Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Fora główne > Niusy

Notki

Niusy Nowosci z świata Tibii dostarczone przez naszych nieustraszonych korespondentów.

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 28-11-2008, 15:22   #161
Regeusz
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 28 09 2008

Posty: 73
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Świat: Harmonia
Poziom: 260
Skille: 111/83
Poziom mag.: 27
Domyślny

Nie napisałem że od tibi 7,6 jest lepszy tylko że jest teraz najmocniejszą profesją to duża rożnica a od tibi 7,6 chyba softy ? sety na żywioły sety na mlv nowe rody to niby - ? potiony dodajace 300many~ to też -?
Regeusz jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 28-11-2008, 15:31   #162
Jacobsson
Użytkownik Forum
 
Jacobsson's Avatar
 
Data dołączenia: 26 11 2008
Lokacja: Kę3n
Wiek: 33

Posty: 66
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elite Knight
Świat: Aurea
Poziom: 42
Poziom mag.: 6
Jacobsson ma numer GG 3515127
Domyślny

Czy mi sie zdaje, czy właśnie to nastało? Wszystkie servery offline.
__________________

Ukryty tekst:
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Paciuch Pokaż post
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Hokoczu Pokaż post
Kastet wprowadzą i moherowe rękawiczki, a nazajutrz dresy i łańcuchy na szyje. No i wybór koloru skóry: nigga, japana, indiana and NORMAL, następnie nowy outfit gangsta z addonami glock oraz trampki adidasa.
Co to ten NORMAL? Co ty myślisz, że jak jesteś biały to jesteś normalny?

Ukryty tekst:
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Hokoczu Pokaż post
(...) jak np. ten rysownik, co każda jego postać to ewidentny brazol, włącz ekran startowy i powiedz że ci ciemnoskórzy to się nie urwali z lasu równikowego.
Jacobsson jest offline  
stary 28-11-2008, 15:47   #163
Enqill
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 07 11 2008

Posty: 25
Stan: Aktywny Gracz
Świat: Unitera
Domyślny

Hmm update czy tez cos tibia.com padla;>
Enqill jest offline  
stary 28-11-2008, 15:55   #164
kubaboo
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny odp

@Regeusz
to na + ale druid też to ma. Po za tym musieli wprowadzić przynajmniej poty bo by to było pje... jakby najt i sork na 150 używali takich samych potów na mane.
No sety na żywioły to różnię z nimi jedynie na m lvl coś się przydadzą
 
stary 28-11-2008, 15:55   #165
Dzik11
Zbanowany
 
Data dołączenia: 01 10 2008
Lokacja: Venore

Posty: 36
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Knight
Świat: Nerana
Poziom: 60
Skille: 80/80
Poziom mag.: 7
Dzik11 ma numer GG 2997386
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez kubaboo Pokaż post
@up
on napisał, że ek "ekspi" najszybciej bo ma bota i bot 24/7 ...
O to właśnie mi chodziło

Cytuj:
btw dziki pisałeś że ty jako ek expisz najszybciej z 4 profesji a 3x ci napisałeś żebyś opisał ten exp/h i gdzie go wbijasz,
nie zdradzę gdzie expie bo nie chce że by mi się nagle tam wzieło mnóstwo noobków i nie pisałem że ja akurat najszybciej expie tylko że knight

Update
Outfity zrobione na odpierdziel te pierwsze i chyba widzę nowy armor świętości dla Palladynów



Ostatnio edytowany przez Dzik11 - 28-11-2008 o 16:14.
Dzik11 jest offline  
stary 28-11-2008, 16:08   #166
Jacobsson
Użytkownik Forum
 
Jacobsson's Avatar
 
Data dołączenia: 26 11 2008
Lokacja: Kę3n
Wiek: 33

Posty: 66
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elite Knight
Świat: Aurea
Poziom: 42
Poziom mag.: 6
Jacobsson ma numer GG 3515127
Domyślny

Cytuj:
The website is currently not available due to maintenance. Please excuse the inconvenience.

Kind regards,
Your CipSoft Team
Jakby ktoś nie wiedział, co to znaczy:

Cytuj:
Strona jest obecnie niedostępna z powodów konserwacyjnych.Przepraszamy za trudności.

