Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Inne > O wszystkim i o niczym

Notki

O wszystkim i o niczym O tym wszystkim co nie pasuje gdziekolwiek indziej ;)

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 17-12-2008, 17:26   #441
Fred_Flintston
Zbanowany
 
Fred_Flintston's Avatar
 
Data dołączenia: 01 07 2008
Lokacja: Bedrock
Wiek: 15
Wpisy bloga: 2

Posty: 258
Świat: Prehistoryczny
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Shinjix Pokaż post
Oczywiście, że nie mam jak tego udowodnić.[...] Ja nie mam dowodów na to, że są spryskiwane,[...]
Czyli zjawisko zwane spryskiwaniem na masową skalę konopi Muchozolem nie istnieje.
No chyba, że Ty w to wierzysz.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Shinjix Pokaż post
Mhm... Ciekawe. Rozwinąć się znaczy ni mniej, ni więcej niż "rozwinąć się". To NIE znaczy 'powstać'. Rozwój to nie powstawanie czegoś.
Ech, ja wiem co to znaczy. Tylko, że w tym zdaniu:
Cytuj:
Przez substancje psychoaktywne (jak THC) może rozwinąć się w nas schizofrenia
sugerujesz chyba, że schizofrenię ma każdy z nas.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Shinjix Pokaż post
No i argument 'powoływania się na wikipedię' jest śmieszny patrząc na Twój poprzedni post.
Teraz już dobrze? W tak trywialnych zagadnieniach to, czy dana informacja jest z Wikipedii czy z innego źródła nie ma znaczenia.

@ALL DOWN
Jak do ściany. Ignoruję ten temat.

Ostatnio edytowany przez Fred_Flintston - 19-12-2008 o 19:22. Powód: ble
Fred_Flintston jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 17-12-2008, 23:18   #442
Shinjix
Master Alucard
 
Shinjix's Avatar
 
Data dołączenia: 27 09 2004
Lokacja: www.tibiaspy.com

Posty: 2,722
Imię: Yatiru
Profesja: Elite Knight
Gildia: Dreamers
Świat: Secura
Shinjix ma numer GG 4032930
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Fred_Flintston Pokaż post
Czyli zjawisko zwane spryskiwaniem na masową skalę konopi Muchozolem nie istnieje.
Udowodnij mi, że nie istnieje. I brak dowodów na istnienie NIE JEST dowodem na nieistnienie.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Fred_Flintston Pokaż post
No chyba, że Ty w to wierzysz.
Analogicznie do tego mogę powiedzieć, że marihuana jest spryskiwana, chyba że Ty wierzysz, że jest inaczej.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Fred_Flintston Pokaż post
Ech, ja wiem co to znaczy. Tylko, że w tym zdaniu: [...] sugerujesz chyba, że schizofrenię ma każdy z nas.
W tym zdaniu nic nie sugeruje, tylko podaje fakt. Przykro mi, że zrozumiałeś je inaczej i zamieniłeś wyraz 'rozwinać' na 'stworzyć'.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Fred_Flintston Pokaż post
Teraz już dobrze? W tak trywialnych zagadnieniach to, czy dana informacja jest z Wikipedii czy z innego źródła nie ma znaczenia.
Zdecyduj się, bo zaprzeczasz samemu sobie. Najpeirw podajesz wikipedie jako żródło informacji, a następnie podważasz jej wiarygodność, kiedy jest Ci to na rękę.
__________________
A Mind is a Terrible Thing to Waste...
†††
In the name of God, impure souls of the living dead shall be banished into eternal damnation. Amen.
†††

I am the pure flame that burns
I am Sirius son
I am the infinite space
I am the most conquering One

Ostatnio edytowany przez Shinjix - 17-12-2008 o 23:19.
Shinjix jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-12-2008, 23:59   #443
Snagoth
Cease & Sekkle
 
