Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Wydarzenia ze światów

Notki

Wydarzenia ze światów Na tym forum możesz porozmawiać o wszelkich ważnych wydarzeniach z Twojego serwera.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 27-06-2006, 16:20   #221
Hydro
Użytkownik Forum
 
Hydro's Avatar
 
Data dołączenia: 08 11 2005

Posty: 132
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Sorcerer
Gildia: rock
Świat: Arcania
Poziom: 26
Skille: po co?
Poziom mag.: 25
Domyślny

swoja droga juz mowilem ,ze polakom trudno jest sie zoorganizowac ,zreszta przestalem tam grac bo te cale pa,retired i nooby zabieraja uroka calej grze niestety taki problem jest na wiekszosci serverach ,ale niektorzy wlasnie na tcyh srevach potrafia sie zjednoczyc ponad to cale pa ,tylko tutaj tak jest
__________________
jezeli masz uwagi co do moich postow lub cie wkurzylem
to wstaw notke
Hydro jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 28-06-2006, 01:33   #222
Bart Wood
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 18 05 2006

Posty: 32
Imię: Bart Wood
Profesja: Paladin
Świat: Arcania
Domyślny

Majkaa czy Ty niemialas 100lev na arcani a teraz 95 ?
Bart Wood jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-06-2006, 10:15   #223
Majkaa
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 03 05 2006

Posty: 17
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Bart Wood
Majkaa czy Ty niemialas 100lev na arcani a teraz 95 ?
Nie! byl wyzszy;p
Majkaa jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-06-2006, 11:30   #224
Bart Wood
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 18 05 2006

Posty: 32
Imię: Bart Wood
Profesja: Paladin
Świat: Arcania
Domyślny

To ty jestes Lady M tak mi sie wydaje
Bart Wood jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-06-2006, 13:39   #225
Majkaa
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 03 05 2006

Posty: 17
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Bart Wood
To ty jestes Lady M tak mi sie wydaje
nie, zle ci wydaje ;]
Majkaa jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-06-2006, 14:25   #226
Aro aka papa
Użytkownik Forum
 
Aro aka papa's Avatar
 
Data dołączenia: 18 05 2006

Posty: 197
Stan: Na Emeryturze
Świat: Arcania
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Majkaa
nie, zle ci wydaje ;]
Podaj swoj nick to moze cos zalatwie.
Aro aka papa jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-06-2006, 14:37   #227
Thomasi
Użytkownik Forum
 
Thomasi's Avatar
 
Data dołączenia: 31 07 2004
Lokacja: Warszawa

Posty: 395
Imię: Tomasi
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Arcania
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Wron
Wescie ludzie zacznijcie grac na jakims za***istym swiecie np na Celescie
Tam ludzie majom honor super zabawa kazy pomaga kazdemu wuwie wam super
Na celescie gram juz z 2lata pamientam poczontki byly trudne ale ludzie jaknajbardziej mogli pomagali mi i tak samo jest z innymi graczami na Celescie wszyscy sobie pomagajom
>>>>>>>>>CELESTA<<<<<<<<IS>>>>>>>GOOD<<<<<<
Wienc wbijac zaczyna ktos gre na Celescie to dostaje odemnie itemki
Jakies tam dla sorcerera/ruzdzke/tarcze/kase/helm/armor itakie tam/Tylko oczywiscie na Majnie!!WBIJAC NA CELESTE!!
Albo nawet jak ktos sie czyms postara oddam mu postac
wez wogole gosciu zrob cos dla innych i nie wypowiadaj sie nigdy wiecej publicznie...bo tego sie nie da czytac;]

a co do arcani...nic nie trwa wiecznie i tyle;]wojna wkoncu musi byc i tu tez napewno bedzie...
__________________
^^
Thomasi jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-06-2006, 15:38   #228
Majkaa
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 03 05 2006

