i co tam sobie wynajdziesz.

Skoro już mamy się kierować Twoim tokiem rozumowania to Bóg nie stworzylby by nas tak jak stworzył. Tak, że odbieramy z seksu przyjemność. I co jest złego w antykoncepcji.? Nie mówię to o spirali która zatrzymuje wzrost płodu, ale np. o prezerwatywach.

Co do kościoła.. Taki wspaniały.? Tyle dobrego.? A kto palił kobiety na stosie.? Z czyjego rozkazu.? Tak, kościoła: ) Kto spowodował, że kobiety nie miały praktycznie zycia.?: D -> Kościół: )

Btw, słowo "sex" to płeć. Prawidłowe jest "seks" : )

@up

Śmieszny jesteś. Co Ty w ogóle wiesz o czarownicach.? Od kiedy czarownice "zarabiały".? Zresztą jesli nawet kiedyś coś takiego miałoby miejsce to.. Ile niewinnych spłonęło.?: D

Odnoszę trochę wrażenie, ze jesteś jechowym. Znasz cytaty które Ci się przydadzą. Reszty nie wypowiesz: ) Poza tym, jak w ogóle śmiesz przyrównywać seks do zjedzenia jabłka.? Zgodziłabym się, gdybyś mówił o in vitro ip. bo to jest ingerencja w nature.. Ale seks.?o.O
__________________
Jestem oazą spokoju, zajeb*** wyluzowanym kwiatem na tafli jeziora.

Jeśli Ci będzie smutno i bardzo źle, to pomyśl, że byłeś najbardziej niesfornym i aktywnym plemnikiem w całej swojej grupie.



Poradnik "Jak dojść do Demony"

Ostatnio edytowany przez Gelt - 30-07-2008 o 16:07.
Gelt jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-07-2008, 15:41   #334
Khalan Blitzhammer
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 03 04 2006

Posty: 133
Domyślny

Z góry przepraszam, jeśli coś za kimś powtórzę, ale nie chce mi się przebijać przez 17 stron, gdzie większość to posty 11-letnich dzieci. No offence, rzecz jasna.
Jak widzę, dalej operujemy stereotypem "gdzie się podziały dziewice", a nie "gdzie się podziały prawiczki". Jak widzę, dalej puszczalska jest tylko dziewczyna, która miała x facetów, a nie facet, który przeleciał x dziewczyn. Ciekawe podejście do sprawy, ale nieco fałszywe.
Ktośtam na początku stwierdził, że to wina braku zainteresowania ze strony rodziców. I tak, i nie. Znam masę osób, które na sytuację rodzinną w żadnym wypadku nie mogły narzekać, a cnotę straciły w wieku nastu lat. Myślę, że zbyt wielkiego wpływu na to nie miało zainteresowanie rodziców. Z drugiej strony, sporo ludzi żyje w rodzinach - nazwijmy to - patologicznych, a mimo to jakoś się utrzymują na powierzchni. Jasne, czasem brak zainteresowania powoduje demoralizację młodzieży (czego sam jestem świetnym przykładem), ale problem chyba nie leży tutaj, choć tak jest najwygodniej i najłatwiej myśleć - a i przykłady dość łatwo znaleźć.
Problem leży w dojrzałości, a raczej jej braku i bardzo luźnym podejściem do seksualności. Za moich szkolnych lat prowadzone były zajęcia z wychowania seksualnego, reakcję można chyba przewidzieć. Śmiech i kompletny luz. Nie twierdzę, że to było bardzo pomocne, ale jednak część wiedzy była przydatna dla przeciętnych nastolatków. Gdyby choć odrobinę słuchać, pewnie część tych "nieletnich matek" udałoby się przed tym uchronić.
Kwestia utraty dziewictwa w tak młodym wieku to już podejście indywidualne. Najczęściej po prostu "jakoś tak wychodzi" - za dużo alkoholu, zadurzenie, "miłość", decyzja chwili i po wszystkim. Nie da się temu zaradzić, chyba, że przez pas cnoty. Ale - i to pewnie można potraktować jako 'old man's preaching' - dobre relacje z najbliższymi mogą jeśli nie zapobiec, to przynajmniej częściowo uświadomić takie nastoletnie dziecko o konsekwencjach "pierwszego razu". Bo przy następnych zwykle już nie ma czego uświadamiać. I znów przykład własny - mam 16-letnią córkę. Dziecko jak dziecko, tyle, że pół-sierota i ma ojca alkoholika. Nie narzucam jej własnego zdania nt. współżycia (chociaż doskonale wie, że wolałbym, żeby z tym poczekała do ślubu), nie zabraniam jej, nie straszę i nie grożę. Śmiało może pić, palić, iść do łóżka ze swoim chłopakiem kiedy chce - ma moje pełne przyzwolenie. I wiecie co? Nigdy nie była choć trochę pijana, nie pali i - tego pewien być nie mogę, ale wierzę, że mnie nie okłamuje - jest dziewicą. A nawet jeśli nie, to mi to nie przeszkadza. To jej życie i jeśli uznała, że jest już na to gotowa, to pozostaje jej zaufać. I to jest chyba najlepsze rozwiązanie - nikomu nic nie narzucać, pozwolić żyć własnym życiem, ale zawsze być pół kroku z tyłu.

Ale oczywiście to tylko moja opinia.