Snagoth's Avatar
 
Data dołączenia: 27 10 2006
Lokacja: Warszawa
Wiek: 35

Posty: 773
Imię: Snagoth
Profesja: Sorcerer
Świat: Eternia
Poziom: 70
Snagoth ma numer GG 8429069
Domyślny

EE.. ziomki ziomki!

wiekszosc tego co napisal Shinjix to prawda.

co do tego 'maczania' to jest to racja ale nie w takiej formie jak to napisaliscie... Shinjix mowi ze maczają a Fred ze to bajki. Prawda jest taka ze niejednokrotnie kupna marihuana nie tyle jest maczana w muhuzolu czy domestosie.. bo racja.. to sa bajki i to nie dodaje mocy... (co nie oznacza wcale ze niektorzy tego nie robia z glupoty) co przy hodowaniu rosliny jest ona nawozona nieorganicznymi nawozami, w tym tworzonymi z innych, uzalezniajacych narkotykow i wtedy taka ganja jest 'chemiczna' i duzo bardziej niebezpieczna i szkodliwa.

Nie zgodze sie z tym ze sadzenie, uprawianie i suszenie to dilerka.. dilerka zaczyna sie przy sprzedawaniu tego... jesli ktos hoduje na wlasny uzytek to chwala mu za to (nawet w naszym kraju gdzie jest to nielegalne) bo ogranicza w ten sposob czarny rynek.

jeszcze odniose sie do jednego... Shinjix napisal ze chec sprobowania czegos nowego moze prowadzic do tego ze ktos sprobuje czegos mocniejszego z tego samego powodu... prawda... tylko ogarniety czlowiek powinien wiedziec kiedy powiedziec dosc... pali ganje.. niech pali... sprobuje dropsa czy lsd.. niech sprobuje.. ale niech wie ze na tym powinien byc koniec.. ze to nie jest usprawiedliwienie do sprobowania nawet jednorazowego czegos mocniejszego... niestety badz stety ale nie jestem zwolennikiem wrzucania wszystkiego do jednego worka... co wcale nie oznacza ze cos mozna nazwac 'dobrym' a cos 'zlym'.. po prostu trzeba rozgraniczyc to co uzaleznia psychicznie.. fizycznie... co jak dziala na organizm itd..

zgodze sie oczywiscie tez z tym ze kazdy czlowiek inaczej wszystko odbiera.. ma inny organizm itd... ale jedno powinno byc wspolne... WLASNY ROZUM I ROZSADEK.. bo bez tego kazdy moze wpasc w gowno..

moze ominalem cos blednego czy wartego sprezycowania ale ni mam juz sily
__________________
Wybitne umysły są zawsze gwałtownie atakowane przez miernoty, którym trudno pojąć, że ktoś może odmówić ślepego hołdowania panującym przesądom, decydując się w zamian na odważne i uczciwe głoszenie własnych poglądów.
www.wolnekonopie.pl
www.otwartapestka.info
www.spliff.pl
~Albert Einstein
Snagoth jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-12-2008, 01:14   #444
19MaLy08
Użytkownik Forum
 
19MaLy08's Avatar
 
Data dołączenia: 14 05 2008
Lokacja: Łódź
Wiek: 33

Posty: 65
Stan: Aktywny Gracz
Domyślny

Amfa nie.

Ale bake od czasu do czasu można zajarać.
I to nie ryje czachy, jeśli podchodzisz do tego z dystansem.

I śmieszy mnie opinia ludzi, którzy mówią ze jeśli spróbujesz trawy, to odrazu jesteś uzależniony, lub będziesz chciał spróbować czegoś mocniejszego, i sięgasz po ciężkie narkotyki. Jeśli masz swój rozum, nic ci się nie stanie. Nie sugeruj się zdaniem kumpli. Myśl za siebie!

Już nie mówiąc o tym - "Wszystkiego trzeba w życiu spróbować"

@Up.