Posty: 17
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Aro aka papa
Podaj swoj nick to moze cos zalatwie.
ech... dzieki sliczne ,ale w mojej sytuacji nieda sie juz nic zrobic pozatym sama niewiem czy tego chce.Wiesz nie podoba mi sie to co robicie zreszta jak wiekszosci ludzi. Kazdy ma swoje sumienie i dume aczkolwiek niewiem czy jest sens do tego odwolywac sie. Mysle ze za niedlugo dojdzie do wojny bo troszeczke zaczynacie przeginac z tym co robicie ,ja rozumiem ze to jest server pvp i kazdy powinien poniesc konsekwencje swoich czynow ale zabijac bez powody to zaczyna byc troche zenujace i smieszne, tyle fajnych ludzi odeszlo z arcani i sadze ze nawet w tej grupie byli i twoi znajomi.....Najsmieszniejsze jest to ze jezeli ktos nie jest w gildii ktora trzyma z wami przymierze wtedy automatycznie idzie na 1 odstrzal bez zadnej gadki. Stracilam zbyt duzo czasu i kasy na ta postac i jezeli dojde do wniosku ze jeszcze mimo tego ze mam hunta bede grac to , to zrobie i nawet jezeli strace rok na wbicie kilku lvl to bedzie bardziej udowodnienie sobie i wam ze nie jestescie az tacy fajni...;] na ten temat mozna pisac i pisac ... wiec juz skacze bo zaczynam chyba juz troche smucic hehehe... tobie dziekuje za dobre checi i zycze ci powodzonka...;p
Majkaa jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-06-2006, 17:02   #229
Mordor
Użytkownik Forum
 
Mordor's Avatar
 
Data dołączenia: 08 02 2005
Lokacja: Warszawa
Wiek: 35

Posty: 253
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Świat: Arcania
Poziom: 166
Skille: 102
Poziom mag.: 23
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Majkaa
ech... dzieki sliczne ,ale w mojej sytuacji nieda sie juz nic zrobic pozatym sama niewiem czy tego chce.Wiesz nie podoba mi sie to co robicie zreszta jak wiekszosci ludzi. Kazdy ma swoje sumienie i dume aczkolwiek niewiem czy jest sens do tego odwolywac sie. Mysle ze za niedlugo dojdzie do wojny bo troszeczke zaczynacie przeginac z tym co robicie ,ja rozumiem ze to jest server pvp i kazdy powinien poniesc konsekwencje swoich czynow ale zabijac bez powody to zaczyna byc troche zenujace i smieszne, tyle fajnych ludzi odeszlo z arcani i sadze ze nawet w tej grupie byli i twoi znajomi.....Najsmieszniejsze jest to ze jezeli ktos nie jest w gildii ktora trzyma z wami przymierze wtedy automatycznie idzie na 1 odstrzal bez zadnej gadki. Stracilam zbyt duzo czasu i kasy na ta postac i jezeli dojde do wniosku ze jeszcze mimo tego ze mam hunta bede grac to , to zrobie i nawet jezeli strace rok na wbicie kilku lvl to bedzie bardziej udowodnienie sobie i wam ze nie jestescie az tacy fajni...;] na ten temat mozna pisac i pisac ... wiec juz skacze bo zaczynam chyba juz troche smucic hehehe... tobie dziekuje za dobre checi i zycze ci powodzonka...;p

Hmm..., mam takie pyatnie między kim a kim ma być ta wojna, z twojego toku rozumowania wnioskuje ze nie lcizysz an wojne miedzy SK a DPFT wiec kto ma byc przeciwnikiem DPFT?
__________________
I am the man,
who walks alone,
when I'm walikng
in dark road.
Mordor jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-06-2006, 18:23   #230
Majkaa
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 03 05 2006

Posty: 17
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Mordor
Hmm..., mam takie pyatnie między kim a kim ma być ta wojna, z twojego toku rozumowania wnioskuje ze nie lcizysz an wojne miedzy SK a DPFT wiec kto ma byc przeciwnikiem DPFT?
mhmm no coz napewno nie miedzy nimi chociaz jezeli jak juz nie beda mieli kogo zabijac .....wiesz jest tyle osob ktore odeszly z arcani na mniejszych i wiekszych lvl sa to osoby ktore gdzies w glebi serca maja ochote rozliczyc sie z tym co ich spotkalo tutaj. Niewiem czy zauwazyles ale wiekszosc huntowanych osob to polacy na wysokich lvl wiec mysle ze bylaby jakas szansa na to aby rozpaczac wojne, napewno byla EZ by sie dolaczyla gdyby widziala ze faktycznie cos sie dzieje....jedyny problem jest taki ze my jako polskie spoleczenstwo niestety nie umimy sie zjednoczyc , moze ona nie rozpocznie sie jutro , moze nie za tydzien... , ale ludzie naprawde maja dosc tego terroru ktory jest na tym serverze bo to inaczej nie idzie nazwac .Nie zycze ci tego ale moze byc tak ze nastepny w kolejce bedziesz ty i sam bedziesz oczekiwac nadejscia wojny....aha jeszcze jedno napewno im dluzej bedzie sie z tym zwlekac tym mniejsze szanse bede....
Majkaa jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-06-2006, 19:17   #231
Hydro
Użytkownik Forum
 