Wyrazy szacunku,
CipSoft Team
Szkoda, że tak mało wprowadzą <roftl>

@Up:
a mi się akurat podobają lepsze, niż chociażby warrior i druid outfits.
__________________

Ukryty tekst:
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Paciuch Pokaż post
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Hokoczu Pokaż post
Kastet wprowadzą i moherowe rękawiczki, a nazajutrz dresy i łańcuchy na szyje. No i wybór koloru skóry: nigga, japana, indiana and NORMAL, następnie nowy outfit gangsta z addonami glock oraz trampki adidasa.
Co to ten NORMAL? Co ty myślisz, że jak jesteś biały to jesteś normalny?

Ukryty tekst:
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Hokoczu Pokaż post
(...) jak np. ten rysownik, co każda jego postać to ewidentny brazol, włącz ekran startowy i powiedz że ci ciemnoskórzy to się nie urwali z lasu równikowego.

Ostatnio edytowany przez Jacobsson - 28-11-2008 o 16:24. Powód: 'Jakby ktoś nie wiedział, co to znaczy'
Jacobsson jest offline  
stary 28-11-2008, 16:12   #167
Max_33
Użytkownik Forum
 
Max_33's Avatar
 
Data dołączenia: 28 04 2008

Posty: 285
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Knight
Świat: Silvera
Poziom: 40
Skille: 70/70
Poziom mag.: 4
Max_33 ma numer GG 4479229
Domyślny

ładnie się jak narazie upek rozkręca ... zobaczymy co ten cipek skombinuje tej zimy
__________________
13:10 Sork of magic [40]: yes
13:10 Black Warrior Knight [30]: bo mnie ost. lali
13:10 Black Warrior Knight [30]: -.-
13:10 Black Warrior Knight [30]: na supp
13:10 Black Warrior Knight [30]: bo czytalem poradniki i prawie padlem




" Na Imię Było Mu Śmierć, a Za Nim Szło Całe Piekło... "


Statistics :

Best Hit : 232 with skull staff
Best Solo : Giant Spider
Best Team : Banshee




Max_33 jest offline  
stary 28-11-2008, 16:16   #168
Szpec
Zbanowany
 
Data dołączenia: 22 11 2008
Lokacja: KrK

Posty: 119
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Rookstayer
Świat: Kyra
Poziom: 97
Skille: 24/31
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Jacobsson Pokaż post
Jakby ktoś nie widział:
Takie samo info było jak update 8.30 był.
Szpec jest offline  
stary 28-11-2008, 16:23   #169
Jacobsson
Użytkownik Forum
 
Jacobsson's Avatar
 
Data dołączenia: 26 11 2008
Lokacja: Kę3n
Wiek: 33

Posty: 66
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elite Knight
Świat: Aurea
Poziom: 42
Poziom mag.: 6
Jacobsson ma numer GG 3515127
Domyślny

No dobrze, ale może ktoś jest nowy (są tacy) i nie zna angielskiego? Ja powróciłem do tibii kilka dni temu (sam nie zaglądalem do newsow na tibia.com), ale dzięki Bogu znam angielski
__________________

Ukryty tekst:
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Paciuch Pokaż post
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Hokoczu Pokaż post
Kastet wprowadzą i moherowe rękawiczki, a nazajutrz dresy i łańcuchy na szyje. No i wybór koloru skóry: nigga, japana, indiana and NORMAL, następnie nowy outfit gangsta z addonami glock oraz trampki adidasa.
Co to ten NORMAL? Co ty myślisz, że jak jesteś biały to jesteś normalny?

Ukryty tekst:
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Hokoczu Pokaż post
(...) jak np. ten rysownik, co każda jego postać to ewidentny brazol, włącz ekran startowy i powiedz że ci ciemnoskórzy to się nie urwali z lasu równikowego.
Jacobsson jest offline  
stary 28-11-2008, 16:24   #170
Zientarski
Użytkownik Forum
 
Zientarski's Avatar
 
Data dołączenia: 23 11 2008
Lokacja: Warszawa
Wiek: 33

Posty: 141
Stan: Aktywny Gracz
Imię: ---
Profesja: Knight
Gildia: ---
Świat: ---
Poziom: 10
Skille: 43/42
Poziom mag.: 2
Domyślny