Pjona Swój chłop.
__________________
Gdyby miało nie być jutra, kupiłbym 45-tkę
Naładował magazynek i zajebał komuś portfel
Zgarnął cały hajs, jaki miał na koncie
I wyjechał nową Carrerą z salonu Porsche
Kupił dwa bilety na Majorkę albo do Meksyku
Ale wcześniej bym odjebał kilku typów
I patrząc jak pociski rozrywają im aorty
Uśmiechnął się i któremuś napluł w mordę

Ostatnio edytowany przez 19MaLy08 - 18-12-2008 o 01:27.
19MaLy08 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-12-2008, 12:12   #445
Urgothiri
Użytkownik Forum
 
Urgothiri's Avatar
 
Data dołączenia: 28 05 2004
Lokacja: Ankrahmun

Posty: 211
Stan: Aktywny Gracz
Imię: ...
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Audi
Świat: Valoria/Nebula
Poziom: 225
Poziom mag.: 81
Domyślny

Widze ze tu same spokojniejsze osoby...
Kazdy jest inny i kazdego bawia inne rzeczy hehe d;d
Urgothiri jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-12-2008, 20:42   #446
Rafayen
Użytkownik Forum
 
Rafayen's Avatar
 
Data dołączenia: 27 06 2005
Lokacja: Ostrzeszów
Wiek: 33

Posty: 1,239
Stan: Niegrający
Skille: 13/37
Rafayen ma numer GG 1502169
Domyślny

Snagoth napisał prawde..


Według mnie prawdziwa marihuana nie jest wcale szkodliwa a nawet bym powiedział że jest lekarstwem,
__________________
http://forum.tibia.pl/group.php?groupid=91



Człowiek napotkawszy przeszkodę, której nie może zniszczyć - zaczyna niszczyć samego siebie.

Lastfm

Ostatnio edytowany przez Rafayen - 18-12-2008 o 20:46.
Rafayen jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-12-2008, 20:43   #447
Frapper
Użytkownik Forum
 
Frapper's Avatar
 
Data dołączenia: 17 12 2005
Lokacja: Funreal World
Wiek: 32
Wpisy bloga: 1

Posty: 1,580
Frapper ma numer GG 1002880
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rafayen Pokaż post
Zielone nie jest szkodliwe.
Zielone JEST szkodliwe.

Mam na to takie same podstawy jak Ty - zadne.
__________________

http://mroziak.blogspot.com/
Pierwszy uzytkownik ktory reportuje wlasne posty.

<Tompior> ale najlepsze z kont evana
<Tompior> Rothes_pompowacz_arbuzuw
Frapper jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-12-2008, 20:49   #448
Rafayen
Użytkownik Forum
 
Rafayen's Avatar
 
Data dołączenia: 27 06 2005
Lokacja: Ostrzeszów
Wiek: 33

Posty: 1,239
Stan: Niegrający
Skille: 13/37
Rafayen ma numer GG 1502169
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Frapper Pokaż post
Zielone JEST szkodliwe.

Mam na to takie same podstawy jak Ty - zadne.
Według badań prawdziwa marihuana nie jest wcale szkodliwa.

Chłopcze słuchaj wiecej bodka..

http://www.ankietka.pl/survey/result...lsce.html.html
__________________
http://forum.tibia.pl/group.php?groupid=91



Człowiek napotkawszy przeszkodę, której nie może zniszczyć - zaczyna niszczyć samego siebie.

Lastfm
Rafayen jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-12-2008, 21:13   #449
Frapper
Użytkownik Forum
 
Frapper's Avatar
 
Data dołączenia: 17 12 2005
Lokacja: Funreal World
Wiek: 32
Wpisy bloga: 1

Posty: 1,580
Frapper ma numer GG 1002880
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rafayen Pokaż post
Według badań prawdziwa marihuana nie jest wcale szkodliwa.

Chłopcze słuchaj wiecej bodka..

http://www.ankietka.pl/survey/result...lsce.html.html
nawet nie wiem kto to jest bodek. nie zrozumiales mojego posta. kazdy argument za czy przeciw jest oblany drugim z drugiej strony. i tak bedzie w nieskonczonosc.
__________________

http://mroziak.blogspot.com/
Pierwszy uzytkownik ktory reportuje wlasne posty.

