Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Wydarzenia ze światów

Notki

Wydarzenia ze światów Na tym forum możesz porozmawiać o wszelkich ważnych wydarzeniach z Twojego serwera.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 28-07-2007, 23:52   #1
Meferot
Użytkownik Forum
 
Meferot's Avatar
 
Data dołączenia: 03 07 2007
Lokacja: Częstochowa
Wiek: 32

Posty: 70
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elite Knight
Świat: Candia
Poziom: 112
Skille: 81/76
Poziom mag.: 6
Meferot ma numer GG 3397464
Domyślny Gracze z Pythery

Gram na Harmoni ale moje serce jest na Pytherze.

Mimo że porzuciłem Pythere jakieś 6 miechów temu nadal pamiętam high leveli z czołówki i ostro im kibicuje. Wielkie GZ dla Aisha Kuttgar za wbicie 200lvl, jest to już druga osoba która przekroczyła tą magiczną granice na tym serwie, wcześniej zrobił to Xerelemenque (sry ale jego nicku nadal nie potrafie napisać P). Oczywiście mimo czołowej 4 brazyliczyków z przodu, najbardziej kibibuje Kalimatiemu, najlepszy polak na tym serwie już ma 185 lvl, pewnie za kilka miesięcy wbije 200, nie moge się już tego doczekać pierwszy raz dowiedziałem się jak miał 120 lvl piękne czasu.

Pozdro dla wielkich graczy, rlk friendów, Mikllera, Tharorna, Theranda, Shavi Verona, Dolot Knighta, Fininvara, Alginhoo Sorcerrera, Kisiel Kiler, kiedyś wszystkich nas znali w Ab teraz połowa z nas retired albo servy zmieniliśmy
__________________
Ancardia
Meferot jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 29-07-2007, 14:03   #2
Gatho Gokhinin
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 19 02 2005
Wiek: 32

Posty: 215
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elite Knight
Świat: Pythera
Poziom: 110
Skille: 90/89
Poziom mag.: 7
Domyślny

Pozdrowienia z Pythery ;D Ja tam raczej więksść życia w Venore spędziłem więc tych ludzi nie znam zbyt dokładnie ;P
Gatho Gokhinin jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-07-2007, 14:20   #3
Turilot
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 03 09 2006
Lokacja: Bełchatów

Posty: 81
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Knight
Świat: Menera
Poziom: 130
Skille: 90/83
Poziom mag.: 7
Domyślny

Ja niegdyś również grałem na Pytherze jako "Turilot Hedis" i nieraz zaglądam na statystyki tego servu i akurat szkoda mi że Aisha, której nie lubiłem jest najlepsza.
Turilot jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 31-07-2007, 22:16   #4
Darcik_ridaow
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 08 01 2007

Posty: 41
Domyślny ehs

Tak naprawde Jedyne gratulacje nie naleza sie wcale tym 200 i 190 lvl, Wedlug moich info jedyne osoby zaslugujace na prawdziwe gratulacje to Glov Frenzy, Albert Torielus, Silv'aeris Irae, Kvaku, Mordekaim Irae.
To sa osoby ktore grają solo. Wedlug mnie nie sztuką jest wbić 180 lvl w 3 osoby albo 150 w 7, tylko grac solo tak jak albert 164ms, kvaku 141eketc: To oni pokazuja coto znaczy prawdziwa gra, a chcę zaznaczyć iż wcale nie siedzą przed kompem całe zycie
Darcik_ridaow jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 22-08-2007, 20:13   #5
Skowerowypallek
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 27 02 2007

Posty: 146
Stan: Niegrający
Profesja: Rookstayer
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Darcik_ridaow Pokaż post
Tak naprawde Jedyne gratulacje nie naleza sie wcale tym 200 i 190 lvl, Wedlug moich info jedyne osoby zaslugujace na prawdziwe gratulacje to Glov Frenzy, Albert Torielus, Silv'aeris Irae, Kvaku, Mordekaim Irae.
To sa osoby ktore grają solo. Wedlug mnie nie sztuką jest wbić 180 lvl w 3 osoby albo 150 w 7, tylko grac solo tak jak albert 164ms, kvaku 141eketc: To oni pokazuja coto znaczy prawdziwa gra, a chcę zaznaczyć iż wcale nie siedzą przed kompem całe zycie
Zgadzam sie
Skowerowypallek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 00:20.


Powered by vBulletin 3