Którego update wpada?
Intryguje mnie coraz bardziej, a outfity sa zajebiste bym powiedzial.
Zientarski jest offline  
stary 28-11-2008, 16:35   #171
Szpec
Zbanowany
 
Data dołączenia: 22 11 2008
Lokacja: KrK

Posty: 119
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Rookstayer
Świat: Kyra
Poziom: 97
Skille: 24/31
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Zientarski Pokaż post
Którego update wpada?
Intryguje mnie coraz bardziej, a outfity sa zajebiste bym powiedzial.
Data update znana nie jest. Nei zdziwilbym sie gdyby to bylo dzis - stronka nie dziala, nie da sie zalogowac... hmm..
Szpec jest offline  
stary 28-11-2008, 16:39   #172
kubaboo
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny odp

@óp
fajnie by było gdyby zrobili update i dali bany paru botterą przynajmniej z 20 osob z 80+ na serwie (chodzi mi o bocika na expa na runki itp może byc ;]) bo gdzie na expa nie idę tam jakis <cenzura> burak na bocie sunie ...
 
stary 28-11-2008, 17:10   #173
ludwik07
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

nom tez bym chcial sie dowiedziec
 
stary 28-11-2008, 17:21   #174
Xr3
Zbanowany
 
Data dołączenia: 29 12 2007
Wiek: 32

Posty: 1,169
Imię: Xeremon
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Candia
Poziom: 140
Domyślny

Cytuj:
macie frosty,
Nie wiem jak ty, ale ja nimi żygam...

Cytuj:
macie poi dl
Zawsze wolne.

Cytuj:
macie najty
W tym momencie, po raz kolejny dałeś mi do zrozumienia, że jesteś noobem.
Raz hunciłem na Nightmarach i 5+ razy załapałem reda, po czym po raz kolejny zwątpiłem w balansację...

Cytuj:
trzeba być niezłym filozofem żeby przestać grać na 119lv i twierdzić że sie wie wszystko o profesji teraz 110lv nabijają ludzie w miesiąc
Trzeba być nie złym filozofem, żeby wypowiadać się na temat profesji, którą nigdy się na poważnie nie grało. (Ps. Xeremon ma dwa lata. Jakiś maniak, który wbija 120lvl w miesiąc, nie jest ode mnie lepszy pod żadnym względem).

Podsumowując... Robisz z siebie pośmiewisko i kaleczysz reprezentantów twojej profesji.
Xr3 jest offline  
stary 28-11-2008, 17:40   #175
Regeusz
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 28 09 2008

Posty: 73
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Świat: Harmonia
Poziom: 260
Skille: 111/83
Poziom mag.: 27
Domyślny

Cytuj:
W tym momencie, po raz kolejny dałeś mi do zrozumienia, że jesteś noobem.
Raz hunciłem na Nightmarach i 5+ razy załapałem reda, po czym po raz kolejny zwątpiłem w balansację...
czytaj ze zrozumieniem napisałem przecież że:

Cytuj:
niekoniecznie solo trzeba tam expić chociaż można, ale dla osób które nie potrafią grać polecam team nawet z tymi ng bla bla bla jak ci nie pasują to nie musisz z nimi chodzić
Cytuj:
Nie wiem jak ty, ale ja nimi żygam...
tobie poprostu nie podobaja sie miejsca do huntu dla ms najpierw wrl teraz frosty, zmień profesje albo graj na ots


Cytuj:
O to właśnie mi chodziło
nom każdy ek boci a żaden ms i rp nie

Cytuj:
nie zdradzę gdzie expie bo nie chce że by mi się nagle tam wzieło mnóstwo noobków i nie pisałem że ja akurat najszybciej expie tylko że knight
Tak wszyscy z zapartym tchem czekaliśmy aż zdradzisz nam swoje miejsce do huntów 55ek 120 lub tego 18 ek w każdym razie podaj jakikolwiek przykład gdzie ek może robić ten najszybszy exp i jaki on jest wiesz chodzi o exp/h
Regeusz jest offline  
stary 28-11-2008, 17:46   #176
zielony-lp
Użytkownik Forum
 
zielony-lp's Avatar
 
Data dołączenia: 15 09 2004
Wiek: 33

Posty: 140
Stan: Na Emeryturze
Świat: Titania
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Xr3 Pokaż post
Nie wiem jak ty, ale ja nimi żygam...