I jeszcze edit, bo parę postów doszło:
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez piternet
A dziś co? Ludzie robią wszystko przeciw niemu, oraz przeciw naturze. Jako przykład można podać różne depilacje czy upiększania. Brwi stworzony po to, by do oczu nie dostawały się szkodliwe pyłki; teraz kobiety używają przeróżnych narzędzi tylko po to by je skrócić, wydłużyć czy zagęścić! Zastanówcie się!
Mam rozumieć, że do końca życia się nie ogolisz i nie zetniesz włosów, bo to wbrew naturze i jest porównywalne z depilacją u kobiet? Wszak zarost stworzono po to, żeby z ciała nie uciekało ciepło (i żeby wszy miały gdzie mieszkać ).

@down: Miło mi, że na to czekałaś. Niektóre rzeczy przychodzą z wiekiem i z własnymi doświadczeniami. To znowu brzmi jak preaching, ale coś w tym najwyraźniej jest.

Ostatnio edytowany przez Khalan Blitzhammer - 30-07-2008 o 15:55.
Khalan Blitzhammer jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-07-2008, 15:48   #335
Slythia
Blondynka
 
Slythia's Avatar
 
Data dołączenia: 02 05 2007
Wpisy bloga: 3

Posty: 2,838
Domyślny

piternet proszę, najpierw dorośnij. Potem zaś wypowiadaj się w takich tematach. No i zacznij szanować kobiety jako ludzi, a nie maszynki do robienia dzieci.

@up
Zgadzam się ; ). Na taki post tylko czekałam... Cóż, w temacie wypowiadają się głównie bardzo młode osoby..

Ostatnio edytowany przez Slythia - 30-07-2008 o 16:11.
Slythia jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-07-2008, 15:51   #336
Rincewind
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 30 01 2004
Lokacja: Lublin
Wiek: 35

Posty: 203
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez piternet Pokaż post
Tak? A kto uznawał się za czarownice? Kto zarabiał kasę na naiwnych ludziach próbujących znieść klątwę na innych? Kto sobie hokus-pokusował? Kto sprzeciwiał się Kościołowi?
Ty to tak na serio?
Rincewind jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-07-2008, 15:52   #337
CytrynowySorbet
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 23 02 2008
Lokacja: Szczecin
Wiek: 32

Posty: 1,753
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez piternet Pokaż post
blablabla kocham kościół i księży pedofili
Człowieku, spójrz co ty piszesz. Masz 14 lat, a poglądy jak moherowa babcia. Niech zgadnę - przy obiedzie słuchasz Radio Maryja? Gdyby ludzie nie dążyli do przyjemności, to w tej chwili nie pisalibyśmy swoich postów, bo nie byłoby żadnych wynalazków (o tym, że ludzie chodziliby nago nie wspomnę, bo dostałbyś chyba zawału). A twój doskonały Bóg też nie jest taki doskonały - ludzie umierają i nic się nie dzieje (matka twojej koleżanki umarła na zawał - Bóg już jej na tym świecie nie chciał?).

Podsumowując - przewietrz sobie mózg, bo za dużo w nim oparów z tego kadzidła kościelnego (nie wiem jak to się zowie i *** mnie to).
CytrynowySorbet jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-07-2008, 15:58   #338
Voon
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 26 07 2006

Posty: 1,303
Voon ma numer GG 1528304
Domyślny

Jak dobrze, że to Internet, bo przy normalnej rozmowie byście się wzajemnie pozagryzali.
Voon jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-07-2008, 15:59   #339
lord orzech
Użytkownik Forum
 
lord orzech's Avatar
 
Data dołączenia: 16 06 2005
Lokacja: ToRuń

Posty: 234
Stan: Na Emeryturze
lord orzech ma numer GG 1693466
Domyślny

Patrzę i oczu nie mogę nadziwić ; o.

Nie było mnie trochę na forum, ale kurna takie tematy to przesada (?)...

Heh, no ale co wypowiem się.

W mojej klasie (gim. kl.3) były zarówno dziewczyny i te "puszczalskie", jak i te "normalne". I o dziwo (przeglądając ten temat) tych pierwszych było tylko 5 na 14. Zobaczymy jak będzie w liceum, ale nie podejrzewam czegoś innego ; p.

Sądzę że stopień "puszczalstwa" zależy od miejsca wychowania się i środowiska. Większość znanych mi takich dziewczyn mieszkała w rodzinach biednych, ba patologicznych! Były oczywiście wyjątki od tego. I tak te dziewczyny w szkole były w mniejszości (przynajmniej stwierdzając to po wygladzie, zachowaniu).

Więc nie wiem nad czym rozpaczacie , są na tym świecie normalni ludzie .

Btw. jak powtórzyłem czyjeś zdanie sorry, efekt nie zamierzony ; )
__________________
<puff>


Mods and admins, why? ;<
lord orzech jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-07-2008, 16:06   #340
Khalan Blitzhammer
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 03 04 2006

Posty: 133
Domyślny

Jeszcze jedna uwaga. Jak to jest, że 99% narzekaczy na to, jaki ten świat jest puszczalski to 14-letnie dzieci, które nie mają pojęcia o seksie i prawiczki/dziewice, a 99% osób twierdzących, że w pójściu do łóżka nawet w wieku 15-16 lat nie ma nic złego to osoby (mniej lub bardziej) regularnie współżyjące?
Retoryczne.
Khalan Blitzhammer jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 17:19.


Powered by vBulletin 3