Hydro's Avatar
 
Data dołączenia: 08 11 2005

Posty: 132
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Sorcerer
Gildia: rock
Świat: Arcania
Poziom: 26
Skille: po co?
Poziom mag.: 25
Domyślny

skoro o wojnie mowa to jakby byla to bylby taki rozklad sil
dpft-polacy i hiszpanie
umownie nazywam to rebelia -polacy (jakby przekonac) br i swe
Swoja droga nikt nie zna czasu ani godziny ,a zegar tyka.....
Nawet jakby byla ta wojna to by
a)cala masa ludzi sie rzucila
b)jedna gildia i byle ez i zadnego wsparcia
Wiec wg. mnie ludzie sie boja ,ale trzeba wiecej wiary w siebie to byc moze wygramy
__________________
jezeli masz uwagi co do moich postow lub cie wkurzylem
to wstaw notke
Hydro jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-06-2006, 19:30   #232
Aro aka papa
Użytkownik Forum
 
Aro aka papa's Avatar
 
Data dołączenia: 18 05 2006

Posty: 197
Stan: Na Emeryturze
Świat: Arcania
Domyślny

Majkaa na twoim miejscu nie liczylbym na wojne bo nawet jesli wybuchnie w co watpie to szans i tak nie macie.Druga sprawa jesli naprawde chcesz grac na tym serwie podaj mi swoj nick a postaram sie cos wykombinowac...dzieki mnie na tym serwie gra spokojnie wielu 100+lvli i jakos nie narzekaja.

pozdro
Aro aka papa jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-06-2006, 20:13   #233
Majkaa
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 03 05 2006

Posty: 17
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Aro aka papa
Majkaa na twoim miejscu nie liczylbym na wojne bo nawet jesli wybuchnie w co watpie to szans i tak nie macie.Druga sprawa jesli naprawde chcesz grac na tym serwie podaj mi swoj nick a postaram sie cos wykombinowac...dzieki mnie na tym serwie gra spokojnie wielu 100+lvli i jakos nie narzekaja.

pozdro
heh... no dobrze zastanowie sie i jakby cos to sie odezwie na tibi , tylko ze mhmm jak juz mowilam nie licze na to zebys mi pomogl , pozatym no coz nie mam zamiaru znowu placic za swoja wolnosc zrobilam to raz pozwoliliscie mi pograc kilka dni a pozniej znowu zabijaliscie...to troszeczke sie minelo z celem i po tym niemam zadnego szacunku do nie ktorych ludzi z twojej gildii ale to niewazne... a co do wojny ... mhmmm pewnie jej nie bedzie i tu masz racje, ja wiem ze nie powinno sie przekladac gry do rl ale mhmmm no coz napewno jest jakis smutek poznalam tutaj duzo fajnych ludzi i bawilam sie ta gra a nagle jakas grupka ludzi mowi mi co moge a czego nie i tutaj wystepuje ten zal i czlowiek stwierdza ze tak wlasciwie jest bezradny i nic nie moze...no nic chyba zaczelam sie nad soba uzalac musicie mi to wybaczyc jestem tylko kobieta....
Majkaa jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-06-2006, 21:08   #234
Hydro
Użytkownik Forum
 
Hydro's Avatar
 
Data dołączenia: 08 11 2005

Posty: 132
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Sorcerer
Gildia: rock
Świat: Arcania
Poziom: 26
Skille: po co?
Poziom mag.: 25
Domyślny

dzisiaj jeden z kolegow shadyego chcac sie zabawic zabil low-lvl ktory mial reda i gdy zobaczyl ,ze ida 79lvl i 30 ktorys zwial ,gz szczytu ambicji
edit:chodzilo o miska shady
__________________
jezeli masz uwagi co do moich postow lub cie wkurzylem
to wstaw notke

Ostatnio edytowany przez Hydro - 29-06-2006 o 11:19.
Hydro jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-06-2006, 22:11   #235
Thomasi
Użytkownik Forum
 