<Tompior> ale najlepsze z kont evana
<Tompior> Rothes_pompowacz_arbuzuw
Frapper jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-12-2008, 23:34   #450
Snagoth
Cease & Sekkle
 
Snagoth's Avatar
 
Data dołączenia: 27 10 2006
Lokacja: Warszawa
Wiek: 35

Posty: 773
Imię: Snagoth
Profesja: Sorcerer
Świat: Eternia
Poziom: 70
Snagoth ma numer GG 8429069
Domyślny

kurde.. pisalem juz o tym wszystkim a wy dalej to samo... marihuana jest szkodliwa w pewnym zakresie... pisano o tym parokrotnie.. pogarsza pamiec krotkotrwala, do tego substancje smoliste (malo bo malo ale sa) itp...

co do tego ze jest to lekarstwo... to oczywiscie TAK

nawet na wlasnym przykladzie moglbym opisac efekty lecznicze marihuany... ale po co.. bezprecedensowo jest lecznicza.. sa dziesiatki badan nad ta roslina i bardzo wiele z nich pokazuje jak duzy potencjal ma 'maryska'. Nie mam teraz sily do przytaczania przykladow.. ale zaufajcie ze tak jest a jesli nie to sami poszukajcie a znajdziecie. Chociazby na wolnych konopiach czy hypku.

a jesli chodzi o lecznicze dzialanie palenia.. to moze bezposrednio wiele nie leczy.. lecz posrednio bardzo duzo..
__________________
Wybitne umysły są zawsze gwałtownie atakowane przez miernoty, którym trudno pojąć, że ktoś może odmówić ślepego hołdowania panującym przesądom, decydując się w zamian na odważne i uczciwe głoszenie własnych poglądów.
www.wolnekonopie.pl
www.otwartapestka.info
www.spliff.pl
~Albert Einstein

Ostatnio edytowany przez Snagoth - 18-12-2008 o 23:38.
Snagoth jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-12-2008, 01:25   #451
Shinjix
Master Alucard
 
Shinjix's Avatar
 
Data dołączenia: 27 09 2004
Lokacja: www.tibiaspy.com

Posty: 2,722
Imię: Yatiru
Profesja: Elite Knight
Gildia: Dreamers
Świat: Secura
Shinjix ma numer GG 4032930
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Snagoth Pokaż post
Nie zgodze sie z tym ze sadzenie, uprawianie i suszenie to dilerka.. dilerka zaczyna sie przy sprzedawaniu tego... jesli ktos hoduje na wlasny uzytek to chwala mu za to (nawet w naszym kraju gdzie jest to nielegalne) bo ogranicza w ten sposob czarny rynek.
Fakt, mój błąd... Zapomniałem napisać o rozprowadzaniu.

Jednak sąd dość często stawia zarzut rozprowadzania (obok posiadania), gdy znajdzie u podejrzanego hodowle... To jest oczywiście kwestia śledztwa, rozpoznania, itp. itd. Sęk w tym, jak dana osoba się wybroni i czy będzie miała rozgarniętego prawnika...

Generalnie zgadzam się z Twoim postem.

Pozdrawiam,
Shinjix.
__________________
A Mind is a Terrible Thing to Waste...
†††
In the name of God, impure souls of the living dead shall be banished into eternal damnation. Amen.
†††