Zawsze wolne.


W tym momencie, po raz kolejny dałeś mi do zrozumienia, że jesteś noobem.
Raz hunciłem na Nightmarach i 5+ razy załapałem reda, po czym po raz kolejny zwątpiłem w balansację...


Trzeba być nie złym filozofem, żeby wypowiadać się na temat profesji, którąnigdy się na poważnie nie grało. (Ps. Xeremon ma dwa lata. Jakiś maniak, który wbija 120lvl w miesiąc, nie jest ode mnie lepszy pod żadnym względem).

Podsumowując... Robisz z siebie pośmiewisko i kaleczysz reprezentantów twojej profesji.

To że żygasz frostami to już twój problem niepodoba sie ? idz gdzie indziej , po 2

2007-08
503h 45m (21 dni)
2007-07
476h 0m (20 dni)
2007-06
361h 0m (15 dni)

No lifer plx? ile ty masz lat? wogole chodzisz do szkoły? Kolejny zmaniaczony bachor

Po 3 Ludzie bocą i bedą bocic bo cipy nic z tym nie robią czyli jednocześnie pozwalają na to (chyba ze ingeruja gracze)

po 4 Nie offtoopuj bo zal mi sie robi takich jak ty kk?

A skoro jestes takim pro extra super ogarniaczem tą profesją to czemu tyle grasz a masz DOPIERO 120 lvl? sorry , nie masz gdzie expic ;S
__________________
Twój obecny poziom ostrzeżeń to: 9 punkt(ów).

Gdy osiągniesz 10 punktów karnych, zostaniesz automatycznie zbanowany na forum na 30 dni.
zielony-lp jest offline  
stary 28-11-2008, 17:57   #177
ERie
Użytkownik Forum
 
ERie's Avatar
 
Data dołączenia: 11 05 2008
Lokacja: Poznań
Wiek: 32

Posty: 109
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elder Druid
Świat: Honera
Poziom: 200
Skille: 83/83
Poziom mag.: 6
ERie ma numer GG 10117477 Adres Jabbera do ERie
Domyślny

Chcecie wiedziec o czym jest 4 update Teaser??? Zobaczcie na tibiasoft.com
Zawsze o krok szybciej niż tibia.pl
ERie jest offline  
stary 28-11-2008, 18:01   #178
Askaral
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 03 01 2006
Lokacja: Tchais

Posty: 785
Imię: Wychowawca
Profesja: Elder Druid
Świat: Celesta
Poziom: 27!
Skille: wielkie
Poziom mag.: He
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez zielony-lp Pokaż post
A skoro jestes takim pro extra super ogarniaczem tą profesją to czemu tyle grasz a masz DOPIERO 120 lvl? sorry , nie masz gdzie expic ;S
A mnie szkoda ludzi, ktorzy oceniaja innych na podstawie liczby w nawiasie przy nicku.


Piekna "kutnia", gratz dla obu panow. Rzadko sie udaje zasmiecic 2 strony tematu bez warna
__________________
Jeśli powyższy post w jakikolwiek sposób łamie regulamin forum to śmiało zgłoś go moderatorowi. Ja dostanę punkty, które później wymienię na nagrody a ty będziesz miał satysfakcje z wypełnienia swojego obowiązku.
Askaral jest offline  
stary 28-11-2008, 18:41   #179
Dzik11
Zbanowany
 
Data dołączenia: 01 10 2008
Lokacja: Venore

Posty: 36
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Knight
Świat: Nerana
Poziom: 60
Skille: 80/80
Poziom mag.: 7
Dzik11 ma numer GG 2997386
Domyślny

Zimowy update nie tylko wniesie do gry nowe funkcje, ale takze kilka zmian w istniejących obecnie funkcjach. Kilka z nich chcielibyśmy wam zaprezentować i dać parę informacji o rodzaju zmian, jakie można oczekiwać.