Thomasi's Avatar
 
Data dołączenia: 31 07 2004
Lokacja: Warszawa

Posty: 395
Imię: Tomasi
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Arcania
Domyślny

dlatego ja sie nie przejmuje tym ze mam hunta^^poznalem naprawde duzo zajebistych osob na tym swiecie...krylek essi funorm lamka kolba tylik geddarm zylas i wielu innych i z tego jestem zadowolony atraktuje to tylko i wylacznie jako gre (wkoncu godzac sie grac na serverze pvp trzeba sie liczyc ze smiercia)i z utesknieniem czekam na na jakakolwiek wojne moze jakiegos super-mega-power lvla nie mam ale zawsze cos pomoc mozna^^dlatego jakby tylko co to pm i tyle;]
__________________
^^
Thomasi jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-06-2006, 23:03   #236
Majkaa
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 03 05 2006

Posty: 17
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Thomasi
dlatego ja sie nie przejmuje tym ze mam hunta^^poznalem naprawde duzo zauwielbiam jeść bananyistych osob na tym swiecie...krylek essi funorm lamka kolba tylik geddarm zylas i wielu innych i z tego jestem zadowolony atraktuje to tylko i wylacznie jako gre (wkoncu godzac sie grac na serverze pvp trzeba sie liczyc ze smiercia)i z utesknieniem czekam na na jakakolwiek wojne moze jakiegos super-mega-power lvla nie mam ale zawsze cos pomoc mozna^^dlatego jakby tylko co to pm i tyle;]
hyhyh masz racje i za to dziekuje tibi ;] albo jakos tak;p
Majkaa jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-06-2006, 00:08   #237
Medivh Shady
Użytkownik Forum
 
Medivh Shady's Avatar
 
Data dołączenia: 25 08 2005
Lokacja: Wrocław
Wiek: 37

Posty: 617
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Arcania
Poziom: 250
Poziom mag.: 84
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Hydro
dzisiaj jeden z kolegow shadyego chcac sie zabawic zabil low-lvl ktory mial reda i gdy zobaczyl ,ze ida 79lvl i 30 ktorys zwial ,gz szczytu ambicji

a kto dokladnie ??
__________________
Koszykówka ofc :>

WoW
Realm: Auchindoun
Name: Punish
http://eu.wowarmory.com/character-sh...ndoun&n=Punish
Medivh Shady jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-06-2006, 09:10   #238
notop
Użytkownik Forum
 
notop's Avatar
 
Data dołączenia: 24 07 2003
Lokacja: saturn
Wiek: 44

Posty: 715
Stan: Początkujący
Imię: sua mea
Profesja: Elder Druid
Świat: arcania
Poziom: 188
Skille: 21/27
Poziom mag.: 79
notop ma numer GG 771065
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Majkaa
Nie no przesadziles teraz , dobrze wiesz jak jest na Arcani ludzie maja hunta za nic zreszta mhmmm sam uciekles do gildii ktora trzyma z turtlami aby dali ci swiety spokoj i moglbys normalnie grac nieprawdaz?. A to ze ludzie narzekaja sytuacja na tym serverze to swiadczy nie o braku inteligencji tylko o to ze w pojedynke nie sa wstanie nic zrobic bo najlepszy przyjaciel w takiej sytuacji staje sie twoim najwiekszym wrogiem....
coz monisia;P kazdy wie jak jest na arcani i tego neizmeinisz a ze niektorzy pzresadzaja z tym to niemoja wina,watpie zebys sie spotkala kiedys z odwalaniem pa przezemnie bo niestety wyrpzlem z tego dawno temu,a niektorzy musze jeszcze troche pograc i dorosnac do gry bo straszne dzieci z nich,
no ale,pozyjemy zobaczymy
__________________
========================================
Nadciaga wojna.Widze ja.Plomien przetaczajacy sie nad ziemia.Ciala na ulicach.Miasta obrocone w pyl.Odwet.
F.E.A.R ep
========================================
Ludzie tworza potwory.A potwory maja w naturze niszczyc swych tworcow
notop jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-06-2006, 11:46   #239
Majkaa
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 03 05 2006