I am the pure flame that burns
I am Sirius son
I am the infinite space
I am the most conquering One
Shinjix jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-12-2008, 13:45   #452
irwin546x2
Użytkownik Forum
 
irwin546x2's Avatar
 
Data dołączenia: 23 11 2008
Wpisy bloga: 4

Posty: 142
Domyślny

Marihuana?
Jeśli koleś, wychoduje ją sam, na jakiejś działce z dala od miasta, będzie o nią dbał itd. - to jeszcze można zrozumieć. Ale nie powiecie mi, że koleś sprzedający ją na ulicy, który wychodował ją w namiocie za pomocą promieni ultrafioletowych, w ciemności, sprzedaje coś mniej szkodliwego niż np. Heroina. Roślina, żeby rosnąć potrzebuje wody, światła i substancji z gleby, a nie chemikali i ciemności... To ma być naturalne?
__________________
Jestem zły? Przeze mnie, zabiłeś swą żonę, twój pies zdechł, a nowy Fallout zeszedł na psy? To...
...Napisz notkę.
Ukryty tekst:

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Likop
Hej, jakich modeli byś użył, aby zrobić jesienną wioskę Leoardonu?
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Michoss
najlepiej rozebranych modelek
irwin546x2 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-12-2008, 13:49   #453
Litawor
Użytkownik Forum
 
Litawor's Avatar
 
Data dołączenia: 19 03 2004
Lokacja: Szczecin/Kraków

Posty: 1,657
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez irwin546x2 Pokaż post
w ciemności
To już takie techniki mają? No no, jakby nasi rolnicy takie znali, to byśmy nie musieli dopłacać do ich biznesu...

(dla tych, którzy nie rozumieją ironii - chyba tylko brakowało, żeby dodał, że hodują ją na ziemi przywiezionej z Marsa i podlewają wodą z Czarnobyla)
Litawor jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-12-2008, 15:34   #454
Snagoth
Cease & Sekkle
 
Snagoth's Avatar
 
Data dołączenia: 27 10 2006
Lokacja: Warszawa
Wiek: 35

Posty: 773
Imię: Snagoth
Profesja: Sorcerer
Świat: Eternia
Poziom: 70
Snagoth ma numer GG 8429069
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez irwin546x2 Pokaż post
Marihuana?
Jeśli koleś, wychoduje ją sam, na jakiejś działce z dala od miasta, będzie o nią dbał itd. - to jeszcze można zrozumieć. Ale nie powiecie mi, że koleś sprzedający ją na ulicy, który wychodował ją w namiocie za pomocą promieni ultrafioletowych, w ciemności, sprzedaje coś mniej szkodliwego niż np. Heroina. Roślina, żeby rosnąć potrzebuje wody, światła i substancji z gleby, a nie chemikali i ciemności... To ma być naturalne?
lepiej sie nie udzielaj jesli masz pleść takie glupoty...
__________________
Wybitne umysły są zawsze gwałtownie atakowane przez miernoty, którym trudno pojąć, że ktoś może odmówić ślepego hołdowania panującym przesądom, decydując się w zamian na odważne i uczciwe głoszenie własnych poglądów.
www.wolnekonopie.pl
www.otwartapestka.info
www.spliff.pl
~Albert Einstein
Snagoth jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-12-2008, 22:27   #455
Frapper
Użytkownik Forum
 
Frapper's Avatar
 
Data dołączenia: 17 12 2005
Lokacja: Funreal World
Wiek: 32
Wpisy bloga: 1

Posty: 1,580
Frapper ma numer GG 1002880
Domyślny

[quote=irwin546x2;2385112] np. Heroina. /QUOTE]

Ty chyba nie wiesz jak zajebiscie uzalezniajaca i jebiaca mozg jest heroina.
__________________

http://mroziak.blogspot.com/
Pierwszy uzytkownik ktory reportuje wlasne posty.

<Tompior> ale najlepsze z kont evana
<Tompior> Rothes_pompowacz_arbuzuw
Frapper jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-12-2008, 05:12   #456
Litawor
Użytkownik Forum
 
Litawor's Avatar
 
Data dołączenia: 19 03 2004
Lokacja: Szczecin/Kraków

Posty: 1,657
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Frapper Pokaż post
jebiaca mozg jest heroina.
No akurat tutaj muszę zaprotestować, heroina jest bardzo uzależniająca, ale dla mózgu wyjątkowo łagodna. Po długotrwałym zażywaniu może co najwyżej pogorszyć się nieco pamięć, ale to mija.
Litawor jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 22-12-2008, 14:24   #457
lalamido
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny A Czy WÓda To Nie Narkotyk-a Jest Legalna

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Wojtiziom Pokaż post
I to był błąd.