Kiedy już odnajdziesz drogę do Yalahar i zapoznasz się z otoczeniem i mieszkańcami wyspy, będziesz mógł ubierać się w ich stylu. Poniższy obrazek pokazuje jak wygląda Yalahariańskie ubranie:

ak już wspomnieliśmy, zimowy update przyniesie nie tylko nowe funkcje. Jak mogliście zauważyć jakiś czas temu przeanalizowaliśmy tereny, na których polujecie. Informacje pozyskane od was dotyczące tych terenów zainspirowały spowodowały wprowadzenie następujących zmian.

Po pierwsze, często słyszeliśmy, że idąc na polowanie i wracając z pełnymi plecakami nie zawsze powoduje zwrot kosztów polowania. Czyli, polowania nie zawsze się opłacają. Czasami bardzo trudne jest sprzedanie skarbów, które zgromadziliście podczas polowania. Z tego powodu przekonaliśmy Rashida, aby powiększył swój magazyn i skupował więcej przedmiotów. Po nadchodzącym update będzie skupował między innymi wszystkie części zbroi zaczarowane żywiołami, platinum amulety, kilka średnio i wysoko poziomowych broni i inne rzeczy. Kilku innych kupców także poszerzyło swój asortyment.

Słyszeliśmy również, że polowanie na silniejsze potwory było czasami bardzo frustrujące, ponieważ wasza odwaga nie zawsze bywała wynagradzana w odpowiedni sposób. Mamy nadzieję, że po update znowu będzie się opłacało ryzyko bycia odważnym i nie będziecie wracali z polowań niezadowoleni. Dopasowaliśmy loot i punkty doświadczenia wielu potworów.

Doświadczenie zdobywane na polowaniu na potwory z Pits of Inferno, takie jak Hand of Cursed Fate, Undead Dragon, Lost Soul, Betrayed Wraith, Juggernaut zostało zwiększone. Dodatkowo, jeżeli udowodniliście już swoją wartość w Pits of Inferno, rozejrzyjcie się troszeczkę. Może znajdziecie ukrytą drogę, która zaprowadzi was do Pits of Inferno dużo szybciej.

Nie tylko potwory z Pits of Inferno zostały zmienione. Inne potwory, które zmieniliśmy zgodnie z waszymi życzeniami to np. Hydry, Cyklopy, Sea Serpent i Young Sea Serpent.

Nasze analizy wskazały również, że np. Bog Raider był zbyt słabym przeciwnikiem. Aby w przyszłości mógł stawiać wam większy opór intensywnie trenował.

Earth Elementale, które zamieszkiwały powierzchnię Tiquandy zostały przeniesione do ich własnych podziemi.

Daliście nam znać nie tylko o potworach. Chcieliście także kilku zmian w obecnie istniejących wydarzeniach. Poszliśmy za waszymi radami i wprowadziliśmy zmiany w kilku wydarzeniach, które będą miały miejsce w pierwszej połowie przyszłego roku.

Na przykład, Driady zebrały mnóstwo nasion podczas swoich wędrówek, dlatego będziecie mogli wyhodować więcej gatunków kwiatów.

Pamiętacie klaunów, którzy pojawili się w kwietniu? Plotki głoszą, że mają oni wiele różnych rzeczy w swoich kieszeniach. Możecie być zdziwieni co oni noszą ze sobą.


Jeżeli lubicie dekorować swoje domki, ucieszycie się z tego, że nadchodzący update przyniesie wiele znakomitych ozdób. Na przykład nowe tapety, nowe kryształy, krwawy puchar, krwawa czaszka, statua Drakuli. Większość nowych przedmiotów będzie możliwa do zdobycia jedynie podczas polowań.
Dzik11 jest offline  
stary 28-11-2008, 18:59   #180
i00n
Użytkownik Forum
 
i00n's Avatar
 
Data dołączenia: 12 10 2004
Lokacja: Poland - Żory
Wiek: 36

Posty: 169
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Royal Paladin
Świat: Secura
Poziom: 116
Skille: ogromne
Poziom mag.: 19
i00n ma numer GG 3928089
Domyślny

Żebym się naprawdę ucieszył musieli by dodać tyle nowych respawnów wszystkich typów potworów na facc i pacc area żeby można było zawsze nawet przy 900 osobach nie siedzących w dp tylko na huncie znaleźć sobie solo spawn i ta reszta z 900 osób też żeby miała solo spawn.
__________________
i00n jest offline  
Zamkniety temat.

Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 13:25.


Powered by vBulletin 3