Posty: 17
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez notop
coz monisia;P kazdy wie jak jest na arcani i tego neizmeinisz a ze niektorzy pzresadzaja z tym to niemoja wina,watpie zebys sie spotkala kiedys z odwalaniem pa przezemnie bo niestety wyrpzlem z tego dawno temu,a niektorzy musze jeszcze troche pograc i dorosnac do gry bo straszne dzieci z nich,
no ale,pozyjemy zobaczymy
mhmm ;] Wcale nie twierdze , ze to robisz aczkolwiek jak sam powiedziales to takie sytuacje sie zdarzaly;] . Zaniepokoila mnie tylko twoja wypowiedz o braku inteligencji ludzi narzekajacych....Uwazasz, ze skoro w jakis sposob teraz narzekam na dana sytuacje to brak mi inteligencji? bo przynjamniej tak to zrozumialam...;p
Ta gra nauczyla mnie jednego ze nigdy nie ufaj nikomu zawsze tylko sobie a najlepiej na tym wyjdziesz, wszczegolnosci te zdanie jest kierowane to pewnej osoby z twojej gildii, ktora doskonale wie o co chodzi...
A jeszcze taki maly watek co do wojny... no coz mysle ze wkoncu powstanie mala grupa ludzi ktora bedzie chciala cos zrobic i to ze turtlesy maja przewage liczebna to nie znaczy ze wygraja tutaj liczy sie tylko taktyka w ostatniej wojnie z Ez dopuscili sie czegos co napewno nie bylo wporzadku ale rozumiem ich wkoncu polacy pokazali im ze wcale nie sa tacy fajni i mocni zaczal im sie palic grunt pod nogami. Uwazam, ze jezeli wszyscy by sie zebrali czyli osoby huntowany, ludzie ktorzy sa na innych serverwach a maja tutaj jeszcze postacie a takze ci ktorzy zdaja sobie sprawe z tego ze nastepni moga byc w kolejce to zebralaby sie fajna grupa ludzi, ktora moglaby sie przeciwstawic turtlesa . Tak teraz dalam im kolejny powod do huntowania mnie , za to ze podburzam ludzi przeciwko nim hehehehe
Majkaa jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-06-2006, 12:04   #240
Gedd
Użytkownik Forum
 
Gedd's Avatar
 
Data dołączenia: 23 11 2005

Posty: 202
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Majkaa
mhmm ;] Wcale nie twierdze , ze to robisz aczkolwiek jak sam powiedziales to takie sytuacje sie zdarzaly;] . Zaniepokoila mnie tylko twoja wypowiedz o braku inteligencji ludzi narzekajacych....Uwazasz, ze skoro w jakis sposob teraz narzekam na dana sytuacje to brak mi inteligencji? bo przynjamniej tak to zrozumialam...;p
Ta gra nauczyla mnie jednego ze nigdy nie ufaj nikomu zawsze tylko sobie a najlepiej na tym wyjdziesz, wszczegolnosci te zdanie jest kierowane to pewnej osoby z twojej gildii, ktora doskonale wie o co chodzi...
A jeszcze taki maly watek co do wojny... no coz mysle ze wkoncu powstanie mala grupa ludzi ktora bedzie chciala cos zrobic i to ze turtlesy maja przewage liczebna to nie znaczy ze wygraja tutaj liczy sie tylko taktyka w ostatniej wojnie z Ez dopuscili sie czegos co napewno nie bylo wporzadku ale rozumiem ich wkoncu polacy pokazali im ze wcale nie sa tacy fajni i mocni zaczal im sie palic grunt pod nogami. Uwazam, ze jezeli wszyscy by sie zebrali czyli osoby huntowany, ludzie ktorzy sa na innych serverwach a maja tutaj jeszcze postacie a takze ci ktorzy zdaja sobie sprawe z tego ze nastepni moga byc w kolejce to zebralaby sie fajna grupa ludzi, ktora moglaby sie przeciwstawic turtlesa . Tak teraz dalam im kolejny powod do huntowania mnie , za to ze podburzam ludzi przeciwko nim hehehehe

nie znajdzie sie zaden przywodca ktorego beda wszyscy sluchac, polowie z nich bedzie szkoda postaci i beda tchorzyc, polowa z nich bedzie miala jakies problemy z sciagnieciem ventrilo/teamspeaka i podlaczeniem sie do servera, wiele z nich niema kasy na runy i najwazniejsze ze beda mieli 0 zgrania.

chcesz z jakas zbieranina wygrac wojne?
Gedd jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 14:23.


Powered by vBulletin 3