Napisałem wyraźnie, że dla mnie to jedno i to samo ścierwo(określenie lekkie). Ale wy się znacie, przecież jesteście pokolenia JP2...


A później 16 letnia mamusia i tatuś o rok starszy planują co zrobić z pewnym fantem....
mam 38 lat i za moich czasów też 16 latkowie chlali wódę ,która jest dostępna wszędzie i dla wszystkich i moim zdaniem jest najgorszym narkotykiem świata..A wiesz kiedy wpadłem w nałóg wódy-a no i wtedy gdy była na kartki i kupić ją można było na metach,które były co 100 metrów!!!!!!!!!szałwie paliłem i nic rewelacyjnego(oczywiście paliłem tylko liście a nie extrakt!),paliłem też te dopalacze,ale bardziej pasuje mi nielegalna marihuana!!!!!!Kto korzysta na nielegalności?-czarny rynek taki jak mafia,dilerzy a tracą ci co kupują bo nie jednym syfem chrzczą tą maryche!!!!!Wieccie jeszcze jedno że gdyby marihuanę zalegalizowali to skończyła by się dilerka przedszkolna i dilerzy nie dodawali by hery do trawki żeby uzależnić młodzież,ALE I TEŻ SKOŃCZYŁY BY SIE DOCHODY NIE JEDNEMU POLITYKOWI,KTÓRY JEST NA DODATKOWYM GARNUCHU MAFII!!!!!WYBACZCIE MI,ALE JA NIE WIDZĘ ŻADNYCH NEGATYWÓW W LEGALIZACJI MARYŚKI!!!!!!!!!!!!!!!!! WIECCIE TEŻ JEDNO ŻE ALKOHOL TEŻ JEST FURTKA DO TWARDYCH NARKOTYKÓW,ALE O TYM SIE NIE MÓWI PUBLICZNIE KRYMINALIZUJĄC ZIOŁO!!!!!!!!!!!!!!11
  Odpowiedz z Cytatem
stary 22-12-2008, 14:41   #458
lalamido
Guest
 

Posty: n/a
Smutny Ziele Boga

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Shinjix Pokaż post
Fakt, mój błąd... Zapomniałem napisać o rozprowadzaniu.

Jednak sąd dość często stawia zarzut rozprowadzania (obok posiadania), gdy znajdzie u podejrzanego hodowle... To jest oczywiście kwestia śledztwa, rozpoznania, itp. itd. Sęk w tym, jak dana osoba się wybroni i czy będzie miała rozgarniętego prawnika...

Generalnie zgadzam się z Twoim postem.

Pozdrawiam,
Shinjix.
Shinjix WIEC JEDNO ŻE NASZE SĄDY NIE SĄ DOSKONAŁE I W WIĘKSZOŚCI SĄ DODATKOWO OPŁACANE PRZEZ RÓŻNE ORGANIZACJE PRZESTĘPCZE,DLA KTÓRYCH PRYWATNA HODOWLA JEST KONKURENCJĄ,KTÓRĄ TRZEBA ZNISZCZYĆ W ZARODKU-DO PUKI BĘDZIEMY MIELI PRAWO PRZEZ ESBEKÓW PISANE A PAŃSTWEM BĘDĄ RZADZILI AFERZYŚCI NA GARNUSZKU MAFII TAK NIGDY NIE ZLEGALIZUJA MARYŚKI A ZA JEDNĄ WYCHODOWANĄ SAMICZKĘ BĘDZIE SIĘ SZŁO DO PIERDLA JAK ZA ZBRODNIE-POLSKA TO RAJ DLA AFERZYSTÓW,PEDOFILI I ZWYRODNIALCÓW,ALE NIE DLA TYCH CO LUBIĄ ZAPALIĆ WŁASNEJ HODOWLI "ZIELE BOGA"!!!!!!!
  Odpowiedz z Cytatem
stary 22-12-2008, 14:45   #459
Serious Sam
Użytkownik Forum
 
Serious Sam's Avatar
 
Data dołączenia: 27 04 2006
Wpisy bloga: 16

Posty: 1,470
Serious Sam ma numer GG 1542247
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez lalamido Pokaż post
mam 38 lat i za moich czasów też 16 latkowie chlali wódę ,która jest dostępna wszędzie i dla wszystkich i moim zdaniem jest najgorszym narkotykiem świata..A wiesz kiedy wpadłem w nałóg wódy-a no i wtedy gdy była na kartki i kupić ją można było na metach,które były co 100 metrów!!!!!!!!!szałwie paliłem i nic rewelacyjnego(oczywiście paliłem tylko liście a nie extrakt!),paliłem też te dopalacze,ale bardziej pasuje mi nielegalna marihuana!!!!!!Kto korzysta na nielegalności?-czarny rynek taki jak mafia,dilerzy a tracą ci co kupują bo nie jednym syfem chrzczą tą maryche!!!!!Wieccie jeszcze jedno że gdyby marihuanę zalegalizowali to skończyła by się dilerka przedszkolna i dilerzy nie dodawali by hery do trawki żeby uzależnić młodzież,ALE I TEŻ SKOŃCZYŁY BY SIE DOCHODY NIE JEDNEMU POLITYKOWI,KTÓRY JEST NA DODATKOWYM GARNUCHU MAFII!!!!!WYBACZCIE MI,ALE JA NIE WIDZĘ ŻADNYCH NEGATYWÓW W LEGALIZACJI MARYŚKI!!!!!!!!!!!!!!!!! WIECCIE TEŻ JEDNO ŻE ALKOHOL TEŻ JEST FURTKA DO TWARDYCH NARKOTYKÓW,ALE O TYM SIE NIE MÓWI PUBLICZNIE KRYMINALIZUJĄC ZIOŁO!!!!!!!!!!!!!!11
Ma Pan 38 lat i takie pierdoły Pan gadasz.

Cytuj:
WIECCIE TEŻ JEDNO ŻE ALKOHOL TEŻ JEST FURTKA DO TWARDYCH NARKOTYKÓW
Sam nie piję, ale nigdy nie spotkałem się z przypadkiem, żeby ktoś po alkoholu sięgał po narkotyk.

Cytuj:
NIE WIDZĘ ŻADNYCH NEGATYWÓW W LEGALIZACJI MARYŚKI
Nie zniósł bym widoku kolesia, który pali marihuane na przykład na przystanku, a potem z ''zamglonymi oczami'' śmieje się, jak ''głupi do sera'', nie mówiąc już o innych skutkach.

Won do Holandii, jak się nie podoba.
__________________
Jeżeli potrzebujesz pomocy, napisz. Chętnie pomogę : )



Amor patriae nostra lex!

Miłość ojczyzny naszym prawem!

Ostatnio edytowany przez Serious Sam - 22-12-2008 o 14:47.
Serious Sam jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 22-12-2008, 14:48   #460
Dragon-Fly
Arbiter Elegantiarum
 
Dragon-Fly's Avatar
 
Data dołączenia: 10 01 2008
Wpisy bloga: 2

Posty: 1,375
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Artanaro
Profesja: Knight
Świat: Menera/Nebula
Poziom: 45
Skille: ~70
Poziom mag.: 5
Dragon-Fly ma login Tlenu dragonflyer@tlen.pl
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Serious Sam Pokaż post
Ma Pan 38 lat i takie pierdoły Pan gadasz.
Akurat głupio nie gada...
Dragon-Fly jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 3 (zarejestrowanych: 0, gości: 3)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 14:16.


Powered by vBulletin 3